Korvpall

EuroBasket 2029 valikmängud: tabel, tulemused ja statistika

EuroBasket: hooaeg numbrites ja tabel.

See hooaeg: 2029 valikmängud

32
mängu
163,6
punkti mängus
3%
lisaajale
47%
koduvõite

Punktid veerandite kaupa: 42,4 · 39,1 · 39,9 · 41,3

Kõik selle hooaja mängud.

Tabel

A-alagrupp

A-alagrupp
KohtMeeskondMVKVõidu %Punktid
1Põhja-Makedoonia660100%489:387
2Luksemburg62433%479:493
3Iirimaa62433%451:485
4Aserbaidžaan62433%431:485

B-alagrupp

B-alagrupp
KohtMeeskondMVKVõidu %Punktid
1Bulgaaria43175%353:301
2Norra43175%323:320
3Armeenia4040%333:388

C-alagrupp

C-alagrupp
KohtMeeskondMVKVõidu %Punktid
1Slovakkia440100%342:292
2Kosovo41325%342:348
3Albaania41325%304:348

Tabel arvestab ainult oma mänge: allpool tulemustes olevad eelringi ja hooajaeelsed mängud on märgitud „tabelis arvestamata“.

Meeskonnad sel hooajal

Meeskonnad sel hooajal
MeeskondMängeVisatud mängusLubatud mängusKodus V–KVõõrsil V–K
Albaania476,087,00–21–1
Armeenia483,397,00–20–2
Aserbaidžaan671,880,80–32–1
Bulgaaria488,375,32–01–1
Iirimaa675,280,81–21–2
Kosovo485,587,00–21–1
Luksemburg679,882,21–21–2
Norra480,880,02–01–1
Põhja-Makedoonia681,564,53–03–0
Slovakkia485,573,02–02–0

Tabelis arvestatud mängude põhjal, eelringi ja hooajaeelsed mängud välja jäetud; koos lisaajaga.

Resultatiivseimad

Resultatiivseimad
KohtMängijaMeeskondMPP/mLp/mRs/m
1A. SpightArmeenia26733,55,00,5
2D. RussellRumeenia25628,02,06,0
3D. BerishaKosovo37725,72,33,3
4C. NdowNorra25025,08,01,5
4F. TigkasKüpros12525,02,03,0
6B. KovacLuksemburg613622,77,33,3
7V. KestelootBelgia12222,07,01,0
8A. JakimovskiPõhja-Makedoonia510921,88,82,6
9B. DibbaTaani12121,07,01,0
10A. SchumacherŠveits12020,01,03,0
11B. VanAserbaidžaan611819,75,22,0
12C. VitalArmeenia23919,57,52,5
13J. UdujeSuurbritannia23819,02,50,5
14D. HajriziKosovo35418,010,02,7
14H. FreyNorra35418,04,37,0

31 mängu statistika põhjal hooaja 32 peetud mängust. M mänge, P punkte, P/m punkte mängus, Lp/m lauapalle mängus, Rs/m resultatiivseid sööte mängus.

Visked

Visked
KohtMängijaMeeskondMMin2P%3P%VV%
1A. SpightArmeenia238,550%40%75%
2D. RussellRumeenia231,250%50%95%
3D. BerishaKosovo336,762%42%75%
4C. NdowNorra232,967%50%100%
4F. TigkasKüpros127,862%33%86%
6B. KovacLuksemburg635,354%37%72%
7V. KestelootBelgia129,873%–60%
8A. JakimovskiPõhja-Makedoonia533,552%30%78%
9B. DibbaTaani129,960%20%75%
10A. SchumacherŠveits136,950%29%75%
11B. VanAserbaidžaan631,644%33%84%
12C. VitalArmeenia236,734%25%67%
13J. UdujeSuurbritannia221,158%38%90%
14D. HajriziKosovo331,067%26%89%
14H. FreyNorra326,069%32%77%

Resultatiivseimate mängijate visketabavus samade mängude põhjal. Min – minuteid mängus, 2P% – kahepunktivisete tabavus, 3P% – kolmepunktivisete tabavus (kui mängija viskab mängus keskmiselt vähemalt 2 kolmepunktiviset), VV% – vabavisete tabavus; kriips seal, kus numbrid ei klapi.

Meeskondade visked

Meeskondade visked
MeeskondMänge2P%3P%VV%LpRsVlBlPk
Küpros167%19%91%26,015,06,04,09,0
Belgia159%38%71%43,028,07,01,020,0
Bulgaaria557%32%70%42,222,07,82,813,8
Suurbritannia256%39%77%40,523,516,53,513,5
Tšehhi253%29%76%39,522,09,50,517,0
Rumeenia253%41%81%37,020,57,51,017,5
Põhja-Makedoonia752%31%76%38,319,09,92,611,9
Kosovo451%34%67%35,217,27,01,810,0
Albaania450%37%61%35,818,88,21,817,8
Taani149%14%65%35,011,013,02,09,0
Austria248%25%72%31,012,07,00,519,5
Luksemburg648%36%73%35,016,26,72,513,0
Norra448%30%78%32,518,06,50,814,0
Iirimaa646%30%63%38,215,85,32,813,0
Slovakkia542%35%68%39,621,26,81,813,0
Šveits142%30%74%31,013,07,02,022,0
Aserbaidžaan641%30%64%34,212,37,54,013,5
Armeenia336%28%62%45,79,76,72,313,0

31 mängu meeskonnastatistika põhjal hooaja 32 peetud mängust, parim kahepunktivisete tabavus eespool. 2P% – kahepunktivisete, 3P% – kolmepunktivisete ja VV% – vabavisete tabavus; Lp – lauapalle mängus; Rs – resultatiivseid sööte, Vl – vaheltlõikeid, Bl – blokeeritud viskeid ja Pk – pallikaotusi mängus; kriips seal, kus number puudub või ei klapi.

Kõik selle hooaja tulemused

August 2026 · 8 mängu
Kõik selle hooaja tulemused · August 2026
KuupäevMängTulemus
30.08.2026Suurbritannia – Slovakkia tabelis arvestamata97:72
30.08.2026Tšehhi – Norra tabelis arvestamata108:97 LA
30.08.2026Rumeenia – Bulgaaria tabelis arvestamata86:103
30.08.2026Austria – Põhja-Makedoonia tabelis arvestamata59:91
27.08.2026Belgia – Tšehhi tabelis arvestamata92:81
27.08.2026Šveits – Suurbritannia tabelis arvestamata75:110
27.08.2026Taani – Rumeenia tabelis arvestamata78:89
27.08.2026Küpros – Austria tabelis arvestamata77:72
Juuli 2026 · 8 mängu

Näita

Märts 2026 · 4 mängu

Näita

Veebruar 2026 · 4 mängu

Näita

November 2025 · 8 mängu

Näita

Eelmine turniir 2025

76
mängu
161,3
punkti mängus
0%
lisaajale
–
koduvõite

Esimene poolaeg: 80,5 punkti mängus