Soome Korisliiga

Soome Korisliiga 2023/24

Soome Korisliiga hooajal 2023/24: põhiturniiri tabel, resultatiivseimad mängijad, hooaja tipud ja kõik tulemused.

Hooaeg 2023/24 numbrites

228
mängu
169,6
punkti mängus
4%
lisaajale
60%
koduvõite

Punktid veerandite kaupa: 41,9 · 42,4 · 41,8 · 41,9

Kõik hooaja mängud, play-off kaasa arvatud; ettevalmistusmängud on välja jäetud.

Hooaeg 2023/24 numbrites
MängTulemusKuupäev
Suurim võitKarhu Basket – Lahti Basketball106:5911.11.2023
Kõige punktirohkem mängKarhu Basket – UU-Korihait Uusikaupunki111:116 LA02.12.2023

LA – otsustati lisaajal.

Tabel

Tabel
KohtMeeskondMVKVõidu %Punktid
1Helsinki Seagulls2217577%2044:1780
2BC Nokia2217577%1999:1851
3Kataja2214864%1862:1810
4Salon Vilpas2213959%1944:1871
5Karhu Basket22121055%1932:1791
6Kouvot Kouvola22121055%1999:1929
7UU-Korihait Uusikaupunki22121055%1996:1987
8Kobrat22101245%1781:1792
9KTP Kotka Basket2291341%1846:1936
10Pyrintö Tampere2281436%1785:1895
11Bisons Loimaa2241818%1814:2013
12Lahti Basketball2241818%1899:2246

Põhiturniiri tabel, arvutatud selle mängudest: võiduprotsent, siis rohkem võite, vähem mänge ja punktide vahe.

Tabelis on põhiturniiri mängud, 22 mängu meeskonna kohta; jätkusarja alagruppide mängud on allpool tulemuste hulgas.

Resultatiivseimad

Resultatiivseimad
KohtMängijaMeeskondMPP/mLp/mRs/m
1H. ClearyLahti Basketball3068923,02,86,4
2L. MuhammadPyrintö Tampere2655321,36,03,8
3B. Gach
BC Nokia
BC Nokia3061020,36,33,0
4T. Sherman
Kobrat
Kobrat2954718,93,13,8
5R. LindoKouvot Kouvola2950017,29,71,6
6T. Richardson
BC Nokia
BC Nokia3051617,26,95,0
7M. GrantHelsinki Seagulls2441017,14,33,7
8J. OgunyemiUU-Korihait Uusikaupunki3152516,98,61,5
9T. PalmiKarhu Basket2643716,83,81,2
10T. KingSalon Vilpas3048816,33,12,6
11D. BrooksBisons Loimaa2844816,010,01,3
12Q. JacksonKouvot Kouvola2438215,95,01,5
13D. PainterBisons Loimaa3047715,911,22,4
14D. GoodmanBisons Loimaa3047315,82,54,8
15V. GolsonKTP Kotka Basket3046915,62,76,9

185 mängu statistika põhjal hooaja 192 peetud mängust. M mänge, P punkte, P/m punkte mängus, Lp/m lauapalle mängus, Rs/m resultatiivseid sööte mängus.

Play-off

Veerandfinaalid

Play-off · Veerandfinaalid
AegMängTulemus
Helsinki Seagulls – Kobrat88:70
Salon Vilpas – Karhu Basket55:72
UU-Korihait Uusikaupunki – Kataja95:74
BC Nokia – Kouvot Kouvola97:95 LA
Karhu Basket – Salon Vilpas97:92
Kobrat – Helsinki Seagulls78:82
Kataja – UU-Korihait Uusikaupunki91:85
Kouvot Kouvola – BC Nokia65:79
Helsinki Seagulls – Kobrat88:71
Salon Vilpas – Karhu Basket97:76
BC Nokia – Kouvot Kouvola89:85
UU-Korihait Uusikaupunki – Kataja74:75
Karhu Basket – Salon Vilpas92:89 LA
Kataja – UU-Korihait Uusikaupunki71:70

Poolfinaalid

Play-off · Poolfinaalid
AegMängTulemus
Helsinki Seagulls – Karhu Basket81:88
BC Nokia – Kataja86:67
Karhu Basket – Helsinki Seagulls73:80
Kataja – BC Nokia99:75
Helsinki Seagulls – Karhu Basket81:84
BC Nokia – Kataja85:64
Karhu Basket – Helsinki Seagulls50:67
Kataja – BC Nokia80:93
Helsinki Seagulls – Karhu Basket81:76
BC Nokia – Kataja90:93
Karhu Basket – Helsinki Seagulls78:73
Kataja – BC Nokia104:90
Helsinki Seagulls – Karhu Basket100:91
BC Nokia – Kataja75:74

