NBA

NBA 2025/26

NBA hooajal 2025/26: lõpptabel, resultatiivseimad mängijad, hooaja tipud ja kõik tulemused.

Hooaeg 2025/26 numbrites

1315
mängu
230,2
punkti mängus
5%
lisaajale
56%
koduvõite

Punktid veerandite kaupa: 58,4 · 57,4 · 58,1 · 55,1

Kõik hooaja mängud, play-off kaasa arvatud; ettevalmistusmängud on välja jäetud.

Hooaeg 2025/26 numbrites
MängTulemusKuupäev
Suurim võitUtah Jazz – Charlotte Hornets95:15011.01.2026
Kõige punktirohkem mängAtlanta Hawks – Chicago Bulls150:15221.12.2025

LA – otsustati lisaajal.

Tabel

Tabel
KohtMeeskondMVKVõidu %Punktid
1Oklahoma City Thunder80631779%9513:8646
2San Antonio Spurs80602075%9583:8917
3Detroit Pistons82602273%9657:8988
4Boston Celtics82562668%9418:8787
5Denver Nuggets82542866%10010:9588
6Los Angeles Lakers81532865%9421:9264
7New York Knicks80512964%9300:8809
8Houston Rockets82523063%9449:9021
9Cleveland Cavaliers82523063%9801:9464
10Minnesota Timberwolves82493360%9676:9401
11Toronto Raptors81463557%9299:9051
12Atlanta Hawks82463656%9714:9516
13Phoenix Suns81453656%9143:8974
14Orlando Magic80443655%9254:9199
15Philadelphia 76ers82453755%9502:9517
16Charlotte Hornets82443854%9513:9117
17Miami Heat81433853%9803:9603
18Los Angeles Clippers82424051%9329:9236
19Portland Trail Blazers82424051%9469:9493
20Golden State Warriors82374545%9398:9444
21Milwaukee Bucks82325039%9072:9581
22Chicago Bulls82315138%9537:9964
23New Orleans Pelicans82265632%9473:9842
24Dallas Mavericks82265632%9358:9810
25Memphis Grizzlies82255730%9403:9896
26Utah Jazz82226027%9642:10333
27Sacramento Kings82226027%9102:9922
28Brooklyn Nets82206224%8686:9505
29Indiana Pacers82196323%9219:9874
30Washington Wizards82176521%9258:10240

Põhiturniiri tabel, arvutatud selle mängudest: võiduprotsent, siis rohkem võite, vähem mänge ja punktide vahe.

NBA Cupi veerand- ja poolfinaalid on põhiturniiri mängud, kuid neid meie andmetes ei ole: 8 meeskonnal on üks-kaks mängu puudu.

Resultatiivseimad

Resultatiivseimad
KohtMängijaMeeskondMPP/mLp/mRs/m
1L. DoncicLos Angeles Lakers61204433,58,08,4
2S. Gilgeous-AlexanderOklahoma City Thunder62194031,34,46,7
3J. BrownBoston Celtics68194428,66,95,3
3T. MaxeyPhiladelphia 76ers68194428,64,16,6
5A. EdwardsMinnesota Timberwolves59166128,24,93,7
6D. MitchellCleveland Cavaliers66185328,14,35,6
7K. LeonardLos Angeles Clippers63176027,96,43,6
8N. JokicDenver Nuggets64176527,612,910,8
9L. MarkkanenUtah Jazz41110426,96,92,1
10S. CurryGolden State Warriors40106326,63,74,7
11D. BookerPhoenix Suns62162526,23,96,0
12K. DurantHouston Rockets74193726,25,44,8
13J. BrunsonNew York Knicks69179326,03,46,9
14J. MurrayDenver Nuggets71178825,24,57,2
15V. WembanyamaSan Antonio Spurs60148424,711,63,2

1171 mängu statistika põhjal hooaja 1224 peetud mängust. M mänge, P punkte, P/m punkte mängus, Lp/m lauapalle mängus, Rs/m resultatiivseid sööte mängus.

Play-off

Play-in

Play-off · Play-in
AegMängTulemus
Charlotte Hornets – Miami Heat127:126 LA
Phoenix Suns – Portland Trail Blazers110:114
Philadelphia 76ers – Orlando Magic109:97
Los Angeles Clippers – Golden State Warriors121:126
Orlando Magic – Charlotte Hornets121:90
Phoenix Suns – Golden State Warriors111:96

Varasemad ringid

Play-off · Varasemad ringid
AegMängTulemus
Cleveland Cavaliers – Toronto Raptors126:113
Denver Nuggets – Minnesota Timberwolves116:105
New York Knicks – Atlanta Hawks113:102
Los Angeles Lakers – Houston Rockets107:98
Boston Celtics – Philadelphia 76ers123:91
Oklahoma City Thunder – Phoenix Suns119:84
Detroit Pistons – Orlando Magic101:112
San Antonio Spurs – Portland Trail Blazers111:98
Cleveland Cavaliers – Toronto Raptors115:105
New York Knicks – Atlanta Hawks106:107
Denver Nuggets – Minnesota Timberwolves114:119
Boston Celtics – Philadelphia 76ers97:111
San Antonio Spurs – Portland Trail Blazers103:106
Los Angeles Lakers – Houston Rockets101:94
Detroit Pistons – Orlando Magic98:83
Oklahoma City Thunder – Phoenix Suns120:107
Atlanta Hawks – New York Knicks109:108
Toronto Raptors – Cleveland Cavaliers126:104
Minnesota Timberwolves – Denver Nuggets113:96
Philadelphia 76ers – Boston Celtics100:108
Houston Rockets – Los Angeles Lakers108:112 LA
Portland Trail Blazers – San Antonio Spurs108:120
Orlando Magic – Detroit Pistons113:105
Phoenix Suns – Oklahoma City Thunder109:121
Atlanta Hawks – New York Knicks98:114
Minnesota Timberwolves – Denver Nuggets112:96
Toronto Raptors – Cleveland Cavaliers93:89
Portland Trail Blazers – San Antonio Spurs93:114
Philadelphia 76ers – Boston Celtics96:128
Houston Rockets – Los Angeles Lakers115:96
Orlando Magic – Detroit Pistons94:88
Phoenix Suns – Oklahoma City Thunder122:131
Denver Nuggets – Minnesota Timberwolves125:113
Boston Celtics – Philadelphia 76ers97:113
New York Knicks – Atlanta Hawks126:97
San Antonio Spurs – Portland Trail Blazers114:95
Detroit Pistons – Orlando Magic116:109
Cleveland Cavaliers – Toronto Raptors125:120
Los Angeles Lakers – Houston Rockets93:99
Atlanta Hawks – New York Knicks89:140
Philadelphia 76ers – Boston Celtics106:93
Minnesota Timberwolves – Denver Nuggets110:98
Orlando Magic – Detroit Pistons79:93
Toronto Raptors – Cleveland Cavaliers112:110 LA
Houston Rockets – Los Angeles Lakers78:98
Boston Celtics – Philadelphia 76ers100:109
Detroit Pistons – Orlando Magic116:94
Cleveland Cavaliers – Toronto Raptors114:102

Veerandfinaalid

Play-off · Veerandfinaalid
AegMängTulemus
New York Knicks – Philadelphia 76ers137:98
San Antonio Spurs – Minnesota Timberwolves102:104
Detroit Pistons – Cleveland Cavaliers111:101
Oklahoma City Thunder – Los Angeles Lakers108:90
New York Knicks – Philadelphia 76ers108:102
San Antonio Spurs – Minnesota Timberwolves133:95
Detroit Pistons – Cleveland Cavaliers107:97
Oklahoma City Thunder – Los Angeles Lakers125:107
Philadelphia 76ers – New York Knicks94:108
Minnesota Timberwolves – San Antonio Spurs108:115
Cleveland Cavaliers – Detroit Pistons116:109
Los Angeles Lakers – Oklahoma City Thunder108:131
Philadelphia 76ers – New York Knicks114:144
Minnesota Timberwolves – San Antonio Spurs114:109
Cleveland Cavaliers – Detroit Pistons112:103
Los Angeles Lakers – Oklahoma City Thunder110:115
San Antonio Spurs – Minnesota Timberwolves126:97
Detroit Pistons – Cleveland Cavaliers113:117 LA
Cleveland Cavaliers – Detroit Pistons94:115
Minnesota Timberwolves – San Antonio Spurs109:139
Detroit Pistons – Cleveland Cavaliers94:125

Poolfinaalid

Play-off · Poolfinaalid
AegMängTulemus
Oklahoma City Thunder – San Antonio Spurs115:122 LA
New York Knicks – Cleveland Cavaliers115:104 LA
Oklahoma City Thunder – San Antonio Spurs122:113
New York Knicks – Cleveland Cavaliers109:93
San Antonio Spurs – Oklahoma City Thunder108:123
Cleveland Cavaliers – New York Knicks108:121
San Antonio Spurs – Oklahoma City Thunder103:82
Cleveland Cavaliers – New York Knicks93:130
Oklahoma City Thunder – San Antonio Spurs127:114
San Antonio Spurs – Oklahoma City Thunder118:91
Oklahoma City Thunder – San Antonio Spurs103:111

Finaal

Play-off · Finaal
AegMängTulemus
San Antonio Spurs – New York Knicks95:105
San Antonio Spurs – New York Knicks104:105
New York Knicks – San Antonio Spurs111:115
New York Knicks – San Antonio Spurs107:106
San Antonio Spurs – New York Knicks90:94

