Soome Korisliiga

Soome Korisliiga 2024/25

Soome Korisliiga hooajal 2024/25: põhiturniiri tabel, resultatiivseimad mängijad, hooaja tipud ja kõik tulemused.

Hooaeg 2024/25 numbrites

220
mängu
169,3
punkti mängus
6%
lisaajale
58%
koduvõite

Punktid veerandite kaupa: 42,1 · 42,1 · 41,9 · 41,8

Kõik hooaja mängud, play-off kaasa arvatud; ettevalmistusmängud on välja jäetud.

Hooaeg 2024/25 numbrites
MängTulemusKuupäev
Suurim võitSalon Vilpas – UU-Korihait Uusikaupunki109:6109.11.2024
Kõige punktirohkem mängKataja – Salon Vilpas116:114 LA06.11.2024

LA – otsustati lisaajal.

Tabel

Tabel
KohtMeeskondMVKVõidu %Punktid
1Helsinki Seagulls2219386%2136:1835
2Kataja2215768%1973:1875
3Karhu Basket2215768%1813:1746
4Bisons Loimaa22121055%1774:1730
5Salon Vilpas22121055%1880:1843
6UU-Korihait Uusikaupunki22121055%1782:1779
7Pyrintö Tampere22121055%1824:1846
8Kouvot Kouvola22101245%1800:1880
9BC Nokia2291341%1842:1869
10Honka2291341%1834:1908
11KTP Kotka Basket2241818%1864:1976
12Kobrat2231914%1713:1948

Põhiturniiri tabel, arvutatud selle mängudest: võiduprotsent, siis rohkem võite, vähem mänge ja punktide vahe.

Tabelis on põhiturniiri mängud, 22 mängu meeskonna kohta; jätkusarja alagruppide mängud on allpool tulemuste hulgas.

Resultatiivseimad

Resultatiivseimad
KohtMängijaMeeskondMPP/mLp/mRs/m
1K. CurryKataja2969323,94,24,3
2B. FrancisKouvot Kouvola1944823,61,53,9
3I. Ross
BC Nokia
BC Nokia2754320,13,93,5
4G. Davis
BC Nokia
BC Nokia1937119,511,23,8
5T. PalmiPyrintö Tampere1936519,25,71,9
6W. PersonUU-Korihait Uusikaupunki2444418,52,81,3
7L. SakotaPyrintö Tampere2647918,43,52,8
8J. WoodBisons Loimaa3054318,18,56,1
9T. KingKTP Kotka Basket2748017,82,83,5
10H. HartKouvot Kouvola2238017,36,72,0
11A. ComithierKTP Kotka Basket2948116,66,21,5
12C. HollisHelsinki Seagulls3151316,55,52,4
13D. DonaldsonSalon Vilpas3252516,44,25,2
14D. QuisenberryHonka2845716,34,04,8
15A. GilderKouvot Kouvola1930716,25,62,4

Hooaja kõigi 192 peetud mängu statistika põhjal. M mänge, P punkte, P/m punkte mängus, Lp/m lauapalle mängus, Rs/m resultatiivseid sööte mängus.

Play-off

Veerandfinaalid

Play-off · Veerandfinaalid
AegMängTulemus
Helsinki Seagulls – Kouvot Kouvola105:80
Kataja – Bisons Loimaa109:69
Salon Vilpas – UU-Korihait Uusikaupunki87:84
Karhu Basket – Pyrintö Tampere87:81
UU-Korihait Uusikaupunki – Salon Vilpas76:73
Bisons Loimaa – Kataja76:94
Kouvot Kouvola – Helsinki Seagulls93:87 LA
Pyrintö Tampere – Karhu Basket98:103
Helsinki Seagulls – Kouvot Kouvola101:64
Karhu Basket – Pyrintö Tampere107:78
Salon Vilpas – UU-Korihait Uusikaupunki92:91
Kataja – Bisons Loimaa93:81
UU-Korihait Uusikaupunki – Salon Vilpas71:58
Kouvot Kouvola – Helsinki Seagulls60:77
Salon Vilpas – UU-Korihait Uusikaupunki75:68

Poolfinaalid

Play-off · Poolfinaalid
AegMängTulemus
Helsinki Seagulls – Salon Vilpas98:76
Karhu Basket – Kataja93:79
Salon Vilpas – Helsinki Seagulls84:97
Kataja – Karhu Basket82:96
Helsinki Seagulls – Salon Vilpas92:73
Karhu Basket – Kataja87:79
Salon Vilpas – Helsinki Seagulls76:90
Kataja – Karhu Basket87:99

3. koha mäng

Play-off · 3. koha mäng
AegMängTulemus
Kataja – Salon Vilpas99:100 LA

Finaal

Play-off · Finaal
AegMängTulemus
Helsinki Seagulls – Karhu Basket89:56
Karhu Basket – Helsinki Seagulls80:89
Helsinki Seagulls – Karhu Basket82:79
Karhu Basket – Helsinki Seagulls56:68