Finaal

Play-off · Finaal
AegMängTulemus
Helsinki Seagulls – BC Nokia63:69
BC Nokia – Helsinki Seagulls85:60
Helsinki Seagulls – BC Nokia85:79
BC Nokia – Helsinki Seagulls72:75
Helsinki Seagulls – BC Nokia77:57
BC Nokia – Helsinki Seagulls88:65
Helsinki Seagulls – BC Nokia75:76

3. koha mäng

Play-off · 3. koha mäng
AegMängTulemus
Karhu Basket – Kataja97:73

Kõik hooaja tulemused

Mai 2024 · 13 mängu
Kõik hooaja tulemused · Mai 2024
KuupäevMängTulemus
24.05.2024Helsinki Seagulls – BC Nokia75:76
21.05.2024BC Nokia – Helsinki Seagulls88:65
18.05.2024Helsinki Seagulls – BC Nokia77:57
15.05.2024BC Nokia – Helsinki Seagulls72:75
12.05.2024Helsinki Seagulls – BC Nokia85:79
11.05.2024Karhu Basket – Kataja97:73
10.05.2024BC Nokia – Helsinki Seagulls85:60
08.05.2024Helsinki Seagulls – BC Nokia63:69
05.05.2024BC Nokia – Kataja75:74
04.05.2024Helsinki Seagulls – Karhu Basket100:91
03.05.2024Kataja – BC Nokia104:90
02.05.2024Karhu Basket – Helsinki Seagulls78:73
01.05.2024BC Nokia – Kataja90:93
Aprill 2024 · 23 mängu
Kõik hooaja tulemused · Aprill 2024
KuupäevMängTulemus
29.04.2024Helsinki Seagulls – Karhu Basket81:76
29.04.2024Kataja – BC Nokia80:93
27.04.2024Karhu Basket – Helsinki Seagulls50:67
25.04.2024BC Nokia – Kataja85:64
24.04.2024Helsinki Seagulls – Karhu Basket81:84
22.04.2024Kataja – BC Nokia99:75
22.04.2024Karhu Basket – Helsinki Seagulls73:80
19.04.2024BC Nokia – Kataja86:67
18.04.2024Helsinki Seagulls – Karhu Basket81:88
14.04.2024Kataja – UU-Korihait Uusikaupunki71:70
13.04.2024Karhu Basket – Salon Vilpas92:89 LA
12.04.2024UU-Korihait Uusikaupunki – Kataja74:75
12.04.2024BC Nokia – Kouvot Kouvola89:85
11.04.2024Salon Vilpas – Karhu Basket97:76
11.04.2024Helsinki Seagulls – Kobrat88:71
09.04.2024Kouvot Kouvola – BC Nokia65:79
09.04.2024Kataja – UU-Korihait Uusikaupunki91:85
08.04.2024Kobrat – Helsinki Seagulls78:82
08.04.2024Karhu Basket – Salon Vilpas97:92
06.04.2024BC Nokia – Kouvot Kouvola97:95 LA
05.04.2024UU-Korihait Uusikaupunki – Kataja95:74
05.04.2024Salon Vilpas – Karhu Basket55:72
05.04.2024Helsinki Seagulls – Kobrat88:70
Märts 2024 · 42 mängu
Kõik hooaja tulemused · Märts 2024
KuupäevMängTulemus
30.03.2024UU-Korihait Uusikaupunki – Karhu Basket89:72
30.03.2024KTP Kotka Basket – Pyrintö Tampere114:106 LA
30.03.2024Kouvot Kouvola – Kobrat78:76
30.03.2024Kataja – Salon Vilpas84:90
30.03.2024Helsinki Seagulls – BC Nokia93:78
30.03.2024Bisons Loimaa – Lahti Basketball98:92
27.03.2024Pyrintö Tampere – Kouvot Kouvola71:73
27.03.2024Lahti Basketball – KTP Kotka Basket115:102
27.03.2024Kobrat – Bisons Loimaa83:85
26.03.2024Salon Vilpas – Helsinki Seagulls78:88
26.03.2024BC Nokia – UU-Korihait Uusikaupunki75:86
23.03.2024Kobrat – KTP Kotka Basket83:74
22.03.2024Salon Vilpas – Karhu Basket81:77
22.03.2024Pyrintö Tampere – Lahti Basketball92:68
22.03.2024Kouvot Kouvola – Bisons Loimaa74:65