Kõik hooaja tulemused

Juuni 2026 · 5 mängu
Kõik hooaja tulemused · Juuni 2026
KuupäevMängTulemus
14.06.2026San Antonio Spurs – New York Knicks90:94
11.06.2026New York Knicks – San Antonio Spurs107:106
09.06.2026New York Knicks – San Antonio Spurs111:115
06.06.2026San Antonio Spurs – New York Knicks104:105
04.06.2026San Antonio Spurs – New York Knicks95:105
Mai 2026 · 41 mängu
Kõik hooaja tulemused · Mai 2026
KuupäevMängTulemus
31.05.2026Oklahoma City Thunder – San Antonio Spurs103:111
29.05.2026San Antonio Spurs – Oklahoma City Thunder118:91
27.05.2026Oklahoma City Thunder – San Antonio Spurs127:114
26.05.2026Cleveland Cavaliers – New York Knicks93:130
25.05.2026San Antonio Spurs – Oklahoma City Thunder103:82
24.05.2026Cleveland Cavaliers – New York Knicks108:121
23.05.2026San Antonio Spurs – Oklahoma City Thunder108:123
22.05.2026New York Knicks – Cleveland Cavaliers109:93
21.05.2026Oklahoma City Thunder – San Antonio Spurs122:113
20.05.2026New York Knicks – Cleveland Cavaliers115:104 LA
19.05.2026Oklahoma City Thunder – San Antonio Spurs115:122 LA
18.05.2026Detroit Pistons – Cleveland Cavaliers94:125
16.05.2026Minnesota Timberwolves – San Antonio Spurs109:139
16.05.2026Cleveland Cavaliers – Detroit Pistons94:115
14.05.2026Detroit Pistons – Cleveland Cavaliers113:117 LA
13.05.2026San Antonio Spurs – Minnesota Timberwolves126:97
12.05.2026Los Angeles Lakers – Oklahoma City Thunder110:115
12.05.2026Cleveland Cavaliers – Detroit Pistons112:103
11.05.2026Minnesota Timberwolves – San Antonio Spurs114:109
10.05.2026Philadelphia 76ers – New York Knicks114:144
10.05.2026Los Angeles Lakers – Oklahoma City Thunder108:131
09.05.2026Cleveland Cavaliers – Detroit Pistons116:109
09.05.2026Minnesota Timberwolves – San Antonio Spurs108:115
09.05.2026Philadelphia 76ers – New York Knicks94:108
08.05.2026Oklahoma City Thunder – Los Angeles Lakers125:107
08.05.2026Detroit Pistons – Cleveland Cavaliers107:97
07.05.2026San Antonio Spurs – Minnesota Timberwolves133:95
07.05.2026New York Knicks – Philadelphia 76ers108:102
06.05.2026Oklahoma City Thunder – Los Angeles Lakers108:90
06.05.2026Detroit Pistons – Cleveland Cavaliers111:101
05.05.2026San Antonio Spurs – Minnesota Timberwolves102:104
05.05.2026New York Knicks – Philadelphia 76ers137:98
04.05.2026Cleveland Cavaliers – Toronto Raptors114:102
03.05.2026Detroit Pistons – Orlando Magic116:94
03.05.2026Boston Celtics – Philadelphia 76ers100:109
02.05.2026Houston Rockets – Los Angeles Lakers78:98
02.05.2026Toronto Raptors – Cleveland Cavaliers112:110 LA
02.05.2026Orlando Magic – Detroit Pistons79:93
01.05.2026Minnesota Timberwolves – Denver Nuggets110:98
01.05.2026Philadelphia 76ers – Boston Celtics106:93
01.05.2026Atlanta Hawks – New York Knicks89:140
Aprill 2026 · 148 mängu
Kõik hooaja tulemused · Aprill 2026
KuupäevMängTulemus
30.04.2026Los Angeles Lakers – Houston Rockets93:99
30.04.2026Cleveland Cavaliers – Toronto Raptors125:120
30.04.2026Detroit Pistons – Orlando Magic116:109
29.04.2026San Antonio Spurs – Portland Trail Blazers114:95
29.04.2026New York Knicks – Atlanta Hawks126:97
29.04.2026Boston Celtics – Philadelphia 76ers97:113
28.04.2026Denver Nuggets – Minnesota Timberwolves125:113
28.04.2026Phoenix Suns – Oklahoma City Thunder122:131
28.04.2026Orlando Magic – Detroit Pistons94:88
27.04.2026Houston Rockets – Los Angeles Lakers115:96
27.04.2026Philadelphia 76ers – Boston Celtics96:128
26.04.2026Portland Trail Blazers – San Antonio Spurs93:114
26.04.2026Toronto Raptors – Cleveland Cavaliers93:89
26.04.2026Minnesota Timberwolves – Denver Nuggets112:96
26.04.2026Atlanta Hawks – New York Knicks98:114
25.04.2026Phoenix Suns – Oklahoma City Thunder109:121
25.04.2026Orlando Magic – Detroit Pistons113:105
25.04.2026Portland Trail Blazers – San Antonio Spurs108:120
25.04.2026Houston Rockets – Los Angeles Lakers108:112 LA
25.04.2026Philadelphia 76ers – Boston Celtics100:108
24.04.2026Minnesota Timberwolves – Denver Nuggets113:96
24.04.2026Toronto Raptors – Cleveland Cavaliers126:104
24.04.2026Atlanta Hawks – New York Knicks109:108
23.04.2026Oklahoma City Thunder – Phoenix Suns120:107
23.04.2026Detroit Pistons – Orlando Magic98:83
22.04.2026Los Angeles Lakers – Houston Rockets101:94
22.04.2026San Antonio Spurs – Portland Trail Blazers103:106
22.04.2026Boston Celtics – Philadelphia 76ers97:111
21.04.2026Denver Nuggets – Minnesota Timberwolves114:119
21.04.2026New York Knicks – Atlanta Hawks106:107
21.04.2026Cleveland Cavaliers – Toronto Raptors115:105
20.04.2026San Antonio Spurs – Portland Trail Blazers111:98
20.04.2026Detroit Pistons – Orlando Magic101:112
19.04.2026Oklahoma City Thunder – Phoenix Suns119:84
19.04.2026Boston Celtics – Philadelphia 76ers123:91
19.04.2026Los Angeles Lakers – Houston Rockets107:98
19.04.2026New York Knicks – Atlanta Hawks113:102
18.04.2026Denver Nuggets – Minnesota Timberwolves116:105
18.04.2026Cleveland Cavaliers – Toronto Raptors126:113
18.04.2026Phoenix Suns – Golden State Warriors111:96
18.04.2026Orlando Magic – Charlotte Hornets121:90
16.04.2026Los Angeles Clippers – Golden State Warriors121:126
16.04.2026Philadelphia 76ers – Orlando Magic109:97
15.04.2026Phoenix Suns – Portland Trail Blazers110:114
15.04.2026Charlotte Hornets – Miami Heat127:126 LA
13.04.2026San Antonio Spurs – Denver Nuggets118:128
13.04.2026Portland Trail Blazers – Sacramento Kings122:110
13.04.2026Oklahoma City Thunder – Phoenix Suns103:135
13.04.2026Minnesota Timberwolves – New Orleans Pelicans132:126
13.04.2026Los Angeles Lakers – Utah Jazz131:107
13.04.2026Los Angeles Clippers – Golden State Warriors115:110
13.04.2026Houston Rockets – Memphis Grizzlies132:101
13.04.2026Dallas Mavericks – Chicago Bulls149:128
13.04.2026Toronto Raptors – Brooklyn Nets136:101
13.04.2026Philadelphia 76ers – Milwaukee Bucks126:106
13.04.2026New York Knicks – Charlotte Hornets96:110
13.04.2026Miami Heat – Atlanta Hawks143:117
13.04.2026Indiana Pacers – Detroit Pistons121:133
13.04.2026Cleveland Cavaliers – Washington Wizards130:117
13.04.2026Boston Celtics – Orlando Magic113:108
11.04.2026Los Angeles Lakers – Phoenix Suns101:73
11.04.2026Sacramento Kings – Golden State Warriors124:118
11.04.2026Portland Trail Blazers – Los Angeles Clippers116:97
11.04.2026Utah Jazz – Memphis Grizzlies147:101
11.04.2026Houston Rockets – Minnesota Timberwolves132:136
11.04.2026Denver Nuggets – Oklahoma City Thunder127:107
11.04.2026Milwaukee Bucks – Brooklyn Nets125:108
11.04.2026Chicago Bulls – Orlando Magic103:127
11.04.2026San Antonio Spurs – Dallas Mavericks139:120
11.04.2026New York Knicks – Toronto Raptors112:95
11.04.2026Indiana Pacers – Philadelphia 76ers94:105
11.04.2026Boston Celtics – New Orleans Pelicans144:118
11.04.2026Atlanta Hawks – Cleveland Cavaliers124:102
11.04.2026Washington Wizards – Miami Heat117:140
11.04.2026Charlotte Hornets – Detroit Pistons100:118
10.04.2026Golden State Warriors – Los Angeles Lakers103:119
10.04.2026Houston Rockets – Philadelphia 76ers113:102
10.04.2026New York Knicks – Boston Celtics112:106
10.04.2026Brooklyn Nets – Indiana Pacers94:123
10.04.2026Washington Wizards – Chicago Bulls108:119
10.04.2026Toronto Raptors – Miami Heat128:114
09.04.2026Phoenix Suns – Dallas Mavericks112:107
09.04.2026Los Angeles Clippers – Oklahoma City Thunder110:128
09.04.2026San Antonio Spurs – Portland Trail Blazers112:101
09.04.2026Denver Nuggets – Memphis Grizzlies136:119
09.04.2026Detroit Pistons – Milwaukee Bucks137:111
09.04.2026Orlando Magic – Minnesota Timberwolves132:120
09.04.2026Cleveland Cavaliers – Atlanta Hawks122:116
08.04.2026Phoenix Suns – Houston Rockets105:119
08.04.2026Los Angeles Lakers – Oklahoma City Thunder87:123
08.04.2026Los Angeles Clippers – Dallas Mavericks116:103
08.04.2026Golden State Warriors – Sacramento Kings110:105
08.04.2026New Orleans Pelicans – Utah Jazz156:137
08.04.2026Boston Celtics – Charlotte Hornets113:102
08.04.2026Toronto Raptors – Miami Heat121:95
08.04.2026Brooklyn Nets – Milwaukee Bucks96:90
08.04.2026Indiana Pacers – Minnesota Timberwolves104:124
08.04.2026Washington Wizards – Chicago Bulls98:129
07.04.2026Denver Nuggets – Portland Trail Blazers137:132 LA
07.04.2026San Antonio Spurs – Philadelphia 76ers115:102
07.04.2026Memphis Grizzlies – Cleveland Cavaliers126:142
07.04.2026Orlando Magic – Detroit Pistons123:107
07.04.2026Atlanta Hawks – New York Knicks105:108
06.04.2026Golden State Warriors – Houston Rockets116:117
06.04.2026Sacramento Kings – Los Angeles Clippers109:138
06.04.2026Dallas Mavericks – Los Angeles Lakers134:128
06.04.2026Oklahoma City Thunder – Utah Jazz146:111
06.04.2026New Orleans Pelicans – Orlando Magic108:112
06.04.2026Minnesota Timberwolves – Charlotte Hornets108:122
06.04.2026Cleveland Cavaliers – Indiana Pacers117:108
05.04.2026Brooklyn Nets – Washington Wizards121:115
05.04.2026Chicago Bulls – Phoenix Suns110:120
05.04.2026Boston Celtics – Toronto Raptors115:101
05.04.2026Milwaukee Bucks – Memphis Grizzlies131:115
05.04.2026Philadelphia 76ers – Detroit Pistons93:116
04.04.2026Miami Heat – Washington Wizards152:136
04.04.2026Denver Nuggets – San Antonio Spurs136:134 LA
04.04.2026Sacramento Kings – New Orleans Pelicans117:113
04.04.2026Dallas Mavericks – Orlando Magic127:138
04.04.2026Houston Rockets – Utah Jazz140:106
04.04.2026Milwaukee Bucks – Boston Celtics101:133
04.04.2026Memphis Grizzlies – Toronto Raptors96:128
04.04.2026Brooklyn Nets – Atlanta Hawks107:141
04.04.2026New York Knicks – Chicago Bulls136:96
04.04.2026Philadelphia 76ers – Minnesota Timberwolves115:103
04.04.2026Charlotte Hornets – Indiana Pacers129:108
03.04.2026Los Angeles Clippers – San Antonio Spurs99:118
03.04.2026Portland Trail Blazers – New Orleans Pelicans118:106
03.04.2026Golden State Warriors – Cleveland Cavaliers111:118
03.04.2026Oklahoma City Thunder – Los Angeles Lakers139:96
03.04.2026Detroit Pistons – Minnesota Timberwolves113:108
03.04.2026Charlotte Hornets – Phoenix Suns127:107
02.04.2026Golden State Warriors – San Antonio Spurs113:127
02.04.2026Utah Jazz – Denver Nuggets117:130
02.04.2026Toronto Raptors – Sacramento Kings115:123
02.04.2026Houston Rockets – Milwaukee Bucks119:113
02.04.2026Chicago Bulls – Indiana Pacers126:145
