Prantsusmaa LNB

Prantsusmaa LNB 2022/23

Prantsusmaa LNB hooajal 2022/23: lõpptabel, resultatiivseimad mängijad, hooaja tipud ja kõik tulemused.

Hooaeg 2022/23 numbrites

325
mängu
166,6
punkti mängus
5%
lisaajale
65%
koduvõite

Punktid veerandite kaupa: 41,9 · 41,3 · 40,9 · 41,6

Kõik hooaja mängud, play-off kaasa arvatud; ettevalmistusmängud on välja jäetud.

Hooaeg 2022/23 numbrites
MängTulemusKuupäev
Suurim võitJL Bourg – Ada Blois101:5711.03.2023
Kõige punktirohkem mängParis – Roanne120:10729.04.2023

LA – otsustati lisaajal.

Tabel

Tabel
KohtMeeskondMVKVõidu %Punktid
1Monaco3426876%3035:2755
2Lyon-Villeurbanne34231168%2926:2627
3Boulogne-Levallois34231168%2920:2812
4Dijon34211362%2943:2861
5Le Mans34191556%3005:2855
6JL Bourg34191556%2914:2866
7Cholet34181653%2790:2807
8Strasbourg34171750%2796:2789
9Gravelines-Dunkerque34161847%2695:2757
10Paris34161847%2984:3059
11Roanne34151944%3111:3097
12Le Portel34151944%2705:2704
13Nancy34142041%2789:2856
14Nanterre34142041%2709:2839
15Limoges34142041%2656:2787
16Ada Blois34142041%2805:2952
17Pau-Orthez34122235%2673:2820
18Fos-sur-Mer34102429%2594:2807

Põhiturniiri tabel, arvutatud selle mängudest: võiduprotsent, siis rohkem võite, vähem mänge ja punktide vahe.

Resultatiivseimad

Resultatiivseimad
KohtMängijaMeeskondMPP/mLp/mRs/m
1R. MarchRoanne3063221,14,64,3
2V. Wembanyama
Boulogne-Levallois
Boulogne-Levallois3165021,010,42,5
3M. MorganLe Mans3060220,12,54,0
4M. KeeneStrasbourg3161719,92,24,2
5T. Waters
Boulogne-Levallois
Boulogne-Levallois2036018,02,85,1
6N. Hifi
Le Portel
Le Portel3254417,02,73,2
7M. McDuffieDijon3253016,65,91,3
8D. ArtisCholet3251816,23,03,6
9K. BoyntonGravelines-Dunkerque1726815,82,13,2
10B. JonesLimoges2844115,82,45,0
11J. BibbinsNanterre2233915,42,64,8
12J. JohnsonGravelines-Dunkerque3147115,23,90,7
13J. PalmerJL Bourg2943815,13,62,2
14T. WallaceParis2842115,04,55,7
15E. Nzekwesi
Le Portel
Le Portel2841614,95,81,6

290 mängu statistika põhjal hooaja 306 peetud mängust. M mänge, P punkte, P/m punkte mängus, Lp/m lauapalle mängus, Rs/m resultatiivseid sööte mängus.

Play-off

Veerandfinaalid

Play-off · Veerandfinaalid
AegMängTulemus
Dijon – JL Bourg73:79
Boulogne-Levallois – Cholet93:80
Lyon-Villeurbanne – Le Mans103:73
Cholet – Boulogne-Levallois83:80
JL Bourg – Dijon92:90
Le Mans – Lyon-Villeurbanne63:66
Monaco – Strasbourg88:84
Boulogne-Levallois – Cholet81:69
Strasbourg – Monaco83:85

Poolfinaalid

Play-off · Poolfinaalid
AegMängTulemus
Boulogne-Levallois – Lyon-Villeurbanne75:69
Monaco – JL Bourg96:79
Boulogne-Levallois – Lyon-Villeurbanne86:83
Monaco – JL Bourg105:99
Lyon-Villeurbanne – Boulogne-Levallois86:59
JL Bourg – Monaco71:85
Lyon-Villeurbanne – Boulogne-Levallois69:71