22.03.2024Helsinki Seagulls – UU-Korihait Uusikaupunki100:64
22.03.2024BC Nokia – Kataja97:88
20.03.2024Lahti Basketball – Kobrat77:89
19.03.2024Karhu Basket – Kataja62:69
16.03.2024Karhu Basket – BC Nokia90:71
16.03.2024UU-Korihait Uusikaupunki – Salon Vilpas83:74
16.03.2024Kataja – Helsinki Seagulls77:87
15.03.2024KTP Kotka Basket – Kouvot Kouvola84:78
15.03.2024Bisons Loimaa – Pyrintö Tampere100:95
13.03.2024Kataja – UU-Korihait Uusikaupunki81:77
10.03.2024Kouvot Kouvola – Lahti Basketball88:68
09.03.2024BC Nokia – Salon Vilpas91:87
09.03.2024Helsinki Seagulls – Karhu Basket104:84
09.03.2024Kobrat – Pyrintö Tampere91:96
08.03.2024KTP Kotka Basket – Bisons Loimaa84:76
06.03.2024Pyrintö Tampere – KTP Kotka Basket97:104 LA
06.03.2024Lahti Basketball – Bisons Loimaa64:82
06.03.2024Kobrat – Kouvot Kouvola64:81
06.03.2024Karhu Basket – UU-Korihait Uusikaupunki77:63
06.03.2024BC Nokia – Helsinki Seagulls77:85
05.03.2024Salon Vilpas – Kataja81:78
03.03.2024Kouvot Kouvola – Pyrintö Tampere76:55
02.03.2024UU-Korihait Uusikaupunki – BC Nokia94:91
02.03.2024Kataja – Karhu Basket84:92
01.03.2024KTP Kotka Basket – Lahti Basketball87:107
01.03.2024Helsinki Seagulls – Salon Vilpas79:91
01.03.2024Bisons Loimaa – Kobrat84:89
Veebruar 2024 · 24 mängu
Kõik hooaja tulemused · Veebruar 2024
KuupäevMängTulemus
17.02.2024Karhu Basket – Salon Vilpas77:70
17.02.2024UU-Korihait Uusikaupunki – Helsinki Seagulls78:66
17.02.2024Lahti Basketball – Pyrintö Tampere90:104
17.02.2024Bisons Loimaa – Kouvot Kouvola87:101
17.02.2024Kataja – BC Nokia81:73
16.02.2024KTP Kotka Basket – Kobrat80:82
14.02.2024Salon Vilpas – UU-Korihait Uusikaupunki76:79
14.02.2024Pyrintö Tampere – Bisons Loimaa73:88
14.02.2024Kouvot Kouvola – KTP Kotka Basket89:72
14.02.2024Helsinki Seagulls – Kataja97:69
14.02.2024BC Nokia – Karhu Basket92:83
13.02.2024Kobrat – Lahti Basketball78:83
11.02.2024UU-Korihait Uusikaupunki – Kataja90:81
11.02.2024Lahti Basketball – Kouvot Kouvola82:75
10.02.2024Karhu Basket – Helsinki Seagulls90:77
10.02.2024Pyrintö Tampere – Kobrat97:84
10.02.2024Bisons Loimaa – KTP Kotka Basket91:76
08.02.2024Salon Vilpas – BC Nokia82:72
03.02.2024UU-Korihait Uusikaupunki – Helsinki Seagulls99:93
03.02.2024Salon Vilpas – Kobrat90:67
03.02.2024Kouvot Kouvola – Bisons Loimaa101:77
03.02.2024Kataja – Lahti Basketball110:68
03.02.2024Karhu Basket – Pyrintö Tampere84:66
03.02.2024BC Nokia – KTP Kotka Basket100:94 LA
Jaanuar 2024 · 29 mängu
Kõik hooaja tulemused · Jaanuar 2024
KuupäevMängTulemus
27.01.2024Bisons Loimaa – Kataja85:95
27.01.2024Kobrat – BC Nokia68:76
27.01.2024Pyrintö Tampere – UU-Korihait Uusikaupunki88:83
26.01.2024KTP Kotka Basket – Karhu Basket71:94
26.01.2024Helsinki Seagulls – Kouvot Kouvola68:82
24.01.2024Lahti Basketball – Salon Vilpas80:103
16.01.2024BC Nokia – Lahti Basketball98:82
16.01.2024Kataja – Helsinki Seagulls90:79
16.01.2024Kouvot Kouvola – UU-Korihait Uusikaupunki87:83
