Austraalia NBL

Austraalia NBL 2023/24

Austraalia NBL hooajal 2023/24: lõpptabel, resultatiivseimad mängijad, hooaja tipud ja kõik tulemused.

Hooaeg 2023/24 numbrites

154
mängu
181,3
punkti mängus
5%
lisaajale
60%
koduvõite

Punktid veerandite kaupa: 45,7 · 45,3 · 43,4 · 45,7

Kõik hooaja mängud, play-off kaasa arvatud; ettevalmistusmängud on välja jäetud.

Hooaeg 2023/24 numbrites
MängTulemusKuupäev
Suurim võitSouth East Melbourne – Sydney67:12217.02.2024
Kõige punktirohkem mängIllawarra Hawks – Melbourne United113:108 LA10.03.2024

LA – otsustati lisaajal.

Tabel

Tabel
KohtMeeskondMVKVõidu %Punktid
1Melbourne United2820871%2615:2454
2Perth28171161%2630:2563
3Tasmania JackJumpers28161257%2564:2378
4Illawarra Hawks28141450%2547:2518
5Sydney28131546%2672:2602
6New Zealand Breakers28131546%2498:2480
7Brisbane Bullets28131546%2458:2534
8Cairns Taipans28121643%2506:2589
9Adelaide28121643%2457:2563
10South East Melbourne28101836%2425:2691

Põhiturniiri tabel, arvutatud selle mängudest: võiduprotsent, siis rohkem võite, vähem mänge ja punktide vahe.

Resultatiivseimad

Resultatiivseimad
KohtMängijaMeeskondMPP/mLp/mRs/m
1B. CottonPerth2556522,63,74,4
2M. CreekSouth East Melbourne2347820,86,71,8
3P. JacksonNew Zealand Breakers2856520,22,95,7
4N. SobeyBrisbane Bullets2754420,14,42,6
5D. VasiljevicAdelaide2243319,74,33,2
6J. AdamsSydney2854619,53,25,3
7A. LambNew Zealand Breakers2242819,56,02,8
8P. MillerCairns Taipans2342718,64,05,7
9T. KellAdelaide2440216,85,23,5
10C. GouldingMelbourne United2643416,72,21,7
11A. WilliamsSouth East Melbourne1423316,610,62,6
12J. CrawfordTasmania JackJumpers2642916,52,73,5
13G. ClarkIllawarra Hawks2744216,47,12,3
14M. DoyleTasmania JackJumpers2540416,24,64,8
15T. McCallCairns Taipans2133916,14,85,2

135 mängu statistika põhjal hooaja 140 peetud mängust. M mänge, P punkte, P/m punkte mängus, Lp/m lauapalle mängus, Rs/m resultatiivseid sööte mängus.

Play-off

Varasemad ringid

Play-off · Varasemad ringid
AegMängTulemus
Tasmania JackJumpers – Illawarra Hawks92:76
Sydney – New Zealand Breakers76:83

Veerandfinaalid

Play-off · Veerandfinaalid
AegMängTulemus
Illawarra Hawks – New Zealand Breakers88:85

Poolfinaalid

Play-off · Poolfinaalid
AegMängTulemus
Melbourne United – Illawarra Hawks115:106 LA
Perth – Tasmania JackJumpers89:81
Illawarra Hawks – Melbourne United113:108 LA
Tasmania JackJumpers – Perth102:94
Melbourne United – Illawarra Hawks100:94
Perth – Tasmania JackJumpers84:100

Finaal

Play-off · Finaal
AegMängTulemus
Melbourne United – Tasmania JackJumpers104:81
Tasmania JackJumpers – Melbourne United82:77
Melbourne United – Tasmania JackJumpers91:93
Tasmania JackJumpers – Melbourne United86:88
Melbourne United – Tasmania JackJumpers81:83