02.04.2026Memphis Grizzlies – New York Knicks119:130
02.04.2026Miami Heat – Boston Celtics129:147
02.04.2026Orlando Magic – Atlanta Hawks101:130
02.04.2026Washington Wizards – Philadelphia 76ers131:153
01.04.2026Los Angeles Clippers – Portland Trail Blazers104:114
01.04.2026Los Angeles Lakers – Cleveland Cavaliers127:113
01.04.2026Houston Rockets – New York Knicks111:94
01.04.2026Detroit Pistons – Toronto Raptors127:116
01.04.2026Milwaukee Bucks – Dallas Mavericks123:99
01.04.2026Brooklyn Nets – Charlotte Hornets86:117
01.04.2026Orlando Magic – Phoenix Suns115:111
Märts 2026 · 235 mängu
Kõik hooaja tulemused · Märts 2026
KuupäevMängTulemus
31.03.2026Los Angeles Lakers – Washington Wizards120:101
31.03.2026Oklahoma City Thunder – Detroit Pistons114:110 LA
31.03.2026Utah Jazz – Cleveland Cavaliers113:122
31.03.2026Dallas Mavericks – Minnesota Timberwolves94:124
31.03.2026San Antonio Spurs – Chicago Bulls129:114
31.03.2026Memphis Grizzlies – Phoenix Suns105:131
31.03.2026Atlanta Hawks – Boston Celtics112:102
31.03.2026Miami Heat – Philadelphia 76ers119:109
30.03.2026Denver Nuggets – Golden State Warriors116:93
30.03.2026Oklahoma City Thunder – New York Knicks111:100
30.03.2026New Orleans Pelicans – Houston Rockets102:134
30.03.2026Brooklyn Nets – Sacramento Kings116:99
30.03.2026Charlotte Hornets – Boston Celtics99:114
30.03.2026Portland Trail Blazers – Washington Wizards123:88
30.03.2026Toronto Raptors – Orlando Magic139:87
30.03.2026Indiana Pacers – Miami Heat135:118
29.03.2026Milwaukee Bucks – Los Angeles Clippers113:127
29.03.2026Phoenix Suns – Utah Jazz134:109
29.03.2026Memphis Grizzlies – Chicago Bulls125:124
29.03.2026Atlanta Hawks – Sacramento Kings123:113
29.03.2026Charlotte Hornets – Philadelphia 76ers114:118
28.03.2026Minnesota Timberwolves – Detroit Pistons87:109
28.03.2026Milwaukee Bucks – San Antonio Spurs95:127
28.03.2026Los Angeles Lakers – Brooklyn Nets116:99
28.03.2026Portland Trail Blazers – Dallas Mavericks93:100
28.03.2026Golden State Warriors – Washington Wizards131:126
28.03.2026Denver Nuggets – Utah Jazz135:129
28.03.2026Toronto Raptors – New Orleans Pelicans119:106
28.03.2026Oklahoma City Thunder – Chicago Bulls131:113
28.03.2026Memphis Grizzlies – Houston Rockets109:119
28.03.2026Cleveland Cavaliers – Miami Heat149:128
28.03.2026Boston Celtics – Atlanta Hawks109:102
28.03.2026Indiana Pacers – Los Angeles Clippers113:114
27.03.2026Orlando Magic – Sacramento Kings121:117
27.03.2026Detroit Pistons – New Orleans Pelicans129:108
27.03.2026Charlotte Hornets – New York Knicks114:103
26.03.2026Los Angeles Clippers – Toronto Raptors119:94
26.03.2026Portland Trail Blazers – Milwaukee Bucks130:99
26.03.2026Golden State Warriors – Brooklyn Nets109:106
26.03.2026Denver Nuggets – Dallas Mavericks142:135
26.03.2026Minnesota Timberwolves – Houston Rockets110:108 LA
26.03.2026Utah Jazz – Washington Wizards110:133
26.03.2026Memphis Grizzlies – San Antonio Spurs98:123
26.03.2026Cleveland Cavaliers – Miami Heat103:120
26.03.2026Boston Celtics – Oklahoma City Thunder119:109
26.03.2026Philadelphia 76ers – Chicago Bulls157:137
26.03.2026Indiana Pacers – Los Angeles Lakers130:137
26.03.2026Detroit Pistons – Atlanta Hawks129:130 LA
25.03.2026Phoenix Suns – Denver Nuggets123:125
25.03.2026Cleveland Cavaliers – Orlando Magic136:131
25.03.2026New York Knicks – New Orleans Pelicans121:116
25.03.2026Charlotte Hornets – Sacramento Kings134:90
24.03.2026Los Angeles Clippers – Milwaukee Bucks129:96
24.03.2026Portland Trail Blazers – Brooklyn Nets134:99
24.03.2026Dallas Mavericks – Golden State Warriors131:137 LA
24.03.2026Utah Jazz – Toronto Raptors127:143
24.03.2026Chicago Bulls – Houston Rockets132:124
24.03.2026Atlanta Hawks – Memphis Grizzlies146:107
24.03.2026Miami Heat – San Antonio Spurs111:136
24.03.2026Detroit Pistons – Los Angeles Lakers113:110
24.03.2026Philadelphia 76ers – Oklahoma City Thunder103:123
24.03.2026Orlando Magic – Indiana Pacers126:128
23.03.2026Phoenix Suns – Toronto Raptors120:98
23.03.2026Boston Celtics – Minnesota Timberwolves92:102
23.03.2026New York Knicks – Washington Wizards145:113
23.03.2026Sacramento Kings – Brooklyn Nets126:122
22.03.2026Denver Nuggets – Portland Trail Blazers128:112
22.03.2026Phoenix Suns – Milwaukee Bucks105:108
22.03.2026Utah Jazz – Philadelphia 76ers116:126
22.03.2026Dallas Mavericks – Los Angeles Clippers131:138 LA
22.03.2026San Antonio Spurs – Indiana Pacers134:119
22.03.2026Houston Rockets – Miami Heat123:122
22.03.2026Atlanta Hawks – Golden State Warriors126:110
22.03.2026Orlando Magic – Los Angeles Lakers104:105
22.03.2026New Orleans Pelicans – Cleveland Cavaliers106:111
22.03.2026Charlotte Hornets – Memphis Grizzlies124:101
21.03.2026Washington Wizards – Oklahoma City Thunder111:132
21.03.2026Denver Nuggets – Toronto Raptors121:115
21.03.2026Minnesota Timberwolves – Portland Trail Blazers104:108
21.03.2026Memphis Grizzlies – Boston Celtics112:117
21.03.2026Houston Rockets – Atlanta Hawks117:95
21.03.2026Detroit Pistons – Golden State Warriors115:101
21.03.2026Brooklyn Nets – New York Knicks92:93
20.03.2026Sacramento Kings – Philadelphia 76ers118:139
20.03.2026Utah Jazz – Milwaukee Bucks128:96
20.03.2026Chicago Bulls – Cleveland Cavaliers110:115
20.03.2026New Orleans Pelicans – Los Angeles Clippers105:99
20.03.2026Miami Heat – Los Angeles Lakers126:134
20.03.2026San Antonio Spurs – Phoenix Suns101:100
20.03.2026Washington Wizards – Detroit Pistons95:117
20.03.2026Charlotte Hornets – Orlando Magic130:111
19.03.2026Houston Rockets – Los Angeles Lakers116:124
19.03.2026Dallas Mavericks – Atlanta Hawks120:135
19.03.2026Memphis Grizzlies – Denver Nuggets125:118
19.03.2026Minnesota Timberwolves – Utah Jazz147:111
19.03.2026Chicago Bulls – Toronto Raptors109:139
19.03.2026New Orleans Pelicans – Los Angeles Clippers124:109
19.03.2026Indiana Pacers – Portland Trail Blazers119:127
19.03.2026Brooklyn Nets – Oklahoma City Thunder92:121
19.03.2026Boston Celtics – Golden State Warriors120:99
18.03.2026Sacramento Kings – San Antonio Spurs104:132
18.03.2026Denver Nuggets – Philadelphia 76ers124:96
18.03.2026Minnesota Timberwolves – Phoenix Suns116:104
18.03.2026Milwaukee Bucks – Cleveland Cavaliers116:123
18.03.2026New York Knicks – Indiana Pacers136:110
18.03.2026Orlando Magic – Oklahoma City Thunder108:113
18.03.2026Charlotte Hornets – Miami Heat136:106
18.03.2026Washington Wizards – Detroit Pistons117:130
17.03.2026Los Angeles Clippers – San Antonio Spurs115:119
17.03.2026Houston Rockets – Los Angeles Lakers92:100
17.03.2026New Orleans Pelicans – Dallas Mavericks129:111
17.03.2026Chicago Bulls – Memphis Grizzlies132:107
17.03.2026Boston Celtics – Phoenix Suns120:112
17.03.2026Brooklyn Nets – Portland Trail Blazers95:114
17.03.2026Washington Wizards – Golden State Warriors117:125
17.03.2026Atlanta Hawks – Orlando Magic124:112
16.03.2026Sacramento Kings – Utah Jazz116:111
16.03.2026New York Knicks – Golden State Warriors110:107
16.03.2026Philadelphia 76ers – Portland Trail Blazers109:103
15.03.2026Toronto Raptors – Detroit Pistons119:108
15.03.2026Milwaukee Bucks – Indiana Pacers134:123
15.03.2026Cleveland Cavaliers – Dallas Mavericks120:130
15.03.2026Oklahoma City Thunder – Minnesota Timberwolves116:103
15.03.2026Los Angeles Clippers – Sacramento Kings109:118
15.03.2026Los Angeles Lakers – Denver Nuggets127:125 LA
15.03.2026Miami Heat – Orlando Magic117:121
15.03.2026Boston Celtics – Washington Wizards111:100
14.03.2026San Antonio Spurs – Charlotte Hornets115:102
14.03.2026Atlanta Hawks – Milwaukee Bucks122:99
14.03.2026Philadelphia 76ers – Brooklyn Nets104:97
14.03.2026Los Angeles Clippers – Chicago Bulls119:108
14.03.2026Portland Trail Blazers – Utah Jazz124:114
14.03.2026Golden State Warriors – Minnesota Timberwolves117:127
14.03.2026Houston Rockets – New Orleans Pelicans107:105
14.03.2026Dallas Mavericks – Cleveland Cavaliers105:138
14.03.2026Detroit Pistons – Memphis Grizzlies126:110
14.03.2026Indiana Pacers – New York Knicks92:101
14.03.2026Toronto Raptors – Phoenix Suns122:115
13.03.2026Los Angeles Lakers – Chicago Bulls142:130
13.03.2026Oklahoma City Thunder – Boston Celtics104:102
13.03.2026San Antonio Spurs – Denver Nuggets131:136
13.03.2026Memphis Grizzlies – Dallas Mavericks112:120
13.03.2026Miami Heat – Milwaukee Bucks112:105
13.03.2026Atlanta Hawks – Brooklyn Nets108:97
13.03.2026Detroit Pistons – Philadelphia 76ers131:109
13.03.2026Indiana Pacers – Phoenix Suns108:123
13.03.2026Orlando Magic – Washington Wizards136:131 LA
12.03.2026Los Angeles Clippers – Minnesota Timberwolves153:128
12.03.2026Sacramento Kings – Charlotte Hornets109:117
12.03.2026Denver Nuggets – Houston Rockets129:93
12.03.2026Utah Jazz – New York Knicks117:134
12.03.2026New Orleans Pelicans – Toronto Raptors122:111
12.03.2026Orlando Magic – Cleveland Cavaliers128:122
11.03.2026Los Angeles Lakers – Minnesota Timberwolves120:106
11.03.2026Golden State Warriors – Chicago Bulls124:130 LA
11.03.2026Portland Trail Blazers – Charlotte Hornets101:103
11.03.2026Sacramento Kings – Indiana Pacers114:109
11.03.2026San Antonio Spurs – Boston Celtics125:116
11.03.2026Milwaukee Bucks – Phoenix Suns114:129
11.03.2026Houston Rockets – Toronto Raptors113:99
11.03.2026Atlanta Hawks – Dallas Mavericks124:112
11.03.2026Miami Heat – Washington Wizards150:129
11.03.2026Brooklyn Nets – Detroit Pistons100:138
11.03.2026Philadelphia 76ers – Memphis Grizzlies139:129
10.03.2026Los Angeles Clippers – New York Knicks126:118
10.03.2026Utah Jazz – Golden State Warriors119:116
10.03.2026Oklahoma City Thunder – Denver Nuggets129:126
10.03.2026Brooklyn Nets – Memphis Grizzlies126:115
10.03.2026Cleveland Cavaliers – Philadelphia 76ers115:101
09.03.2026Phoenix Suns – Charlotte Hornets111:99
09.03.2026Sacramento Kings – Chicago Bulls126:110
09.03.2026Portland Trail Blazers – Indiana Pacers131:111
09.03.2026San Antonio Spurs – Houston Rockets145:120
09.03.2026Milwaukee Bucks – Orlando Magic91:130
09.03.2026New Orleans Pelicans – Washington Wizards138:118
09.03.2026Toronto Raptors – Dallas Mavericks122:92
09.03.2026Miami Heat – Detroit Pistons121:110
08.03.2026Los Angeles Lakers – New York Knicks110:97
