NBA

NBA 2023/24

NBA hooajal 2023/24: lõpptabel, resultatiivseimad mängijad, hooaja tipud ja kõik tulemused.

Hooaeg 2023/24 numbrites

1312
mängu
227,2
punkti mängus
5%
lisaajale
55%
koduvõite

Punktid veerandite kaupa: 56,8 · 56,9 · 57,3 · 55,1

Kõik hooaja mängud, play-off kaasa arvatud; ettevalmistusmängud on välja jäetud.

Hooaeg 2023/24 numbrites
MängTulemusKuupäev
Suurim võitOklahoma City Thunder – Portland Trail Blazers139:7712.01.2024
Kõige punktirohkem mängAtlanta Hawks – Indiana Pacers152:15722.11.2023

LA – otsustati lisaajal.

Tabel

Tabel
KohtMeeskondMVKVõidu %Punktid
1Boston Celtics81641779%9775:8835
2Oklahoma City Thunder82572570%9847:9239
3Denver Nuggets82572570%9418:8987
4Minnesota Timberwolves82562668%9264:8735
5Los Angeles Clippers82513162%9481:9212
6New York Knicks81503162%9127:8727
7Dallas Mavericks82503261%9664:9483
8Phoenix Suns81493260%9429:9175
9New Orleans Pelicans80483260%9220:8824
10Milwaukee Bucks80483260%9491:9291
11Cleveland Cavaliers82483459%9236:9038
12Philadelphia 76ers82473557%9397:9147
13Orlando Magic82473557%9058:8892
14Sacramento Kings81463557%9441:9288
15Indiana Pacers80453556%9860:9629
16Los Angeles Lakers80453556%9440:9438
17Golden State Warriors82463656%9657:9443
18Miami Heat82463656%9032:8888
19Houston Rockets82414150%9375:9283
20Chicago Bulls82394348%9206:9324
21Atlanta Hawks82364644%9703:9882
22Brooklyn Nets82325039%9050:9287
23Utah Jazz82315138%9484:9885
24Memphis Grizzlies82275533%8677:9251
25Toronto Raptors82255730%9213:9741
26San Antonio Spurs82226027%9192:9724
27Portland Trail Blazers82216126%8722:9462
28Charlotte Hornets82216126%8740:9580
29Washington Wizards82156718%9327:10089
30Detroit Pistons82146817%9010:9757

Põhiturniiri tabel, arvutatud selle mängudest: võiduprotsent, siis rohkem võite, vähem mänge ja punktide vahe.

NBA Cupi veerand- ja poolfinaalid on põhiturniiri mängud, kuid neid meie andmetes ei ole: 8 meeskonnal on üks-kaks mängu puudu.

Resultatiivseimad

Resultatiivseimad
KohtMängijaMeeskondMPP/mLp/mRs/m
1L. DoncicDallas Mavericks70237033,99,29,8
2G. AntetokounmpoMilwaukee Bucks68206530,411,66,5
3S. Gilgeous-AlexanderOklahoma City Thunder72215329,95,56,1
4J. BrunsonNew York Knicks76218828,83,66,8
5D. BookerPhoenix Suns66178827,14,46,9
6K. DurantPhoenix Suns71190026,86,54,9
7D. MitchellCleveland Cavaliers53140726,55,26,1
8D. FoxSacramento Kings70185226,54,65,6
9N. JokicDenver Nuggets78206026,412,39,0
10J. TatumBoston Celtics68178726,38,14,9
11A. EdwardsMinnesota Timberwolves74191425,95,45,2
12T. MaxeyPhiladelphia 76ers68175125,83,66,1
13K. IrvingDallas Mavericks58148725,65,05,2
14S. CurryGolden State Warriors69175825,54,45,2
15L. JamesLos Angeles Lakers65163225,17,08,2

1175 mängu statistika põhjal hooaja 1224 peetud mängust. M mänge, P punkte, P/m punkte mängus, Lp/m lauapalle mängus, Rs/m resultatiivseid sööte mängus.

Play-off

Play-in

Play-off · Play-in
AegMängTulemus
New Orleans Pelicans – Los Angeles Lakers106:110
Sacramento Kings – Golden State Warriors118:94
Philadelphia 76ers – Miami Heat105:104
Chicago Bulls – Atlanta Hawks131:116
Miami Heat – Chicago Bulls112:91
New Orleans Pelicans – Sacramento Kings105:98

Varasemad ringid

Play-off · Varasemad ringid
AegMängTulemus
Cleveland Cavaliers – Orlando Magic97:83
Minnesota Timberwolves – Phoenix Suns120:95
New York Knicks – Philadelphia 76ers111:104
Denver Nuggets – Los Angeles Lakers114:103
Boston Celtics – Miami Heat114:94
Los Angeles Clippers – Dallas Mavericks109:97
Milwaukee Bucks – Indiana Pacers109:94
Oklahoma City Thunder – New Orleans Pelicans94:92
Cleveland Cavaliers – Orlando Magic96:86
New York Knicks – Philadelphia 76ers104:101
Denver Nuggets – Los Angeles Lakers101:99
Minnesota Timberwolves – Phoenix Suns105:93
Milwaukee Bucks – Indiana Pacers108:125
Los Angeles Clippers – Dallas Mavericks93:96
Boston Celtics – Miami Heat101:111
Oklahoma City Thunder – New Orleans Pelicans124:92
Orlando Magic – Cleveland Cavaliers121:83
Philadelphia 76ers – New York Knicks125:114
Los Angeles Lakers – Denver Nuggets105:112
Indiana Pacers – Milwaukee Bucks121:118 LA
Dallas Mavericks – Los Angeles Clippers101:90
Phoenix Suns – Minnesota Timberwolves109:126
Orlando Magic – Cleveland Cavaliers112:89
New Orleans Pelicans – Oklahoma City Thunder85:106
Miami Heat – Boston Celtics84:104
Los Angeles Lakers – Denver Nuggets119:108
Philadelphia 76ers – New York Knicks92:97
Dallas Mavericks – Los Angeles Clippers111:116
Indiana Pacers – Milwaukee Bucks126:113
Phoenix Suns – Minnesota Timberwolves116:122
Miami Heat – Boston Celtics88:102
New Orleans Pelicans – Oklahoma City Thunder89:97
Denver Nuggets – Los Angeles Lakers108:106
New York Knicks – Philadelphia 76ers106:112 LA
Cleveland Cavaliers – Orlando Magic104:103
Milwaukee Bucks – Indiana Pacers115:92
Boston Celtics – Miami Heat118:84
Los Angeles Clippers – Dallas Mavericks93:123
Indiana Pacers – Milwaukee Bucks120:98
Philadelphia 76ers – New York Knicks115:118
Orlando Magic – Cleveland Cavaliers103:96
Dallas Mavericks – Los Angeles Clippers114:101
Cleveland Cavaliers – Orlando Magic106:94

Veerandfinaalid

Play-off · Veerandfinaalid
AegMängTulemus
Denver Nuggets – Minnesota Timberwolves99:106
New York Knicks – Indiana Pacers121:117
Denver Nuggets – Minnesota Timberwolves80:106
Boston Celtics – Cleveland Cavaliers120:95
Oklahoma City Thunder – Dallas Mavericks117:95
New York Knicks – Indiana Pacers130:121
Boston Celtics – Cleveland Cavaliers94:118
Oklahoma City Thunder – Dallas Mavericks110:119
Indiana Pacers – New York Knicks111:106
Minnesota Timberwolves – Denver Nuggets90:117
Dallas Mavericks – Oklahoma City Thunder105:101
Cleveland Cavaliers – Boston Celtics93:106
Indiana Pacers – New York Knicks121:89
Minnesota Timberwolves – Denver Nuggets107:115
Cleveland Cavaliers – Boston Celtics102:109
Dallas Mavericks – Oklahoma City Thunder96:100
New York Knicks – Indiana Pacers121:91
Denver Nuggets – Minnesota Timberwolves112:97
Boston Celtics – Cleveland Cavaliers113:98
Oklahoma City Thunder – Dallas Mavericks92:104
Minnesota Timberwolves – Denver Nuggets115:70
Indiana Pacers – New York Knicks116:103
Dallas Mavericks – Oklahoma City Thunder117:116
New York Knicks – Indiana Pacers109:130
Denver Nuggets – Minnesota Timberwolves90:98

Poolfinaalid

Play-off · Poolfinaalid
AegMängTulemus
Boston Celtics – Indiana Pacers133:128 LA
Minnesota Timberwolves – Dallas Mavericks105:108
Boston Celtics – Indiana Pacers126:110
Minnesota Timberwolves – Dallas Mavericks108:109
Indiana Pacers – Boston Celtics111:114
Dallas Mavericks – Minnesota Timberwolves116:107
Indiana Pacers – Boston Celtics102:105
Dallas Mavericks – Minnesota Timberwolves100:105
Minnesota Timberwolves – Dallas Mavericks103:124

Finaal

Play-off · Finaal
AegMängTulemus
Boston Celtics – Dallas Mavericks107:89
Boston Celtics – Dallas Mavericks105:98
Dallas Mavericks – Boston Celtics99:106
Dallas Mavericks – Boston Celtics122:84
Boston Celtics – Dallas Mavericks106:88