Finaal

Play-off · Finaal
AegMängTulemus
Monaco – Boulogne-Levallois87:64
Monaco – Boulogne-Levallois95:88
Boulogne-Levallois – Monaco85:92

Kõik hooaja tulemused

Juuni 2023 · 6 mängu
Kõik hooaja tulemused · Juuni 2023
KuupäevMängTulemus
15.06.2023Boulogne-Levallois – Monaco85:92
12.06.2023Monaco – Boulogne-Levallois95:88
10.06.2023Monaco – Boulogne-Levallois87:64
04.06.2023Lyon-Villeurbanne – Boulogne-Levallois69:71
03.06.2023JL Bourg – Monaco71:85
02.06.2023Lyon-Villeurbanne – Boulogne-Levallois86:59
Mai 2023 · 42 mängu
Kõik hooaja tulemused · Mai 2023
KuupäevMängTulemus
31.05.2023Monaco – JL Bourg105:99
30.05.2023Boulogne-Levallois – Lyon-Villeurbanne86:83
29.05.2023Monaco – JL Bourg96:79
28.05.2023Boulogne-Levallois – Lyon-Villeurbanne75:69
26.05.2023Strasbourg – Monaco83:85
25.05.2023Boulogne-Levallois – Cholet81:69
24.05.2023Monaco – Strasbourg88:84
23.05.2023Le Mans – Lyon-Villeurbanne63:66
23.05.2023JL Bourg – Dijon92:90
23.05.2023Cholet – Boulogne-Levallois83:80
21.05.2023Lyon-Villeurbanne – Le Mans103:73
21.05.2023Boulogne-Levallois – Cholet93:80
21.05.2023Dijon – JL Bourg73:79
16.05.2023Pau-Orthez – Cholet85:81
16.05.2023Roanne – Strasbourg88:92
16.05.2023Boulogne-Levallois – Paris93:85
16.05.2023Le Portel – Dijon89:75
16.05.2023Le Mans – Nanterre88:74
16.05.2023JL Bourg – Lyon-Villeurbanne82:85
16.05.2023Gravelines-Dunkerque – Nancy88:93 LA
16.05.2023Fos-sur-Mer – Limoges73:77
16.05.2023Ada Blois – Monaco102:76
12.05.2023Monaco – Le Mans95:101
12.05.2023Cholet – Boulogne-Levallois69:68
10.05.2023Paris – JL Bourg82:78
10.05.2023Limoges – Roanne90:104
09.05.2023Dijon – Gravelines-Dunkerque95:85
09.05.2023Strasbourg – Pau-Orthez90:70
09.05.2023Cholet – Le Portel77:85
09.05.2023Lyon-Villeurbanne – Ada Blois102:77
09.05.2023Nanterre – Boulogne-Levallois72:82
09.05.2023Nancy – Fos-sur-Mer79:65
07.05.2023Boulogne-Levallois – JL Bourg93:82
07.05.2023Lyon-Villeurbanne – Limoges103:86
06.05.2023Pau-Orthez – Nancy73:83
06.05.2023Le Mans – Le Portel99:73
06.05.2023Strasbourg – Nanterre90:62
05.05.2023Ada Blois – Paris91:79
05.05.2023Fos-sur-Mer – Cholet81:78
05.05.2023Roanne – Dijon81:88
03.05.2023Lyon-Villeurbanne – Cholet98:69
02.05.2023JL Bourg – Le Mans86:81
Aprill 2023 · 50 mängu
Kõik hooaja tulemused · Aprill 2023
KuupäevMängTulemus
30.04.2023Boulogne-Levallois – Gravelines-Dunkerque80:68
30.04.2023Monaco – Cholet94:86
30.04.2023Nancy – Lyon-Villeurbanne83:84
29.04.2023Paris – Roanne120:107
29.04.2023Nanterre – Ada Blois78:70
29.04.2023Limoges – Strasbourg76:93
29.04.2023Le Portel – Fos-sur-Mer97:70
28.04.2023Dijon – Pau-Orthez80:68
26.04.2023Fos-sur-Mer – JL Bourg75:86
25.04.2023Pau-Orthez – Lyon-Villeurbanne87:83