08.03.2026Cleveland Cavaliers – Boston Celtics98:109
08.03.2026Oklahoma City Thunder – Golden State Warriors104:97
08.03.2026Milwaukee Bucks – Utah Jazz113:99
08.03.2026Memphis Grizzlies – Los Angeles Clippers120:123
08.03.2026Atlanta Hawks – Philadelphia 76ers125:116
08.03.2026Detroit Pistons – Brooklyn Nets105:107
07.03.2026Minnesota Timberwolves – Orlando Magic92:119
07.03.2026Los Angeles Lakers – Indiana Pacers128:117
07.03.2026San Antonio Spurs – Los Angeles Clippers116:112
07.03.2026Phoenix Suns – New Orleans Pelicans118:116
07.03.2026Denver Nuggets – New York Knicks103:142
07.03.2026Houston Rockets – Portland Trail Blazers106:99
07.03.2026Charlotte Hornets – Miami Heat120:128
07.03.2026Boston Celtics – Dallas Mavericks120:100
06.03.2026Denver Nuggets – Los Angeles Lakers120:113
06.03.2026Sacramento Kings – New Orleans Pelicans123:133
06.03.2026Phoenix Suns – Chicago Bulls103:105
06.03.2026San Antonio Spurs – Detroit Pistons121:106
06.03.2026Minnesota Timberwolves – Toronto Raptors115:107
06.03.2026Miami Heat – Brooklyn Nets126:110
06.03.2026Houston Rockets – Golden State Warriors113:115 LA
06.03.2026Washington Wizards – Utah Jazz112:122
06.03.2026Orlando Magic – Dallas Mavericks115:114
05.03.2026Los Angeles Clippers – Indiana Pacers130:107
05.03.2026Milwaukee Bucks – Atlanta Hawks113:131
05.03.2026Memphis Grizzlies – Portland Trail Blazers114:122
05.03.2026Philadelphia 76ers – Utah Jazz106:102
05.03.2026Boston Celtics – Charlotte Hornets89:118
05.03.2026New York Knicks – Oklahoma City Thunder100:103
04.03.2026Sacramento Kings – Phoenix Suns103:114
04.03.2026Los Angeles Lakers – New Orleans Pelicans110:101
04.03.2026Chicago Bulls – Oklahoma City Thunder108:116
04.03.2026Minnesota Timberwolves – Memphis Grizzlies117:110
04.03.2026Philadelphia 76ers – San Antonio Spurs91:131
04.03.2026Toronto Raptors – New York Knicks95:111
04.03.2026Miami Heat – Brooklyn Nets124:98
04.03.2026Orlando Magic – Washington Wizards126:109
04.03.2026Cleveland Cavaliers – Detroit Pistons113:109
04.03.2026Charlotte Hornets – Dallas Mavericks117:90
03.03.2026Golden State Warriors – Los Angeles Clippers101:114
03.03.2026Utah Jazz – Denver Nuggets125:128
03.03.2026Milwaukee Bucks – Boston Celtics81:108
03.03.2026Washington Wizards – Houston Rockets118:123
02.03.2026Los Angeles Lakers – Sacramento Kings128:104
02.03.2026Los Angeles Clippers – New Orleans Pelicans137:117
02.03.2026Dallas Mavericks – Oklahoma City Thunder87:100
02.03.2026Boston Celtics – Philadelphia 76ers114:98
02.03.2026Orlando Magic – Detroit Pistons92:106
02.03.2026Atlanta Hawks – Portland Trail Blazers135:101
02.03.2026Indiana Pacers – Memphis Grizzlies106:125
01.03.2026Brooklyn Nets – Cleveland Cavaliers102:106
01.03.2026Chicago Bulls – Milwaukee Bucks120:97
01.03.2026Denver Nuggets – Minnesota Timberwolves108:117
01.03.2026New York Knicks – San Antonio Spurs114:89
01.03.2026Utah Jazz – New Orleans Pelicans105:115
01.03.2026Golden State Warriors – Los Angeles Lakers101:129
01.03.2026Washington Wizards – Toronto Raptors125:134
Veebruar 2026 · 168 mängu
Kõik hooaja tulemused · Veebruar 2026
KuupäevMängTulemus
28.02.2026Miami Heat – Houston Rockets115:105
28.02.2026Charlotte Hornets – Portland Trail Blazers109:93
28.02.2026Oklahoma City Thunder – Denver Nuggets127:121 LA
28.02.2026Dallas Mavericks – Memphis Grizzlies105:124
28.02.2026Milwaukee Bucks – New York Knicks98:127
28.02.2026Boston Celtics – Brooklyn Nets148:111
28.02.2026Detroit Pistons – Cleveland Cavaliers122:119 LA
27.02.2026Los Angeles Clippers – Minnesota Timberwolves88:94
27.02.2026Utah Jazz – New Orleans Pelicans118:129
27.02.2026Phoenix Suns – Los Angeles Lakers113:110
27.02.2026Dallas Mavericks – Sacramento Kings121:130
27.02.2026Chicago Bulls – Portland Trail Blazers112:121
27.02.2026Atlanta Hawks – Washington Wizards126:96
27.02.2026Brooklyn Nets – San Antonio Spurs110:126
27.02.2026Orlando Magic – Houston Rockets108:113
27.02.2026Philadelphia 76ers – Miami Heat124:117
27.02.2026Indiana Pacers – Charlotte Hornets109:133
26.02.2026Denver Nuggets – Boston Celtics103:84
26.02.2026Milwaukee Bucks – Cleveland Cavaliers118:116
26.02.2026Houston Rockets – Sacramento Kings128:97
26.02.2026Toronto Raptors – San Antonio Spurs107:110
26.02.2026Memphis Grizzlies – Golden State Warriors112:133
26.02.2026Detroit Pistons – Oklahoma City Thunder124:116
25.02.2026Los Angeles Lakers – Orlando Magic109:110
25.02.2026Portland Trail Blazers – Minnesota Timberwolves121:124
25.02.2026Phoenix Suns – Boston Celtics81:97
25.02.2026New Orleans Pelicans – Golden State Warriors113:109
25.02.2026Milwaukee Bucks – Miami Heat128:117
25.02.2026Chicago Bulls – Charlotte Hornets99:131
25.02.2026Cleveland Cavaliers – New York Knicks109:94
25.02.2026Toronto Raptors – Oklahoma City Thunder107:116
25.02.2026Brooklyn Nets – Dallas Mavericks114:123
25.02.2026Atlanta Hawks – Washington Wizards119:98
25.02.2026Indiana Pacers – Philadelphia 76ers114:135
24.02.2026Houston Rockets – Utah Jazz125:105
24.02.2026Memphis Grizzlies – Sacramento Kings114:123
24.02.2026Detroit Pistons – San Antonio Spurs103:114
23.02.2026Los Angeles Clippers – Orlando Magic109:111
23.02.2026Phoenix Suns – Portland Trail Blazers77:92
23.02.2026Chicago Bulls – New York Knicks99:105
23.02.2026Minnesota Timberwolves – Philadelphia 76ers108:135
23.02.2026Los Angeles Lakers – Boston Celtics89:111
23.02.2026Washington Wizards – Charlotte Hornets112:129
23.02.2026Indiana Pacers – Dallas Mavericks130:134
22.02.2026Milwaukee Bucks – Toronto Raptors94:122
22.02.2026Golden State Warriors – Denver Nuggets128:117
22.02.2026Atlanta Hawks – Brooklyn Nets115:104
22.02.2026Oklahoma City Thunder – Cleveland Cavaliers121:113
22.02.2026New York Knicks – Houston Rockets108:106
22.02.2026Miami Heat – Memphis Grizzlies136:120
22.02.2026Chicago Bulls – Detroit Pistons110:126
22.02.2026San Antonio Spurs – Sacramento Kings139:122
22.02.2026New Orleans Pelicans – Philadelphia 76ers126:111
22.02.2026Phoenix Suns – Orlando Magic113:110 LA
21.02.2026Portland Trail Blazers – Denver Nuggets103:157
21.02.2026Los Angeles Lakers – Los Angeles Clippers125:122
21.02.2026Oklahoma City Thunder – Brooklyn Nets105:86
21.02.2026New Orleans Pelicans – Milwaukee Bucks118:139
21.02.2026Atlanta Hawks – Miami Heat97:128
21.02.2026Minnesota Timberwolves – Dallas Mavericks122:111
21.02.2026Charlotte Hornets – Cleveland Cavaliers113:118
21.02.2026Memphis Grizzlies – Utah Jazz123:114
21.02.2026Washington Wizards – Indiana Pacers131:118
20.02.2026Los Angeles Clippers – Denver Nuggets115:114
20.02.2026Sacramento Kings – Orlando Magic94:131
20.02.2026Golden State Warriors – Boston Celtics110:121
20.02.2026San Antonio Spurs – Phoenix Suns121:94
20.02.2026Chicago Bulls – Toronto Raptors101:110
20.02.2026New York Knicks – Detroit Pistons111:126
20.02.2026Charlotte Hornets – Houston Rockets101:105
20.02.2026Philadelphia 76ers – Atlanta Hawks107:117
20.02.2026Cleveland Cavaliers – Brooklyn Nets112:84
20.02.2026Washington Wizards – Indiana Pacers112:105
13.02.2026Los Angeles Lakers – Dallas Mavericks124:104
13.02.2026Utah Jazz – Portland Trail Blazers119:135
13.02.2026Oklahoma City Thunder – Milwaukee Bucks93:110
12.02.2026Golden State Warriors – San Antonio Spurs113:126
12.02.2026Denver Nuggets – Memphis Grizzlies122:116
12.02.2026Utah Jazz – Sacramento Kings121:93
12.02.2026Phoenix Suns – Oklahoma City Thunder109:136
12.02.2026Houston Rockets – Los Angeles Clippers102:105
12.02.2026Minnesota Timberwolves – Portland Trail Blazers133:109
12.02.2026New Orleans Pelicans – Miami Heat111:123
12.02.2026Toronto Raptors – Detroit Pistons95:113
12.02.2026Philadelphia 76ers – New York Knicks89:138
12.02.2026Brooklyn Nets – Indiana Pacers110:115
12.02.2026Boston Celtics – Chicago Bulls124:105
12.02.2026Orlando Magic – Milwaukee Bucks108:116
12.02.2026Cleveland Cavaliers – Washington Wizards138:113
12.02.2026Charlotte Hornets – Atlanta Hawks110:107
11.02.2026Los Angeles Lakers – San Antonio Spurs108:136
11.02.2026Phoenix Suns – Dallas Mavericks120:111
11.02.2026Houston Rockets – Los Angeles Clippers102:95
11.02.2026New York Knicks – Indiana Pacers134:137 LA
10.02.2026Portland Trail Blazers – Philadelphia 76ers135:118
10.02.2026Los Angeles Lakers – Oklahoma City Thunder110:119
10.02.2026Golden State Warriors – Memphis Grizzlies114:113
10.02.2026Denver Nuggets – Cleveland Cavaliers117:119
10.02.2026New Orleans Pelicans – Sacramento Kings120:94
10.02.2026Minnesota Timberwolves – Atlanta Hawks138:116
10.02.2026Orlando Magic – Milwaukee Bucks118:99
10.02.2026Miami Heat – Utah Jazz111:115
10.02.2026Brooklyn Nets – Chicago Bulls123:115
10.02.2026Charlotte Hornets – Detroit Pistons104:110
08.02.2026Toronto Raptors – Indiana Pacers122:104
08.02.2026Minnesota Timberwolves – Los Angeles Clippers96:115
08.02.2026Washington Wizards – Miami Heat101:132
08.02.2026Boston Celtics – New York Knicks89:111
08.02.2026Portland Trail Blazers – Memphis Grizzlies122:115
08.02.2026Sacramento Kings – Cleveland Cavaliers126:132
08.02.2026Phoenix Suns – Philadelphia 76ers103:109
08.02.2026Los Angeles Lakers – Golden State Warriors105:99
08.02.2026Chicago Bulls – Denver Nuggets120:136
08.02.2026Atlanta Hawks – Charlotte Hornets119:126
08.02.2026Orlando Magic – Utah Jazz120:117
08.02.2026San Antonio Spurs – Dallas Mavericks138:125
07.02.2026Oklahoma City Thunder – Houston Rockets106:112
07.02.2026Brooklyn Nets – Washington Wizards127:113
07.02.2026Sacramento Kings – Los Angeles Clippers111:114
07.02.2026Portland Trail Blazers – Memphis Grizzlies135:115
07.02.2026Minnesota Timberwolves – New Orleans Pelicans115:119
07.02.2026Milwaukee Bucks – Indiana Pacers105:99
07.02.2026Detroit Pistons – New York Knicks118:80
07.02.2026Boston Celtics – Miami Heat98:96
06.02.2026Los Angeles Lakers – Philadelphia 76ers119:115
06.02.2026Phoenix Suns – Golden State Warriors97:101
06.02.2026Dallas Mavericks – San Antonio Spurs123:135
06.02.2026Houston Rockets – Charlotte Hornets99:109
06.02.2026Toronto Raptors – Chicago Bulls123:107
06.02.2026Atlanta Hawks – Utah Jazz121:119
06.02.2026Orlando Magic – Brooklyn Nets118:98
06.02.2026Detroit Pistons – Washington Wizards117:126