Kõik hooaja tulemused

Juuni 2024 · 5 mängu
Kõik hooaja tulemused · Juuni 2024
KuupäevMängTulemus
18.06.2024Boston Celtics – Dallas Mavericks106:88
15.06.2024Dallas Mavericks – Boston Celtics122:84
13.06.2024Dallas Mavericks – Boston Celtics99:106
10.06.2024Boston Celtics – Dallas Mavericks105:98
07.06.2024Boston Celtics – Dallas Mavericks107:89
Mai 2024 · 44 mängu
Kõik hooaja tulemused · Mai 2024
KuupäevMängTulemus
31.05.2024Minnesota Timberwolves – Dallas Mavericks103:124
29.05.2024Dallas Mavericks – Minnesota Timberwolves100:105
28.05.2024Indiana Pacers – Boston Celtics102:105
27.05.2024Dallas Mavericks – Minnesota Timberwolves116:107
26.05.2024Indiana Pacers – Boston Celtics111:114
25.05.2024Minnesota Timberwolves – Dallas Mavericks108:109
24.05.2024Boston Celtics – Indiana Pacers126:110
23.05.2024Minnesota Timberwolves – Dallas Mavericks105:108
22.05.2024Boston Celtics – Indiana Pacers133:128 LA
20.05.2024Denver Nuggets – Minnesota Timberwolves90:98
19.05.2024New York Knicks – Indiana Pacers109:130
19.05.2024Dallas Mavericks – Oklahoma City Thunder117:116
18.05.2024Indiana Pacers – New York Knicks116:103
17.05.2024Minnesota Timberwolves – Denver Nuggets115:70
16.05.2024Oklahoma City Thunder – Dallas Mavericks92:104
16.05.2024Boston Celtics – Cleveland Cavaliers113:98
15.05.2024Denver Nuggets – Minnesota Timberwolves112:97
15.05.2024New York Knicks – Indiana Pacers121:91
14.05.2024Dallas Mavericks – Oklahoma City Thunder96:100
14.05.2024Cleveland Cavaliers – Boston Celtics102:109
13.05.2024Minnesota Timberwolves – Denver Nuggets107:115
12.05.2024Indiana Pacers – New York Knicks121:89
12.05.2024Cleveland Cavaliers – Boston Celtics93:106
11.05.2024Dallas Mavericks – Oklahoma City Thunder105:101
11.05.2024Minnesota Timberwolves – Denver Nuggets90:117
11.05.2024Indiana Pacers – New York Knicks111:106
10.05.2024Oklahoma City Thunder – Dallas Mavericks110:119
10.05.2024Boston Celtics – Cleveland Cavaliers94:118
09.05.2024New York Knicks – Indiana Pacers130:121
08.05.2024Oklahoma City Thunder – Dallas Mavericks117:95
08.05.2024Boston Celtics – Cleveland Cavaliers120:95
07.05.2024Denver Nuggets – Minnesota Timberwolves80:106
07.05.2024New York Knicks – Indiana Pacers121:117
05.05.2024Cleveland Cavaliers – Orlando Magic106:94
05.05.2024Denver Nuggets – Minnesota Timberwolves99:106
04.05.2024Dallas Mavericks – Los Angeles Clippers114:101
04.05.2024Orlando Magic – Cleveland Cavaliers103:96
03.05.2024Philadelphia 76ers – New York Knicks115:118
03.05.2024Indiana Pacers – Milwaukee Bucks120:98
02.05.2024Los Angeles Clippers – Dallas Mavericks93:123
02.05.2024Boston Celtics – Miami Heat118:84
01.05.2024Milwaukee Bucks – Indiana Pacers115:92
01.05.2024Cleveland Cavaliers – Orlando Magic104:103
01.05.2024New York Knicks – Philadelphia 76ers106:112 LA
Aprill 2024 · 163 mängu
Kõik hooaja tulemused · Aprill 2024
KuupäevMängTulemus
30.04.2024Denver Nuggets – Los Angeles Lakers108:106
30.04.2024New Orleans Pelicans – Oklahoma City Thunder89:97
30.04.2024Miami Heat – Boston Celtics88:102
29.04.2024Phoenix Suns – Minnesota Timberwolves116:122
29.04.2024Indiana Pacers – Milwaukee Bucks126:113
28.04.2024Dallas Mavericks – Los Angeles Clippers111:116
28.04.2024Philadelphia 76ers – New York Knicks92:97
28.04.2024Los Angeles Lakers – Denver Nuggets119:108
28.04.2024Miami Heat – Boston Celtics84:104
27.04.2024New Orleans Pelicans – Oklahoma City Thunder85:106
27.04.2024Orlando Magic – Cleveland Cavaliers112:89
27.04.2024Phoenix Suns – Minnesota Timberwolves109:126
27.04.2024Dallas Mavericks – Los Angeles Clippers101:90
27.04.2024Indiana Pacers – Milwaukee Bucks121:118 LA
26.04.2024Los Angeles Lakers – Denver Nuggets105:112
26.04.2024Philadelphia 76ers – New York Knicks125:114
26.04.2024Orlando Magic – Cleveland Cavaliers121:83
25.04.2024Oklahoma City Thunder – New Orleans Pelicans124:92
25.04.2024Boston Celtics – Miami Heat101:111
24.04.2024Los Angeles Clippers – Dallas Mavericks93:96
24.04.2024Milwaukee Bucks – Indiana Pacers108:125
24.04.2024Minnesota Timberwolves – Phoenix Suns105:93
23.04.2024Denver Nuggets – Los Angeles Lakers101:99
23.04.2024New York Knicks – Philadelphia 76ers104:101
23.04.2024Cleveland Cavaliers – Orlando Magic96:86
22.04.2024Oklahoma City Thunder – New Orleans Pelicans94:92
22.04.2024Milwaukee Bucks – Indiana Pacers109:94
21.04.2024Los Angeles Clippers – Dallas Mavericks109:97
21.04.2024Boston Celtics – Miami Heat114:94
21.04.2024Denver Nuggets – Los Angeles Lakers114:103
21.04.2024New York Knicks – Philadelphia 76ers111:104
20.04.2024Minnesota Timberwolves – Phoenix Suns120:95
20.04.2024Cleveland Cavaliers – Orlando Magic97:83
20.04.2024New Orleans Pelicans – Sacramento Kings105:98
20.04.2024Miami Heat – Chicago Bulls112:91
18.04.2024Chicago Bulls – Atlanta Hawks131:116
18.04.2024Philadelphia 76ers – Miami Heat105:104
17.04.2024Sacramento Kings – Golden State Warriors118:94
17.04.2024New Orleans Pelicans – Los Angeles Lakers106:110
14.04.2024San Antonio Spurs – Detroit Pistons123:95
14.04.2024Sacramento Kings – Portland Trail Blazers121:82
14.04.2024Oklahoma City Thunder – Dallas Mavericks135:86
14.04.2024New Orleans Pelicans – Los Angeles Lakers108:124
14.04.2024Minnesota Timberwolves – Phoenix Suns106:125
14.04.2024Memphis Grizzlies – Denver Nuggets111:126
14.04.2024Los Angeles Clippers – Houston Rockets105:116
14.04.2024Golden State Warriors – Utah Jazz123:116
14.04.2024Boston Celtics – Washington Wizards132:122
14.04.2024Cleveland Cavaliers – Charlotte Hornets110:120
14.04.2024Indiana Pacers – Atlanta Hawks157:115
14.04.2024Miami Heat – Toronto Raptors118:103
14.04.2024New York Knicks – Chicago Bulls120:119 LA
14.04.2024Orlando Magic – Milwaukee Bucks113:88
14.04.2024Philadelphia 76ers – Brooklyn Nets107:86
13.04.2024Sacramento Kings – Phoenix Suns107:108
13.04.2024Los Angeles Clippers – Utah Jazz109:110
13.04.2024Portland Trail Blazers – Houston Rockets107:116
13.04.2024Golden State Warriors – New Orleans Pelicans109:114
13.04.2024Dallas Mavericks – Detroit Pistons89:107
13.04.2024Memphis Grizzlies – Los Angeles Lakers120:123
13.04.2024Miami Heat – Toronto Raptors125:103
13.04.2024Minnesota Timberwolves – Atlanta Hawks109:106
13.04.2024San Antonio Spurs – Denver Nuggets121:120
13.04.2024Oklahoma City Thunder – Milwaukee Bucks125:107
13.04.2024New York Knicks – Brooklyn Nets111:107
13.04.2024Cleveland Cavaliers – Indiana Pacers129:120
13.04.2024Boston Celtics – Charlotte Hornets131:98
13.04.2024Washington Wizards – Chicago Bulls127:129
13.04.2024Philadelphia 76ers – Orlando Magic125:113
12.04.2024Sacramento Kings – New Orleans Pelicans123:135
12.04.2024Portland Trail Blazers – Golden State Warriors92:100
12.04.2024Utah Jazz – Houston Rockets124:121
12.04.2024Boston Celtics – New York Knicks109:118
12.04.2024Detroit Pistons – Chicago Bulls105:127
11.04.2024Los Angeles Clippers – Phoenix Suns108:124
11.04.2024Denver Nuggets – Minnesota Timberwolves116:107
11.04.2024Oklahoma City Thunder – San Antonio Spurs127:89
11.04.2024Milwaukee Bucks – Orlando Magic117:99
11.04.2024Atlanta Hawks – Charlotte Hornets114:115
11.04.2024Brooklyn Nets – Toronto Raptors106:102
11.04.2024Miami Heat – Dallas Mavericks92:111
11.04.2024Cleveland Cavaliers – Memphis Grizzlies110:98
10.04.2024Portland Trail Blazers – New Orleans Pelicans100:110
10.04.2024Phoenix Suns – Los Angeles Clippers92:105
10.04.2024Los Angeles Lakers – Golden State Warriors120:134
10.04.2024Utah Jazz – Denver Nuggets95:111
10.04.2024Houston Rockets – Orlando Magic118:106
10.04.2024Memphis Grizzlies – San Antonio Spurs87:102
10.04.2024Chicago Bulls – New York Knicks117:128
10.04.2024Oklahoma City Thunder – Sacramento Kings112:105
10.04.2024Minnesota Timberwolves – Washington Wizards130:121
10.04.2024Milwaukee Bucks – Boston Celtics104:91
10.04.2024Atlanta Hawks – Miami Heat111:117 LA
10.04.2024Toronto Raptors – Indiana Pacers123:140
10.04.2024Philadelphia 76ers – Detroit Pistons120:102
10.04.2024Charlotte Hornets – Dallas Mavericks104:130
08.04.2024Los Angeles Lakers – Minnesota Timberwolves117:127
08.04.2024Golden State Warriors – Utah Jazz118:110
08.04.2024Brooklyn Nets – Sacramento Kings77:107
08.04.2024San Antonio Spurs – Philadelphia 76ers126:133 LA
08.04.2024Milwaukee Bucks – New York Knicks109:122
08.04.2024Toronto Raptors – Washington Wizards130:122
08.04.2024Phoenix Suns – New Orleans Pelicans105:113
08.04.2024Orlando Magic – Chicago Bulls113:98
08.04.2024Charlotte Hornets – Oklahoma City Thunder118:121
08.04.2024Boston Celtics – Portland Trail Blazers124:107
08.04.2024Indiana Pacers – Miami Heat117:115
07.04.2024Los Angeles Clippers – Cleveland Cavaliers120:118
07.04.2024Dallas Mavericks – Houston Rockets147:136 LA
07.04.2024Denver Nuggets – Atlanta Hawks142:110
07.04.2024Memphis Grizzlies – Philadelphia 76ers96:116
07.04.2024Brooklyn Nets – Detroit Pistons113:103
06.04.2024Los Angeles Lakers – Cleveland Cavaliers116:97
06.04.2024Los Angeles Clippers – Utah Jazz131:102
06.04.2024Phoenix Suns – Minnesota Timberwolves97:87
06.04.2024Dallas Mavericks – Golden State Warriors108:106
06.04.2024New Orleans Pelicans – San Antonio Spurs109:111
06.04.2024Milwaukee Bucks – Toronto Raptors111:117
06.04.2024Memphis Grizzlies – Detroit Pistons108:90
06.04.2024Houston Rockets – Miami Heat104:119
06.04.2024Chicago Bulls – New York Knicks108:100
06.04.2024Boston Celtics – Sacramento Kings101:100
06.04.2024Indiana Pacers – Oklahoma City Thunder126:112
06.04.2024Charlotte Hornets – Orlando Magic124:115
06.04.2024Washington Wizards – Portland Trail Blazers102:108
05.04.2024Los Angeles Clippers – Denver Nuggets102:100
05.04.2024Houston Rockets – Golden State Warriors110:133
05.04.2024Dallas Mavericks – Atlanta Hawks109:95
05.04.2024New York Knicks – Sacramento Kings120:109
05.04.2024Miami Heat – Philadelphia 76ers105:109
04.04.2024Phoenix Suns – Cleveland Cavaliers122:101
04.04.2024New Orleans Pelicans – Orlando Magic108:117
04.04.2024Minnesota Timberwolves – Toronto Raptors133:85
04.04.2024Milwaukee Bucks – Memphis Grizzlies101:111
04.04.2024Boston Celtics – Oklahoma City Thunder135:100
04.04.2024Brooklyn Nets – Indiana Pacers115:111