25.04.2023Le Mans – Paris97:90
25.04.2023Nancy – Strasbourg80:72
25.04.2023Limoges – Ada Blois79:98
25.04.2023Roanne – Nanterre84:85
25.04.2023Le Portel – Gravelines-Dunkerque76:79
23.04.2023Pau-Orthez – JL Bourg87:79
23.04.2023Fos-sur-Mer – Strasbourg87:65
20.04.2023Monaco – Strasbourg89:98 LA
18.04.2023Nancy – Dijon78:91
16.04.2023Monaco – Fos-sur-Mer98:83
16.04.2023Lyon-Villeurbanne – Le Portel86:68
15.04.2023Gravelines-Dunkerque – Pau-Orthez70:58
15.04.2023Strasbourg – Dijon93:75
15.04.2023Paris – Nancy99:91
15.04.2023Limoges – Boulogne-Levallois84:83
15.04.2023JL Bourg – Nanterre93:81
15.04.2023Ada Blois – Le Mans72:68
13.04.2023Cholet – Roanne81:74
12.04.2023Dijon – Monaco65:80
12.04.2023Le Mans – Limoges77:71
09.04.2023Pau-Orthez – Monaco72:94
09.04.2023Gravelines-Dunkerque – Lyon-Villeurbanne74:68
09.04.2023Paris – Limoges88:81
08.04.2023Ada Blois – Le Portel74:79
08.04.2023Dijon – Cholet102:82
08.04.2023Nancy – Le Mans100:80
08.04.2023Nanterre – Fos-sur-Mer93:88
08.04.2023Boulogne-Levallois – Strasbourg93:80
07.04.2023Roanne – JL Bourg108:111
05.04.2023Paris – Fos-sur-Mer100:97
04.04.2023Gravelines-Dunkerque – Monaco67:73
04.04.2023JL Bourg – Le Portel76:71
04.04.2023Le Mans – Lyon-Villeurbanne79:80
02.04.2023Monaco – Boulogne-Levallois87:68
02.04.2023Lyon-Villeurbanne – Roanne96:78
01.04.2023Limoges – Pau-Orthez81:89
01.04.2023Strasbourg – Ada Blois85:95
01.04.2023Nancy – JL Bourg82:96
01.04.2023Le Mans – Dijon96:81
01.04.2023Cholet – Nanterre80:86
Märts 2023 · 39 mängu
Kõik hooaja tulemused · Märts 2023
KuupäevMängTulemus
31.03.2023Le Portel – Paris84:71
31.03.2023Fos-sur-Mer – Gravelines-Dunkerque63:69
28.03.2023Dijon – Limoges75:69
28.03.2023Boulogne-Levallois – Le Mans89:83
28.03.2023Nanterre – Pau-Orthez85:64
28.03.2023Gravelines-Dunkerque – Roanne96:101
28.03.2023Ada Blois – Nancy75:78
26.03.2023Limoges – Monaco83:76
26.03.2023JL Bourg – Dijon69:75
25.03.2023Pau-Orthez – Ada Blois80:83 LA
25.03.2023Strasbourg – Gravelines-Dunkerque90:91
25.03.2023Nanterre – Nancy81:75
25.03.2023Fos-sur-Mer – Lyon-Villeurbanne74:80
25.03.2023Cholet – Paris63:79
24.03.2023Roanne – Le Mans105:92
24.03.2023Le Portel – Boulogne-Levallois78:77
21.03.2023Gravelines-Dunkerque – Cholet92:78
21.03.2023Monaco – Le Portel99:78
17.03.2023Ada Blois – Roanne96:85
17.03.2023Paris – Nanterre85:79
14.03.2023Le Portel – Pau-Orthez78:70
14.03.2023Lyon-Villeurbanne – Boulogne-Levallois86:69
12.03.2023Roanne – Monaco74:85
12.03.2023Nanterre – Lyon-Villeurbanne61:82
11.03.2023Strasbourg – Paris96:76
11.03.2023Le Mans – Gravelines-Dunkerque108:86
11.03.2023JL Bourg – Ada Blois101:57
11.03.2023Limoges – Cholet65:82
10.03.2023Boulogne-Levallois – Nancy93:87