05.02.2026Los Angeles Clippers – Cleveland Cavaliers91:124
05.02.2026Sacramento Kings – Memphis Grizzlies125:129
05.02.2026San Antonio Spurs – Oklahoma City Thunder116:106
05.02.2026Milwaukee Bucks – New Orleans Pelicans141:137 LA
05.02.2026Houston Rockets – Boston Celtics93:114
05.02.2026Toronto Raptors – Minnesota Timberwolves126:128
05.02.2026New York Knicks – Denver Nuggets134:127 LA
04.02.2026Portland Trail Blazers – Phoenix Suns125:130
04.02.2026Golden State Warriors – Philadelphia 76ers94:113
04.02.2026Oklahoma City Thunder – Orlando Magic128:92
04.02.2026Milwaukee Bucks – Chicago Bulls131:115
04.02.2026Dallas Mavericks – Boston Celtics100:110
04.02.2026Miami Heat – Atlanta Hawks115:127
04.02.2026Brooklyn Nets – Los Angeles Lakers109:125
04.02.2026Washington Wizards – New York Knicks101:132
04.02.2026Indiana Pacers – Utah Jazz122:131
04.02.2026Detroit Pistons – Denver Nuggets124:121
03.02.2026Los Angeles Clippers – Philadelphia 76ers113:128
03.02.2026Memphis Grizzlies – Minnesota Timberwolves137:128
03.02.2026Indiana Pacers – Houston Rockets114:118
02.02.2026Charlotte Hornets – New Orleans Pelicans102:95
02.02.2026Denver Nuggets – Oklahoma City Thunder111:121
02.02.2026Portland Trail Blazers – Cleveland Cavaliers111:130
02.02.2026San Antonio Spurs – Orlando Magic112:103
02.02.2026Phoenix Suns – Los Angeles Clippers93:117
02.02.2026New York Knicks – Los Angeles Lakers112:100
02.02.2026Washington Wizards – Sacramento Kings116:112
02.02.2026Toronto Raptors – Utah Jazz107:100
02.02.2026Miami Heat – Chicago Bulls134:91
02.02.2026Detroit Pistons – Brooklyn Nets130:77
01.02.2026Boston Celtics – Milwaukee Bucks107:79
01.02.2026Houston Rockets – Dallas Mavericks111:107
01.02.2026Memphis Grizzlies – Minnesota Timberwolves114:131
01.02.2026Miami Heat – Chicago Bulls118:125
01.02.2026Philadelphia 76ers – New Orleans Pelicans124:114
01.02.2026Indiana Pacers – Atlanta Hawks129:124
Jaanuar 2026 · 233 mängu
Kõik hooaja tulemused · Jaanuar 2026
KuupäevMängTulemus
31.01.2026Charlotte Hornets – San Antonio Spurs111:106
31.01.2026Golden State Warriors – Detroit Pistons124:131
31.01.2026Utah Jazz – Brooklyn Nets99:109
31.01.2026Denver Nuggets – Los Angeles Clippers122:109
31.01.2026Phoenix Suns – Cleveland Cavaliers126:113
31.01.2026New Orleans Pelicans – Memphis Grizzlies114:106
31.01.2026Boston Celtics – Sacramento Kings112:93
31.01.2026New York Knicks – Portland Trail Blazers127:97
31.01.2026Orlando Magic – Toronto Raptors130:120
31.01.2026Washington Wizards – Los Angeles Lakers111:142
30.01.2026Minnesota Timberwolves – Oklahoma City Thunder123:111
30.01.2026Phoenix Suns – Detroit Pistons114:96
30.01.2026Denver Nuggets – Brooklyn Nets107:103
30.01.2026Dallas Mavericks – Charlotte Hornets121:123
30.01.2026Atlanta Hawks – Houston Rockets86:104
30.01.2026Chicago Bulls – Miami Heat113:116
30.01.2026Philadelphia 76ers – Sacramento Kings113:111
30.01.2026Washington Wizards – Milwaukee Bucks109:99
29.01.2026Houston Rockets – San Antonio Spurs99:111
29.01.2026Utah Jazz – Golden State Warriors124:140
29.01.2026Dallas Mavericks – Minnesota Timberwolves105:118
29.01.2026Memphis Grizzlies – Charlotte Hornets97:112
29.01.2026Toronto Raptors – New York Knicks92:119
29.01.2026Miami Heat – Orlando Magic124:133
29.01.2026Boston Celtics – Atlanta Hawks106:117
29.01.2026Cleveland Cavaliers – Los Angeles Lakers129:99
29.01.2026Indiana Pacers – Chicago Bulls113:110
28.01.2026Utah Jazz – Los Angeles Clippers103:115
28.01.2026Phoenix Suns – Brooklyn Nets106:102
28.01.2026Denver Nuggets – Detroit Pistons107:109
28.01.2026Philadelphia 76ers – Milwaukee Bucks139:122
28.01.2026Oklahoma City Thunder – New Orleans Pelicans104:95
28.01.2026New York Knicks – Sacramento Kings103:87
28.01.2026Washington Wizards – Portland Trail Blazers115:111
27.01.2026Minnesota Timberwolves – Golden State Warriors108:83
27.01.2026Boston Celtics – Portland Trail Blazers102:94
27.01.2026Chicago Bulls – Los Angeles Lakers118:129
27.01.2026Houston Rockets – Memphis Grizzlies108:99
27.01.2026Cleveland Cavaliers – Orlando Magic114:98
26.01.2026Charlotte Hornets – Philadelphia 76ers130:93
26.01.2026Atlanta Hawks – Indiana Pacers132:116
26.01.2026Los Angeles Clippers – Brooklyn Nets126:89
26.01.2026Phoenix Suns – Miami Heat102:111
26.01.2026Oklahoma City Thunder – Toronto Raptors101:103
26.01.2026San Antonio Spurs – New Orleans Pelicans95:104
26.01.2026Minnesota Timberwolves – Golden State Warriors85:111
25.01.2026Detroit Pistons – Sacramento Kings139:116
25.01.2026Utah Jazz – Miami Heat116:147
25.01.2026Dallas Mavericks – Los Angeles Lakers110:116
25.01.2026Chicago Bulls – Boston Celtics114:111
25.01.2026Orlando Magic – Cleveland Cavaliers105:119
24.01.2026Philadelphia 76ers – New York Knicks109:112
24.01.2026Charlotte Hornets – Washington Wizards119:115
24.01.2026Portland Trail Blazers – Toronto Raptors98:110
24.01.2026Milwaukee Bucks – Denver Nuggets100:102
24.01.2026Oklahoma City Thunder – Indiana Pacers114:117
24.01.2026Memphis Grizzlies – New Orleans Pelicans127:133
24.01.2026Cleveland Cavaliers – Sacramento Kings123:118
24.01.2026Brooklyn Nets – Boston Celtics126:130 LA
24.01.2026Atlanta Hawks – Phoenix Suns110:103
24.01.2026Detroit Pistons – Houston Rockets104:111
23.01.2026Los Angeles Clippers – Los Angeles Lakers112:104
23.01.2026Portland Trail Blazers – Miami Heat127:110
23.01.2026Utah Jazz – San Antonio Spurs109:126
23.01.2026Minnesota Timberwolves – Chicago Bulls115:120
23.01.2026Dallas Mavericks – Golden State Warriors123:115
23.01.2026Washington Wizards – Denver Nuggets97:107
23.01.2026Philadelphia 76ers – Houston Rockets128:122 LA
23.01.2026Orlando Magic – Charlotte Hornets97:124
22.01.2026Sacramento Kings – Toronto Raptors109:122
22.01.2026Milwaukee Bucks – Oklahoma City Thunder102:122
22.01.2026New Orleans Pelicans – Detroit Pistons104:112
22.01.2026Memphis Grizzlies – Atlanta Hawks122:124
22.01.2026New York Knicks – Brooklyn Nets120:66
22.01.2026Boston Celtics – Indiana Pacers119:104
22.01.2026Charlotte Hornets – Cleveland Cavaliers87:94
21.01.2026Sacramento Kings – Miami Heat117:130
21.01.2026Golden State Warriors – Toronto Raptors127:145
21.01.2026Denver Nuggets – Los Angeles Lakers107:115
21.01.2026Utah Jazz – Minnesota Timberwolves127:122
21.01.2026Chicago Bulls – Los Angeles Clippers138:110
21.01.2026Houston Rockets – San Antonio Spurs111:106
21.01.2026Philadelphia 76ers – Phoenix Suns110:116
20.01.2026Golden State Warriors – Miami Heat135:112
20.01.2026Detroit Pistons – Boston Celtics104:103
20.01.2026Brooklyn Nets – Phoenix Suns117:126
20.01.2026Philadelphia 76ers – Indiana Pacers113:104
20.01.2026San Antonio Spurs – Utah Jazz123:110
20.01.2026New York Knicks – Dallas Mavericks97:114
19.01.2026Washington Wizards – Los Angeles Clippers106:110
19.01.2026Cleveland Cavaliers – Oklahoma City Thunder104:136
19.01.2026Atlanta Hawks – Milwaukee Bucks110:112
19.01.2026Los Angeles Lakers – Toronto Raptors110:93
19.01.2026Sacramento Kings – Portland Trail Blazers110:117
19.01.2026Denver Nuggets – Charlotte Hornets87:110
19.01.2026Houston Rockets – New Orleans Pelicans119:110
19.01.2026Chicago Bulls – Brooklyn Nets124:102
18.01.2026Memphis Grizzlies – Orlando Magic126:109
18.01.2026Portland Trail Blazers – Los Angeles Lakers132:116
18.01.2026Denver Nuggets – Washington Wizards121:115
18.01.2026Golden State Warriors – Charlotte Hornets136:116
18.01.2026San Antonio Spurs – Minnesota Timberwolves126:123
18.01.2026Miami Heat – Oklahoma City Thunder122:120
18.01.2026New York Knicks – Phoenix Suns99:106
18.01.2026Detroit Pistons – Indiana Pacers121:78
18.01.2026Atlanta Hawks – Boston Celtics106:132
18.01.2026Dallas Mavericks – Utah Jazz138:120
17.01.2026Sacramento Kings – Washington Wizards128:115
17.01.2026Houston Rockets – Minnesota Timberwolves110:105
17.01.2026Toronto Raptors – Los Angeles Clippers117:121 LA
17.01.2026Brooklyn Nets – Chicago Bulls112:109
17.01.2026Philadelphia 76ers – Cleveland Cavaliers115:117
17.01.2026Indiana Pacers – New Orleans Pelicans127:119
16.01.2026Los Angeles Lakers – Charlotte Hornets117:135
16.01.2026Portland Trail Blazers – Atlanta Hawks117:101
16.01.2026Golden State Warriors – New York Knicks126:113
16.01.2026Dallas Mavericks – Utah Jazz144:122
16.01.2026San Antonio Spurs – Milwaukee Bucks119:101
16.01.2026Houston Rockets – Oklahoma City Thunder91:111
16.01.2026Miami Heat – Boston Celtics114:119
16.01.2026Detroit Pistons – Phoenix Suns108:105
15.01.2026Orlando Magic – Memphis Grizzlies118:111
15.01.2026Los Angeles Clippers – Washington Wizards119:105
15.01.2026Sacramento Kings – New York Knicks112:101
15.01.2026Dallas Mavericks – Denver Nuggets109:118
15.01.2026New Orleans Pelicans – Brooklyn Nets116:113
15.01.2026Chicago Bulls – Utah Jazz128:126
15.01.2026Philadelphia 76ers – Cleveland Cavaliers107:133
15.01.2026Indiana Pacers – Toronto Raptors101:115
14.01.2026Golden State Warriors – Portland Trail Blazers119:97
14.01.2026Los Angeles Lakers – Atlanta Hawks141:116
14.01.2026Oklahoma City Thunder – San Antonio Spurs119:98
14.01.2026New Orleans Pelicans – Denver Nuggets116:122
14.01.2026Milwaukee Bucks – Minnesota Timberwolves106:139
14.01.2026Houston Rockets – Chicago Bulls119:113
14.01.2026Miami Heat – Phoenix Suns127:121
13.01.2026Los Angeles Clippers – Charlotte Hornets117:109
13.01.2026Sacramento Kings – Los Angeles Lakers124:112
13.01.2026Dallas Mavericks – Brooklyn Nets113:105
13.01.2026Toronto Raptors – Philadelphia 76ers102:115
13.01.2026Indiana Pacers – Boston Celtics98:96
13.01.2026Cleveland Cavaliers – Utah Jazz112:123
12.01.2026Sacramento Kings – Houston Rockets111:98
12.01.2026Golden State Warriors – Atlanta Hawks111:124
12.01.2026Phoenix Suns – Washington Wizards112:93
12.01.2026Denver Nuggets – Milwaukee Bucks108:104
12.01.2026Minnesota Timberwolves – San Antonio Spurs104:103
12.01.2026Oklahoma City Thunder – Miami Heat124:112
12.01.2026Toronto Raptors – Philadelphia 76ers116:115 LA
12.01.2026Portland Trail Blazers – New York Knicks114:123
11.01.2026Memphis Grizzlies – Brooklyn Nets103:98
11.01.2026Orlando Magic – New Orleans Pelicans128:118
11.01.2026Utah Jazz – Charlotte Hornets95:150
11.01.2026Chicago Bulls – Dallas Mavericks125:107
