Austraalia NBL

Austraalia NBL 2022/23

Austraalia NBL hooajal 2022/23: lõpptabel, resultatiivseimad mängijad, hooaja tipud ja kõik tulemused.

Hooaeg 2022/23 numbrites

154
mängu
175,4
punkti mängus
7%
lisaajale
55%
koduvõite

Punktid veerandite kaupa: 43,9 · 44,6 · 41,8 · 43,3

Kõik hooaja mängud, play-off kaasa arvatud; ettevalmistusmängud on välja jäetud.

Hooaeg 2022/23 numbrites
MängTulemusKuupäev
Suurim võitBrisbane Bullets – Sydney67:11611.01.2023
Kõige punktirohkem mängSouth East Melbourne – Sydney113:112 LA18.12.2022

LA – otsustati lisaajal.

Tabel

Tabel
KohtMeeskondMVKVõidu %Punktid
1Sydney2819968%2679:2468
2New Zealand Breakers28181064%2423:2246
3Cairns Taipans28181064%2455:2376
4Tasmania JackJumpers28161257%2385:2305
5South East Melbourne28151354%2553:2512
6Perth28151354%2580:2568
7Melbourne United28151354%2434:2424
8Adelaide28131546%2546:2597
9Brisbane Bullets2882029%2365:2600
10Illawarra Hawks2832511%2261:2585

Põhiturniiri tabel, arvutatud selle mängudest: võiduprotsent, siis rohkem võite, vähem mänge ja punktide vahe.

Resultatiivseimad

Resultatiivseimad
KohtMängijaMeeskondMPP/mLp/mRs/m
1B. CottonPerth2659923,04,44,8
2M. CreekSouth East Melbourne2659422,86,92,9
3B. BrownNew Zealand Breakers1936719,32,72,7
4T. HarveyIllawarra Hawks2546918,82,31,8
5R. TuckerMelbourne United2647718,35,82,4
6R. FranksAdelaide2646818,06,42,2
7A. WilliamsSouth East Melbourne2137317,810,12,0
8D. HoggCairns Taipans2645017,35,62,8
9C. GouldingMelbourne United2542517,02,42,0
10M. DoyleTasmania JackJumpers2643116,65,23,7
11X. CooksSydney2439716,58,04,5
12K. PinderCairns Taipans1727416,18,82,2
13A. ClevelandAdelaide2641616,05,32,7
14J. BrantleyNew Zealand Breakers1625115,76,42,0
15T. McCallCairns Taipans2030815,45,84,1

129 mängu statistika põhjal hooaja 140 peetud mängust. M mänge, P punkte, P/m punkte mängus, Lp/m lauapalle mängus, Rs/m resultatiivseid sööte mängus.

Play-off

Varasemad ringid

Play-off · Varasemad ringid
AegMängTulemus
South East Melbourne – Perth99:106
Cairns Taipans – Tasmania JackJumpers79:87

Veerandfinaalid

Play-off · Veerandfinaalid
AegMängTulemus
Cairns Taipans – Perth91:78

Poolfinaalid

Play-off · Poolfinaalid
AegMängTulemus
New Zealand Breakers – Tasmania JackJumpers88:68
Sydney – Cairns Taipans95:87
Tasmania JackJumpers – New Zealand Breakers89:78
Cairns Taipans – Sydney93:82
Sydney – Cairns Taipans79:64
New Zealand Breakers – Tasmania JackJumpers92:77

Finaal

Play-off · Finaal
AegMängTulemus
Sydney – New Zealand Breakers87:95
New Zealand Breakers – Sydney74:81
Sydney – New Zealand Breakers91:68
New Zealand Breakers – Sydney80:70
Sydney – New Zealand Breakers77:69