10.03.2023Dijon – Fos-sur-Mer95:97
07.03.2023Pau-Orthez – Boulogne-Levallois76:78
05.03.2023Lyon-Villeurbanne – Strasbourg78:72
05.03.2023Monaco – Nanterre108:87
04.03.2023Cholet – JL Bourg99:88
04.03.2023Dijon – Ada Blois91:77
04.03.2023Gravelines-Dunkerque – Paris76:86
04.03.2023Limoges – Nancy82:76
04.03.2023Le Portel – Roanne84:95
03.03.2023Fos-sur-Mer – Le Mans71:68
Veebruar 2023 · 17 mängu
Kõik hooaja tulemused · Veebruar 2023
KuupäevMängTulemus
12.02.2023Paris – Pau-Orthez97:101
12.02.2023JL Bourg – Monaco90:88
11.02.2023Strasbourg – Cholet90:92
11.02.2023Nanterre – Limoges87:70
11.02.2023Nancy – Le Portel79:73
11.02.2023Ada Blois – Gravelines-Dunkerque89:92
10.02.2023Roanne – Fos-sur-Mer89:93 LA
10.02.2023Boulogne-Levallois – Dijon93:86
05.02.2023Monaco – Paris103:81
05.02.2023Lyon-Villeurbanne – Dijon99:60
04.02.2023Pau-Orthez – Fos-sur-Mer74:63
04.02.2023JL Bourg – Limoges98:75
04.02.2023Ada Blois – Boulogne-Levallois78:77
04.02.2023Cholet – Le Mans83:103
03.02.2023Gravelines-Dunkerque – Nanterre93:56
03.02.2023Le Portel – Strasbourg82:71
03.02.2023Roanne – Nancy98:95
Jaanuar 2023 · 37 mängu
Kõik hooaja tulemused · Jaanuar 2023
KuupäevMängTulemus
29.01.2023Lyon-Villeurbanne – Monaco63:72
29.01.2023Strasbourg – JL Bourg89:80
28.01.2023Le Mans – Pau-Orthez97:75
28.01.2023Nanterre – Le Portel83:87
28.01.2023Nancy – Cholet83:80
28.01.2023Limoges – Gravelines-Dunkerque78:61
28.01.2023Dijon – Paris99:88
27.01.2023Boulogne-Levallois – Roanne84:102
27.01.2023Fos-sur-Mer – Ada Blois77:73
22.01.2023Paris – Lyon-Villeurbanne69:86
22.01.2023Monaco – Nancy83:79
21.01.2023Pau-Orthez – Roanne77:85
21.01.2023Gravelines-Dunkerque – JL Bourg73:69
21.01.2023Cholet – Ada Blois86:82
21.01.2023Strasbourg – Le Mans92:89
21.01.2023Nanterre – Dijon68:88
20.01.2023Le Portel – Limoges84:68
18.01.2023Fos-sur-Mer – Boulogne-Levallois82:83
16.01.2023Lyon-Villeurbanne – Le Mans91:95
15.01.2023Dijon – Boulogne-Levallois94:103
15.01.2023Cholet – Monaco88:89
15.01.2023Paris – Strasbourg115:84
15.01.2023Ada Blois – Pau-Orthez107:93
14.01.2023Nancy – Gravelines-Dunkerque82:55
14.01.2023Limoges – Nanterre93:105
14.01.2023JL Bourg – Fos-sur-Mer69:68
13.01.2023Roanne – Le Portel79:68
09.01.2023Boulogne-Levallois – Lyon-Villeurbanne84:83
08.01.2023Monaco – Pau-Orthez83:77
08.01.2023Le Mans – Ada Blois100:85
08.01.2023Gravelines-Dunkerque – Le Portel79:73
07.01.2023Dijon – Nancy90:84
07.01.2023Strasbourg – Roanne91:83
07.01.2023Limoges – JL Bourg76:68
07.01.2023Nanterre – Cholet78:84
06.01.2023Fos-sur-Mer – Paris65:72
05.01.2023Roanne – Limoges88:87
Detsember 2022 · 46 mängu
Kõik hooaja tulemused · Detsember 2022
KuupäevMängTulemus