04.04.2024Atlanta Hawks – Detroit Pistons121:113
04.04.2024Washington Wizards – Los Angeles Lakers120:125
04.04.2024Charlotte Hornets – Portland Trail Blazers86:89
03.04.2024Sacramento Kings – Los Angeles Clippers109:95
03.04.2024Golden State Warriors – Dallas Mavericks104:100
03.04.2024Utah Jazz – Cleveland Cavaliers113:129
03.04.2024Denver Nuggets – San Antonio Spurs110:105
03.04.2024Minnesota Timberwolves – Houston Rockets113:106
03.04.2024Miami Heat – New York Knicks109:99
03.04.2024Philadelphia 76ers – Oklahoma City Thunder109:105
03.04.2024Washington Wizards – Milwaukee Bucks117:113
03.04.2024Toronto Raptors – Los Angeles Lakers111:128
02.04.2024New Orleans Pelicans – Phoenix Suns111:124
02.04.2024Chicago Bulls – Atlanta Hawks101:113
02.04.2024Orlando Magic – Portland Trail Blazers104:103
02.04.2024Indiana Pacers – Brooklyn Nets133:111
02.04.2024Detroit Pistons – Memphis Grizzlies108:110
02.04.2024Charlotte Hornets – Boston Celtics104:118
01.04.2024Sacramento Kings – Utah Jazz127:106
01.04.2024San Antonio Spurs – Golden State Warriors113:117
01.04.2024New York Knicks – Oklahoma City Thunder112:113
01.04.2024Minnesota Timberwolves – Chicago Bulls101:109
01.04.2024Houston Rockets – Dallas Mavericks107:125
01.04.2024Washington Wizards – Miami Heat107:119
01.04.2024Toronto Raptors – Philadelphia 76ers120:135
01.04.2024Charlotte Hornets – Los Angeles Clippers118:130
01.04.2024Brooklyn Nets – Los Angeles Lakers104:116
Märts 2024 · 229 mängu
Kõik hooaja tulemused · Märts 2024
KuupäevMängTulemus
31.03.2024Denver Nuggets – Cleveland Cavaliers130:101
31.03.2024Atlanta Hawks – Milwaukee Bucks113:122
31.03.2024Orlando Magic – Memphis Grizzlies118:88
30.03.2024New Orleans Pelicans – Boston Celtics92:104
30.03.2024Sacramento Kings – Dallas Mavericks103:107
30.03.2024Utah Jazz – Houston Rockets100:101
30.03.2024Denver Nuggets – Minnesota Timberwolves98:111
30.03.2024Oklahoma City Thunder – Phoenix Suns128:103
30.03.2024Miami Heat – Portland Trail Blazers142:82
30.03.2024San Antonio Spurs – New York Knicks130:126 LA
30.03.2024Brooklyn Nets – Chicago Bulls125:108
30.03.2024Cleveland Cavaliers – Philadelphia 76ers117:114
30.03.2024Washington Wizards – Detroit Pistons87:96
30.03.2024Orlando Magic – Los Angeles Clippers97:100
30.03.2024Indiana Pacers – Los Angeles Lakers109:90
30.03.2024Charlotte Hornets – Golden State Warriors97:115
29.03.2024New Orleans Pelicans – Milwaukee Bucks107:100
29.03.2024Atlanta Hawks – Boston Celtics123:122 LA
28.03.2024Denver Nuggets – Phoenix Suns97:104
28.03.2024Utah Jazz – San Antonio Spurs111:118
28.03.2024Oklahoma City Thunder – Houston Rockets126:132 LA
28.03.2024Minnesota Timberwolves – Detroit Pistons106:91
28.03.2024Memphis Grizzlies – Los Angeles Lakers124:136
28.03.2024Chicago Bulls – Indiana Pacers125:99
28.03.2024Toronto Raptors – New York Knicks101:145
28.03.2024Philadelphia 76ers – Los Angeles Clippers107:108
28.03.2024Atlanta Hawks – Portland Trail Blazers120:106
28.03.2024Orlando Magic – Golden State Warriors93:101
28.03.2024Charlotte Hornets – Cleveland Cavaliers118:111
28.03.2024Washington Wizards – Brooklyn Nets119:122 LA
27.03.2024Sacramento Kings – Dallas Mavericks96:132
27.03.2024New Orleans Pelicans – Oklahoma City Thunder112:119
27.03.2024Milwaukee Bucks – Los Angeles Lakers124:128 LA
27.03.2024Miami Heat – Golden State Warriors92:113
26.03.2024Los Angeles Clippers – Indiana Pacers116:133
26.03.2024Sacramento Kings – Philadelphia 76ers108:96
26.03.2024Denver Nuggets – Memphis Grizzlies128:103
26.03.2024Utah Jazz – Dallas Mavericks105:115
26.03.2024Chicago Bulls – Washington Wizards105:107
26.03.2024Houston Rockets – Portland Trail Blazers110:92
26.03.2024San Antonio Spurs – Phoenix Suns104:102
26.03.2024Toronto Raptors – Brooklyn Nets88:96
26.03.2024New York Knicks – Detroit Pistons124:99
26.03.2024Atlanta Hawks – Boston Celtics120:118
26.03.2024Cleveland Cavaliers – Charlotte Hornets115:92
25.03.2024Los Angeles Lakers – Indiana Pacers150:145
25.03.2024Minnesota Timberwolves – Golden State Warriors114:110
25.03.2024Milwaukee Bucks – Oklahoma City Thunder118:93
25.03.2024Miami Heat – Cleveland Cavaliers121:84
24.03.2024Los Angeles Clippers – Philadelphia 76ers107:121
24.03.2024Detroit Pistons – New Orleans Pelicans101:114
24.03.2024Portland Trail Blazers – Denver Nuggets111:114
24.03.2024Washington Wizards – Toronto Raptors112:109
24.03.2024San Antonio Spurs – Phoenix Suns106:131
24.03.2024Houston Rockets – Utah Jazz147:119
24.03.2024Chicago Bulls – Boston Celtics113:124
24.03.2024Atlanta Hawks – Charlotte Hornets132:91
24.03.2024Orlando Magic – Sacramento Kings107:109
23.03.2024New York Knicks – Brooklyn Nets105:93
23.03.2024Los Angeles Lakers – Philadelphia 76ers101:94
23.03.2024Portland Trail Blazers – Los Angeles Clippers117:125
23.03.2024Golden State Warriors – Indiana Pacers111:123
23.03.2024San Antonio Spurs – Memphis Grizzlies97:99
23.03.2024Minnesota Timberwolves – Cleveland Cavaliers104:91
23.03.2024Miami Heat – New Orleans Pelicans88:111
23.03.2024Toronto Raptors – Oklahoma City Thunder103:123
23.03.2024Detroit Pistons – Boston Celtics102:129
22.03.2024Phoenix Suns – Atlanta Hawks128:115
22.03.2024Denver Nuggets – New York Knicks113:100
22.03.2024Dallas Mavericks – Utah Jazz113:97
22.03.2024Milwaukee Bucks – Brooklyn Nets115:108
22.03.2024Houston Rockets – Chicago Bulls127:117
22.03.2024Washington Wizards – Sacramento Kings109:102
22.03.2024Orlando Magic – New Orleans Pelicans121:106
21.03.2024Phoenix Suns – Philadelphia 76ers115:102
21.03.2024Golden State Warriors – Memphis Grizzlies137:116
21.03.2024Portland Trail Blazers – Los Angeles Clippers103:116
21.03.2024Oklahoma City Thunder – Utah Jazz119:107
21.03.2024Toronto Raptors – Sacramento Kings89:123
21.03.2024Boston Celtics – Milwaukee Bucks122:119
21.03.2024Detroit Pistons – Indiana Pacers103:122
21.03.2024Cleveland Cavaliers – Miami Heat104:107
20.03.2024Minnesota Timberwolves – Denver Nuggets112:115
20.03.2024San Antonio Spurs – Dallas Mavericks107:113
20.03.2024Brooklyn Nets – New Orleans Pelicans91:104
20.03.2024Washington Wizards – Houston Rockets114:137
20.03.2024Orlando Magic – Charlotte Hornets112:92
19.03.2024Los Angeles Lakers – Atlanta Hawks136:105
19.03.2024Sacramento Kings – Memphis Grizzlies121:111 LA
19.03.2024Golden State Warriors – New York Knicks112:119
19.03.2024Utah Jazz – Minnesota Timberwolves104:114
19.03.2024Chicago Bulls – Portland Trail Blazers110:107
19.03.2024Philadelphia 76ers – Miami Heat98:91
19.03.2024Boston Celtics – Detroit Pistons119:94
19.03.2024Indiana Pacers – Cleveland Cavaliers103:108
18.03.2024Los Angeles Clippers – Atlanta Hawks93:110
18.03.2024San Antonio Spurs – Brooklyn Nets122:115 LA
18.03.2024Washington Wizards – Boston Celtics104:130
18.03.2024Orlando Magic – Toronto Raptors111:96
17.03.2024Dallas Mavericks – Denver Nuggets107:105
17.03.2024Detroit Pistons – Miami Heat101:104
17.03.2024Milwaukee Bucks – Phoenix Suns140:129
17.03.2024Sacramento Kings – New York Knicks91:98
17.03.2024Utah Jazz – Minnesota Timberwolves100:119
17.03.2024Los Angeles Lakers – Golden State Warriors121:128
17.03.2024Chicago Bulls – Washington Wizards127:98
17.03.2024Memphis Grizzlies – Oklahoma City Thunder112:118
17.03.2024Philadelphia 76ers – Charlotte Hornets109:98
17.03.2024New Orleans Pelicans – Portland Trail Blazers126:107
17.03.2024Indiana Pacers – Brooklyn Nets121:100
16.03.2024Houston Rockets – Cleveland Cavaliers117:103
16.03.2024Utah Jazz – Atlanta Hawks124:122
16.03.2024San Antonio Spurs – Denver Nuggets106:117
16.03.2024New Orleans Pelicans – Los Angeles Clippers112:104
16.03.2024Toronto Raptors – Orlando Magic103:113
16.03.2024Charlotte Hornets – Phoenix Suns96:107
16.03.2024Detroit Pistons – Miami Heat95:108
15.03.2024Portland Trail Blazers – New York Knicks93:105
15.03.2024Oklahoma City Thunder – Dallas Mavericks126:119
15.03.2024Milwaukee Bucks – Philadelphia 76ers114:105
15.03.2024Houston Rockets – Washington Wizards135:119
15.03.2024Chicago Bulls – Los Angeles Clippers111:126
15.03.2024Boston Celtics – Phoenix Suns127:112
14.03.2024Sacramento Kings – Los Angeles Lakers120:107
14.03.2024Portland Trail Blazers – Atlanta Hawks106:102
14.03.2024Dallas Mavericks – Golden State Warriors109:99
14.03.2024New Orleans Pelicans – Cleveland Cavaliers95:116
14.03.2024Memphis Grizzlies – Charlotte Hornets98:110
14.03.2024Miami Heat – Denver Nuggets88:100
14.03.2024Indiana Pacers – Chicago Bulls129:132 LA
14.03.2024Orlando Magic – Brooklyn Nets114:106
14.03.2024Detroit Pistons – Toronto Raptors113:104
13.03.2024Sacramento Kings – Milwaukee Bucks129:94
13.03.2024Los Angeles Clippers – Minnesota Timberwolves100:118
13.03.2024Utah Jazz – Boston Celtics107:123
13.03.2024San Antonio Spurs – Houston Rockets101:103
13.03.2024Oklahoma City Thunder – Indiana Pacers111:121
13.03.2024Memphis Grizzlies – Washington Wizards109:97
13.03.2024New York Knicks – Philadelphia 76ers106:79
12.03.2024Portland Trail Blazers – Boston Celtics99:121
12.03.2024Denver Nuggets – Toronto Raptors125:119
12.03.2024San Antonio Spurs – Golden State Warriors102:112
12.03.2024Chicago Bulls – Dallas Mavericks92:127
12.03.2024Cleveland Cavaliers – Phoenix Suns111:117
12.03.2024Detroit Pistons – Charlotte Hornets114:97
11.03.2024Los Angeles Lakers – Minnesota Timberwolves120:109
11.03.2024Oklahoma City Thunder – Memphis Grizzlies124:93
11.03.2024Cleveland Cavaliers – Brooklyn Nets101:120
11.03.2024New York Knicks – Philadelphia 76ers73:79
11.03.2024Miami Heat – Washington Wizards108:110
11.03.2024Atlanta Hawks – New Orleans Pelicans103:116
11.03.2024Sacramento Kings – Houston Rockets104:112
11.03.2024Orlando Magic – Indiana Pacers97:111
10.03.2024Los Angeles Clippers – Milwaukee Bucks117:124
10.03.2024Portland Trail Blazers – Toronto Raptors128:118 LA
10.03.2024Denver Nuggets – Utah Jazz142:121
10.03.2024Phoenix Suns – Boston Celtics107:117
10.03.2024Golden State Warriors – San Antonio Spurs113:126
10.03.2024Detroit Pistons – Dallas Mavericks124:142
10.03.2024Charlotte Hornets – Brooklyn Nets110:99
09.03.2024Los Angeles Clippers – Chicago Bulls112:102