16.01.2024Karhu Basket – Kobrat100:103 LA
16.01.2024Salon Vilpas – Bisons Loimaa100:73
16.01.2024Pyrintö Tampere – KTP Kotka Basket92:66
13.01.2024UU-Korihait Uusikaupunki – KTP Kotka Basket101:89
12.01.2024Kouvot Kouvola – Kataja84:69
12.01.2024Kobrat – Pyrintö Tampere83:66
12.01.2024Bisons Loimaa – BC Nokia89:94
10.01.2024UU-Korihait Uusikaupunki – Lahti Basketball101:109
10.01.2024Helsinki Seagulls – Salon Vilpas100:91
07.01.2024Pyrintö Tampere – Lahti Basketball112:83
06.01.2024Salon Vilpas – Kouvot Kouvola112:110 LA
05.01.2024KTP Kotka Basket – Kobrat74:65
05.01.2024Kataja – UU-Korihait Uusikaupunki96:92
05.01.2024Karhu Basket – Bisons Loimaa89:69
05.01.2024BC Nokia – Helsinki Seagulls91:82
03.01.2024Kataja – Karhu Basket78:73
03.01.2024Bisons Loimaa – Kobrat76:88
02.01.2024Helsinki Seagulls – KTP Kotka Basket101:88
02.01.2024Kouvot Kouvola – Pyrintö Tampere74:80
02.01.2024Salon Vilpas – BC Nokia79:88
Detsember 2023 · 32 mängu
Kõik hooaja tulemused · Detsember 2023
KuupäevMängTulemus
31.12.2023Lahti Basketball – KTP Kotka Basket92:88
31.12.2023Kouvot Kouvola – BC Nokia114:110 LA
30.12.2023Kataja – Salon Vilpas81:92
30.12.2023Helsinki Seagulls – Karhu Basket93:87
30.12.2023UU-Korihait Uusikaupunki – Kobrat109:94
30.12.2023Bisons Loimaa – Pyrintö Tampere77:96
28.12.2023Salon Vilpas – UU-Korihait Uusikaupunki95:89
28.12.2023Pyrintö Tampere – Helsinki Seagulls59:88
28.12.2023KTP Kotka Basket – Bisons Loimaa75:77
28.12.2023Kobrat – Lahti Basketball102:87
28.12.2023Karhu Basket – Kouvot Kouvola94:90
28.12.2023BC Nokia – Kataja123:80
22.12.2023Karhu Basket – KTP Kotka Basket106:65
19.12.2023Lahti Basketball – Karhu Basket77:89
16.12.2023Pyrintö Tampere – Kataja68:79
16.12.2023Karhu Basket – Salon Vilpas89:79
16.12.2023Kobrat – Helsinki Seagulls78:84
15.12.2023Lahti Basketball – Bisons Loimaa88:101
13.12.2023BC Nokia – UU-Korihait Uusikaupunki90:84
12.12.2023KTP Kotka Basket – Kouvot Kouvola98:80
11.12.2023Helsinki Seagulls – Lahti Basketball105:74
09.12.2023BC Nokia – Karhu Basket84:91
09.12.2023Salon Vilpas – Pyrintö Tampere92:95
09.12.2023Kouvot Kouvola – Kobrat83:63
09.12.2023Kataja – KTP Kotka Basket76:77
09.12.2023UU-Korihait Uusikaupunki – Bisons Loimaa102:96
06.12.2023Kobrat – Kataja69:88
02.12.2023Pyrintö Tampere – BC Nokia84:91
02.12.2023Karhu Basket – UU-Korihait Uusikaupunki111:116 LA
02.12.2023Bisons Loimaa – Helsinki Seagulls73:89
01.12.2023KTP Kotka Basket – Salon Vilpas89:97
01.12.2023Lahti Basketball – Kouvot Kouvola97:112
November 2023 · 29 mängu
Kõik hooaja tulemused · November 2023
KuupäevMängTulemus
29.11.2023Pyrintö Tampere – Karhu Basket109:100
29.11.2023Lahti Basketball – Kataja96:103
29.11.2023Bisons Loimaa – Kouvot Kouvola95:98
28.11.2023KTP Kotka Basket – BC Nokia93:98
28.11.2023Kobrat – Salon Vilpas66:76
28.11.2023Helsinki Seagulls – UU-Korihait Uusikaupunki112:74