11.01.2026Boston Celtics – San Antonio Spurs95:100
11.01.2026Detroit Pistons – Los Angeles Clippers92:98
11.01.2026Indiana Pacers – Miami Heat123:99
10.01.2026Cleveland Cavaliers – Minnesota Timberwolves146:134
10.01.2026Los Angeles Lakers – Milwaukee Bucks101:105
10.01.2026Portland Trail Blazers – Houston Rockets111:105
10.01.2026Golden State Warriors – Sacramento Kings137:103
10.01.2026Phoenix Suns – New York Knicks112:107
10.01.2026Denver Nuggets – Atlanta Hawks87:110
10.01.2026Memphis Grizzlies – Oklahoma City Thunder116:117
10.01.2026Brooklyn Nets – Los Angeles Clippers105:121
10.01.2026Washington Wizards – New Orleans Pelicans107:128
10.01.2026Orlando Magic – Philadelphia 76ers91:103
10.01.2026Boston Celtics – Toronto Raptors125:117
09.01.2026Utah Jazz – Dallas Mavericks116:114
09.01.2026Minnesota Timberwolves – Cleveland Cavaliers131:122
09.01.2026Charlotte Hornets – Indiana Pacers112:114
08.01.2026Portland Trail Blazers – Houston Rockets103:102
08.01.2026Golden State Warriors – Milwaukee Bucks120:113
08.01.2026San Antonio Spurs – Los Angeles Lakers107:91
08.01.2026Oklahoma City Thunder – Utah Jazz129:125 LA
08.01.2026Memphis Grizzlies – Phoenix Suns98:117
08.01.2026Atlanta Hawks – New Orleans Pelicans117:100
08.01.2026Brooklyn Nets – Orlando Magic103:104 LA
08.01.2026New York Knicks – Los Angeles Clippers123:111
08.01.2026Boston Celtics – Denver Nuggets110:114
08.01.2026Philadelphia 76ers – Washington Wizards131:110
08.01.2026Detroit Pistons – Chicago Bulls108:93
08.01.2026Charlotte Hornets – Toronto Raptors96:97
07.01.2026Sacramento Kings – Dallas Mavericks98:100
07.01.2026New Orleans Pelicans – Los Angeles Lakers103:111
07.01.2026Minnesota Timberwolves – Miami Heat122:94
07.01.2026Memphis Grizzlies – San Antonio Spurs106:105
07.01.2026Washington Wizards – Orlando Magic120:112
07.01.2026Indiana Pacers – Cleveland Cavaliers116:120
06.01.2026Portland Trail Blazers – Utah Jazz137:117
06.01.2026Los Angeles Clippers – Golden State Warriors103:102
06.01.2026Philadelphia 76ers – Denver Nuggets124:125 LA
06.01.2026Houston Rockets – Phoenix Suns100:97
06.01.2026Oklahoma City Thunder – Charlotte Hornets97:124
06.01.2026Boston Celtics – Chicago Bulls115:101
06.01.2026Toronto Raptors – Atlanta Hawks118:100
06.01.2026Detroit Pistons – New York Knicks121:90
05.01.2026Los Angeles Lakers – Memphis Grizzlies120:114
05.01.2026Sacramento Kings – Milwaukee Bucks98:115
05.01.2026Phoenix Suns – Oklahoma City Thunder108:105
05.01.2026Washington Wizards – Minnesota Timberwolves115:141
05.01.2026Miami Heat – New Orleans Pelicans125:106
04.01.2026Brooklyn Nets – Denver Nuggets127:115
04.01.2026Orlando Magic – Indiana Pacers135:127
04.01.2026Cleveland Cavaliers – Detroit Pistons110:114
04.01.2026Los Angeles Clippers – Boston Celtics115:146
04.01.2026Golden State Warriors – Utah Jazz123:114
04.01.2026Dallas Mavericks – Houston Rockets110:104
04.01.2026San Antonio Spurs – Portland Trail Blazers110:115
04.01.2026Chicago Bulls – Charlotte Hornets99:112
04.01.2026Toronto Raptors – Atlanta Hawks134:117
04.01.2026New York Knicks – Philadelphia 76ers119:130
04.01.2026Miami Heat – Minnesota Timberwolves115:125
03.01.2026Los Angeles Lakers – Memphis Grizzlies128:121
03.01.2026Golden State Warriors – Oklahoma City Thunder94:131
03.01.2026Phoenix Suns – Sacramento Kings129:102
03.01.2026New Orleans Pelicans – Portland Trail Blazers109:122
03.01.2026Milwaukee Bucks – Charlotte Hornets122:121
03.01.2026Chicago Bulls – Orlando Magic121:114
03.01.2026New York Knicks – Atlanta Hawks99:111
03.01.2026Cleveland Cavaliers – Denver Nuggets113:108
03.01.2026Washington Wizards – Brooklyn Nets119:99
03.01.2026Indiana Pacers – San Antonio Spurs113:123
02.01.2026Los Angeles Clippers – Utah Jazz118:101
02.01.2026Sacramento Kings – Boston Celtics106:120
02.01.2026Dallas Mavericks – Philadelphia 76ers108:123
02.01.2026Detroit Pistons – Miami Heat112:118
02.01.2026Brooklyn Nets – Houston Rockets96:120
01.01.2026Oklahoma City Thunder – Portland Trail Blazers124:95
01.01.2026Milwaukee Bucks – Washington Wizards113:114
01.01.2026Toronto Raptors – Denver Nuggets103:106
01.01.2026Chicago Bulls – New Orleans Pelicans134:118
01.01.2026San Antonio Spurs – New York Knicks134:132
Detsember 2025 · 193 mängu
Kõik hooaja tulemused · Detsember 2025
KuupäevMängTulemus
31.12.2025Cleveland Cavaliers – Phoenix Suns129:113
31.12.2025Indiana Pacers – Orlando Magic110:112
31.12.2025Atlanta Hawks – Minnesota Timberwolves126:102
31.12.2025Charlotte Hornets – Golden State Warriors125:132
31.12.2025Los Angeles Clippers – Sacramento Kings131:90
31.12.2025Los Angeles Lakers – Detroit Pistons106:128
31.12.2025Utah Jazz – Boston Celtics119:129
31.12.2025Memphis Grizzlies – Philadelphia 76ers136:139 LA
30.12.2025Portland Trail Blazers – Dallas Mavericks125:122
30.12.2025San Antonio Spurs – Cleveland Cavaliers101:113
30.12.2025Oklahoma City Thunder – Atlanta Hawks140:129
30.12.2025New Orleans Pelicans – New York Knicks125:130
30.12.2025Houston Rockets – Indiana Pacers126:119
30.12.2025Chicago Bulls – Minnesota Timberwolves101:136
30.12.2025Toronto Raptors – Orlando Magic107:106
30.12.2025Miami Heat – Denver Nuggets147:123
30.12.2025Brooklyn Nets – Golden State Warriors107:120
30.12.2025Washington Wizards – Phoenix Suns101:115
30.12.2025Charlotte Hornets – Milwaukee Bucks113:123
29.12.2025Los Angeles Lakers – Sacramento Kings125:101
29.12.2025Los Angeles Clippers – Detroit Pistons112:99
29.12.2025Washington Wizards – Memphis Grizzlies116:112
29.12.2025Portland Trail Blazers – Boston Celtics114:108
28.12.2025Toronto Raptors – Golden State Warriors141:127 LA
28.12.2025Oklahoma City Thunder – Philadelphia 76ers129:104
28.12.2025Atlanta Hawks – New York Knicks125:128
28.12.2025Chicago Bulls – Milwaukee Bucks103:112
28.12.2025Miami Heat – Indiana Pacers142:116
28.12.2025Houston Rockets – Cleveland Cavaliers117:100
28.12.2025Minnesota Timberwolves – Brooklyn Nets107:123
28.12.2025San Antonio Spurs – Utah Jazz114:127
28.12.2025Orlando Magic – Denver Nuggets127:126
28.12.2025New Orleans Pelicans – Phoenix Suns114:123
28.12.2025Sacramento Kings – Dallas Mavericks113:107
27.12.2025Portland Trail Blazers – Los Angeles Clippers103:119
27.12.2025Utah Jazz – Detroit Pistons131:129
27.12.2025Memphis Grizzlies – Milwaukee Bucks125:104
27.12.2025New Orleans Pelicans – Phoenix Suns108:115
27.12.2025Chicago Bulls – Philadelphia 76ers109:102
27.12.2025Indiana Pacers – Boston Celtics122:140
27.12.2025Washington Wizards – Toronto Raptors138:117
27.12.2025Orlando Magic – Charlotte Hornets105:120
27.12.2025Atlanta Hawks – Miami Heat111:126
26.12.2025Denver Nuggets – Minnesota Timberwolves142:138 LA
26.12.2025Los Angeles Lakers – Houston Rockets96:119
26.12.2025Golden State Warriors – Dallas Mavericks126:116
25.12.2025Oklahoma City Thunder – San Antonio Spurs102:117
25.12.2025New York Knicks – Cleveland Cavaliers126:124
24.12.2025Los Angeles Clippers – Houston Rockets128:108
24.12.2025Sacramento Kings – Detroit Pistons127:136
24.12.2025Portland Trail Blazers – Orlando Magic106:110
24.12.2025Utah Jazz – Memphis Grizzlies128:137
24.12.2025Phoenix Suns – Los Angeles Lakers132:108
24.12.2025San Antonio Spurs – Oklahoma City Thunder130:110
24.12.2025Minnesota Timberwolves – New York Knicks115:104
24.12.2025Dallas Mavericks – Denver Nuggets131:130
24.12.2025Miami Heat – Toronto Raptors91:112
24.12.2025Indiana Pacers – Milwaukee Bucks94:111
24.12.2025Cleveland Cavaliers – New Orleans Pelicans141:118
24.12.2025Atlanta Hawks – Chicago Bulls123:126
24.12.2025Philadelphia 76ers – Brooklyn Nets106:114
24.12.2025Charlotte Hornets – Washington Wizards126:109
23.12.2025Portland Trail Blazers – Detroit Pistons102:110
23.12.2025Golden State Warriors – Orlando Magic120:97
23.12.2025Oklahoma City Thunder – Memphis Grizzlies119:103
23.12.2025Denver Nuggets – Utah Jazz135:112
23.12.2025New Orleans Pelicans – Dallas Mavericks119:113
23.12.2025Boston Celtics – Indiana Pacers103:95
23.12.2025Cleveland Cavaliers – Charlotte Hornets139:132
22.12.2025Sacramento Kings – Houston Rockets125:124 LA
22.12.2025Washington Wizards – San Antonio Spurs113:124
22.12.2025Minnesota Timberwolves – Milwaukee Bucks103:100
22.12.2025New York Knicks – Miami Heat132:125
22.12.2025Brooklyn Nets – Toronto Raptors96:81
21.12.2025Atlanta Hawks – Chicago Bulls150:152
21.12.2025Los Angeles Clippers – Los Angeles Lakers103:88
21.12.2025Sacramento Kings – Portland Trail Blazers93:98
21.12.2025Utah Jazz – Orlando Magic127:128 LA
21.12.2025Golden State Warriors – Phoenix Suns119:116
21.12.2025Memphis Grizzlies – Washington Wizards122:130
21.12.2025Detroit Pistons – Charlotte Hornets112:86
21.12.2025New Orleans Pelicans – Indiana Pacers128:109
21.12.2025Philadelphia 76ers – Dallas Mavericks121:114
21.12.2025Toronto Raptors – Boston Celtics96:112
21.12.2025Denver Nuggets – Houston Rockets101:115
20.12.2025Minnesota Timberwolves – Oklahoma City Thunder112:107
20.12.2025Cleveland Cavaliers – Chicago Bulls125:136
20.12.2025Atlanta Hawks – San Antonio Spurs98:126
20.12.2025New York Knicks – Philadelphia 76ers107:116
20.12.2025Boston Celtics – Miami Heat129:116
19.12.2025Portland Trail Blazers – Sacramento Kings134:133 LA
19.12.2025Denver Nuggets – Orlando Magic126:115
19.12.2025Phoenix Suns – Golden State Warriors99:98
19.12.2025Utah Jazz – Los Angeles Lakers135:143
19.12.2025Dallas Mavericks – Detroit Pistons116:114 LA
19.12.2025New Orleans Pelicans – Houston Rockets133:128 LA
19.12.2025Milwaukee Bucks – Toronto Raptors105:111
19.12.2025Oklahoma City Thunder – Los Angeles Clippers122:101
19.12.2025San Antonio Spurs – Washington Wizards119:94
19.12.2025Brooklyn Nets – Miami Heat95:106
19.12.2025Indiana Pacers – New York Knicks113:114
19.12.2025Charlotte Hornets – Atlanta Hawks133:126
18.12.2025Chicago Bulls – Cleveland Cavaliers127:111
18.12.2025Minnesota Timberwolves – Memphis Grizzlies110:116
16.12.2025Los Angeles Clippers – Memphis Grizzlies103:121
16.12.2025Denver Nuggets – Houston Rockets128:125 LA
16.12.2025Utah Jazz – Dallas Mavericks140:133 LA
16.12.2025Miami Heat – Toronto Raptors96:106
16.12.2025Boston Celtics – Detroit Pistons105:112
