Eesti-Läti liiga

Eesti-Läti liiga 2024/25

Eesti-Läti liiga hooajal 2024/25: lõpptabel, resultatiivseimad mängijad, hooaja tipud ja kõik tulemused.

Hooaeg 2024/25 numbrites

210
mängu
161,8
punkti mängus
4%
lisaajale
59%
koduvõite

Punktid veerandite kaupa: 40,9 · 39,9 · 39,8 · 40,1

Kõik hooaja mängud, play-off kaasa arvatud; ettevalmistusmängud on välja jäetud.

Hooaeg 2024/25 numbrites
MängTulemusKuupäev
Suurim võitBigbank/Kalev – Keila KK122:4821.12.2024
Kõige punktirohkem mängRapla – Ventspils110:104 LA05.11.2024

LA – otsustati lisaajal.

Tabel

Tabel
KohtMeeskondMVKVõidu %Punktid
1VEF Rīga2825389%2370:1956
2Bigbank/Kalev2824486%2478:2079
3Rīgas Zeļļi2822679%2347:1977
4Valmiera Glass Via28171161%2319:2159
5BK Ogre28171161%2294:2163
6Tartu Ülikool28171161%2301:2270
7BK Liepāja28151354%2345:2290
8Ventspils28141450%2492:2375
9Rapla28141450%2312:2288
10TalTech28141450%2259:2326
11Pärnu28111739%2273:2385
12Keila Basket2882029%2149:2378
13Viimsi2852318%2019:2407
14Keila KK2842414%2068:2533
15Latvijas Universitāte2832511%1954:2394

Põhiturniiri tabel, arvutatud selle mängudest: võiduprotsent, siis rohkem võite, vähem mänge ja punktide vahe.

Resultatiivseimad

Resultatiivseimad
KohtMängijaMeeskondMPP/mLp/mRs/m
1A. AusejsVentspils2652520,24,53,6
2A. KovalovKeila Basket1936619,311,01,5
3J. McCreary
Rapla
Rapla2649419,07,01,5
4J. McKoyRīgas Zeļļi1932417,17,32,5
5K. SpearValmiera Glass Via2135717,09,62,5
6K. KilpsBK Liepāja2847116,84,44,3
7M. RandolphVentspils2539815,95,04,3
8O. PajicViimsi2742815,96,81,7
9J. RikbergViimsi2437815,82,62,7
10A. Ogemuno-JohnsonPärnu2437015,48,01,2
11E. HallerKeila KK2538515,43,11,6
12R. AleksandrovsLatvijas Universitāte1928615,18,70,9
13H. ClearyVEF Rīga2537214,91,82,6
14J. HenryTartu Ülikool2841214,76,42,1
15R. BerzinsRīgas Zeļļi2637214,33,33,0

Hooaja kõigi 210 peetud mängu statistika põhjal. M mänge, P punkte, P/m punkte mängus, Lp/m lauapalle mängus, Rs/m resultatiivseid sööte mängus.

