Korvpall

Austraalia NBL tabel ja tulemused 2026/27

Austraalia NBL 2026/27: tabelit juhib 28. oktoobri seisuga Tasmania JackJumpers, kellel on 8 mängust 6 võitu. Lehel: hooaeg numbrites, tabel, tulevad mängud ja viimased tulemused.

See hooaeg 2026/27

44
mängu
189,0
punkti mängus
2%
lisaajale
61%
koduvõite

Punktid veerandite kaupa: 47,7 · 47,7 · 46,6 · 46,4

Kõik selle hooaja mängud.

Tabel

Tabel
KohtMeeskondMVKVõidu %Punktid
1Tasmania JackJumpers86275%790:748
2Sydney96367%908:813
3Perth85362%741:765
4Cairns Taipans95456%810:864
5Brisbane Bullets84450%757:771
6South East Melbourne94544%880:845
7Melbourne United94544%854:828
8New Zealand Breakers94544%821:798
9Adelaide94544%804:834
10Illawarra Hawks102820%952:1051

Meeskonnad sel hooajal

Meeskonnad sel hooajal
MeeskondMängeVisatud mängusLubatud mängusKodus V–KVõõrsil V–K
Adelaide989,392,71–23–3
Brisbane Bullets894,696,43–11–3
Cairns Taipans990,096,03–02–4
Illawarra Hawks1095,2105,11–41–4
Melbourne United994,992,01–33–2
New Zealand Breakers991,288,72–02–5
Perth892,695,65–20–1
South East Melbourne997,893,93–21–3
Sydney9100,990,34–22–1
Tasmania JackJumpers898,893,54–12–1

Kõigi selle hooaja peetud mängude põhjal, koos lisaajaga.

Resultatiivseimad

Resultatiivseimad
KohtMängijaMeeskondMPP/mLp/mRs/m
1B. CottonAdelaide924727,42,37,0
2P. JacksonNew Zealand Breakers614724,54,79,5
3C. AnthonyMelbourne United921423,84,44,2
4S. MennengaNew Zealand Breakers920823,19,03,0
5K. DavisSydney919421,64,28,1
6T. ArmstrongTasmania JackJumpers816821,03,15,5
7E. PepperPerth815819,82,82,8
8T. CraigSydney917219,16,91,1
9J. OduroMelbourne United917018,96,81,1
9N. RakocevicAdelaide917018,911,62,4
11N. HintonBrisbane Bullets814418,05,63,8
12D. JohnsonTasmania JackJumpers814217,83,42,3
13N. SobeySouth East Melbourne712317,64,14,6
14M. MackinnonBrisbane Bullets813817,37,12,3
15T. HarrisonBrisbane Bullets712017,18,92,1

Hooaja kõigi 44 peetud mängu statistika põhjal. M mänge, P punkte, P/m punkte mängus, Lp/m lauapalle mängus, Rs/m resultatiivseid sööte mängus.

Visked

Visked
KohtMängijaMeeskondMMin2P%3P%VV%
1B. CottonAdelaide937,752%39%91%
2P. JacksonNew Zealand Breakers635,152%46%86%
3C. AnthonyMelbourne United927,146%33%79%
4S. MennengaNew Zealand Breakers932,863%47%62%
5K. DavisSydney933,149%24%73%
6T. ArmstrongTasmania JackJumpers833,464%31%76%
7E. PepperPerth832,056%32%85%
8T. CraigSydney928,667%38%68%
9J. OduroMelbourne United926,867%–77%
9N. RakocevicAdelaide931,058%–43%
11N. HintonBrisbane Bullets830,556%26%67%
12D. JohnsonTasmania JackJumpers822,765%48%77%
13N. SobeySouth East Melbourne727,248%33%90%
14M. MackinnonBrisbane Bullets829,547%43%94%
15T. HarrisonBrisbane Bullets726,467%–75%

Resultatiivseimate mängijate visketabavus samade mängude põhjal. Min – minuteid mängus, 2P% – kahepunktivisete tabavus, 3P% – kolmepunktivisete tabavus (kui mängija viskab mängus keskmiselt vähemalt 2 kolmepunktiviset), VV% – vabavisete tabavus; kriips seal, kus numbrid ei klapi.