15.12.2025Portland Trail Blazers – Golden State Warriors136:131
15.12.2025Phoenix Suns – Los Angeles Lakers114:116
15.12.2025Minnesota Timberwolves – Sacramento Kings117:103
15.12.2025Chicago Bulls – New Orleans Pelicans104:114
15.12.2025Brooklyn Nets – Milwaukee Bucks127:82
15.12.2025Atlanta Hawks – Philadelphia 76ers120:117
14.12.2025Cleveland Cavaliers – Charlotte Hornets111:119 LA
14.12.2025Indiana Pacers – Washington Wizards89:108
13.12.2025Golden State Warriors – Minnesota Timberwolves120:127
13.12.2025Dallas Mavericks – Brooklyn Nets119:111
13.12.2025Memphis Grizzlies – Utah Jazz126:130
13.12.2025Washington Wizards – Cleveland Cavaliers126:130
13.12.2025Philadelphia 76ers – Indiana Pacers115:105
13.12.2025Detroit Pistons – Atlanta Hawks142:115
13.12.2025Charlotte Hornets – Chicago Bulls126:129
12.12.2025Sacramento Kings – Denver Nuggets105:136
12.12.2025Milwaukee Bucks – Boston Celtics116:101
12.12.2025Houston Rockets – Los Angeles Clippers115:113
12.12.2025New Orleans Pelicans – Portland Trail Blazers143:120
09.12.2025New Orleans Pelicans – San Antonio Spurs132:135
09.12.2025Minnesota Timberwolves – Phoenix Suns105:108
09.12.2025Indiana Pacers – Sacramento Kings116:105
08.12.2025Utah Jazz – Oklahoma City Thunder101:131
08.12.2025Philadelphia 76ers – Los Angeles Lakers108:112
08.12.2025Chicago Bulls – Golden State Warriors91:123
08.12.2025Memphis Grizzlies – Portland Trail Blazers119:96
08.12.2025Charlotte Hornets – Denver Nuggets106:115
07.12.2025Toronto Raptors – Boston Celtics113:121
07.12.2025New York Knicks – Orlando Magic106:100
07.12.2025Dallas Mavericks – Houston Rockets122:109
07.12.2025Minnesota Timberwolves – Los Angeles Clippers109:106
07.12.2025Miami Heat – Sacramento Kings111:127
07.12.2025Detroit Pistons – Milwaukee Bucks124:112
07.12.2025Cleveland Cavaliers – Golden State Warriors94:99
07.12.2025Washington Wizards – Atlanta Hawks116:131
07.12.2025Brooklyn Nets – New Orleans Pelicans119:101
06.12.2025Oklahoma City Thunder – Dallas Mavericks132:111
06.12.2025Milwaukee Bucks – Philadelphia 76ers101:116
06.12.2025Memphis Grizzlies – Los Angeles Clippers107:98
06.12.2025Houston Rockets – Phoenix Suns117:98
06.12.2025Chicago Bulls – Indiana Pacers105:120
06.12.2025Cleveland Cavaliers – San Antonio Spurs130:117
06.12.2025Detroit Pistons – Portland Trail Blazers122:116
06.12.2025Atlanta Hawks – Denver Nuggets133:134
06.12.2025Toronto Raptors – Charlotte Hornets86:111
06.12.2025New York Knicks – Utah Jazz146:112
06.12.2025Orlando Magic – Miami Heat106:105
06.12.2025Boston Celtics – Los Angeles Lakers126:105
05.12.2025New Orleans Pelicans – Minnesota Timberwolves116:125
05.12.2025Toronto Raptors – Los Angeles Lakers120:123
05.12.2025Brooklyn Nets – Utah Jazz110:123
05.12.2025Washington Wizards – Boston Celtics101:146
05.12.2025Philadelphia 76ers – Golden State Warriors99:98
04.12.2025Dallas Mavericks – Miami Heat118:108
04.12.2025Houston Rockets – Sacramento Kings121:95
04.12.2025Chicago Bulls – Brooklyn Nets103:113
04.12.2025Milwaukee Bucks – Detroit Pistons113:109
04.12.2025New York Knicks – Charlotte Hornets119:104
04.12.2025Atlanta Hawks – Los Angeles Clippers92:115
04.12.2025Orlando Magic – San Antonio Spurs112:114
04.12.2025Indiana Pacers – Denver Nuggets120:135
04.12.2025Cleveland Cavaliers – Portland Trail Blazers110:122
03.12.2025Golden State Warriors – Oklahoma City Thunder112:124
03.12.2025Boston Celtics – New York Knicks123:117
03.12.2025New Orleans Pelicans – Minnesota Timberwolves142:149 LA
03.12.2025San Antonio Spurs – Memphis Grizzlies126:119
03.12.2025Toronto Raptors – Portland Trail Blazers121:118
03.12.2025Philadelphia 76ers – Washington Wizards121:102
02.12.2025Los Angeles Lakers – Phoenix Suns108:125
02.12.2025Utah Jazz – Houston Rockets133:125
02.12.2025Denver Nuggets – Dallas Mavericks121:131
02.12.2025Orlando Magic – Chicago Bulls125:120
02.12.2025Miami Heat – Los Angeles Clippers140:123
02.12.2025Brooklyn Nets – Charlotte Hornets116:103
02.12.2025Washington Wizards – Milwaukee Bucks129:126
02.12.2025Indiana Pacers – Cleveland Cavaliers119:135
02.12.2025Detroit Pistons – Atlanta Hawks99:98
01.12.2025Los Angeles Lakers – New Orleans Pelicans133:121
01.12.2025Sacramento Kings – Memphis Grizzlies107:115
01.12.2025Minnesota Timberwolves – San Antonio Spurs125:112
01.12.2025New York Knicks – Toronto Raptors116:94
01.12.2025Philadelphia 76ers – Atlanta Hawks134:142 LA
01.12.2025Cleveland Cavaliers – Boston Celtics115:117
01.12.2025Portland Trail Blazers – Oklahoma City Thunder115:123
November 2025 · 220 mängu
Kõik hooaja tulemused · November 2025
KuupäevMängTulemus
30.11.2025Utah Jazz – Houston Rockets101:129
30.11.2025Los Angeles Clippers – Dallas Mavericks110:114
30.11.2025Phoenix Suns – Denver Nuggets112:130
30.11.2025Golden State Warriors – New Orleans Pelicans104:96
30.11.2025Milwaukee Bucks – Brooklyn Nets116:99
30.11.2025Miami Heat – Detroit Pistons135:138
30.11.2025Indiana Pacers – Chicago Bulls103:101
30.11.2025Charlotte Hornets – Toronto Raptors118:111 LA
30.11.2025Minnesota Timberwolves – Boston Celtics119:115
29.11.2025Los Angeles Lakers – Dallas Mavericks129:119
29.11.2025Los Angeles Clippers – Memphis Grizzlies107:112
29.11.2025Utah Jazz – Sacramento Kings128:119
29.11.2025Oklahoma City Thunder – Phoenix Suns123:119
29.11.2025Denver Nuggets – San Antonio Spurs136:139
29.11.2025Atlanta Hawks – Cleveland Cavaliers130:123
29.11.2025Charlotte Hornets – Chicago Bulls123:116
29.11.2025Detroit Pistons – Orlando Magic109:112
29.11.2025Brooklyn Nets – Philadelphia 76ers103:115
29.11.2025Indiana Pacers – Washington Wizards119:86
29.11.2025New York Knicks – Milwaukee Bucks118:109
27.11.2025Sacramento Kings – Phoenix Suns100:112
27.11.2025Portland Trail Blazers – San Antonio Spurs102:115
27.11.2025Golden State Warriors – Houston Rockets100:104
27.11.2025New Orleans Pelicans – Memphis Grizzlies128:133 LA
27.11.2025Toronto Raptors – Indiana Pacers97:95
27.11.2025Oklahoma City Thunder – Minnesota Timberwolves113:105
27.11.2025Miami Heat – Milwaukee Bucks106:103
27.11.2025Charlotte Hornets – New York Knicks101:129
27.11.2025Boston Celtics – Detroit Pistons117:114
26.11.2025Los Angeles Lakers – Los Angeles Clippers135:118
26.11.2025Philadelphia 76ers – Orlando Magic103:144
26.11.2025Washington Wizards – Atlanta Hawks132:113
25.11.2025Sacramento Kings – Minnesota Timberwolves117:112 LA
25.11.2025Golden State Warriors – Utah Jazz134:117
25.11.2025Phoenix Suns – Houston Rockets92:114
25.11.2025Memphis Grizzlies – Denver Nuggets115:125
25.11.2025Milwaukee Bucks – Portland Trail Blazers103:115
25.11.2025New Orleans Pelicans – Chicago Bulls143:130
25.11.2025Miami Heat – Dallas Mavericks106:102
25.11.2025Brooklyn Nets – New York Knicks100:113
25.11.2025Toronto Raptors – Cleveland Cavaliers110:99
25.11.2025Indiana Pacers – Detroit Pistons117:122
24.11.2025Utah Jazz – Los Angeles Lakers106:108
24.11.2025Phoenix Suns – San Antonio Spurs111:102
24.11.2025Oklahoma City Thunder – Portland Trail Blazers122:95
24.11.2025Toronto Raptors – Brooklyn Nets119:109
24.11.2025Cleveland Cavaliers – Los Angeles Clippers120:105
24.11.2025Boston Celtics – Orlando Magic138:129
24.11.2025Atlanta Hawks – Charlotte Hornets113:110
23.11.2025Philadelphia 76ers – Miami Heat117:127
23.11.2025Denver Nuggets – Sacramento Kings123:128
23.11.2025Dallas Mavericks – Memphis Grizzlies96:102
23.11.2025Milwaukee Bucks – Detroit Pistons116:129
23.11.2025Chicago Bulls – Washington Wizards121:120
23.11.2025New Orleans Pelicans – Atlanta Hawks98:115
23.11.2025Orlando Magic – New York Knicks133:121
22.11.2025Charlotte Hornets – Los Angeles Clippers116:131
22.11.2025Utah Jazz – Oklahoma City Thunder112:144
22.11.2025Golden State Warriors – Portland Trail Blazers123:127
22.11.2025Houston Rockets – Denver Nuggets109:112
22.11.2025Phoenix Suns – Minnesota Timberwolves114:113
22.11.2025Dallas Mavericks – New Orleans Pelicans118:115
22.11.2025Chicago Bulls – Miami Heat107:143
22.11.2025Toronto Raptors – Washington Wizards140:110
22.11.2025Boston Celtics – Brooklyn Nets105:113
22.11.2025Cleveland Cavaliers – Indiana Pacers120:109
21.11.2025San Antonio Spurs – Atlanta Hawks135:126
21.11.2025Milwaukee Bucks – Philadelphia 76ers114:123 LA
21.11.2025Memphis Grizzlies – Sacramento Kings137:96
21.11.2025Orlando Magic – Los Angeles Clippers129:101
20.11.2025Portland Trail Blazers – Chicago Bulls121:122
20.11.2025Dallas Mavericks – New York Knicks111:113
20.11.2025Minnesota Timberwolves – Washington Wizards120:109
20.11.2025New Orleans Pelicans – Denver Nuggets118:125
20.11.2025Oklahoma City Thunder – Sacramento Kings113:99
20.11.2025Miami Heat – Golden State Warriors110:96
20.11.2025Philadelphia 76ers – Toronto Raptors112:121
20.11.2025Indiana Pacers – Charlotte Hornets127:118
20.11.2025Cleveland Cavaliers – Houston Rockets104:114
19.11.2025Portland Trail Blazers – Phoenix Suns110:127
19.11.2025Los Angeles Lakers – Utah Jazz140:126
19.11.2025San Antonio Spurs – Memphis Grizzlies111:101
19.11.2025Atlanta Hawks – Detroit Pistons112:120
19.11.2025Brooklyn Nets – Boston Celtics99:113
19.11.2025Orlando Magic – Golden State Warriors121:113
18.11.2025Denver Nuggets – Chicago Bulls127:130
18.11.2025New Orleans Pelicans – Oklahoma City Thunder109:126
18.11.2025Minnesota Timberwolves – Dallas Mavericks120:96
18.11.2025Toronto Raptors – Charlotte Hornets110:108
18.11.2025Miami Heat – New York Knicks115:113
18.11.2025Detroit Pistons – Indiana Pacers127:112
18.11.2025Cleveland Cavaliers – Milwaukee Bucks118:106
18.11.2025Philadelphia 76ers – Los Angeles Clippers110:108
17.11.2025Utah Jazz – Chicago Bulls150:147 LA
17.11.2025Phoenix Suns – Atlanta Hawks122:124
17.11.2025Dallas Mavericks – Portland Trail Blazers138:133 LA
17.11.2025New Orleans Pelicans – Golden State Warriors106:124
17.11.2025Houston Rockets – Orlando Magic117:113 LA
17.11.2025Washington Wizards – Brooklyn Nets106:129
16.11.2025San Antonio Spurs – Sacramento Kings123:110
16.11.2025Boston Celtics – Los Angeles Clippers121:118
16.11.2025Minnesota Timberwolves – Denver Nuggets112:123
16.11.2025Milwaukee Bucks – Los Angeles Lakers95:119
16.11.2025Indiana Pacers – Toronto Raptors111:129