09.03.2024Portland Trail Blazers – Houston Rockets107:123
09.03.2024Los Angeles Lakers – Milwaukee Bucks123:122
09.03.2024Oklahoma City Thunder – Miami Heat107:100
09.03.2024Memphis Grizzlies – Atlanta Hawks92:99
09.03.2024New York Knicks – Orlando Magic98:74
09.03.2024Cleveland Cavaliers – Minnesota Timberwolves113:104 LA
09.03.2024Washington Wizards – Charlotte Hornets112:100
09.03.2024Philadelphia 76ers – New Orleans Pelicans95:103
08.03.2024Sacramento Kings – San Antonio Spurs131:129
08.03.2024Golden State Warriors – Chicago Bulls122:125
08.03.2024Denver Nuggets – Boston Celtics115:109
08.03.2024Phoenix Suns – Toronto Raptors120:113
08.03.2024Dallas Mavericks – Miami Heat114:108
08.03.2024Indiana Pacers – Minnesota Timberwolves111:113
08.03.2024Detroit Pistons – Brooklyn Nets118:112
07.03.2024Los Angeles Lakers – Sacramento Kings120:130
07.03.2024Portland Trail Blazers – Oklahoma City Thunder120:128
07.03.2024Golden State Warriors – Milwaukee Bucks125:90
07.03.2024Utah Jazz – Chicago Bulls117:119
07.03.2024Houston Rockets – Los Angeles Clippers116:122
07.03.2024Atlanta Hawks – Cleveland Cavaliers112:101
07.03.2024Philadelphia 76ers – Memphis Grizzlies109:115
07.03.2024Washington Wizards – Orlando Magic109:119
06.03.2024Denver Nuggets – Phoenix Suns107:117 LA
06.03.2024Dallas Mavericks – Indiana Pacers120:137
06.03.2024Houston Rockets – San Antonio Spurs114:101
06.03.2024Toronto Raptors – New Orleans Pelicans98:139
06.03.2024New York Knicks – Atlanta Hawks100:116
06.03.2024Miami Heat – Detroit Pistons118:110
06.03.2024Brooklyn Nets – Philadelphia 76ers112:107
06.03.2024Cleveland Cavaliers – Boston Celtics105:104
06.03.2024Charlotte Hornets – Orlando Magic89:101
05.03.2024Los Angeles Lakers – Oklahoma City Thunder116:104
05.03.2024Sacramento Kings – Chicago Bulls109:113
05.03.2024Utah Jazz – Washington Wizards127:115
05.03.2024Minnesota Timberwolves – Portland Trail Blazers119:114
05.03.2024Milwaukee Bucks – Los Angeles Clippers113:106
05.03.2024Brooklyn Nets – Memphis Grizzlies102:106
04.03.2024Phoenix Suns – Oklahoma City Thunder110:118
04.03.2024Cleveland Cavaliers – New York Knicks98:107
04.03.2024San Antonio Spurs – Indiana Pacers117:105
04.03.2024Toronto Raptors – Charlotte Hornets111:106
04.03.2024Orlando Magic – Detroit Pistons113:91
03.03.2024Minnesota Timberwolves – Los Angeles Clippers88:89
03.03.2024Boston Celtics – Golden State Warriors140:88
03.03.2024Dallas Mavericks – Philadelphia 76ers116:120
03.03.2024Phoenix Suns – Houston Rockets109:118
03.03.2024Los Angeles Lakers – Denver Nuggets114:124
03.03.2024Memphis Grizzlies – Portland Trail Blazers100:107 LA
03.03.2024Miami Heat – Utah Jazz126:120
02.03.2024Brooklyn Nets – Atlanta Hawks114:102
02.03.2024Los Angeles Clippers – Washington Wizards140:115
02.03.2024Chicago Bulls – Milwaukee Bucks97:113
02.03.2024New Orleans Pelicans – Indiana Pacers129:102
02.03.2024Minnesota Timberwolves – Sacramento Kings120:124 LA
02.03.2024Memphis Grizzlies – Portland Trail Blazers92:122
02.03.2024Toronto Raptors – Golden State Warriors105:120
02.03.2024Boston Celtics – Dallas Mavericks138:110
02.03.2024Detroit Pistons – Cleveland Cavaliers100:110
02.03.2024Philadelphia 76ers – Charlotte Hornets121:114
01.03.2024Los Angeles Lakers – Washington Wizards134:131 LA
01.03.2024Denver Nuggets – Miami Heat103:97
01.03.2024Phoenix Suns – Houston Rockets110:105
01.03.2024San Antonio Spurs – Oklahoma City Thunder132:118
01.03.2024New York Knicks – Golden State Warriors99:110
01.03.2024Brooklyn Nets – Atlanta Hawks124:97
01.03.2024Orlando Magic – Utah Jazz115:107
01.03.2024Charlotte Hornets – Milwaukee Bucks99:111
Veebruar 2024 · 176 mängu
Kõik hooaja tulemused · Veebruar 2024
KuupäevMängTulemus
29.02.2024Los Angeles Clippers – Los Angeles Lakers112:116
29.02.2024Denver Nuggets – Sacramento Kings117:96
29.02.2024Chicago Bulls – Cleveland Cavaliers132:123 LA
29.02.2024Minnesota Timberwolves – Memphis Grizzlies110:101
29.02.2024Toronto Raptors – Dallas Mavericks125:136
29.02.2024Indiana Pacers – New Orleans Pelicans123:114
28.02.2024Portland Trail Blazers – Miami Heat96:106
28.02.2024Oklahoma City Thunder – Houston Rockets112:95
28.02.2024Chicago Bulls – Detroit Pistons95:105
28.02.2024Milwaukee Bucks – Charlotte Hornets123:85
28.02.2024Minnesota Timberwolves – San Antonio Spurs114:105
28.02.2024New York Knicks – New Orleans Pelicans92:115
28.02.2024Boston Celtics – Philadelphia 76ers117:99
28.02.2024Atlanta Hawks – Utah Jazz124:97
28.02.2024Washington Wizards – Golden State Warriors112:123
28.02.2024Orlando Magic – Brooklyn Nets108:81
28.02.2024Cleveland Cavaliers – Dallas Mavericks121:119
27.02.2024Sacramento Kings – Miami Heat110:121
27.02.2024Memphis Grizzlies – Brooklyn Nets86:111
27.02.2024New York Knicks – Detroit Pistons113:111
27.02.2024Indiana Pacers – Toronto Raptors122:130
26.02.2024Los Angeles Clippers – Sacramento Kings107:123
26.02.2024Portland Trail Blazers – Charlotte Hornets80:93
26.02.2024Utah Jazz – San Antonio Spurs128:109
26.02.2024New Orleans Pelicans – Chicago Bulls106:114
26.02.2024Houston Rockets – Oklahoma City Thunder110:123
26.02.2024Golden State Warriors – Denver Nuggets103:119
26.02.2024Atlanta Hawks – Orlando Magic109:92
26.02.2024Washington Wizards – Cleveland Cavaliers105:114
26.02.2024Indiana Pacers – Dallas Mavericks133:111
25.02.2024Phoenix Suns – Los Angeles Lakers123:113
25.02.2024Philadelphia 76ers – Milwaukee Bucks98:119
25.02.2024Minnesota Timberwolves – Brooklyn Nets101:86
25.02.2024New York Knicks – Boston Celtics102:116
25.02.2024Detroit Pistons – Orlando Magic109:112
24.02.2024Los Angeles Lakers – San Antonio Spurs123:118
24.02.2024Golden State Warriors – Charlotte Hornets97:84
24.02.2024Portland Trail Blazers – Denver Nuggets112:127
24.02.2024Minnesota Timberwolves – Milwaukee Bucks107:112
24.02.2024New Orleans Pelicans – Miami Heat95:106
24.02.2024Oklahoma City Thunder – Washington Wizards147:106
24.02.2024Memphis Grizzlies – Los Angeles Clippers95:101
24.02.2024Houston Rockets – Phoenix Suns114:110
24.02.2024Philadelphia 76ers – Cleveland Cavaliers104:97
24.02.2024Atlanta Hawks – Toronto Raptors121:123
23.02.2024Golden State Warriors – Los Angeles Lakers128:110
23.02.2024Sacramento Kings – San Antonio Spurs127:122
23.02.2024Denver Nuggets – Washington Wizards130:110
23.02.2024Utah Jazz – Charlotte Hornets107:115
23.02.2024Oklahoma City Thunder – Los Angeles Clippers129:107
23.02.2024New Orleans Pelicans – Houston Rockets127:105
23.02.2024Chicago Bulls – Boston Celtics112:129
23.02.2024Dallas Mavericks – Phoenix Suns123:113
23.02.2024Toronto Raptors – Brooklyn Nets121:93
23.02.2024Philadelphia 76ers – New York Knicks96:110
23.02.2024Indiana Pacers – Detroit Pistons129:115
23.02.2024Cleveland Cavaliers – Orlando Magic109:116
16.02.2024Portland Trail Blazers – Minnesota Timberwolves91:128
16.02.2024Utah Jazz – Golden State Warriors137:140
16.02.2024Memphis Grizzlies – Milwaukee Bucks113:110
15.02.2024Golden State Warriors – Los Angeles Clippers125:130
15.02.2024Utah Jazz – Los Angeles Lakers122:138
15.02.2024Phoenix Suns – Detroit Pistons116:100
15.02.2024Denver Nuggets – Sacramento Kings98:102
15.02.2024Dallas Mavericks – San Antonio Spurs116:93
15.02.2024New Orleans Pelicans – Washington Wizards133:126
15.02.2024Memphis Grizzlies – Houston Rockets121:113
15.02.2024Boston Celtics – Brooklyn Nets136:86
15.02.2024Cleveland Cavaliers – Chicago Bulls108:105
15.02.2024Toronto Raptors – Indiana Pacers125:127
15.02.2024Philadelphia 76ers – Miami Heat104:109
15.02.2024Orlando Magic – New York Knicks118:100
15.02.2024Charlotte Hornets – Atlanta Hawks122:99
14.02.2024Los Angeles Lakers – Detroit Pistons125:111
14.02.2024Portland Trail Blazers – Minnesota Timberwolves109:121
14.02.2024Phoenix Suns – Sacramento Kings130:125
14.02.2024Milwaukee Bucks – Miami Heat97:123
14.02.2024Orlando Magic – Oklahoma City Thunder113:127
14.02.2024Brooklyn Nets – Boston Celtics110:118
13.02.2024Los Angeles Clippers – Minnesota Timberwolves100:121
13.02.2024Utah Jazz – Golden State Warriors107:129
13.02.2024Dallas Mavericks – Washington Wizards112:104
13.02.2024Milwaukee Bucks – Denver Nuggets112:95
13.02.2024Memphis Grizzlies – New Orleans Pelicans87:96
13.02.2024Houston Rockets – New York Knicks105:103
13.02.2024Atlanta Hawks – Chicago Bulls126:136
13.02.2024Toronto Raptors – San Antonio Spurs99:122
13.02.2024Cleveland Cavaliers – Philadelphia 76ers121:123
13.02.2024Charlotte Hornets – Indiana Pacers111:102
11.02.2024Oklahoma City Thunder – Sacramento Kings127:113
11.02.2024Miami Heat – Boston Celtics106:110
11.02.2024Portland Trail Blazers – New Orleans Pelicans84:93
11.02.2024Golden State Warriors – Phoenix Suns113:112
11.02.2024New York Knicks – Indiana Pacers111:125
11.02.2024Atlanta Hawks – Houston Rockets122:113
11.02.2024Toronto Raptors – Cleveland Cavaliers95:119
11.02.2024Washington Wizards – Philadelphia 76ers113:119
11.02.2024Orlando Magic – Chicago Bulls114:108 LA
11.02.2024Charlotte Hornets – Memphis Grizzlies115:106
11.02.2024Brooklyn Nets – San Antonio Spurs123:103
10.02.2024Los Angeles Clippers – Detroit Pistons112:106
10.02.2024Dallas Mavericks – Oklahoma City Thunder146:111
10.02.2024Los Angeles Lakers – New Orleans Pelicans139:122
10.02.2024Sacramento Kings – Denver Nuggets135:106
10.02.2024Milwaukee Bucks – Charlotte Hornets120:84
10.02.2024Toronto Raptors – Houston Rockets107:104
10.02.2024Boston Celtics – Washington Wizards133:129
10.02.2024Philadelphia 76ers – Atlanta Hawks121:127
09.02.2024Portland Trail Blazers – Detroit Pistons122:128 LA
09.02.2024Los Angeles Lakers – Denver Nuggets106:114
09.02.2024Phoenix Suns – Utah Jazz129:115
09.02.2024Milwaukee Bucks – Minnesota Timberwolves105:129
09.02.2024Memphis Grizzlies – Chicago Bulls110:118
09.02.2024Brooklyn Nets – Cleveland Cavaliers95:118
09.02.2024New York Knicks – Dallas Mavericks108:122
09.02.2024Orlando Magic – San Antonio Spurs127:111
09.02.2024Indiana Pacers – Golden State Warriors109:131
08.02.2024Sacramento Kings – Detroit Pistons120:133
08.02.2024Los Angeles Clippers – New Orleans Pelicans106:117