Kõik hooaja tulemused

Märts 2024 · 12 mängu
Kõik hooaja tulemused · Märts 2024
KuupäevMängTulemus
31.03.2024Melbourne United – Tasmania JackJumpers81:83
28.03.2024Tasmania JackJumpers – Melbourne United86:88
24.03.2024Melbourne United – Tasmania JackJumpers91:93
22.03.2024Tasmania JackJumpers – Melbourne United82:77
17.03.2024Melbourne United – Tasmania JackJumpers104:81
13.03.2024Perth – Tasmania JackJumpers84:100
13.03.2024Melbourne United – Illawarra Hawks100:94
11.03.2024Tasmania JackJumpers – Perth102:94
10.03.2024Illawarra Hawks – Melbourne United113:108 LA
08.03.2024Perth – Tasmania JackJumpers89:81
07.03.2024Melbourne United – Illawarra Hawks115:106 LA
04.03.2024Illawarra Hawks – New Zealand Breakers88:85
Veebruar 2024 · 21 mängu
Kõik hooaja tulemused · Veebruar 2024
KuupäevMängTulemus
28.02.2024Sydney – New Zealand Breakers76:83
28.02.2024Tasmania JackJumpers – Illawarra Hawks92:76
18.02.2024Adelaide – New Zealand Breakers76:70
18.02.2024Melbourne United – Illawarra Hawks92:87
17.02.2024Tasmania JackJumpers – Perth86:72
17.02.2024South East Melbourne – Sydney67:122
16.02.2024Cairns Taipans – Melbourne United97:88
16.02.2024New Zealand Breakers – Brisbane Bullets103:87
15.02.2024Illawarra Hawks – Perth108:92
11.02.2024Sydney – Illawarra Hawks95:106
11.02.2024Melbourne United – New Zealand Breakers94:81
10.02.2024Perth – Cairns Taipans117:88
10.02.2024South East Melbourne – Tasmania JackJumpers67:94
09.02.2024Brisbane Bullets – Adelaide102:84
09.02.2024New Zealand Breakers – Illawarra Hawks88:85
04.02.2024Perth – New Zealand Breakers78:89
04.02.2024Tasmania JackJumpers – Adelaide109:86
03.02.2024Melbourne United – South East Melbourne99:83
03.02.2024Illawarra Hawks – Brisbane Bullets89:76
02.02.2024Adelaide – Sydney85:78
01.02.2024Cairns Taipans – Tasmania JackJumpers86:94
Jaanuar 2024 · 31 mängu
Kõik hooaja tulemused · Jaanuar 2024
KuupäevMängTulemus
28.01.2024Sydney – Melbourne United98:86
28.01.2024Illawarra Hawks – New Zealand Breakers89:85
27.01.2024South East Melbourne – Perth91:103
27.01.2024Adelaide – Cairns Taipans88:71
26.01.2024Brisbane Bullets – Melbourne United77:93
26.01.2024New Zealand Breakers – Tasmania JackJumpers94:88
25.01.2024Perth – Illawarra Hawks77:95
25.01.2024South East Melbourne – Sydney104:98
21.01.2024Cairns Taipans – Brisbane Bullets84:102
21.01.2024Sydney – Perth98:104
20.01.2024Illawarra Hawks – Adelaide89:96
20.01.2024New Zealand Breakers – South East Melbourne106:75
19.01.2024Perth – Brisbane Bullets118:86
19.01.2024Tasmania JackJumpers – Melbourne United107:86
18.01.2024Illawarra Hawks – Cairns Taipans92:93
17.01.2024South East Melbourne – Adelaide85:110
14.01.2024Sydney – New Zealand Breakers105:76
14.01.2024Brisbane Bullets – Illawarra Hawks110:103
13.01.2024Perth – South East Melbourne100:79
13.01.2024Cairns Taipans – Adelaide111:101 LA
12.01.2024Tasmania JackJumpers – Illawarra Hawks107:108 LA
12.01.2024New Zealand Breakers – Melbourne United81:82
11.01.2024Adelaide – Sydney95:82
10.01.2024Brisbane Bullets – Tasmania JackJumpers80:77
07.01.2024Sydney – Brisbane Bullets93:101
07.01.2024New Zealand Breakers – Perth102:108
06.01.2024Adelaide – Melbourne United100:96
06.01.2024Tasmania JackJumpers – Cairns Taipans103:86
05.01.2024Illawarra Hawks – South East Melbourne116:78
04.01.2024Sydney – Melbourne United85:101
01.01.2024Tasmania JackJumpers – New Zealand Breakers93:98
Detsember 2023 · 33 mängu
Kõik hooaja tulemused · Detsember 2023
KuupäevMängTulemus
31.12.2023Cairns Taipans – Melbourne United95:78
31.12.2023Illawarra Hawks – Adelaide91:84
30.12.2023Brisbane Bullets – South East Melbourne95:83
29.12.2023Sydney – Cairns Taipans101:82
28.12.2023Adelaide – Perth82:100
27.12.2023Brisbane Bullets – New Zealand Breakers71:81
26.12.2023Cairns Taipans – Perth102:105
25.12.2023Sydney – Illawarra Hawks90:94
25.12.2023Tasmania JackJumpers – South East Melbourne77:85
24.12.2023Adelaide – Brisbane Bullets95:88
23.12.2023Melbourne United – Perth109:103 LA
23.12.2023Illawarra Hawks – Tasmania JackJumpers89:100