Kõik hooaja tulemused

Märts 2025 · 32 mängu
Kõik hooaja tulemused · Märts 2025
KuupäevMängTulemus
16.03.2025Bigbank/Kalev – Keila Basket86:56
16.03.2025Viimsi – VEF Rīga69:98
15.03.2025Valmiera Glass Via – Pärnu102:79
15.03.2025Rīgas Zeļļi – BK Liepāja90:80
15.03.2025Ventspils – VEF Rīga84:89 LA
15.03.2025Latvijas Universitāte – Tartu Ülikool84:82 LA
15.03.2025TalTech – Keila KK101:88
15.03.2025Rapla – BK Ogre76:84
14.03.2025Keila Basket – Viimsi75:72
12.03.2025Ventspils – Bigbank/Kalev85:93
12.03.2025Latvijas Universitāte – Rapla70:91
12.03.2025Tartu Ülikool – Viimsi84:81
12.03.2025TalTech – Valmiera Glass Via92:84
11.03.2025VEF Rīga – Keila KK94:71
11.03.2025BK Liepāja – Pärnu98:84
09.03.2025Keila Basket – TalTech79:86
08.03.2025Rīgas Zeļļi – Keila KK102:84
08.03.2025Bigbank/Kalev – Pärnu103:78
08.03.2025BK Ogre – Viimsi93:80
08.03.2025Rapla – VEF Rīga71:86
08.03.2025Latvijas Universitāte – BK Liepāja56:95
07.03.2025Tartu Ülikool – Ventspils82:99
05.03.2025VEF Rīga – Bigbank/Kalev85:96
05.03.2025TalTech – BK Ogre72:70
04.03.2025Ventspils – Keila Basket93:68
04.03.2025Keila KK – Rapla63:86
04.03.2025Tartu Ülikool – Valmiera Glass Via69:84
02.03.2025Viimsi – Bigbank/Kalev85:98
01.03.2025Rīgas Zeļļi – Ventspils79:78
01.03.2025Keila KK – Latvijas Universitāte89:78
01.03.2025BK Ogre – BK Liepāja91:96 LA
01.03.2025Pärnu – VEF Rīga83:96
Veebruar 2025 · 23 mängu
Kõik hooaja tulemused · Veebruar 2025
KuupäevMängTulemus
28.02.2025Keila Basket – VEF Rīga80:89
28.02.2025Bigbank/Kalev – TalTech79:78
26.02.2025Valmiera Glass Via – Rīgas Zeļļi68:91
26.02.2025Keila KK – Tartu Ülikool63:90
26.02.2025Rapla – Keila Basket87:83
26.02.2025Pärnu – BK Ogre57:92
22.02.2025Keila KK – Ventspils71:77
16.02.2025Valmiera Glass Via – Latvijas Universitāte98:67
12.02.2025VEF Rīga – Rīgas Zeļļi80:59
12.02.2025BK Ogre – Valmiera Glass Via87:67
12.02.2025BK Liepāja – Ventspils79:98
08.02.2025Bigbank/Kalev – Valmiera Glass Via84:83
08.02.2025BK Liepāja – Viimsi87:54
08.02.2025BK Ogre – Tartu Ülikool79:86
08.02.2025Rapla – Pärnu113:76
08.02.2025Latvijas Universitāte – VEF Rīga59:78
07.02.2025Keila Basket – Rīgas Zeļļi60:84
07.02.2025Ventspils – Viimsi106:57
05.02.2025TalTech – Rapla85:81
02.02.2025Keila Basket – Bigbank/Kalev60:111
01.02.2025Keila KK – BK Liepāja90:77
01.02.2025Latvijas Universitāte – BK Ogre65:97
01.02.2025Pärnu – Ventspils100:90
Jaanuar 2025 · 38 mängu
Kõik hooaja tulemused · Jaanuar 2025
KuupäevMängTulemus
31.01.2025VEF Rīga – Valmiera Glass Via92:73
31.01.2025Tartu Ülikool – Keila Basket96:66
31.01.2025Rapla – BK Liepāja99:111 LA
29.01.2025Viimsi – Keila KK85:79
28.01.2025Rapla – Tartu Ülikool92:80
26.01.2025Latvijas Universitāte – Bigbank/Kalev65:75
26.01.2025Keila Basket – Valmiera Glass Via85:90
25.01.2025Rīgas Zeļļi – Viimsi100:71
25.01.2025Tartu Ülikool – VEF Rīga67:93
25.01.2025Pärnu – Keila KK91:82
25.01.2025BK Liepāja – Bigbank/Kalev88:92
24.01.2025Ventspils – TalTech96:86
22.01.2025BK Ogre – Rīgas Zeļļi76:72