27.12.2022Pau-Orthez – Dijon76:64
27.12.2022JL Bourg – Roanne100:102 LA
27.12.2022Cholet – Limoges81:74
27.12.2022Fos-sur-Mer – Monaco53:97
27.12.2022Le Mans – Nancy96:82
27.12.2022Lyon-Villeurbanne – Nanterre88:73
27.12.2022Paris – Gravelines-Dunkerque98:96
27.12.2022Le Portel – Ada Blois88:74
26.12.2022Strasbourg – Boulogne-Levallois84:81
23.12.2022Boulogne-Levallois – Cholet92:87
23.12.2022Dijon – JL Bourg90:83
23.12.2022Roanne – Pau-Orthez75:94
23.12.2022Nanterre – Le Mans74:85
23.12.2022Nancy – Paris83:87
23.12.2022Limoges – Le Portel81:79
23.12.2022Gravelines-Dunkerque – Fos-sur-Mer83:58
23.12.2022Ada Blois – Strasbourg74:79
18.12.2022Le Portel – Monaco89:81
18.12.2022Strasbourg – Lyon-Villeurbanne67:83
17.12.2022Pau-Orthez – Le Mans89:85
17.12.2022Ada Blois – Nanterre71:73
17.12.2022Cholet – Dijon107:79
17.12.2022JL Bourg – Gravelines-Dunkerque90:81
17.12.2022Paris – Boulogne-Levallois71:91
16.12.2022Fos-sur-Mer – Nancy89:53
11.12.2022Boulogne-Levallois – Monaco82:95 LA
11.12.2022Lyon-Villeurbanne – Paris94:60
10.12.2022Nancy – Ada Blois97:75
10.12.2022Nanterre – JL Bourg84:85
10.12.2022Le Mans – Strasbourg74:78
09.12.2022Dijon – Roanne101:96
09.12.2022Fos-sur-Mer – Pau-Orthez83:75
09.12.2022Le Portel – Cholet86:71
09.12.2022Gravelines-Dunkerque – Limoges62:50
06.12.2022Monaco – Lyon-Villeurbanne97:78
06.12.2022Roanne – Boulogne-Levallois102:77
06.12.2022Cholet – Fos-sur-Mer73:70
04.12.2022Pau-Orthez – Nanterre71:80
04.12.2022Monaco – Ada Blois88:70
03.12.2022JL Bourg – Nancy89:83
03.12.2022Limoges – Lyon-Villeurbanne82:71
03.12.2022Paris – Dijon85:95
02.12.2022Boulogne-Levallois – Fos-sur-Mer96:85
02.12.2022Gravelines-Dunkerque – Le Mans82:74
02.12.2022Roanne – Cholet98:72
02.12.2022Strasbourg – Le Portel80:74
November 2022 · 27 mängu
Kõik hooaja tulemused · November 2022
KuupäevMängTulemus
29.11.2022Le Mans – Monaco81:90
27.11.2022Lyon-Villeurbanne – Pau-Orthez91:79
27.11.2022Paris – Le Portel85:77
27.11.2022Limoges – Dijon81:77
26.11.2022Nanterre – Strasbourg71:81
26.11.2022Nancy – Boulogne-Levallois78:92
26.11.2022Ada Blois – JL Bourg96:98 LA
26.11.2022Fos-sur-Mer – Roanne83:87 LA
26.11.2022Cholet – Gravelines-Dunkerque76:64
20.11.2022Boulogne-Levallois – Nanterre92:85
20.11.2022Monaco – Limoges80:84
20.11.2022Roanne – Paris110:115
19.11.2022Pau-Orthez – Gravelines-Dunkerque91:80
19.11.2022Dijon – Lyon-Villeurbanne95:90
19.11.2022Le Mans – JL Bourg87:90
19.11.2022Strasbourg – Fos-sur-Mer80:76
18.11.2022Ada Blois – Cholet74:79
18.11.2022Le Portel – Nancy80:84
06.11.2022Paris – Le Mans104:88
06.11.2022Monaco – Dijon84:95
06.11.2022Lyon-Villeurbanne – Fos-sur-Mer94:65
06.11.2022JL Bourg – Strasbourg74:69