08.02.2024Miami Heat – San Antonio Spurs116:104
08.02.2024Boston Celtics – Atlanta Hawks125:117
08.02.2024Philadelphia 76ers – Golden State Warriors104:127
08.02.2024Charlotte Hornets – Toronto Raptors117:123
08.02.2024Washington Wizards – Cleveland Cavaliers106:114
07.02.2024Phoenix Suns – Milwaukee Bucks114:106
07.02.2024Utah Jazz – Oklahoma City Thunder124:117
07.02.2024Chicago Bulls – Minnesota Timberwolves129:123 LA
07.02.2024New York Knicks – Memphis Grizzlies123:113
07.02.2024Miami Heat – Orlando Magic121:95
07.02.2024Brooklyn Nets – Dallas Mavericks107:119
07.02.2024Indiana Pacers – Houston Rockets132:129
06.02.2024New Orleans Pelicans – Toronto Raptors138:100
06.02.2024Atlanta Hawks – Los Angeles Clippers144:149
06.02.2024Brooklyn Nets – Golden State Warriors98:109
06.02.2024Philadelphia 76ers – Dallas Mavericks102:118
06.02.2024Cleveland Cavaliers – Sacramento Kings136:110
06.02.2024Charlotte Hornets – Los Angeles Lakers118:124
05.02.2024Denver Nuggets – Portland Trail Blazers112:103
05.02.2024Utah Jazz – Milwaukee Bucks123:108
05.02.2024Oklahoma City Thunder – Toronto Raptors135:127 LA
05.02.2024Minnesota Timberwolves – Houston Rockets111:90
05.02.2024Boston Celtics – Memphis Grizzlies131:91
05.02.2024Charlotte Hornets – Indiana Pacers99:115
05.02.2024Miami Heat – Los Angeles Clippers95:103
04.02.2024Washington Wizards – Phoenix Suns112:140
04.02.2024Detroit Pistons – Orlando Magic99:111
04.02.2024San Antonio Spurs – Cleveland Cavaliers101:117
04.02.2024New York Knicks – Los Angeles Lakers105:113
04.02.2024Dallas Mavericks – Milwaukee Bucks117:129
04.02.2024Chicago Bulls – Sacramento Kings115:123
04.02.2024Atlanta Hawks – Golden State Warriors141:134 LA
04.02.2024Philadelphia 76ers – Brooklyn Nets121:136
03.02.2024Denver Nuggets – Portland Trail Blazers120:108
03.02.2024San Antonio Spurs – New Orleans Pelicans113:114
03.02.2024Oklahoma City Thunder – Charlotte Hornets126:106
03.02.2024Minnesota Timberwolves – Orlando Magic106:108
03.02.2024Memphis Grizzlies – Golden State Warriors101:121
03.02.2024Houston Rockets – Toronto Raptors135:106
03.02.2024Indiana Pacers – Sacramento Kings122:133
03.02.2024Atlanta Hawks – Phoenix Suns129:120
03.02.2024Detroit Pistons – Los Angeles Clippers125:136
03.02.2024Washington Wizards – Miami Heat102:110
02.02.2024Utah Jazz – Philadelphia 76ers124:127
02.02.2024Memphis Grizzlies – Cleveland Cavaliers101:108
02.02.2024New York Knicks – Indiana Pacers109:105
02.02.2024Boston Celtics – Los Angeles Lakers105:114
01.02.2024Portland Trail Blazers – Milwaukee Bucks119:116
01.02.2024Brooklyn Nets – Phoenix Suns120:136
01.02.2024Oklahoma City Thunder – Denver Nuggets105:100
01.02.2024Minnesota Timberwolves – Dallas Mavericks121:87
01.02.2024Houston Rockets – New Orleans Pelicans99:110
01.02.2024San Antonio Spurs – Orlando Magic98:108
01.02.2024Miami Heat – Sacramento Kings115:106
01.02.2024Washington Wizards – Los Angeles Clippers109:125
01.02.2024Cleveland Cavaliers – Detroit Pistons128:121
01.02.2024Charlotte Hornets – Chicago Bulls110:117
Jaanuar 2024 · 226 mängu
Kõik hooaja tulemused · Jaanuar 2024
KuupäevMängTulemus
31.01.2024Golden State Warriors – Philadelphia 76ers119:107
31.01.2024Chicago Bulls – Toronto Raptors107:118
31.01.2024Atlanta Hawks – Los Angeles Lakers138:122
31.01.2024Boston Celtics – Indiana Pacers129:124
31.01.2024New York Knicks – Utah Jazz118:103
30.01.2024Portland Trail Blazers – Philadelphia 76ers130:104
30.01.2024Denver Nuggets – Milwaukee Bucks113:107
30.01.2024Dallas Mavericks – Orlando Magic131:129
30.01.2024San Antonio Spurs – Washington Wizards113:118
30.01.2024Oklahoma City Thunder – Minnesota Timberwolves101:107
30.01.2024Memphis Grizzlies – Sacramento Kings94:103
30.01.2024Houston Rockets – Los Angeles Lakers135:119
30.01.2024Boston Celtics – New Orleans Pelicans118:112
30.01.2024Brooklyn Nets – Utah Jazz147:114
30.01.2024Miami Heat – Phoenix Suns105:118
30.01.2024Cleveland Cavaliers – Los Angeles Clippers118:108
30.01.2024Charlotte Hornets – New York Knicks92:113
29.01.2024Portland Trail Blazers – Chicago Bulls96:104
29.01.2024Orlando Magic – Phoenix Suns113:98
29.01.2024Atlanta Hawks – Toronto Raptors126:125
28.01.2024Indiana Pacers – Memphis Grizzlies116:110
28.01.2024Detroit Pistons – Oklahoma City Thunder120:104
28.01.2024Dallas Mavericks – Sacramento Kings115:120
28.01.2024San Antonio Spurs – Minnesota Timberwolves113:112
28.01.2024Golden State Warriors – Los Angeles Lakers144:145 LA
28.01.2024Milwaukee Bucks – New Orleans Pelicans141:117
28.01.2024Charlotte Hornets – Utah Jazz122:134
28.01.2024Boston Celtics – Los Angeles Clippers96:115
28.01.2024Brooklyn Nets – Houston Rockets106:104
28.01.2024Denver Nuggets – Philadelphia 76ers111:105
27.01.2024New York Knicks – Miami Heat125:109
27.01.2024Detroit Pistons – Washington Wizards104:118
27.01.2024San Antonio Spurs – Portland Trail Blazers116:100
27.01.2024New Orleans Pelicans – Oklahoma City Thunder83:107
27.01.2024Milwaukee Bucks – Cleveland Cavaliers100:112
27.01.2024Memphis Grizzlies – Orlando Magic107:106
27.01.2024Toronto Raptors – Los Angeles Clippers107:127
27.01.2024Indiana Pacers – Phoenix Suns133:131
27.01.2024Charlotte Hornets – Houston Rockets104:138
27.01.2024Atlanta Hawks – Dallas Mavericks143:148
26.01.2024Los Angeles Lakers – Chicago Bulls141:132
26.01.2024Golden State Warriors – Sacramento Kings133:134
26.01.2024New York Knicks – Denver Nuggets122:84
26.01.2024Miami Heat – Boston Celtics110:143
26.01.2024Brooklyn Nets – Minnesota Timberwolves94:96
26.01.2024Washington Wizards – Utah Jazz108:123
26.01.2024Indiana Pacers – Philadelphia 76ers134:122
25.01.2024Golden State Warriors – Atlanta Hawks134:112
25.01.2024San Antonio Spurs – Oklahoma City Thunder114:140
25.01.2024Dallas Mavericks – Phoenix Suns109:132
25.01.2024Houston Rockets – Portland Trail Blazers131:137 LA
25.01.2024Milwaukee Bucks – Cleveland Cavaliers126:116
25.01.2024Miami Heat – Memphis Grizzlies96:105
25.01.2024Washington Wizards – Minnesota Timberwolves107:118
25.01.2024Detroit Pistons – Charlotte Hornets113:106
24.01.2024Los Angeles Clippers – Los Angeles Lakers127:116
24.01.2024Oklahoma City Thunder – Portland Trail Blazers111:109
24.01.2024New Orleans Pelicans – Utah Jazz153:124
24.01.2024Brooklyn Nets – New York Knicks103:108
24.01.2024Indiana Pacers – Denver Nuggets109:114
23.01.2024Sacramento Kings – Atlanta Hawks122:107
23.01.2024Phoenix Suns – Chicago Bulls115:113
23.01.2024Dallas Mavericks – Boston Celtics110:119
23.01.2024Minnesota Timberwolves – Charlotte Hornets125:128
23.01.2024Toronto Raptors – Memphis Grizzlies100:108
23.01.2024Philadelphia 76ers – San Antonio Spurs133:123
23.01.2024Orlando Magic – Cleveland Cavaliers99:126
23.01.2024Detroit Pistons – Milwaukee Bucks113:122
22.01.2024Los Angeles Lakers – Portland Trail Blazers134:110
22.01.2024Phoenix Suns – Indiana Pacers117:110
22.01.2024Houston Rockets – Boston Celtics107:116
22.01.2024Washington Wizards – Denver Nuggets104:113
22.01.2024Orlando Magic – Miami Heat105:87
21.01.2024Los Angeles Clippers – Brooklyn Nets125:114
21.01.2024Minnesota Timberwolves – Oklahoma City Thunder97:102
21.01.2024Houston Rockets – Utah Jazz127:126 LA
21.01.2024Chicago Bulls – Memphis Grizzlies125:96
21.01.2024Atlanta Hawks – Cleveland Cavaliers95:116
21.01.2024New York Knicks – Toronto Raptors126:100
21.01.2024Washington Wizards – San Antonio Spurs127:131
21.01.2024Charlotte Hornets – Philadelphia 76ers89:97
20.01.2024Detroit Pistons – Milwaukee Bucks135:141
20.01.2024Los Angeles Lakers – Brooklyn Nets112:130
20.01.2024Portland Trail Blazers – Indiana Pacers118:115
20.01.2024New Orleans Pelicans – Phoenix Suns109:123
20.01.2024Miami Heat – Atlanta Hawks108:109
20.01.2024Boston Celtics – Denver Nuggets100:102
20.01.2024Orlando Magic – Philadelphia 76ers109:124
20.01.2024Charlotte Hornets – San Antonio Spurs124:120
19.01.2024Sacramento Kings – Indiana Pacers121:126
19.01.2024Minnesota Timberwolves – Memphis Grizzlies118:103
19.01.2024Utah Jazz – Oklahoma City Thunder129:134
19.01.2024Toronto Raptors – Chicago Bulls110:116
19.01.2024New York Knicks – Washington Wizards113:109
18.01.2024Portland Trail Blazers – Brooklyn Nets105:103
18.01.2024Los Angeles Lakers – Dallas Mavericks127:110
18.01.2024New Orleans Pelicans – Charlotte Hornets132:112
18.01.2024Toronto Raptors – Miami Heat121:97
18.01.2024New York Knicks – Houston Rockets109:94
18.01.2024Cleveland Cavaliers – Milwaukee Bucks135:95
18.01.2024Boston Celtics – San Antonio Spurs117:98
18.01.2024Atlanta Hawks – Orlando Magic106:104
18.01.2024Detroit Pistons – Minnesota Timberwolves117:124
17.01.2024Los Angeles Clippers – Oklahoma City Thunder128:117
17.01.2024Phoenix Suns – Sacramento Kings119:117
17.01.2024Philadelphia 76ers – Denver Nuggets126:121
16.01.2024Los Angeles Lakers – Oklahoma City Thunder112:105
16.01.2024Utah Jazz – Indiana Pacers132:105
16.01.2024Toronto Raptors – Boston Celtics96:105
16.01.2024Brooklyn Nets – Miami Heat95:96 LA
16.01.2024Cleveland Cavaliers – Chicago Bulls109:91
16.01.2024Memphis Grizzlies – Golden State Warriors116:107
15.01.2024Atlanta Hawks – San Antonio Spurs109:99
15.01.2024New York Knicks – Orlando Magic94:98
15.01.2024Washington Wizards – Detroit Pistons117:129
15.01.2024Dallas Mavericks – New Orleans Pelicans125:120
15.01.2024Philadelphia 76ers – Houston Rockets124:115
15.01.2024Portland Trail Blazers – Phoenix Suns116:127
15.01.2024Minnesota Timberwolves – Los Angeles Clippers109:105
15.01.2024Milwaukee Bucks – Sacramento Kings143:142 LA
15.01.2024Miami Heat – Charlotte Hornets104:87
14.01.2024Denver Nuggets – Indiana Pacers117:109
14.01.2024Utah Jazz – Los Angeles Lakers132:125
14.01.2024Dallas Mavericks – New Orleans Pelicans108:118
14.01.2024San Antonio Spurs – Chicago Bulls116:122
14.01.2024Oklahoma City Thunder – Orlando Magic112:100
14.01.2024Milwaukee Bucks – Golden State Warriors129:118
14.01.2024Memphis Grizzlies – New York Knicks94:106
14.01.2024Atlanta Hawks – Washington Wizards99:127
14.01.2024Boston Celtics – Houston Rockets145:113
13.01.2024Denver Nuggets – New Orleans Pelicans125:113