22.01.2025BK Liepāja – TalTech97:92 LA
22.01.2025Latvijas Universitāte – Pärnu80:97
21.01.2025Rapla – Viimsi82:64
20.01.2025Bigbank/Kalev – BK Ogre87:80
18.01.2025Keila KK – Keila Basket84:79
17.01.2025Bigbank/Kalev – Tartu Ülikool79:84
17.01.2025Pärnu – TalTech77:74
15.01.2025Rīgas Zeļļi – Latvijas Universitāte87:59
15.01.2025BK Liepāja – Rapla81:99
14.01.2025Ventspils – Rapla90:76
14.01.2025Valmiera Glass Via – Keila KK90:54
14.01.2025Pärnu – Tartu Ülikool87:90
11.01.2025Tartu Ülikool – TalTech76:103
11.01.2025Keila KK – Bigbank/Kalev60:93
10.01.2025Keila Basket – Pärnu96:98
08.01.2025Keila Basket – BK Liepāja77:78
08.01.2025BK Ogre – Keila KK99:91
08.01.2025TalTech – Viimsi86:66
07.01.2025Ventspils – Latvijas Universitāte90:70
05.01.2025Viimsi – Pärnu70:80
04.01.2025Valmiera Glass Via – Ventspils91:77
04.01.2025Bigbank/Kalev – Rīgas Zeļļi79:67
04.01.2025Latvijas Universitāte – Keila Basket71:69
04.01.2025BK Ogre – VEF Rīga59:81
03.01.2025Tartu Ülikool – BK Liepāja81:80
Detsember 2024 · 38 mängu
Kõik hooaja tulemused · Detsember 2024
KuupäevMängTulemus
30.12.2024Bigbank/Kalev – Ventspils89:81
29.12.2024BK Ogre – Keila Basket85:82
28.12.2024Bigbank/Kalev – Rapla82:77
28.12.2024Rīgas Zeļļi – Tartu Ülikool79:65
28.12.2024Keila KK – Pärnu68:98
28.12.2024BK Liepāja – Valmiera Glass Via76:63
28.12.2024Latvijas Universitāte – Viimsi84:94
22.12.2024Viimsi – Tartu Ülikool77:81
21.12.2024VEF Rīga – TalTech82:52
21.12.2024Pärnu – Keila Basket72:87
21.12.2024Bigbank/Kalev – Keila KK122:48
18.12.2024Viimsi – Valmiera Glass Via89:94
18.12.2024BK Ogre – Rapla71:57
18.12.2024Pärnu – Rīgas Zeļļi51:87
18.12.2024TalTech – Latvijas Universitāte97:51
17.12.2024BK Liepāja – Keila Basket90:75
15.12.2024Rapla – Valmiera Glass Via91:86
14.12.2024Keila KK – Viimsi85:77
14.12.2024Rīgas Zeļļi – TalTech82:62
14.12.2024BK Liepāja – VEF Rīga89:80
14.12.2024Pärnu – Bigbank/Kalev62:75
13.12.2024Keila Basket – Tartu Ülikool81:102
13.12.2024Ventspils – BK Ogre81:95
11.12.2024Keila Basket – Rapla80:77
10.12.2024Ventspils – Pärnu95:92 LA
10.12.2024Keila KK – Rīgas Zeļļi42:89
08.12.2024Viimsi – Latvijas Universitāte87:77
07.12.2024Valmiera Glass Via – Bigbank/Kalev78:76
07.12.2024Rīgas Zeļļi – Rapla73:58
07.12.2024TalTech – Pärnu71:94
07.12.2024VEF Rīga – Keila Basket94:55
06.12.2024Ventspils – BK Liepāja101:81
06.12.2024Tartu Ülikool – BK Ogre66:68
03.12.2024Valmiera Glass Via – TalTech78:48
03.12.2024Tartu Ülikool – Keila KK89:85
03.12.2024Pärnu – Rapla78:80
03.12.2024VEF Rīga – Latvijas Universitāte85:67
01.12.2024Viimsi – BK Liepāja67:97
November 2024 · 35 mängu
Kõik hooaja tulemused · November 2024
KuupäevMängTulemus
30.11.2024VEF Rīga – BK Ogre78:73
30.11.2024Tartu Ülikool – Pärnu94:91
30.11.2024Rīgas Zeļļi – Bigbank/Kalev84:70
30.11.2024Rapla – TalTech93:91
30.11.2024Latvijas Universitāte – Keila KK77:68
28.11.2024Pärnu – Viimsi74:80
27.11.2024Keila Basket – Ventspils82:75
27.11.2024Latvijas Universitāte – Rīgas Zeļļi66:83
27.11.2024TalTech – Bigbank/Kalev75:109
