Korvpall

Itaalia Lega A tabel ja tulemused 2026/27

Itaalia Lega A 2026/27: tabelit juhib 25. oktoobri seisuga Virtus Bologna, kes on võitnud kõik 5 mängu. Lehel: hooaeg numbrites, tabel, tulevad mängud ja viimased tulemused.

See hooaeg 2026/27

40
mängu
175,4
punkti mängus
10%
lisaajale
58%
koduvõite

Punktid veerandite kaupa: 45,2 · 42,9 · 42,0 · 42,9

Kõik selle hooaja mängud.

Tabel

Tabel
KohtMeeskondMVKVõidu %Punktid
1Virtus Bologna550100%487:421
2Basket Napoli54180%466:436
3Treviso54180%478:465
4Verona53260%450:444
5Trento53260%415:409
6Venezia53260%451:443
7Maxima Roma53260%430:437
8Varese53260%434:441
9Olimpia Milano53260%453:411
10Trieste52340%445:426
11Reggiana52340%426:422
12Udine52340%399:404
13BC Roma51420%498:489
14Scafati51420%392:450
15Tortona51420%422:475
16Cantù5050%369:442

Meeskonnad sel hooajal

Meeskonnad sel hooajal
MeeskondMängeVisatud mängusLubatud mängusKodus V–KVõõrsil V–K
BC Roma599,697,81–10–3
Basket Napoli593,287,21–13–0
Cantù573,888,40–20–3
Maxima Roma586,087,42–11–1
Olimpia Milano590,682,22–11–1
Reggiana585,284,42–10–2
Scafati578,490,01–20–2
Tortona584,495,01–20–2
Trento583,081,81–12–1
Treviso595,693,02–02–1
Trieste589,085,22–10–2
Udine579,880,81–11–2
Varese586,888,22–11–1
Venezia590,288,61–22–0
Verona590,088,82–01–2
Virtus Bologna597,484,22–03–0

Kõigi selle hooaja peetud mängude põhjal, koos lisaajaga.

Resultatiivseimad

Resultatiivseimad
KohtMängijaMeeskondMPP/mLp/mRs/m
1J. P. MacuraTreviso510521,04,01,4
2H. HaleVarese510320,61,83,8
3K. WiltjerVenezia48120,34,51,8
4D. RussellTreviso510120,23,64,8
5Q. OlivariTrento59519,04,41,8
6C. RossTrieste59318,62,47,0
7R. BattleUdine58316,63,21,4
8S. FlaggCantù58216,42,83,2
9R.J. ColeOlimpia Milano46516,31,33,8
10A. CappellettiTreviso58116,24,45,0
10J. BarfordReggiana58116,23,82,0
12N. MannionBC Roma57915,83,26,4
13I. BigelowTrento57615,25,00,6
13J. DowtinBasket Napoli57615,22,25,8
15D. Alston Jr.Virtus Bologna34414,72,31,0

Hooaja kõigi 40 peetud mängu statistika põhjal. M mänge, P punkte, P/m punkte mängus, Lp/m lauapalle mängus, Rs/m resultatiivseid sööte mängus.

Visked

Visked
KohtMängijaMeeskondMMin2P%3P%VV%
1J. P. MacuraTreviso529,660%33%83%
2H. HaleVarese530,436%38%81%
3K. WiltjerVenezia424,864%21%88%
4D. RussellTreviso531,655%42%85%
5Q. OlivariTrento526,439%44%80%
6C. RossTrieste526,462%36%90%
7R. BattleUdine528,448%26%91%
8S. FlaggCantù533,045%44%50%
9R.J. ColeOlimpia Milano425,050%70%100%
10A. CappellettiTreviso525,846%46%81%
10J. BarfordReggiana528,844%28%62%
12N. MannionBC Roma527,061%32%90%
13I. BigelowTrento520,267%36%76%
13J. DowtinBasket Napoli526,070%27%86%
15D. Alston Jr.Virtus Bologna321,356%35%87%

Resultatiivseimate mängijate visketabavus samade mängude põhjal. Min – minuteid mängus, 2P% – kahepunktivisete tabavus, 3P% – kolmepunktivisete tabavus (kui mängija viskab mängus keskmiselt vähemalt 2 kolmepunktiviset), VV% – vabavisete tabavus; kriips seal, kus numbrid ei klapi.