Kõik hooaja tulemused

Märts 2023 · 5 mängu
Kõik hooaja tulemused · Märts 2023
KuupäevMängTulemus
15.03.2023Sydney – New Zealand Breakers77:69
12.03.2023New Zealand Breakers – Sydney80:70
10.03.2023Sydney – New Zealand Breakers91:68
05.03.2023New Zealand Breakers – Sydney74:81
03.03.2023Sydney – New Zealand Breakers87:95
Veebruar 2023 · 16 mängu
Kõik hooaja tulemused · Veebruar 2023
KuupäevMängTulemus
19.02.2023New Zealand Breakers – Tasmania JackJumpers92:77
19.02.2023Sydney – Cairns Taipans79:64
17.02.2023Cairns Taipans – Sydney93:82
16.02.2023Tasmania JackJumpers – New Zealand Breakers89:78
15.02.2023Sydney – Cairns Taipans95:87
12.02.2023New Zealand Breakers – Tasmania JackJumpers88:68
12.02.2023Cairns Taipans – Perth91:78
09.02.2023Cairns Taipans – Tasmania JackJumpers79:87
09.02.2023South East Melbourne – Perth99:106
05.02.2023Perth – Sydney96:84
05.02.2023Melbourne United – Adelaide116:107
04.02.2023Brisbane Bullets – New Zealand Breakers75:80 LA
04.02.2023Illawarra Hawks – Tasmania JackJumpers63:87
03.02.2023Perth – Cairns Taipans71:84
03.02.2023Adelaide – Sydney115:108
02.02.2023Illawarra Hawks – New Zealand Breakers81:91
Jaanuar 2023 · 40 mängu
Kõik hooaja tulemused · Jaanuar 2023
KuupäevMängTulemus
30.01.2023Cairns Taipans – Adelaide96:99
29.01.2023Sydney – South East Melbourne111:106
29.01.2023Tasmania JackJumpers – Perth102:94
28.01.2023Cairns Taipans – Brisbane Bullets94:87
28.01.2023New Zealand Breakers – Melbourne United80:74
27.01.2023Perth – Illawarra Hawks106:86
27.01.2023Tasmania JackJumpers – Sydney77:91
26.01.2023Brisbane Bullets – New Zealand Breakers71:99
25.01.2023South East Melbourne – Cairns Taipans85:80
22.01.2023Sydney – New Zealand Breakers88:93
22.01.2023South East Melbourne – Perth112:91
21.01.2023Adelaide – Melbourne United87:94
21.01.2023Illawarra Hawks – Brisbane Bullets86:103
20.01.2023Perth – Sydney111:104
20.01.2023Cairns Taipans – Tasmania JackJumpers77:85
19.01.2023Brisbane Bullets – Adelaide106:101 LA
19.01.2023New Zealand Breakers – Illawarra Hawks76:78
18.01.2023Tasmania JackJumpers – South East Melbourne75:86
16.01.2023South East Melbourne – Brisbane Bullets79:84
15.01.2023Sydney – Illawarra Hawks84:79
15.01.2023New Zealand Breakers – Cairns Taipans83:85
14.01.2023Perth – Adelaide112:97
14.01.2023Brisbane Bullets – Melbourne United91:101
13.01.2023Cairns Taipans – Illawarra Hawks89:84
12.01.2023Tasmania JackJumpers – Adelaide98:82
12.01.2023New Zealand Breakers – Melbourne United65:77
11.01.2023Brisbane Bullets – Sydney67:116
10.01.2023Perth – New Zealand Breakers93:90
10.01.2023Illawarra Hawks – Tasmania JackJumpers89:92
08.01.2023Cairns Taipans – South East Melbourne94:85
08.01.2023Adelaide – New Zealand Breakers83:85
07.01.2023Sydney – Perth108:87
07.01.2023Tasmania JackJumpers – Melbourne United85:92
06.01.2023Adelaide – Illawarra Hawks103:95
05.01.2023Brisbane Bullets – Cairns Taipans81:107
04.01.2023Sydney – South East Melbourne118:102
04.01.2023New Zealand Breakers – Perth97:94
02.01.2023Illawarra Hawks – Cairns Taipans89:96
01.01.2023Brisbane Bullets – Melbourne United86:99
01.01.2023Tasmania JackJumpers – South East Melbourne99:74
Detsember 2022 · 36 mängu
Kõik hooaja tulemused · Detsember 2022
KuupäevMängTulemus
31.12.2022Cairns Taipans – Adelaide86:83
31.12.2022Illawarra Hawks – Perth97:107
30.12.2022Sydney – Tasmania JackJumpers97:77
29.12.2022Adelaide – Brisbane Bullets87:84
27.12.2022Brisbane Bullets – Perth97:93 LA
26.12.2022Tasmania JackJumpers – New Zealand Breakers93:82
25.12.2022Sydney – Melbourne United101:80
24.12.2022Adelaide – South East Melbourne94:88
23.12.2022Melbourne United – Cairns Taipans84:81
22.12.2022Tasmania JackJumpers – Illawarra Hawks87:60
21.12.2022Brisbane Bullets – South East Melbourne77:104
20.12.2022Cairns Taipans – Perth83:105
19.12.2022Adelaide – Tasmania JackJumpers93:82
18.12.2022Melbourne United – Illawarra Hawks88:77
18.12.2022South East Melbourne – Sydney113:112 LA