17.11.2024Rīgas Zeļļi – Valmiera Glass Via72:61
17.11.2024BK Ogre – Pärnu76:87
17.11.2024Viimsi – TalTech70:88
17.11.2024Tartu Ülikool – Latvijas Universitāte88:74
17.11.2024VEF Rīga – Ventspils71:63
16.11.2024BK Liepāja – Keila KK83:82
16.11.2024Rapla – Bigbank/Kalev75:87
13.11.2024Valmiera Glass Via – BK Ogre88:92
13.11.2024Tartu Ülikool – Rapla90:84 LA
13.11.2024Latvijas Universitāte – Ventspils87:89
10.11.2024Viimsi – BK Ogre53:70
09.11.2024Rīgas Zeļļi – Pärnu89:76
09.11.2024Keila KK – VEF Rīga78:90
08.11.2024BK Liepāja – Latvijas Universitāte78:71
08.11.2024Valmiera Glass Via – Keila Basket93:89
08.11.2024TalTech – Tartu Ülikool67:84
06.11.2024Viimsi – Ventspils89:94
05.11.2024VEF Rīga – BK Liepāja74:58
05.11.2024Rapla – Ventspils110:104 LA
03.11.2024Keila Basket – BK Ogre80:75
02.11.2024Bigbank/Kalev – Viimsi99:61
02.11.2024VEF Rīga – Pärnu75:70
02.11.2024Keila KK – Valmiera Glass Via71:94
02.11.2024Latvijas Universitāte – TalTech66:75
01.11.2024Ventspils – Tartu Ülikool92:93
01.11.2024Rapla – Rīgas Zeļļi66:96
Oktoober 2024 · 37 mängu
Kõik hooaja tulemused · Oktoober 2024
KuupäevMängTulemus
30.10.2024BK Liepāja – Tartu Ülikool63:66
30.10.2024TalTech – Rīgas Zeļļi76:113
29.10.2024Valmiera Glass Via – Viimsi79:49
27.10.2024Viimsi – Keila Basket70:77
26.10.2024Tartu Ülikool – Bigbank/Kalev81:85
26.10.2024Rīgas Zeļļi – BK Ogre88:71
26.10.2024TalTech – Ventspils93:87
26.10.2024Rapla – Latvijas Universitāte79:60
26.10.2024Pärnu – Valmiera Glass Via83:78
23.10.2024Keila Basket – Keila KK83:72
23.10.2024TalTech – VEF Rīga80:93
20.10.2024Keila Basket – Latvijas Universitāte83:75
20.10.2024Viimsi – Rīgas Zeļļi70:66
19.10.2024VEF Rīga – Rapla84:62
19.10.2024Keila KK – TalTech66:77
19.10.2024BK Ogre – Bigbank/Kalev69:95
19.10.2024Pärnu – BK Liepāja81:91
18.10.2024Ventspils – Valmiera Glass Via91:95
18.10.2024Tartu Ülikool – Rīgas Zeļļi77:71
16.10.2024BK Ogre – TalTech86:66
15.10.2024Valmiera Glass Via – Tartu Ülikool89:87 LA
15.10.2024Rapla – Keila KK100:73
13.10.2024Viimsi – Rapla80:85
12.10.2024Rīgas Zeļļi – Keila Basket87:80
12.10.2024Keila KK – BK Ogre83:96
12.10.2024TalTech – BK Liepāja100:97
12.10.2024VEF Rīga – Tartu Ülikool74:71
12.10.2024Pärnu – Latvijas Universitāte77:53
11.10.2024Bigbank/Kalev – BK Liepāja90:74
11.10.2024Valmiera Glass Via – Rapla80:65
09.10.2024VEF Rīga – Viimsi89:52
09.10.2024TalTech – Keila Basket86:82
08.10.2024Ventspils – Keila KK116:78
06.10.2024Bigbank/Kalev – Latvijas Universitāte81:76
05.10.2024BK Ogre – Ventspils95:75
05.10.2024BK Liepāja – Rīgas Zeļļi78:82
04.10.2024Valmiera Glass Via – VEF Rīga61:68
September 2024 · 7 mängu
Kõik hooaja tulemused · September 2024
KuupäevMängTulemus
28.09.2024Latvijas Universitāte – Valmiera Glass Via72:92
28.09.2024BK Liepāja – BK Ogre80:75
26.09.2024Bigbank/Kalev – VEF Rīga63:84
26.09.2024Ventspils – Rīgas Zeļļi85:84
21.09.2024Rīgas Zeļļi – VEF Rīga91:88
21.09.2024BK Ogre – Latvijas Universitāte90:74
20.09.2024Valmiera Glass Via – BK Liepāja80:63