25.11.2023Kataja – Bisons Loimaa88:86
25.11.2023UU-Korihait Uusikaupunki – Pyrintö Tampere84:74
24.11.2023Kouvot Kouvola – Helsinki Seagulls76:105
24.11.2023BC Nokia – Kobrat74:91
22.11.2023Salon Vilpas – Lahti Basketball103:99 LA
18.11.2023UU-Korihait Uusikaupunki – Kouvot Kouvola88:76
18.11.2023Kobrat – Karhu Basket77:68
18.11.2023Helsinki Seagulls – Kataja92:75
18.11.2023Lahti Basketball – BC Nokia70:99
17.11.2023KTP Kotka Basket – Pyrintö Tampere84:60
15.11.2023Bisons Loimaa – Salon Vilpas79:90
11.11.2023Karhu Basket – Lahti Basketball106:59
11.11.2023Salon Vilpas – Helsinki Seagulls73:88
11.11.2023Kataja – Kouvot Kouvola105:85
10.11.2023KTP Kotka Basket – UU-Korihait Uusikaupunki90:96
10.11.2023BC Nokia – Bisons Loimaa102:82
08.11.2023Pyrintö Tampere – Kobrat75:88
05.11.2023UU-Korihait Uusikaupunki – Kataja74:89
05.11.2023Bisons Loimaa – Karhu Basket85:80
04.11.2023Kobrat – KTP Kotka Basket79:83
03.11.2023Kouvot Kouvola – Salon Vilpas95:82
03.11.2023Helsinki Seagulls – BC Nokia106:77
01.11.2023Lahti Basketball – Pyrintö Tampere93:89
Oktoober 2023 · 31 mängu
Kõik hooaja tulemused · Oktoober 2023
KuupäevMängTulemus
28.10.2023Karhu Basket – Helsinki Seagulls75:76
28.10.2023Salon Vilpas – Kataja80:75
28.10.2023Pyrintö Tampere – Bisons Loimaa80:78
27.10.2023Kobrat – UU-Korihait Uusikaupunki78:73
27.10.2023KTP Kotka Basket – Lahti Basketball104:103
25.10.2023BC Nokia – Kouvot Kouvola75:70
21.10.2023Kataja – BC Nokia81:85
21.10.2023Lahti Basketball – Kobrat88:83
21.10.2023Kouvot Kouvola – Karhu Basket79:88
20.10.2023Helsinki Seagulls – Pyrintö Tampere109:91
20.10.2023Bisons Loimaa – KTP Kotka Basket87:93
18.10.2023UU-Korihait Uusikaupunki – Salon Vilpas81:72
15.10.2023Pyrintö Tampere – Kouvot Kouvola84:107
14.10.2023Karhu Basket – Kataja88:80
14.10.2023Lahti Basketball – UU-Korihait Uusikaupunki87:104
13.10.2023KTP Kotka Basket – Helsinki Seagulls84:79
13.10.2023Kobrat – Bisons Loimaa100:69
13.10.2023BC Nokia – Salon Vilpas84:90
11.10.2023Salon Vilpas – Karhu Basket69:72
11.10.2023Kataja – Pyrintö Tampere77:71
10.10.2023Bisons Loimaa – Lahti Basketball106:88
10.10.2023Helsinki Seagulls – Kobrat88:64
10.10.2023UU-Korihait Uusikaupunki – BC Nokia91:97
10.10.2023Kouvot Kouvola – KTP Kotka Basket98:86
08.10.2023KTP Kotka Basket – Kataja67:68
07.10.2023Karhu Basket – BC Nokia67:80
06.10.2023Pyrintö Tampere – Salon Vilpas83:92
06.10.2023Lahti Basketball – Helsinki Seagulls108:116
06.10.2023Kobrat – Kouvot Kouvola99:86
06.10.2023Bisons Loimaa – UU-Korihait Uusikaupunki83:86
03.10.2023UU-Korihait Uusikaupunki – Karhu Basket86:81
September 2023 · 5 mängu
Kõik hooaja tulemused · September 2023
KuupäevMängTulemus
30.09.2023Kataja – Kobrat79:76
30.09.2023BC Nokia – Pyrintö Tampere83:63
30.09.2023Helsinki Seagulls – Bisons Loimaa91:71
30.09.2023Salon Vilpas – KTP Kotka Basket87:88
30.09.2023Kouvot Kouvola – Lahti Basketball112:71