Korvpall

Prantsusmaa LNB tabel ja tulemused 2026/27

Prantsusmaa LNB 2026/27: tabelit juhib 27. oktoobri seisuga Dijon, kes on võitnud kõik 5 mängu. Lehel: hooaeg numbrites, tabel, tulevad mängud ja viimased tulemused.

See hooaeg 2026/27

41
mängu
170,1
punkti mängus
7%
lisaajale
61%
koduvõite

Punktid veerandite kaupa: 43,7 · 42,7 · 41,8 · 40,3

Kõik selle hooaja mängud.

Tabel

Tabel
KohtMeeskondMVKVõidu %Punktid
1Dijon550100%461:393
2Paris550100%465:408
3Lyon-Villeurbanne550100%438:395
4Chalon-sur-Saône54180%459:387
5Le Mans54180%490:449
6Nanterre53260%413:379
7Strasbourg63350%492:524
8JL Bourg52340%445:439
9Cholet52340%401:424
10Roanne52340%396:426
11Pau-Orthez52340%391:422
12Limoges51420%437:447
13Boulazac51420%385:428
14Nancy51420%370:414
15Saint Quentin61517%532:584
16Gravelines-Dunkerque5050%399:455

Meeskonnad sel hooajal

Meeskonnad sel hooajal
MeeskondMängeVisatud mängusLubatud mängusKodus V–KVõõrsil V–K
Boulazac577,085,61–20–2
Chalon-sur-Saône591,877,43–01–1
Cholet580,284,81–21–1
Dijon592,278,62–03–0
Gravelines-Dunkerque579,891,00–30–2
JL Bourg589,087,82–00–3
Le Mans598,089,81–13–0
Limoges587,489,41–10–3
Lyon-Villeurbanne587,679,02–03–0
Nancy574,082,81–20–2
Nanterre582,675,83–00–2
Paris593,081,62–03–0
Pau-Orthez578,284,42–10–2
Roanne579,285,21–11–2
Saint Quentin688,797,31–30–2
Strasbourg682,087,32–01–3

Kõigi selle hooaja peetud mängude põhjal, koos lisaajaga.

Resultatiivseimad

Resultatiivseimad
KohtMängijaMeeskondMPP/mLp/mRs/m
1C. StewartLe Mans511623,21,82,2
2T. EtienneParis36622,01,32,7
3N. HifiParis36421,32,04,0
4D. K. JohnsonRoanne510420,84,63,0
5X. CastanedaNanterre510320,61,45,4
6K. AndersonSaint Quentin612120,22,52,0
7J. HandsStrasbourg612020,03,83,7
8J. GilyardGravelines-Dunkerque57715,42,49,0
9A. EstradaBoulazac57515,04,82,6
10J. HillChalon-sur-Saône57314,63,63,6
11J. LewisGravelines-Dunkerque57214,46,62,0
12D. NeedhamRoanne45614,02,31,8
12J. RhodenParis45614,03,02,0
14M. AjincaLe Mans45413,52,81,5
15G. WareLimoges56713,46,21,0

Hooaja kõigi 41 peetud mängu statistika põhjal. M mänge, P punkte, P/m punkte mängus, Lp/m lauapalle mängus, Rs/m resultatiivseid sööte mängus.

Visked

Visked
KohtMängijaMeeskondMMin2P%3P%VV%
1C. StewartLe Mans524,861%42%95%
2T. EtienneParis324,362%45%93%
3N. HifiParis323,959%42%100%
4D. K. JohnsonRoanne528,763%41%78%
5X. CastanedaNanterre524,155%38%76%
6K. AndersonSaint Quentin626,347%56%82%
7J. HandsStrasbourg632,361%41%69%
8J. GilyardGravelines-Dunkerque534,356%20%95%
9A. EstradaBoulazac528,156%48%44%
10J. HillChalon-sur-Saône526,364%36%78%
11J. LewisGravelines-Dunkerque533,550%44%79%
12D. NeedhamRoanne424,844%37%82%
12J. RhodenParis419,173%36%92%
14M. AjincaLe Mans426,256%33%100%
15G. WareLimoges521,469%–85%

Resultatiivseimate mängijate visketabavus samade mängude põhjal. Min – minuteid mängus, 2P% – kahepunktivisete tabavus, 3P% – kolmepunktivisete tabavus (kui mängija viskab mängus keskmiselt vähemalt 2 kolmepunktiviset), VV% – vabavisete tabavus; kriips seal, kus numbrid ei klapi.