13.01.2024Utah Jazz – Toronto Raptors145:113
13.01.2024San Antonio Spurs – Charlotte Hornets135:99
13.01.2024Minnesota Timberwolves – Portland Trail Blazers116:93
13.01.2024Miami Heat – Orlando Magic99:96
13.01.2024Memphis Grizzlies – Los Angeles Clippers119:128
13.01.2024Chicago Bulls – Golden State Warriors131:140
13.01.2024Detroit Pistons – Houston Rockets110:112
13.01.2024Atlanta Hawks – Indiana Pacers108:126
13.01.2024Philadelphia 76ers – Sacramento Kings112:93
12.01.2024Los Angeles Lakers – Phoenix Suns109:127
12.01.2024Dallas Mavericks – New York Knicks128:124
12.01.2024Oklahoma City Thunder – Portland Trail Blazers139:77
12.01.2024Milwaukee Bucks – Boston Celtics135:102
11.01.2024Cleveland Cavaliers – Brooklyn Nets111:102
11.01.2024Los Angeles Clippers – Toronto Raptors126:120
11.01.2024Utah Jazz – Denver Nuggets124:111
11.01.2024Golden State Warriors – New Orleans Pelicans105:141
11.01.2024Chicago Bulls – Houston Rockets124:119 LA
11.01.2024Miami Heat – Oklahoma City Thunder120:128
11.01.2024Atlanta Hawks – Philadelphia 76ers139:132 LA
11.01.2024Boston Celtics – Minnesota Timberwolves127:120 LA
11.01.2024Charlotte Hornets – Sacramento Kings98:123
11.01.2024Indiana Pacers – Washington Wizards112:104
11.01.2024Detroit Pistons – San Antonio Spurs108:130
10.01.2024Los Angeles Lakers – Toronto Raptors132:131
10.01.2024Dallas Mavericks – Memphis Grizzlies103:120
10.01.2024New York Knicks – Portland Trail Blazers112:84
10.01.2024Orlando Magic – Minnesota Timberwolves92:113
10.01.2024Detroit Pistons – Sacramento Kings110:131
09.01.2024Los Angeles Clippers – Phoenix Suns138:111
09.01.2024Milwaukee Bucks – Utah Jazz116:132
09.01.2024Miami Heat – Houston Rockets120:113
09.01.2024Washington Wizards – Oklahoma City Thunder128:136
09.01.2024Indiana Pacers – Boston Celtics133:131
09.01.2024Charlotte Hornets – Chicago Bulls112:119 LA
08.01.2024Los Angeles Lakers – Los Angeles Clippers106:103
08.01.2024Golden State Warriors – Toronto Raptors118:133
08.01.2024Phoenix Suns – Memphis Grizzlies115:121
08.01.2024Denver Nuggets – Detroit Pistons131:114
08.01.2024Dallas Mavericks – Minnesota Timberwolves115:108
08.01.2024Sacramento Kings – New Orleans Pelicans100:133
08.01.2024Orlando Magic – Atlanta Hawks117:110 LA
07.01.2024Brooklyn Nets – Portland Trail Blazers127:134 LA
07.01.2024Cleveland Cavaliers – San Antonio Spurs117:115
07.01.2024Houston Rockets – Milwaukee Bucks112:108
07.01.2024Philadelphia 76ers – Utah Jazz109:120
07.01.2024Washington Wizards – New York Knicks105:121
07.01.2024Indiana Pacers – Boston Celtics101:118
06.01.2024Golden State Warriors – Detroit Pistons113:109
06.01.2024Los Angeles Lakers – Memphis Grizzlies113:127
06.01.2024Sacramento Kings – Toronto Raptors135:130
06.01.2024Phoenix Suns – Miami Heat113:97
06.01.2024Denver Nuggets – Orlando Magic120:122
06.01.2024Dallas Mavericks – Portland Trail Blazers139:103
06.01.2024New Orleans Pelicans – Los Angeles Clippers95:111
06.01.2024Houston Rockets – Minnesota Timberwolves95:122
06.01.2024Chicago Bulls – Charlotte Hornets104:91
06.01.2024Brooklyn Nets – Oklahoma City Thunder124:115
06.01.2024Cleveland Cavaliers – Washington Wizards114:90
06.01.2024Philadelphia 76ers – New York Knicks92:128
06.01.2024Indiana Pacers – Atlanta Hawks150:116
06.01.2024Boston Celtics – Utah Jazz126:97
05.01.2024Golden State Warriors – Denver Nuggets127:130
05.01.2024San Antonio Spurs – Milwaukee Bucks121:125
04.01.2024Sacramento Kings – Orlando Magic138:135 LA
04.01.2024Los Angeles Lakers – Miami Heat96:110
04.01.2024Utah Jazz – Detroit Pistons154:148 LA
04.01.2024Phoenix Suns – Los Angeles Clippers122:131
04.01.2024Dallas Mavericks – Portland Trail Blazers126:97
04.01.2024New York Knicks – Chicago Bulls116:100
04.01.2024Minnesota Timberwolves – New Orleans Pelicans106:117
04.01.2024Memphis Grizzlies – Toronto Raptors111:116
04.01.2024Houston Rockets – Brooklyn Nets112:101
04.01.2024Atlanta Hawks – Oklahoma City Thunder141:138
04.01.2024Indiana Pacers – Milwaukee Bucks142:130
04.01.2024Cleveland Cavaliers – Washington Wizards140:101
03.01.2024Golden State Warriors – Orlando Magic121:115
03.01.2024Sacramento Kings – Charlotte Hornets104:111
03.01.2024Oklahoma City Thunder – Boston Celtics127:123
03.01.2024New Orleans Pelicans – Brooklyn Nets112:85
03.01.2024Memphis Grizzlies – San Antonio Spurs106:98
03.01.2024Philadelphia 76ers – Chicago Bulls110:97
02.01.2024Los Angeles Clippers – Miami Heat121:104
02.01.2024Utah Jazz – Dallas Mavericks127:90
02.01.2024Phoenix Suns – Portland Trail Blazers109:88
02.01.2024Denver Nuggets – Charlotte Hornets111:93
02.01.2024Houston Rockets – Detroit Pistons136:113
02.01.2024Milwaukee Bucks – Indiana Pacers113:122
02.01.2024Toronto Raptors – Cleveland Cavaliers124:121
01.01.2024New York Knicks – Minnesota Timberwolves112:106
01.01.2024Phoenix Suns – Orlando Magic112:107
01.01.2024Memphis Grizzlies – Sacramento Kings92:123
01.01.2024San Antonio Spurs – Boston Celtics101:134
01.01.2024Oklahoma City Thunder – Brooklyn Nets124:108
01.01.2024New Orleans Pelicans – Los Angeles Lakers129:109
Detsember 2023 · 205 mängu
Kõik hooaja tulemused · Detsember 2023
KuupäevMängTulemus
31.12.2023Washington Wizards – Atlanta Hawks126:130
31.12.2023Golden State Warriors – Dallas Mavericks122:132
31.12.2023Minnesota Timberwolves – Los Angeles Lakers108:106
31.12.2023Chicago Bulls – Philadelphia 76ers105:92
31.12.2023Indiana Pacers – New York Knicks140:126
31.12.2023Detroit Pistons – Toronto Raptors129:127
31.12.2023Utah Jazz – Miami Heat117:109
30.12.2023Los Angeles Clippers – Memphis Grizzlies117:106
30.12.2023Portland Trail Blazers – San Antonio Spurs134:128
30.12.2023Denver Nuggets – Oklahoma City Thunder93:119
30.12.2023Phoenix Suns – Charlotte Hornets133:119
30.12.2023Houston Rockets – Philadelphia 76ers127:131
30.12.2023Cleveland Cavaliers – Milwaukee Bucks111:119
30.12.2023Boston Celtics – Toronto Raptors120:118
30.12.2023Atlanta Hawks – Sacramento Kings110:117
30.12.2023Washington Wizards – Brooklyn Nets110:104
30.12.2023Orlando Magic – New York Knicks117:108
29.12.2023Los Angeles Lakers – Charlotte Hornets133:112
29.12.2023Portland Trail Blazers – San Antonio Spurs105:118
29.12.2023Golden State Warriors – Miami Heat102:114
29.12.2023Denver Nuggets – Memphis Grizzlies142:105
29.12.2023New Orleans Pelicans – Utah Jazz112:105
29.12.2023Minnesota Timberwolves – Dallas Mavericks118:110
29.12.2023Chicago Bulls – Indiana Pacers104:120
29.12.2023Boston Celtics – Detroit Pistons128:122 LA
28.12.2023Dallas Mavericks – Cleveland Cavaliers110:113
28.12.2023Oklahoma City Thunder – New York Knicks129:120
28.12.2023Houston Rockets – Phoenix Suns113:129
28.12.2023Brooklyn Nets – Milwaukee Bucks122:144
28.12.2023Washington Wizards – Toronto Raptors102:132
28.12.2023Orlando Magic – Philadelphia 76ers92:112
27.12.2023Los Angeles Clippers – Charlotte Hornets113:104
27.12.2023Portland Trail Blazers – Sacramento Kings130:113
27.12.2023Houston Rockets – Indiana Pacers117:123
27.12.2023New Orleans Pelicans – Memphis Grizzlies115:116 LA
27.12.2023Chicago Bulls – Atlanta Hawks118:113
27.12.2023San Antonio Spurs – Utah Jazz118:130
27.12.2023Oklahoma City Thunder – Minnesota Timberwolves129:106
27.12.2023Washington Wizards – Orlando Magic119:127
27.12.2023Detroit Pistons – Brooklyn Nets112:118
26.12.2023Phoenix Suns – Dallas Mavericks114:128
26.12.2023Miami Heat – Philadelphia 76ers119:113
26.12.2023Los Angeles Lakers – Boston Celtics115:126
25.12.2023Denver Nuggets – Golden State Warriors120:114
25.12.2023New York Knicks – Milwaukee Bucks129:122
24.12.2023Sacramento Kings – Minnesota Timberwolves98:110
24.12.2023Golden State Warriors – Portland Trail Blazers126:106
24.12.2023Dallas Mavericks – San Antonio Spurs144:119
24.12.2023Oklahoma City Thunder – Los Angeles Lakers120:129
24.12.2023Chicago Bulls – Cleveland Cavaliers95:109
24.12.2023Toronto Raptors – Utah Jazz119:126
24.12.2023Brooklyn Nets – Detroit Pistons126:115
24.12.2023Atlanta Hawks – Memphis Grizzlies119:125
24.12.2023New Orleans Pelicans – Houston Rockets104:106
24.12.2023Indiana Pacers – Orlando Magic110:117
24.12.2023Charlotte Hornets – Denver Nuggets95:102
23.12.2023Los Angeles Clippers – Boston Celtics108:145
23.12.2023New York Knicks – Milwaukee Bucks111:130
23.12.2023Sacramento Kings – Phoenix Suns120:105
23.12.2023Golden State Warriors – Washington Wizards129:118
23.12.2023Miami Heat – Atlanta Hawks122:113
23.12.2023Houston Rockets – Dallas Mavericks122:96
23.12.2023Brooklyn Nets – Denver Nuggets117:122
23.12.2023Philadelphia 76ers – Toronto Raptors121:111
22.12.2023Portland Trail Blazers – Washington Wizards117:118
22.12.2023Minnesota Timberwolves – Los Angeles Lakers118:111
22.12.2023Oklahoma City Thunder – Los Angeles Clippers134:115
22.12.2023Milwaukee Bucks – Orlando Magic118:114
22.12.2023Memphis Grizzlies – Indiana Pacers116:103
22.12.2023Chicago Bulls – San Antonio Spurs114:95
22.12.2023Cleveland Cavaliers – New Orleans Pelicans104:123
22.12.2023Detroit Pistons – Utah Jazz111:119
21.12.2023Sacramento Kings – Boston Celtics119:144
21.12.2023Dallas Mavericks – Los Angeles Clippers111:120
21.12.2023Chicago Bulls – Los Angeles Lakers124:108
21.12.2023Houston Rockets – Atlanta Hawks127:134
21.12.2023Toronto Raptors – Denver Nuggets104:113
21.12.2023Brooklyn Nets – New York Knicks102:121
21.12.2023Philadelphia 76ers – Minnesota Timberwolves127:113
21.12.2023Orlando Magic – Miami Heat106:115
21.12.2023Indiana Pacers – Charlotte Hornets144:113
21.12.2023Cleveland Cavaliers – Utah Jazz124:116
20.12.2023Portland Trail Blazers – Phoenix Suns109:104
20.12.2023Golden State Warriors – Boston Celtics132:126 LA
20.12.2023Milwaukee Bucks – San Antonio Spurs132:119
20.12.2023New Orleans Pelicans – Memphis Grizzlies113:115
19.12.2023Los Angeles Lakers – New York Knicks109:114
19.12.2023Sacramento Kings – Washington Wizards143:131
19.12.2023Utah Jazz – Brooklyn Nets125:108
19.12.2023Denver Nuggets – Dallas Mavericks130:104
19.12.2023Oklahoma City Thunder – Memphis Grizzlies116:97
19.12.2023Miami Heat – Minnesota Timberwolves108:112
19.12.2023Atlanta Hawks – Detroit Pistons130:124