22.12.2023Cairns Taipans – South East Melbourne94:75
22.12.2023New Zealand Breakers – Sydney109:101
17.12.2023Brisbane Bullets – Cairns Taipans101:102
17.12.2023Tasmania JackJumpers – Sydney82:90
16.12.2023Melbourne United – Adelaide107:96
16.12.2023South East Melbourne – Illawarra Hawks72:100
15.12.2023Perth – Tasmania JackJumpers89:88
15.12.2023Cairns Taipans – New Zealand Breakers82:111
14.12.2023South East Melbourne – Melbourne United78:106
10.12.2023Sydney – South East Melbourne94:104
10.12.2023Melbourne United – Brisbane Bullets103:68
09.12.2023Adelaide – Cairns Taipans101:116
09.12.2023New Zealand Breakers – Tasmania JackJumpers80:97
08.12.2023Illawarra Hawks – Perth100:82
07.12.2023Cairns Taipans – Sydney83:86
03.12.2023Brisbane Bullets – Illawarra Hawks78:77
03.12.2023Melbourne United – Cairns Taipans103:115
02.12.2023Tasmania JackJumpers – Adelaide94:59
02.12.2023South East Melbourne – New Zealand Breakers90:79
01.12.2023Perth – Sydney114:105
01.12.2023Cairns Taipans – Brisbane Bullets79:84
November 2023 · 21 mängu
Kõik hooaja tulemused · November 2023
KuupäevMängTulemus
30.11.2023New Zealand Breakers – Adelaide96:83
19.11.2023Melbourne United – Sydney105:93
19.11.2023New Zealand Breakers – Illawarra Hawks65:69
18.11.2023Brisbane Bullets – Perth76:79
18.11.2023Cairns Taipans – Tasmania JackJumpers87:90 LA
17.11.2023Adelaide – South East Melbourne96:93
16.11.2023Perth – Cairns Taipans88:80
16.11.2023Tasmania JackJumpers – New Zealand Breakers92:97
12.11.2023Sydney – Brisbane Bullets104:95
12.11.2023South East Melbourne – Melbourne United83:92
11.11.2023Adelaide – Tasmania JackJumpers72:82
11.11.2023Cairns Taipans – Illawarra Hawks81:71
10.11.2023Perth – New Zealand Breakers94:76
06.11.2023Melbourne United – Perth95:102 LA
05.11.2023Sydney – New Zealand Breakers87:85
05.11.2023South East Melbourne – Cairns Taipans91:78
04.11.2023Perth – Adelaide99:88
04.11.2023Tasmania JackJumpers – Brisbane Bullets87:85
03.11.2023Illawarra Hawks – Sydney83:103
03.11.2023New Zealand Breakers – Cairns Taipans91:81
02.11.2023Brisbane Bullets – South East Melbourne108:92
Oktoober 2023 · 31 mängu
Kõik hooaja tulemused · Oktoober 2023
KuupäevMängTulemus
29.10.2023Brisbane Bullets – Tasmania JackJumpers90:87
29.10.2023Melbourne United – Illawarra Hawks96:84
28.10.2023Cairns Taipans – Sydney87:80
28.10.2023South East Melbourne – New Zealand Breakers103:100
27.10.2023Perth – Brisbane Bullets79:84
27.10.2023Tasmania JackJumpers – Melbourne United82:90
26.10.2023Illawarra Hawks – Cairns Taipans84:83
26.10.2023New Zealand Breakers – Adelaide85:97
22.10.2023Sydney – Tasmania JackJumpers95:105
22.10.2023Melbourne United – New Zealand Breakers97:88
21.10.2023Adelaide – Perth89:78
21.10.2023South East Melbourne – Brisbane Bullets96:73
20.10.2023Illawarra Hawks – Melbourne United91:101
19.10.2023Adelaide – South East Melbourne85:102
15.10.2023Sydney – Perth99:86
15.10.2023Melbourne United – Brisbane Bullets89:78
14.10.2023South East Melbourne – Tasmania JackJumpers86:85
14.10.2023Adelaide – Illawarra Hawks89:80
13.10.2023Perth – Melbourne United81:88
13.10.2023Brisbane Bullets – Sydney102:113
12.10.2023Tasmania JackJumpers – Illawarra Hawks103:73
08.10.2023Sydney – Adelaide109:100
08.10.2023Melbourne United – Tasmania JackJumpers75:80
07.10.2023Brisbane Bullets – Cairns Taipans86:89
07.10.2023Illawarra Hawks – South East Melbourne113:106
06.10.2023Perth – Adelaide82:75
06.10.2023Tasmania JackJumpers – Sydney80:72
05.10.2023Cairns Taipans – South East Melbourne87:80
05.10.2023New Zealand Breakers – Brisbane Bullets84:89
01.10.2023South East Melbourne – Perth110:99
01.10.2023Adelaide – Melbourne United74:82
September 2023 · 5 mängu
Kõik hooaja tulemused · September 2023
KuupäevMängTulemus
30.09.2023Illawarra Hawks – Sydney81:96
30.09.2023New Zealand Breakers – Cairns Taipans98:87
29.09.2023Perth – Tasmania JackJumpers101:95
29.09.2023Brisbane Bullets – Adelaide86:71
28.09.2023Melbourne United – South East Melbourne82:67