16.11.2025Charlotte Hornets – Oklahoma City Thunder96:109
16.11.2025Cleveland Cavaliers – Memphis Grizzlies108:100
15.11.2025San Antonio Spurs – Golden State Warriors108:109
15.11.2025Dallas Mavericks – Los Angeles Clippers127:133 LA
15.11.2025Houston Rockets – Portland Trail Blazers140:116
15.11.2025Milwaukee Bucks – Charlotte Hornets147:134 LA
15.11.2025Minnesota Timberwolves – Sacramento Kings124:110
15.11.2025New Orleans Pelicans – Los Angeles Lakers104:118
15.11.2025Detroit Pistons – Philadelphia 76ers114:105
15.11.2025Orlando Magic – Brooklyn Nets105:98
15.11.2025New York Knicks – Miami Heat140:132
14.11.2025Utah Jazz – Atlanta Hawks122:132
14.11.2025Phoenix Suns – Indiana Pacers133:98
14.11.2025Cleveland Cavaliers – Toronto Raptors113:126
13.11.2025Los Angeles Clippers – Denver Nuggets116:130
13.11.2025Sacramento Kings – Atlanta Hawks100:133
13.11.2025Oklahoma City Thunder – Los Angeles Lakers121:92
13.11.2025Dallas Mavericks – Phoenix Suns114:123
13.11.2025San Antonio Spurs – Golden State Warriors120:125
13.11.2025New Orleans Pelicans – Portland Trail Blazers117:125
13.11.2025Houston Rockets – Washington Wizards135:112
13.11.2025Miami Heat – Cleveland Cavaliers116:130
13.11.2025Boston Celtics – Memphis Grizzlies131:95
13.11.2025New York Knicks – Orlando Magic107:124
13.11.2025Detroit Pistons – Chicago Bulls124:113
13.11.2025Charlotte Hornets – Milwaukee Bucks111:100
12.11.2025Sacramento Kings – Denver Nuggets108:122
12.11.2025Utah Jazz – Indiana Pacers152:128
12.11.2025Philadelphia 76ers – Boston Celtics102:100
12.11.2025Oklahoma City Thunder – Golden State Warriors126:102
12.11.2025New York Knicks – Memphis Grizzlies133:120
12.11.2025Brooklyn Nets – Toronto Raptors109:119
11.11.2025Los Angeles Clippers – Atlanta Hawks102:105
11.11.2025Utah Jazz – Minnesota Timberwolves113:120
11.11.2025Phoenix Suns – New Orleans Pelicans121:98
11.11.2025Dallas Mavericks – Milwaukee Bucks114:116
11.11.2025Chicago Bulls – San Antonio Spurs117:121
11.11.2025Miami Heat – Cleveland Cavaliers140:138 LA
11.11.2025Orlando Magic – Portland Trail Blazers115:112
11.11.2025Detroit Pistons – Washington Wizards137:135 LA
11.11.2025Charlotte Hornets – Los Angeles Lakers111:121
10.11.2025Sacramento Kings – Minnesota Timberwolves117:144
10.11.2025Golden State Warriors – Indiana Pacers114:83
10.11.2025Philadelphia 76ers – Detroit Pistons108:111
10.11.2025Memphis Grizzlies – Oklahoma City Thunder100:114
10.11.2025New York Knicks – Brooklyn Nets134:98
10.11.2025Orlando Magic – Boston Celtics107:111
09.11.2025Milwaukee Bucks – Houston Rockets115:122
09.11.2025Los Angeles Clippers – Phoenix Suns103:114
09.11.2025Denver Nuggets – Indiana Pacers117:100
09.11.2025San Antonio Spurs – New Orleans Pelicans126:119
09.11.2025Miami Heat – Portland Trail Blazers136:131
09.11.2025Cleveland Cavaliers – Chicago Bulls128:122
09.11.2025Atlanta Hawks – Los Angeles Lakers122:102
09.11.2025Philadelphia 76ers – Toronto Raptors130:120
09.11.2025Washington Wizards – Dallas Mavericks105:111
08.11.2025Sacramento Kings – Oklahoma City Thunder101:132
08.11.2025Denver Nuggets – Golden State Warriors129:104
08.11.2025Minnesota Timberwolves – Utah Jazz137:97
08.11.2025Milwaukee Bucks – Chicago Bulls126:110
08.11.2025Miami Heat – Charlotte Hornets126:108
08.11.2025Memphis Grizzlies – Dallas Mavericks118:104
08.11.2025Brooklyn Nets – Detroit Pistons107:125
08.11.2025Atlanta Hawks – Toronto Raptors97:109
08.11.2025San Antonio Spurs – Houston Rockets121:110
08.11.2025Washington Wizards – Cleveland Cavaliers115:148
08.11.2025Orlando Magic – Boston Celtics123:110
07.11.2025Phoenix Suns – Los Angeles Clippers115:102
06.11.2025Sacramento Kings – Golden State Warriors121:116
06.11.2025Portland Trail Blazers – Oklahoma City Thunder121:119
06.11.2025Los Angeles Lakers – San Antonio Spurs118:116
06.11.2025Denver Nuggets – Miami Heat122:112
06.11.2025Dallas Mavericks – New Orleans Pelicans99:101
06.11.2025Memphis Grizzlies – Houston Rockets109:124
06.11.2025New York Knicks – Minnesota Timberwolves137:114
06.11.2025Boston Celtics – Washington Wizards136:107
06.11.2025Indiana Pacers – Brooklyn Nets103:112
06.11.2025Detroit Pistons – Utah Jazz114:103
06.11.2025Cleveland Cavaliers – Philadelphia 76ers132:121
05.11.2025Los Angeles Clippers – Oklahoma City Thunder107:126
05.11.2025Golden State Warriors – Phoenix Suns118:107
05.11.2025Atlanta Hawks – Orlando Magic127:112
05.11.2025Chicago Bulls – Philadelphia 76ers113:111
05.11.2025New Orleans Pelicans – Charlotte Hornets116:112
05.11.2025Toronto Raptors – Milwaukee Bucks128:100
04.11.2025Los Angeles Clippers – Miami Heat119:120
04.11.2025Portland Trail Blazers – Los Angeles Lakers115:123
04.11.2025Denver Nuggets – Sacramento Kings130:124
04.11.2025Memphis Grizzlies – Detroit Pistons106:114
04.11.2025Houston Rockets – Dallas Mavericks110:102
04.11.2025New York Knicks – Washington Wizards119:102
04.11.2025Boston Celtics – Utah Jazz103:105
04.11.2025Indiana Pacers – Milwaukee Bucks115:117
04.11.2025Brooklyn Nets – Minnesota Timberwolves109:125
03.11.2025Los Angeles Lakers – Miami Heat130:120
03.11.2025Phoenix Suns – San Antonio Spurs130:118
03.11.2025New York Knicks – Chicago Bulls128:116
03.11.2025Charlotte Hornets – Utah Jazz126:103
03.11.2025Cleveland Cavaliers – Atlanta Hawks117:109
03.11.2025Brooklyn Nets – Philadelphia 76ers105:129
03.11.2025Toronto Raptors – Memphis Grizzlies117:104
02.11.2025Oklahoma City Thunder – New Orleans Pelicans137:106
02.11.2025Detroit Pistons – Dallas Mavericks122:110
02.11.2025Boston Celtics – Houston Rockets101:128
02.11.2025Washington Wizards – Orlando Magic94:125
02.11.2025Indiana Pacers – Golden State Warriors114:109
02.11.2025Charlotte Hornets – Minnesota Timberwolves105:122
01.11.2025Milwaukee Bucks – Sacramento Kings133:135
01.11.2025Los Angeles Clippers – New Orleans Pelicans126:124
01.11.2025Portland Trail Blazers – Denver Nuggets109:107
01.11.2025Phoenix Suns – Utah Jazz118:96
01.11.2025Memphis Grizzlies – Los Angeles Lakers112:117
01.11.2025Chicago Bulls – New York Knicks135:125
01.11.2025Cleveland Cavaliers – Toronto Raptors101:112
01.11.2025Philadelphia 76ers – Boston Celtics108:109
01.11.2025Indiana Pacers – Atlanta Hawks108:128
Oktoober 2025 · 72 mängu
Kõik hooaja tulemused · Oktoober 2025
KuupäevMängTulemus
31.10.2025San Antonio Spurs – Miami Heat107:101
31.10.2025Oklahoma City Thunder – Washington Wizards127:108
31.10.2025Milwaukee Bucks – Golden State Warriors120:110
31.10.2025Charlotte Hornets – Orlando Magic107:123
30.10.2025Phoenix Suns – Memphis Grizzlies113:114
30.10.2025Minnesota Timberwolves – Los Angeles Lakers115:116
30.10.2025Utah Jazz – Portland Trail Blazers134:136
30.10.2025Denver Nuggets – New Orleans Pelicans122:88
30.10.2025Dallas Mavericks – Indiana Pacers107:105
30.10.2025Chicago Bulls – Sacramento Kings126:113
30.10.2025Brooklyn Nets – Atlanta Hawks112:117
30.10.2025Detroit Pistons – Orlando Magic135:116
30.10.2025Boston Celtics – Cleveland Cavaliers125:105
30.10.2025Toronto Raptors – Houston Rockets121:139
29.10.2025Golden State Warriors – Los Angeles Clippers98:79
29.10.2025Oklahoma City Thunder – Sacramento Kings107:101
29.10.2025Milwaukee Bucks – New York Knicks121:111
29.10.2025Miami Heat – Charlotte Hornets144:117
29.10.2025Washington Wizards – Philadelphia 76ers134:139 LA
28.10.2025Los Angeles Lakers – Portland Trail Blazers108:122
28.10.2025Golden State Warriors – Memphis Grizzlies131:118
28.10.2025Minnesota Timberwolves – Denver Nuggets114:127
28.10.2025Utah Jazz – Phoenix Suns138:134 LA
28.10.2025Dallas Mavericks – Oklahoma City Thunder94:101
28.10.2025San Antonio Spurs – Toronto Raptors121:103
28.10.2025New Orleans Pelicans – Boston Celtics90:122
28.10.2025Houston Rockets – Brooklyn Nets137:109
28.10.2025Chicago Bulls – Atlanta Hawks128:123
28.10.2025Philadelphia 76ers – Orlando Magic136:124
28.10.2025Detroit Pistons – Cleveland Cavaliers95:116
27.10.2025Sacramento Kings – Los Angeles Lakers120:127
27.10.2025Los Angeles Clippers – Portland Trail Blazers114:107
27.10.2025Dallas Mavericks – Toronto Raptors139:129
27.10.2025Minnesota Timberwolves – Indiana Pacers114:110
27.10.2025Washington Wizards – Charlotte Hornets113:139
27.10.2025Miami Heat – New York Knicks115:107
27.10.2025Cleveland Cavaliers – Milwaukee Bucks118:113
26.10.2025Detroit Pistons – Boston Celtics119:113
26.10.2025San Antonio Spurs – Brooklyn Nets118:107
26.10.2025Memphis Grizzlies – Indiana Pacers128:103
26.10.2025Denver Nuggets – Phoenix Suns133:111
26.10.2025Philadelphia 76ers – Charlotte Hornets125:121
26.10.2025Atlanta Hawks – Oklahoma City Thunder100:117
26.10.2025Orlando Magic – Chicago Bulls98:110
25.10.2025Los Angeles Clippers – Phoenix Suns129:102
25.10.2025Sacramento Kings – Utah Jazz105:104
25.10.2025Portland Trail Blazers – Golden State Warriors139:119
25.10.2025Los Angeles Lakers – Minnesota Timberwolves128:110
25.10.2025Dallas Mavericks – Washington Wizards107:117
25.10.2025Memphis Grizzlies – Miami Heat114:146
25.10.2025Houston Rockets – Detroit Pistons111:115
25.10.2025New Orleans Pelicans – San Antonio Spurs116:120 LA
25.10.2025New York Knicks – Boston Celtics105:95
25.10.2025Brooklyn Nets – Cleveland Cavaliers124:131
25.10.2025Orlando Magic – Atlanta Hawks107:111
25.10.2025Toronto Raptors – Milwaukee Bucks116:122
24.10.2025Golden State Warriors – Denver Nuggets137:131 LA
24.10.2025Indiana Pacers – Oklahoma City Thunder135:141 LA
23.10.2025Phoenix Suns – Sacramento Kings120:116
23.10.2025Portland Trail Blazers – Minnesota Timberwolves114:118
23.10.2025Dallas Mavericks – San Antonio Spurs92:125
23.10.2025Utah Jazz – Los Angeles Clippers129:108
23.10.2025Milwaukee Bucks – Washington Wizards133:120
23.10.2025Memphis Grizzlies – New Orleans Pelicans128:122
23.10.2025Chicago Bulls – Detroit Pistons115:111
23.10.2025Boston Celtics – Philadelphia 76ers116:117
23.10.2025Atlanta Hawks – Toronto Raptors118:138
23.10.2025Orlando Magic – Miami Heat125:121
23.10.2025New York Knicks – Cleveland Cavaliers119:111
23.10.2025Charlotte Hornets – Brooklyn Nets136:117
22.10.2025Los Angeles Lakers – Golden State Warriors109:119
22.10.2025Oklahoma City Thunder – Houston Rockets125:124 LA