17.12.2022Adelaide – Brisbane Bullets108:77
17.12.2022Tasmania JackJumpers – Cairns Taipans82:91
16.12.2022Illawarra Hawks – Sydney79:86
15.12.2022Melbourne United – South East Melbourne92:76
14.12.2022Cairns Taipans – Brisbane Bullets85:76
12.12.2022Perth – Melbourne United90:89
11.12.2022Sydney – Tasmania JackJumpers76:84
11.12.2022South East Melbourne – Adelaide102:84
10.12.2022Melbourne United – Brisbane Bullets104:88
10.12.2022Cairns Taipans – Illawarra Hawks102:101 LA
09.12.2022Adelaide – Perth90:98
08.12.2022South East Melbourne – Illawarra Hawks111:72
08.12.2022New Zealand Breakers – Sydney81:88
05.12.2022Illawarra Hawks – Melbourne United93:79
04.12.2022Brisbane Bullets – Tasmania JackJumpers84:99
04.12.2022Sydney – Adelaide97:78
03.12.2022South East Melbourne – Melbourne United78:72
03.12.2022New Zealand Breakers – Perth84:92
02.12.2022Adelaide – Cairns Taipans78:75
01.12.2022Brisbane Bullets – Perth106:95 LA
01.12.2022New Zealand Breakers – South East Melbourne110:84
November 2022 · 20 mängu
Kõik hooaja tulemused · November 2022
KuupäevMängTulemus
28.11.2022Cairns Taipans – Sydney94:88 LA
27.11.2022South East Melbourne – Illawarra Hawks112:78
27.11.2022New Zealand Breakers – Brisbane Bullets116:79
26.11.2022Melbourne United – Tasmania JackJumpers90:94
25.11.2022Cairns Taipans – New Zealand Breakers71:82
24.11.2022Perth – Adelaide82:96
20.11.2022Sydney – Illawarra Hawks83:82
20.11.2022New Zealand Breakers – Adelaide89:83
19.11.2022Brisbane Bullets – Cairns Taipans82:90
19.11.2022South East Melbourne – Melbourne United84:69
18.11.2022Tasmania JackJumpers – New Zealand Breakers76:84
17.11.2022Perth – South East Melbourne103:96
17.11.2022Melbourne United – Adelaide86:91
06.11.2022Melbourne United – South East Melbourne110:85
06.11.2022New Zealand Breakers – Sydney77:81
05.11.2022Adelaide – Perth89:94
05.11.2022Tasmania JackJumpers – Brisbane Bullets72:74
04.11.2022Cairns Taipans – Melbourne United97:72
03.11.2022Perth – Tasmania JackJumpers77:85
03.11.2022Illawarra Hawks – Adelaide80:96
Oktoober 2022 · 37 mängu
Kõik hooaja tulemused · Oktoober 2022
KuupäevMängTulemus
31.10.2022Melbourne United – Perth94:77
30.10.2022South East Melbourne – Adelaide103:98 LA
30.10.2022New Zealand Breakers – Tasmania JackJumpers94:62
29.10.2022Sydney – Cairns Taipans106:103
29.10.2022Illawarra Hawks – Melbourne United100:106 LA
28.10.2022Perth – South East Melbourne90:91
28.10.2022Adelaide – New Zealand Breakers70:99
27.10.2022Brisbane Bullets – Illawarra Hawks86:61
24.10.2022Illawarra Hawks – Brisbane Bullets56:82
23.10.2022Melbourne United – Sydney69:87
23.10.2022Cairns Taipans – New Zealand Breakers64:68
22.10.2022Tasmania JackJumpers – Perth103:72
22.10.2022South East Melbourne – Brisbane Bullets89:88
21.10.2022Sydney – Adelaide88:92
20.10.2022Melbourne United – Cairns Taipans77:81
20.10.2022New Zealand Breakers – South East Melbourne77:99
17.10.2022Illawarra Hawks – New Zealand Breakers62:88
16.10.2022Brisbane Bullets – Sydney85:102
16.10.2022Melbourne United – Tasmania JackJumpers64:74
15.10.2022South East Melbourne – New Zealand Breakers77:85
15.10.2022Adelaide – Illawarra Hawks90:80
14.10.2022Perth – Melbourne United81:84
14.10.2022Sydney – Cairns Taipans78:83
13.10.2022Adelaide – Tasmania JackJumpers72:97
10.10.2022Cairns Taipans – Perth76:105
09.10.2022Melbourne United – Sydney71:91
09.10.2022Tasmania JackJumpers – Brisbane Bullets90:86 LA
08.10.2022Perth – Illawarra Hawks77:71
08.10.2022South East Melbourne – Cairns Taipans76:85
07.10.2022Sydney – Brisbane Bullets100:90
07.10.2022New Zealand Breakers – Tasmania JackJumpers71:65
06.10.2022Illawarra Hawks – South East Melbourne85:72
03.10.2022Tasmania JackJumpers – Cairns Taipans84:106
02.10.2022Perth – Brisbane Bullets87:73
02.10.2022Melbourne United – New Zealand Breakers101:97 LA
01.10.2022Illawarra Hawks – Sydney97:106
01.10.2022South East Melbourne – Tasmania JackJumpers84:79