19.12.2023Toronto Raptors – Charlotte Hornets114:99
19.12.2023Philadelphia 76ers – Chicago Bulls104:108
19.12.2023Indiana Pacers – Los Angeles Clippers127:151
19.12.2023Cleveland Cavaliers – Houston Rockets135:130 LA
18.12.2023Portland Trail Blazers – Golden State Warriors114:118
18.12.2023Phoenix Suns – Washington Wizards112:108
18.12.2023Milwaukee Bucks – Houston Rockets128:119
17.12.2023San Antonio Spurs – New Orleans Pelicans110:146
17.12.2023Boston Celtics – Orlando Magic114:97
17.12.2023Los Angeles Clippers – New York Knicks144:122
17.12.2023Sacramento Kings – Utah Jazz125:104
17.12.2023Portland Trail Blazers – Dallas Mavericks120:131
17.12.2023Denver Nuggets – Oklahoma City Thunder117:118
17.12.2023Golden State Warriors – Brooklyn Nets124:120
17.12.2023Minnesota Timberwolves – Indiana Pacers127:109
17.12.2023Miami Heat – Chicago Bulls118:116
17.12.2023Cleveland Cavaliers – Atlanta Hawks127:119
17.12.2023Charlotte Hornets – Philadelphia 76ers82:135
17.12.2023Milwaukee Bucks – Detroit Pistons146:114
16.12.2023Phoenix Suns – New York Knicks122:139
16.12.2023Memphis Grizzlies – Houston Rockets96:103
16.12.2023Toronto Raptors – Atlanta Hawks104:125
16.12.2023San Antonio Spurs – Los Angeles Lakers129:115
16.12.2023Boston Celtics – Orlando Magic128:111
16.12.2023Washington Wizards – Indiana Pacers137:123
16.12.2023Philadelphia 76ers – Detroit Pistons124:92
16.12.2023Charlotte Hornets – New Orleans Pelicans107:112
15.12.2023Los Angeles Clippers – Golden State Warriors121:113
15.12.2023Sacramento Kings – Oklahoma City Thunder128:123
15.12.2023Portland Trail Blazers – Utah Jazz114:122
15.12.2023Denver Nuggets – Brooklyn Nets124:101
15.12.2023Dallas Mavericks – Minnesota Timberwolves101:119
15.12.2023Miami Heat – Chicago Bulls116:124
15.12.2023Boston Celtics – Cleveland Cavaliers116:107
14.12.2023Utah Jazz – New York Knicks117:113
14.12.2023Phoenix Suns – Brooklyn Nets112:116
14.12.2023Milwaukee Bucks – Indiana Pacers140:126
14.12.2023Houston Rockets – Memphis Grizzlies117:104
14.12.2023San Antonio Spurs – Los Angeles Lakers119:122
14.12.2023Toronto Raptors – Atlanta Hawks135:128
14.12.2023Miami Heat – Charlotte Hornets115:104
14.12.2023Washington Wizards – New Orleans Pelicans122:142
14.12.2023Detroit Pistons – Philadelphia 76ers111:129
13.12.2023Los Angeles Clippers – Sacramento Kings119:99
13.12.2023Phoenix Suns – Golden State Warriors119:116
13.12.2023Chicago Bulls – Denver Nuggets106:114
13.12.2023Dallas Mavericks – Los Angeles Lakers127:125
13.12.2023Boston Celtics – Cleveland Cavaliers120:113
12.12.2023Los Angeles Clippers – Portland Trail Blazers132:127
12.12.2023Sacramento Kings – Brooklyn Nets131:118
12.12.2023Oklahoma City Thunder – Utah Jazz134:120
12.12.2023New Orleans Pelicans – Minnesota Timberwolves121:107
12.12.2023Milwaukee Bucks – Chicago Bulls133:129 LA
12.12.2023Memphis Grizzlies – Dallas Mavericks113:120
12.12.2023Houston Rockets – San Antonio Spurs93:82
12.12.2023Atlanta Hawks – Denver Nuggets122:129
12.12.2023New York Knicks – Toronto Raptors136:130
12.12.2023Charlotte Hornets – Miami Heat114:116
12.12.2023Detroit Pistons – Indiana Pacers123:131
12.12.2023Philadelphia 76ers – Washington Wizards146:101
12.12.2023Orlando Magic – Cleveland Cavaliers104:94
09.12.2023Utah Jazz – Los Angeles Clippers103:117
09.12.2023Portland Trail Blazers – Dallas Mavericks112:125
09.12.2023Phoenix Suns – Sacramento Kings106:114
09.12.2023Denver Nuggets – Houston Rockets106:114
09.12.2023San Antonio Spurs – Chicago Bulls112:121
09.12.2023Oklahoma City Thunder – Golden State Warriors138:136 LA
09.12.2023Miami Heat – Cleveland Cavaliers99:111
09.12.2023Memphis Grizzlies – Minnesota Timberwolves103:127
09.12.2023Boston Celtics – New York Knicks133:123
09.12.2023Brooklyn Nets – Washington Wizards124:97
09.12.2023Charlotte Hornets – Toronto Raptors119:116
09.12.2023Orlando Magic – Detroit Pistons123:91
09.12.2023Philadelphia 76ers – Atlanta Hawks125:114
07.12.2023Los Angeles Clippers – Denver Nuggets111:102
07.12.2023Golden State Warriors – Portland Trail Blazers110:106
07.12.2023Dallas Mavericks – Utah Jazz147:97
07.12.2023Houston Rockets – Oklahoma City Thunder110:101
07.12.2023Chicago Bulls – Charlotte Hornets111:100
07.12.2023Atlanta Hawks – Brooklyn Nets113:114
07.12.2023Minnesota Timberwolves – San Antonio Spurs102:94
07.12.2023Toronto Raptors – Miami Heat103:112
07.12.2023Washington Wizards – Philadelphia 76ers126:131
07.12.2023Detroit Pistons – Memphis Grizzlies102:116
07.12.2023Cleveland Cavaliers – Orlando Magic121:111
03.12.2023Los Angeles Lakers – Houston Rockets107:97
03.12.2023Sacramento Kings – Denver Nuggets123:117
03.12.2023Utah Jazz – Portland Trail Blazers118:113 LA
03.12.2023Phoenix Suns – Memphis Grizzlies116:109
03.12.2023Dallas Mavericks – Oklahoma City Thunder120:126
03.12.2023Milwaukee Bucks – Atlanta Hawks132:121
03.12.2023Miami Heat – Indiana Pacers129:144
03.12.2023Chicago Bulls – New Orleans Pelicans124:118
03.12.2023Detroit Pistons – Cleveland Cavaliers101:110
03.12.2023Brooklyn Nets – Orlando Magic129:101
03.12.2023Charlotte Hornets – Minnesota Timberwolves117:123
02.12.2023Los Angeles Clippers – Golden State Warriors113:112
02.12.2023Phoenix Suns – Denver Nuggets111:119
02.12.2023New Orleans Pelicans – San Antonio Spurs121:106
02.12.2023Boston Celtics – Philadelphia 76ers125:119
02.12.2023Dallas Mavericks – Memphis Grizzlies94:108
02.12.2023Toronto Raptors – New York Knicks106:119
02.12.2023Orlando Magic – Washington Wizards130:125
01.12.2023Golden State Warriors – Los Angeles Clippers120:114
01.12.2023San Antonio Spurs – Atlanta Hawks135:137
01.12.2023Oklahoma City Thunder – Los Angeles Lakers133:110
01.12.2023Minnesota Timberwolves – Utah Jazz101:90
01.12.2023Chicago Bulls – Milwaukee Bucks120:113 LA
01.12.2023New York Knicks – Detroit Pistons118:112
01.12.2023Miami Heat – Indiana Pacers142:132
01.12.2023Brooklyn Nets – Charlotte Hornets128:129
01.12.2023Cleveland Cavaliers – Portland Trail Blazers95:103
November 2023 · 213 mängu
Kõik hooaja tulemused · November 2023
KuupäevMängTulemus
30.11.2023Sacramento Kings – Los Angeles Clippers117:131
30.11.2023Denver Nuggets – Houston Rockets134:124
30.11.2023New Orleans Pelicans – Philadelphia 76ers124:114
30.11.2023Memphis Grizzlies – Utah Jazz105:91
30.11.2023Toronto Raptors – Phoenix Suns112:105
30.11.2023Orlando Magic – Washington Wizards139:120
30.11.2023Detroit Pistons – Los Angeles Lakers107:133
29.11.2023Sacramento Kings – Golden State Warriors124:123
29.11.2023Dallas Mavericks – Houston Rockets121:115
29.11.2023Minnesota Timberwolves – Oklahoma City Thunder106:103
29.11.2023New York Knicks – Charlotte Hornets115:91
29.11.2023Miami Heat – Milwaukee Bucks124:131
29.11.2023Cleveland Cavaliers – Atlanta Hawks128:105
29.11.2023Brooklyn Nets – Toronto Raptors115:103
29.11.2023Boston Celtics – Chicago Bulls124:97
28.11.2023Los Angeles Clippers – Denver Nuggets104:113
28.11.2023Utah Jazz – New Orleans Pelicans114:112
28.11.2023Philadelphia 76ers – Los Angeles Lakers138:94
28.11.2023Indiana Pacers – Portland Trail Blazers110:114
28.11.2023Detroit Pistons – Washington Wizards107:126
27.11.2023Denver Nuggets – San Antonio Spurs132:120
27.11.2023Cleveland Cavaliers – Toronto Raptors105:102
27.11.2023Brooklyn Nets – Chicago Bulls118:109
27.11.2023Memphis Grizzlies – Minnesota Timberwolves97:119
27.11.2023New York Knicks – Phoenix Suns113:116
27.11.2023Boston Celtics – Atlanta Hawks113:103
27.11.2023Orlando Magic – Charlotte Hornets130:117
26.11.2023Milwaukee Bucks – Portland Trail Blazers108:102
26.11.2023Los Angeles Clippers – Dallas Mavericks107:88
26.11.2023Utah Jazz – New Orleans Pelicans105:100
26.11.2023Cleveland Cavaliers – Los Angeles Lakers115:121
26.11.2023Washington Wizards – Atlanta Hawks108:136
26.11.2023Brooklyn Nets – Miami Heat112:97
26.11.2023Oklahoma City Thunder – Philadelphia 76ers123:127
25.11.2023Los Angeles Clippers – New Orleans Pelicans106:116
25.11.2023Golden State Warriors – San Antonio Spurs118:112
25.11.2023Minnesota Timberwolves – Sacramento Kings111:124
25.11.2023Milwaukee Bucks – Washington Wizards131:128
25.11.2023Indiana Pacers – Detroit Pistons136:113
25.11.2023Houston Rockets – Denver Nuggets105:86
25.11.2023New York Knicks – Miami Heat100:98
25.11.2023Toronto Raptors – Chicago Bulls121:108
25.11.2023Memphis Grizzlies – Phoenix Suns89:110
24.11.2023Orlando Magic – Boston Celtics113:96
23.11.2023Los Angeles Lakers – Dallas Mavericks101:104
23.11.2023Portland Trail Blazers – Utah Jazz121:105
23.11.2023Phoenix Suns – Golden State Warriors123:115
23.11.2023San Antonio Spurs – Los Angeles Clippers102:109
23.11.2023Oklahoma City Thunder – Chicago Bulls116:102
23.11.2023New Orleans Pelicans – Sacramento Kings117:112
23.11.2023Minnesota Timberwolves – Philadelphia 76ers112:99
23.11.2023Houston Rockets – Memphis Grizzlies111:91
23.11.2023Atlanta Hawks – Brooklyn Nets147:145 LA
23.11.2023Boston Celtics – Milwaukee Bucks119:116
23.11.2023Indiana Pacers – Toronto Raptors131:132
23.11.2023Cleveland Cavaliers – Miami Heat96:129
23.11.2023Orlando Magic – Denver Nuggets124:119
23.11.2023Charlotte Hornets – Washington Wizards117:114
22.11.2023Los Angeles Lakers – Utah Jazz131:99
22.11.2023Phoenix Suns – Portland Trail Blazers120:107
22.11.2023Philadelphia 76ers – Cleveland Cavaliers119:122 LA
22.11.2023Atlanta Hawks – Indiana Pacers152:157
22.11.2023Orlando Magic – Toronto Raptors126:107
21.11.2023Golden State Warriors – Houston Rockets121:116
21.11.2023San Antonio Spurs – Los Angeles Clippers99:124
21.11.2023New Orleans Pelicans – Sacramento Kings129:93
21.11.2023Minnesota Timberwolves – New York Knicks117:100
21.11.2023Chicago Bulls – Miami Heat100:118
21.11.2023Washington Wizards – Milwaukee Bucks129:142
21.11.2023Detroit Pistons – Denver Nuggets103:107
21.11.2023Charlotte Hornets – Boston Celtics121:118 LA
20.11.2023Los Angeles Lakers – Houston Rockets105:104
20.11.2023Portland Trail Blazers – Oklahoma City Thunder91:134
20.11.2023Utah Jazz – Phoenix Suns137:140 LA
20.11.2023Memphis Grizzlies – Boston Celtics100:102
20.11.2023Dallas Mavericks – Sacramento Kings113:129