Meeskondade visked

Meeskondade visked
MeeskondMänge2P%3P%VV%LpRsVlBlPk
BC Roma563%37%77%33,221,25,01,413,4
Verona562%31%68%31,416,65,62,210,6
Virtus Bologna560%37%82%35,422,45,83,212,6
Basket Napoli558%41%79%27,820,06,22,013,2
Venezia557%35%76%35,218,26,02,011,8
Olimpia Milano556%40%82%30,619,47,03,013,2
Tortona555%31%78%29,615,03,41,211,6
Udine555%25%82%38,018,47,23,013,2
Treviso554%35%70%32,416,27,81,611,2
Varese554%33%70%29,419,88,43,417,8
Trieste553%33%73%34,617,66,63,09,6
Reggiana551%35%71%31,219,48,22,413,2
Maxima Roma548%39%79%30,416,84,80,811,4
Trento548%36%74%36,416,86,42,418,0
Cantù547%31%67%33,214,25,63,014,8
Scafati546%40%62%25,815,85,82,012,2

Hooaja kõigi 40 peetud mängu meeskonnastatistika põhjal, parim kahepunktivisete tabavus eespool. 2P% – kahepunktivisete, 3P% – kolmepunktivisete ja VV% – vabavisete tabavus; Lp – lauapalle mängus; Rs – resultatiivseid sööte, Vl – vaheltlõikeid, Bl – blokeeritud viskeid ja Pk – pallikaotusi mängus; kriips seal, kus number puudub või ei klapi.

Tulevad mängud

Tulevad mängud
AegMäng
Verona – Varese
BC Roma – Scafati
Treviso – Reggiana
Basket Napoli – Venezia
Trento – Maxima Roma
Udine – Tortona
Virtus Bologna – Trieste
Cantù – Olimpia Milano

Viimased tulemused

Viimased tulemused
AegMängTulemus
Trieste – Verona
Trieste: C. Ross 27, S. McDermott 23, L. Galloway 16Verona: A. Andrews 19, J. Samuels 18, M. Tobey 16
108:99
Reggiana – Cantù
Reggiana: J. Echenique 17, J. Barford 17, R. Edwards 14Cantù: O. Olisevicius 16, S. Flagg 13, S. Christon 8
81:60
Venezia – Treviso
Venezia: J. Parks 19, K. Bowman 18, E. Green 11Treviso: D. Russell 19, J. P. Macura 19, A. Cappelletti 16
89:97 LA
Maxima Roma – Udine
Maxima Roma: X. Moon 14, C. Wheatle 13, J. Brown 11Udine: Z. Sisko 13, D. Valentine 10, L. Bucarelli 10
81:75
Olimpia Milano – Virtus Bologna
Olimpia Milano: R.J. Cole 19, J. Burnell 16, M. Wright 15Virtus Bologna: W. Moore 27, T. Frazier 17, M. Carr 13
94:98 LA
Tortona – Basket Napoli
Tortona: G. Bortolani 23, P. Hubb 15, K. Jallow 12Basket Napoli: G. Caruso 13, J. Ramsey 13, M. Brown 12
90:92
Scafati – Trento
Scafati: C. Moore 28, C. Offurum 20, B. Mascolo 10Trento: Q. Olivari 18, C. Brown 16, I. Bigelow 14
87:81
Varese – BC Roma
Varese: S. Nikolic 28, H. Hale 22, D. Alviti 12BC Roma: K. Olynyk 38, E. Stevenson 16, G. Ayayi 15
110:103 LA

LA – otsustati lisaajal. Iga tulemuse all mõlema meeskonna resultatiivseimad mängijad.Resultatiivseimad mängijad on iga mängu lehel.

Kõik selle hooaja tulemused

Oktoober 2026 · 32 mängu

Näita

September 2026 · 8 mängu

Näita

Rekordid

Itaalia Lega A
8

Itaalia Lega A-s läks hooajal 2025/26 lisaajale 8 mängu 255-st – umbes iga 32. mäng.

Itaalia Lega A
23

Itaalia Lega A-s on hooaegadel 2008/09–2025/26 ühe hooaja pikim võiduseeria olnud meeskonnal Siena: 23 võitu järjest hooajal 2008/09.

Eelmine hooaeg 2025/26

255
mängu
169,5
punkti mängus
3%
lisaajale
61%
koduvõite

Esimene poolaeg: 85,5 punkti mängus

Korduma kippuvad küsimused

Itaalia Lega A: kes juhib tabelit?

Itaalia Lega A 2026/27: tabelit juhib 25. oktoobri seisuga Virtus Bologna, kes on võitnud kõik 5 mängu.

Itaalia Lega A: millal on järgmine mäng?

Järgmine mäng on laupäeval, 31. oktoobril: Verona – Varese.

Itaalia Lega A: mitu meeskonda osaleb?

Hooajal 2026/27 osaleb 16 meeskonda.

Itaalia Lega A: kust näeb tulemusi?

Sellel lehel jaotises „Kõik selle hooaja tulemused“: hooajal 2026/27 on seni mängitud 40 mängu, viimane 25. oktoobril.