05.11.2022Cholet – Pau-Orthez93:83
05.11.2022Nancy – Roanne103:102 LA
04.11.2022Boulogne-Levallois – Limoges78:69
04.11.2022Le Portel – Nanterre77:66
04.11.2022Gravelines-Dunkerque – Ada Blois88:101
Oktoober 2022 · 43 mängu
Kõik hooaja tulemused · Oktoober 2022
KuupäevMängTulemus
31.10.2022Lyon-Villeurbanne – Nancy80:64
30.10.2022Strasbourg – Monaco75:87
29.10.2022Pau-Orthez – Le Portel84:89
29.10.2022JL Bourg – Boulogne-Levallois91:95 LA
29.10.2022Le Mans – Roanne100:75
29.10.2022Nanterre – Gravelines-Dunkerque103:95 LA
29.10.2022Paris – Cholet66:75
29.10.2022Ada Blois – Limoges68:95
28.10.2022Fos-sur-Mer – Dijon66:100
23.10.2022Roanne – Lyon-Villeurbanne89:83
23.10.2022Monaco – JL Bourg98:94
23.10.2022Le Portel – Le Mans71:75 LA
22.10.2022Pau-Orthez – Paris74:79
22.10.2022Limoges – Fos-sur-Mer87:75
22.10.2022Gravelines-Dunkerque – Strasbourg85:69
22.10.2022Dijon – Nanterre79:71
22.10.2022Cholet – Nancy94:73
21.10.2022Boulogne-Levallois – Ada Blois113:88
16.10.2022Lyon-Villeurbanne – Gravelines-Dunkerque83:74
16.10.2022Paris – Monaco91:95
15.10.2022Nancy – Pau-Orthez88:81
15.10.2022Ada Blois – Dijon74:107
15.10.2022JL Bourg – Cholet68:87
15.10.2022Le Mans – Boulogne-Levallois89:94 LA
15.10.2022Strasbourg – Limoges71:73
15.10.2022Nanterre – Roanne85:81
14.10.2022Fos-sur-Mer – Le Portel79:77
09.10.2022Monaco – Gravelines-Dunkerque95:85
08.10.2022JL Bourg – Pau-Orthez92:77
08.10.2022Nancy – Nanterre82:87
08.10.2022Limoges – Paris107:100
08.10.2022Le Portel – Lyon-Villeurbanne82:85
08.10.2022Cholet – Strasbourg84:79
08.10.2022Ada Blois – Fos-sur-Mer75:70
08.10.2022Dijon – Le Mans100:110 LA
04.10.2022Le Mans – Cholet90:82
02.10.2022Pau-Orthez – Limoges81:62
02.10.2022Monaco – Roanne109:85
02.10.2022Strasbourg – Nancy79:69
01.10.2022Fos-sur-Mer – Nanterre87:84
01.10.2022Gravelines-Dunkerque – Dijon71:69
01.10.2022Paris – Ada Blois99:104
01.10.2022Lyon-Villeurbanne – JL Bourg102:84
September 2022 · 18 mängu
Kõik hooaja tulemused · September 2022
KuupäevMängTulemus
30.09.2022Boulogne-Levallois – Le Portel92:82
27.09.2022Boulogne-Levallois – Pau-Orthez82:59
27.09.2022Dijon – Strasbourg100:92
27.09.2022Ada Blois – Lyon-Villeurbanne86:82
27.09.2022Le Portel – JL Bourg71:73
27.09.2022Limoges – Le Mans62:69
27.09.2022Nanterre – Paris97:83
27.09.2022Roanne – Gravelines-Dunkerque111:70
27.09.2022Nancy – Monaco76:89
25.09.2022Cholet – Lyon-Villeurbanne91:89
24.09.2022Nanterre – Monaco75:78
24.09.2022Nancy – Limoges87:78
24.09.2022Le Mans – Fos-sur-Mer101:83
24.09.2022JL Bourg – Paris102:99 LA
24.09.2022Pau-Orthez – Strasbourg83:80
23.09.2022Dijon – Le Portel87:76
23.09.2022Roanne – Ada Blois90:94
23.09.2022Gravelines-Dunkerque – Boulogne-Levallois85:73