Meeskondade visked

Meeskondade visked
MeeskondMänge2P%3P%VV%LpRsVlBlPk
Chalon-sur-Saône561%31%76%32,622,69,81,215,0
Dijon561%39%75%36,220,03,42,410,6
Paris561%35%75%36,418,87,23,014,6
Le Mans560%42%75%32,018,46,44,013,4
Limoges560%32%78%31,423,46,01,410,8
Lyon-Villeurbanne559%33%71%29,220,87,20,812,0
Gravelines-Dunkerque556%30%73%27,020,86,82,015,0
JL Bourg555%33%69%31,417,86,03,213,8
Boulazac554%35%70%30,416,66,03,014,4
Cholet553%27%80%28,419,28,82,015,0
Nanterre553%34%72%37,219,26,62,216,6
Nancy550%33%73%30,614,66,84,017,0
Roanne550%33%74%27,415,28,02,013,2
Strasbourg550%31%75%31,615,27,02,814,8
Saint Quentin549%34%71%35,421,46,42,614,6
Pau-Orthez548%28%75%35,816,68,03,615,0

40 mängu meeskonnastatistika põhjal hooaja 41 peetud mängust, parim kahepunktivisete tabavus eespool. 2P% – kahepunktivisete, 3P% – kolmepunktivisete ja VV% – vabavisete tabavus; Lp – lauapalle mängus; Rs – resultatiivseid sööte, Vl – vaheltlõikeid, Bl – blokeeritud viskeid ja Pk – pallikaotusi mängus; kriips seal, kus number puudub või ei klapi.

Tulevad mängud

Viimased tulemused

Viimased tulemused
AegMängTulemus
Saint Quentin – Strasbourg
Saint Quentin: K. Anderson 30, O. Krubally 19, E. Neal 14Strasbourg: N. Difuidi 23, J. Hands 21, J. McKoy 16
94:98
Pau-Orthez – Limoges
Pau-Orthez: G. Hrovat 19, F. Milanese 14, J. Briggs 13Limoges: M. Guisse 16, G. Ware 14, H. Invernizzi 13
85:81
Lyon-Villeurbanne – Nancy
Lyon-Villeurbanne: H. Besson 11, Y. Pons 11, J. Crowder 10Nancy: C. Marshall 21, M. Amini 10, K. Marsillon-Noleo 10
78:74
Roanne – Paris
Roanne: D. K. Johnson 17, D. Needham 17, Y. Mbaya 11Paris: J. Ayayi 26, J. Morgan 20, T. Tarpey 13
75:96
Nanterre – Cholet
Nanterre: X. Castaneda 25, Scott 18, H. Yimga-Moukouri 10Cholet: A. Towo-Nansi 16, L. Kidd 10, M. Diarra 8
86:69
Chalon-sur-Saône – Strasbourg
Chalon-sur-Saône: D. Dunn 16, J. Hill 15, C. Ponsar 15Strasbourg: J. Hands 19, T. Chenery 17, J. McKoy 10
106:79
JL Bourg – Gravelines-Dunkerque
JL Bourg: J. Berhanemeskel 20, H. Robineau 16, A. Moulare 14Gravelines-Dunkerque: J. Lewis 22, J. Gilyard 15, J. Trefle 12
89:81
Boulazac – Le Mans
Boulazac: J. Uduje 26, J. Shumate 13, A. Estrada 11Le Mans: C. Stewart 27, J. Jordan 27, S. Penda 16
72:97

LA – otsustati lisaajal. Iga tulemuse all mõlema meeskonna resultatiivseimad mängijad.Resultatiivseimad mängijad on iga mängu lehel.

Kõik selle hooaja tulemused

Oktoober 2026 · 33 mängu

Näita

September 2026 · 8 mängu

Näita

Rekordid

Prantsusmaa LNB
13

Prantsuse LNB-s läks hooajal 2025/26 lisaajale 13 mängu 266-st – umbes iga 20. mäng.

Prantsusmaa LNB
63

Prantsuse LNB-s on alates hooajast 2008/09 kõige suurem kolkimine olnud Le Portel 57–120 Paris (jaanuar 2026), vahe 63 punkti.

Prantsusmaa LNB
254

Prantsuse LNB-s on alates hooajast 2008/09 kõige punktirohkem mäng olnud Orleans 125–129 Chalon-sur-Saône (detsember 2019, lisaajaga) – kokku 254 punkti.

Prantsusmaa LNB
15

Prantsuse LNB-s on alates hooajast 2008/09 ühe hooaja pikim võiduseeria olnud meeskonnal Paris: 15 võitu järjest hooajal 2023/24.

Eelmine hooaeg 2025/26

266
mängu
172,7
punkti mängus
5%
lisaajale
56%
koduvõite

Esimene poolaeg: 87,0 punkti mängus

Korduma kippuvad küsimused

Prantsusmaa LNB: kes juhib tabelit?

Prantsusmaa LNB 2026/27: tabelit juhib 27. oktoobri seisuga Dijon, kes on võitnud kõik 5 mängu.

Prantsusmaa LNB: millal on järgmine mäng?

Järgmine mäng on reedel, 30. oktoobril: Dijon – Nancy.

Prantsusmaa LNB: mitu meeskonda osaleb?

Hooajal 2026/27 osaleb 16 meeskonda.

Prantsusmaa LNB: kust näeb tulemusi?

Sellel lehel jaotises „Kõik selle hooaja tulemused“: hooajal 2026/27 on seni mängitud 41 mängu, viimane 27. oktoobril.