20.11.2023Cleveland Cavaliers – Denver Nuggets121:109
20.11.2023Indiana Pacers – Orlando Magic116:128
19.11.2023Toronto Raptors – Detroit Pistons142:113
19.11.2023Brooklyn Nets – Philadelphia 76ers99:121
19.11.2023Golden State Warriors – Oklahoma City Thunder123:130 LA
19.11.2023Chicago Bulls – Miami Heat102:97
19.11.2023Milwaukee Bucks – Dallas Mavericks132:125
19.11.2023San Antonio Spurs – Memphis Grizzlies108:120
19.11.2023New Orleans Pelicans – Minnesota Timberwolves120:121
19.11.2023Charlotte Hornets – New York Knicks108:122
18.11.2023Los Angeles Clippers – Houston Rockets106:100
18.11.2023Utah Jazz – Phoenix Suns128:131
18.11.2023Portland Trail Blazers – Los Angeles Lakers95:107
18.11.2023New Orleans Pelicans – Denver Nuggets115:110
18.11.2023Chicago Bulls – Orlando Magic97:103
18.11.2023Atlanta Hawks – Philadelphia 76ers116:126
18.11.2023Cleveland Cavaliers – Detroit Pistons108:100
18.11.2023San Antonio Spurs – Sacramento Kings120:129
18.11.2023Toronto Raptors – Boston Celtics105:108
18.11.2023Washington Wizards – New York Knicks99:120
18.11.2023Charlotte Hornets – Milwaukee Bucks99:130
17.11.2023Golden State Warriors – Oklahoma City Thunder109:128
17.11.2023Miami Heat – Brooklyn Nets122:115
16.11.2023Portland Trail Blazers – Cleveland Cavaliers95:109
16.11.2023Los Angeles Lakers – Sacramento Kings110:125
16.11.2023Phoenix Suns – Minnesota Timberwolves133:115
16.11.2023Chicago Bulls – Orlando Magic94:96
16.11.2023Toronto Raptors – Milwaukee Bucks112:128
16.11.2023Philadelphia 76ers – Boston Celtics107:117
16.11.2023Atlanta Hawks – New York Knicks114:116
16.11.2023Washington Wizards – Dallas Mavericks117:130
15.11.2023Los Angeles Lakers – Memphis Grizzlies134:107
15.11.2023Golden State Warriors – Minnesota Timberwolves101:104
15.11.2023Denver Nuggets – Los Angeles Clippers111:108
15.11.2023Utah Jazz – Portland Trail Blazers115:99
15.11.2023New Orleans Pelicans – Dallas Mavericks131:110
15.11.2023Oklahoma City Thunder – San Antonio Spurs123:87
15.11.2023Brooklyn Nets – Orlando Magic124:104
15.11.2023Philadelphia 76ers – Indiana Pacers126:132
15.11.2023Detroit Pistons – Atlanta Hawks120:126
15.11.2023Charlotte Hornets – Miami Heat105:111
14.11.2023Sacramento Kings – Cleveland Cavaliers132:120
14.11.2023Milwaukee Bucks – Chicago Bulls118:109
14.11.2023Boston Celtics – New York Knicks114:98
14.11.2023Toronto Raptors – Washington Wizards111:107
13.11.2023Los Angeles Lakers – Portland Trail Blazers116:110
13.11.2023Golden State Warriors – Minnesota Timberwolves110:116
13.11.2023Phoenix Suns – Oklahoma City Thunder99:111
13.11.2023San Antonio Spurs – Miami Heat113:118
13.11.2023New Orleans Pelicans – Dallas Mavericks124:136
13.11.2023Houston Rockets – Denver Nuggets107:104
13.11.2023Chicago Bulls – Detroit Pistons119:108
13.11.2023Philadelphia 76ers – Indiana Pacers137:126
12.11.2023Los Angeles Clippers – Memphis Grizzlies101:105
12.11.2023Brooklyn Nets – Washington Wizards102:94
12.11.2023New York Knicks – Charlotte Hornets129:107
12.11.2023Golden State Warriors – Cleveland Cavaliers110:118
12.11.2023Atlanta Hawks – Miami Heat109:117
12.11.2023Boston Celtics – Toronto Raptors117:94
12.11.2023Orlando Magic – Milwaukee Bucks112:97
11.11.2023Sacramento Kings – Oklahoma City Thunder105:98
11.11.2023Phoenix Suns – Los Angeles Lakers119:122
11.11.2023Dallas Mavericks – Los Angeles Clippers144:126
11.11.2023San Antonio Spurs – Minnesota Timberwolves110:117
11.11.2023Memphis Grizzlies – Utah Jazz121:127
11.11.2023Houston Rockets – New Orleans Pelicans104:101
11.11.2023Boston Celtics – Brooklyn Nets121:107
11.11.2023Washington Wizards – Charlotte Hornets117:124
11.11.2023Detroit Pistons – Philadelphia 76ers106:114
10.11.2023Orlando Magic – Atlanta Hawks119:120
10.11.2023Indiana Pacers – Milwaukee Bucks126:124
09.11.2023Denver Nuggets – Golden State Warriors108:105
09.11.2023Sacramento Kings – Portland Trail Blazers121:118 LA
09.11.2023Dallas Mavericks – Toronto Raptors116:127
09.11.2023Oklahoma City Thunder – Cleveland Cavaliers128:120
09.11.2023Minnesota Timberwolves – New Orleans Pelicans122:101
09.11.2023Milwaukee Bucks – Detroit Pistons120:118
09.11.2023Memphis Grizzlies – Miami Heat102:108
09.11.2023Houston Rockets – Los Angeles Lakers128:94
09.11.2023Chicago Bulls – Phoenix Suns115:116 LA
09.11.2023New York Knicks – San Antonio Spurs126:105
09.11.2023Brooklyn Nets – Los Angeles Clippers100:93
09.11.2023Philadelphia 76ers – Boston Celtics106:103
09.11.2023Indiana Pacers – Utah Jazz134:118
09.11.2023Charlotte Hornets – Washington Wizards116:132
07.11.2023Denver Nuggets – New Orleans Pelicans134:116
07.11.2023Oklahoma City Thunder – Atlanta Hawks126:117
07.11.2023Minnesota Timberwolves – Boston Celtics114:109 LA
07.11.2023Houston Rockets – Sacramento Kings122:97
07.11.2023Chicago Bulls – Utah Jazz130:113
07.11.2023Brooklyn Nets – Milwaukee Bucks125:129
07.11.2023Miami Heat – Los Angeles Lakers108:107
07.11.2023New York Knicks – Los Angeles Clippers111:97
07.11.2023Philadelphia 76ers – Washington Wizards146:128
07.11.2023Orlando Magic – Dallas Mavericks102:117
07.11.2023Indiana Pacers – San Antonio Spurs152:111
07.11.2023Detroit Pistons – Golden State Warriors109:120
06.11.2023Portland Trail Blazers – Memphis Grizzlies100:112
06.11.2023Dallas Mavericks – Charlotte Hornets124:118
06.11.2023Cleveland Cavaliers – Golden State Warriors115:104
05.11.2023San Antonio Spurs – Toronto Raptors116:123 LA
05.11.2023Detroit Pistons – Phoenix Suns106:120
05.11.2023Denver Nuggets – Chicago Bulls123:101
05.11.2023Minnesota Timberwolves – Utah Jazz123:95
05.11.2023Houston Rockets – Sacramento Kings107:89
05.11.2023Brooklyn Nets – Boston Celtics114:124
05.11.2023Orlando Magic – Los Angeles Lakers120:101
05.11.2023New Orleans Pelicans – Atlanta Hawks105:123
05.11.2023Indiana Pacers – Charlotte Hornets124:125
04.11.2023Philadelphia 76ers – Phoenix Suns112:100
04.11.2023Portland Trail Blazers – Memphis Grizzlies115:113 LA
04.11.2023Denver Nuggets – Dallas Mavericks125:114
04.11.2023Oklahoma City Thunder – Golden State Warriors139:141
04.11.2023Miami Heat – Washington Wizards121:114
04.11.2023Chicago Bulls – Brooklyn Nets107:109
04.11.2023Milwaukee Bucks – New York Knicks110:105
04.11.2023Indiana Pacers – Cleveland Cavaliers121:116
03.11.2023Phoenix Suns – San Antonio Spurs121:132
03.11.2023Utah Jazz – Orlando Magic113:115
03.11.2023New Orleans Pelicans – Detroit Pistons125:116
03.11.2023Philadelphia 76ers – Toronto Raptors114:99
02.11.2023Los Angeles Lakers – Los Angeles Clippers130:125 LA
02.11.2023Golden State Warriors – Sacramento Kings102:101
02.11.2023Utah Jazz – Memphis Grizzlies133:109
02.11.2023Dallas Mavericks – Chicago Bulls114:105
02.11.2023Minnesota Timberwolves – Denver Nuggets110:89
02.11.2023Houston Rockets – Charlotte Hornets128:119
02.11.2023Atlanta Hawks – Washington Wizards130:121
02.11.2023Boston Celtics – Indiana Pacers155:104
02.11.2023Miami Heat – Brooklyn Nets105:109
02.11.2023Oklahoma City Thunder – New Orleans Pelicans106:110
02.11.2023New York Knicks – Cleveland Cavaliers89:95
02.11.2023Toronto Raptors – Milwaukee Bucks130:111
02.11.2023Detroit Pistons – Portland Trail Blazers101:110
01.11.2023Los Angeles Clippers – Orlando Magic118:102
01.11.2023Phoenix Suns – San Antonio Spurs114:115
01.11.2023Cleveland Cavaliers – New York Knicks91:109
Oktoober 2023 · 51 mängu
Kõik hooaja tulemused · Oktoober 2023
KuupäevMängTulemus
31.10.2023Los Angeles Lakers – Orlando Magic106:103
31.10.2023Denver Nuggets – Utah Jazz110:102
31.10.2023Oklahoma City Thunder – Detroit Pistons124:112
31.10.2023New Orleans Pelicans – Golden State Warriors102:130
31.10.2023Milwaukee Bucks – Miami Heat122:114
31.10.2023Memphis Grizzlies – Dallas Mavericks110:125
31.10.2023Toronto Raptors – Portland Trail Blazers91:99
31.10.2023Atlanta Hawks – Minnesota Timberwolves127:113
31.10.2023Indiana Pacers – Chicago Bulls105:112
31.10.2023Charlotte Hornets – Brooklyn Nets121:133
31.10.2023Washington Wizards – Boston Celtics107:126
30.10.2023Sacramento Kings – Los Angeles Lakers132:127 LA
30.10.2023Los Angeles Clippers – San Antonio Spurs123:83
30.10.2023Philadelphia 76ers – Portland Trail Blazers126:98
30.10.2023Milwaukee Bucks – Atlanta Hawks110:127
30.10.2023Houston Rockets – Golden State Warriors95:106
29.10.2023Oklahoma City Thunder – Denver Nuggets95:128
29.10.2023Phoenix Suns – Utah Jazz126:104
29.10.2023Minnesota Timberwolves – Miami Heat106:90
29.10.2023Cleveland Cavaliers – Indiana Pacers113:125
29.10.2023Toronto Raptors – Philadelphia 76ers107:114
29.10.2023Washington Wizards – Memphis Grizzlies113:106
29.10.2023New Orleans Pelicans – New York Knicks96:87
29.10.2023Detroit Pistons – Chicago Bulls118:102
28.10.2023Sacramento Kings – Golden State Warriors114:122
28.10.2023Portland Trail Blazers – Orlando Magic97:102
28.10.2023Utah Jazz – Los Angeles Clippers120:118
28.10.2023Dallas Mavericks – Brooklyn Nets125:120
28.10.2023San Antonio Spurs – Houston Rockets126:122 LA
28.10.2023Chicago Bulls – Toronto Raptors104:103 LA
28.10.2023Cleveland Cavaliers – Oklahoma City Thunder105:108
28.10.2023Boston Celtics – Miami Heat119:111
28.10.2023Atlanta Hawks – New York Knicks120:126
28.10.2023Memphis Grizzlies – Denver Nuggets104:108
28.10.2023Charlotte Hornets – Detroit Pistons99:111
27.10.2023Los Angeles Lakers – Phoenix Suns100:95
27.10.2023Milwaukee Bucks – Philadelphia 76ers118:117
26.10.2023Los Angeles Clippers – Portland Trail Blazers123:111
26.10.2023San Antonio Spurs – Dallas Mavericks119:126
26.10.2023Utah Jazz – Sacramento Kings114:130
26.10.2023Memphis Grizzlies – New Orleans Pelicans104:111
26.10.2023Chicago Bulls – Oklahoma City Thunder104:124
26.10.2023Toronto Raptors – Minnesota Timberwolves97:94
26.10.2023Miami Heat – Detroit Pistons103:102
26.10.2023Brooklyn Nets – Cleveland Cavaliers113:114
26.10.2023Charlotte Hornets – Atlanta Hawks116:110
26.10.2023New York Knicks – Boston Celtics104:108
26.10.2023Indiana Pacers – Washington Wizards143:120
26.10.2023Orlando Magic – Houston Rockets116:86
25.10.2023Golden State Warriors – Phoenix Suns104:108
25.10.2023Denver Nuggets – Los Angeles Lakers119:107