Meeskondade visked

Meeskondade visked
MeeskondMänge2P%3P%VV%LpRsVlBlPk
Sydney859%35%76%41,921,25,04,511,1
Perth757%36%81%29,721,36,01,112,9
Tasmania JackJumpers857%38%73%34,020,85,13,912,1
Brisbane Bullets856%30%69%42,121,16,54,214,1
Cairns Taipans956%34%77%31,920,87,64,911,3
Illawarra Hawks1056%34%71%33,521,06,33,410,8
Melbourne United956%32%74%35,718,96,84,012,9
Adelaide955%32%71%32,721,35,82,210,7
New Zealand Breakers955%42%68%31,220,35,73,412,8
South East Melbourne955%32%76%38,719,77,03,811,4

43 mängu meeskonnastatistika põhjal hooaja 44 peetud mängust, parim kahepunktivisete tabavus eespool. 2P% – kahepunktivisete, 3P% – kolmepunktivisete ja VV% – vabavisete tabavus; Lp – lauapalle mängus; Rs – resultatiivseid sööte, Vl – vaheltlõikeid, Bl – blokeeritud viskeid ja Pk – pallikaotusi mängus; kriips seal, kus number puudub või ei klapi.

Viimased tulemused

Viimased tulemused
AegMängTulemus
Perth – Sydney
Perth: B. Knight 27, E. Pepper 17, D. Windler 16Sydney: T. Craig 26, K. Davis 24, A. Carr 15
91:99
Melbourne United – Sydney
Melbourne United: C. Anthony 30, J. Oduro 27, L. Travers 19Sydney: T. Craig 22, A. Carr 18, X. Cooks 14
105:95
Cairns Taipans – New Zealand Breakers
Cairns Taipans: J. McVeigh 18, J. Galloway 18, K. Pinder 15New Zealand Breakers: S. Mennenga 22, C. Bediako 15, P. Jackson 14
86:84
South East Melbourne – Adelaide
South East Melbourne: A. Glover 20, D. Schwartz 20, D. Daniels 18Adelaide: B. Cotton 37, Z. Cheatham 21, N. Rakocevic 18
108:94
Illawarra Hawks – Brisbane Bullets
Illawarra Hawks: T. Blanchfield 19, S. Froling 14, T. Harvey 12Brisbane Bullets: N. Hinton 21, T. Harrison 14, M. Mackinnon 14
81:98

LA – otsustati lisaajal. Iga tulemuse all mõlema meeskonna resultatiivseimad mängijad.Resultatiivseimad mängijad on iga mängu lehel.

Kõik selle hooaja tulemused

Oktoober 2026 · 29 mängu

Näita

September 2026 · 15 mängu

Näita

Rekordid

Austraalia NBL
10

Austraalia NBL-is läks hooajal 2025/26 lisaajale 10 mängu 179-st – umbes iga 18. mäng.

Austraalia NBL
55

Austraalia NBL-is on alates hooajast 2009/10 kõige suurem kolkimine olnud South East Melbourne 67–122 Sydney (veebruar 2024), vahe 55 punkti.

Austraalia NBL
249

Austraalia NBL-is on alates hooajast 2009/10 kõige punktirohkem mäng olnud Townsville 126–123 Sydney (veebruar 2016, lisaajaga) – kokku 249 punkti.

Austraalia NBL
16

Austraalia NBL-is on alates hooajast 2009/10 ühe hooaja pikim võiduseeria olnud meeskonnal New Zealand Breakers: 16 võitu järjest hooajal 2012/13.

Eelmine hooaeg 2025/26

179
mängu
183,2
punkti mängus
6%
lisaajale
53%
koduvõite

Esimene poolaeg: 92,9 punkti mängus

Korduma kippuvad küsimused

Austraalia NBL: kes juhib tabelit?

Austraalia NBL 2026/27: tabelit juhib 28. oktoobri seisuga Tasmania JackJumpers, kellel on 8 mängust 6 võitu.

Austraalia NBL: millal on järgmine mäng?

Järgmine mäng on neljapäeval, 29. oktoobril: Brisbane Bullets – Cairns Taipans.

Austraalia NBL: mitu meeskonda osaleb?

Hooajal 2026/27 osaleb 10 meeskonda.

Austraalia NBL: kust näeb tulemusi?

Sellel lehel jaotises „Kõik selle hooaja tulemused“: hooajal 2026/27 on seni mängitud 44 mängu, viimane 28. oktoobril.