Kõik hooaja tulemused

Mai 2025 · 2 mängu
Kõik hooaja tulemused · Mai 2025
KuupäevMängTulemus
06.05.2025Karhu Basket – Helsinki Seagulls56:68
03.05.2025Helsinki Seagulls – Karhu Basket82:79
Aprill 2025 · 12 mängu
Kõik hooaja tulemused · Aprill 2025
KuupäevMängTulemus
29.04.2025Karhu Basket – Helsinki Seagulls80:89
26.04.2025Helsinki Seagulls – Karhu Basket89:56
19.04.2025Kataja – Salon Vilpas99:100 LA
15.04.2025Kataja – Karhu Basket87:99
14.04.2025Salon Vilpas – Helsinki Seagulls76:90
12.04.2025Karhu Basket – Kataja87:79
11.04.2025Helsinki Seagulls – Salon Vilpas92:73
09.04.2025Kataja – Karhu Basket82:96
08.04.2025Salon Vilpas – Helsinki Seagulls84:97
05.04.2025Karhu Basket – Kataja93:79
05.04.2025Helsinki Seagulls – Salon Vilpas98:76
02.04.2025Salon Vilpas – UU-Korihait Uusikaupunki75:68
Märts 2025 · 42 mängu
Kõik hooaja tulemused · Märts 2025
KuupäevMängTulemus
31.03.2025Kouvot Kouvola – Helsinki Seagulls60:77
31.03.2025UU-Korihait Uusikaupunki – Salon Vilpas71:58
29.03.2025Kataja – Bisons Loimaa93:81
28.03.2025Salon Vilpas – UU-Korihait Uusikaupunki92:91
28.03.2025Karhu Basket – Pyrintö Tampere107:78
28.03.2025Helsinki Seagulls – Kouvot Kouvola101:64
26.03.2025Pyrintö Tampere – Karhu Basket98:103
26.03.2025Kouvot Kouvola – Helsinki Seagulls93:87 LA
26.03.2025Bisons Loimaa – Kataja76:94
25.03.2025UU-Korihait Uusikaupunki – Salon Vilpas76:73
23.03.2025Karhu Basket – Pyrintö Tampere87:81
22.03.2025Salon Vilpas – UU-Korihait Uusikaupunki87:84
22.03.2025Kataja – Bisons Loimaa109:69
22.03.2025Helsinki Seagulls – Kouvot Kouvola105:80
19.03.2025UU-Korihait Uusikaupunki – Bisons Loimaa93:92
19.03.2025Pyrintö Tampere – Kouvot Kouvola88:100
19.03.2025KTP Kotka Basket – Kobrat90:85
19.03.2025Karhu Basket – Salon Vilpas85:83
19.03.2025Honka – BC Nokia88:89
19.03.2025Helsinki Seagulls – Kataja107:101
15.03.2025BC Nokia – Pyrintö Tampere85:98
15.03.2025Salon Vilpas – Helsinki Seagulls86:70
15.03.2025Kouvot Kouvola – KTP Kotka Basket108:84
14.03.2025Kobrat – Honka79:73
14.03.2025Bisons Loimaa – Karhu Basket73:85
12.03.2025Kataja – UU-Korihait Uusikaupunki94:101
12.03.2025Pyrintö Tampere – KTP Kotka Basket100:82
12.03.2025Bisons Loimaa – Salon Vilpas55:88
08.03.2025Salon Vilpas – Bisons Loimaa102:64
08.03.2025Kataja – Karhu Basket82:75
08.03.2025Kouvot Kouvola – Honka94:78
08.03.2025Helsinki Seagulls – UU-Korihait Uusikaupunki85:81
07.03.2025BC Nokia – Kobrat101:69
05.03.2025UU-Korihait Uusikaupunki – Salon Vilpas75:82
05.03.2025Kobrat – Kouvot Kouvola84:76
05.03.2025Karhu Basket – Helsinki Seagulls90:71
05.03.2025Bisons Loimaa – Kataja82:71
04.03.2025KTP Kotka Basket – BC Nokia85:86
04.03.2025Honka – Pyrintö Tampere79:66
01.03.2025Karhu Basket – UU-Korihait Uusikaupunki95:72
01.03.2025Kouvot Kouvola – BC Nokia94:85
01.03.2025Pyrintö Tampere – Kobrat85:79
Veebruar 2025 · 19 mängu
Kõik hooaja tulemused · Veebruar 2025
KuupäevMängTulemus
28.02.2025Kataja – Salon Vilpas105:84
28.02.2025Honka – KTP Kotka Basket89:94
28.02.2025Helsinki Seagulls – Bisons Loimaa93:74
26.02.2025KTP Kotka Basket – Honka87:67
14.02.2025Kouvot Kouvola – Pyrintö Tampere92:94 LA
12.02.2025Bisons Loimaa – UU-Korihait Uusikaupunki85:93
12.02.2025Kataja – Helsinki Seagulls80:85
12.02.2025BC Nokia – Honka95:84
12.02.2025Salon Vilpas – Karhu Basket80:73
12.02.2025Kobrat – KTP Kotka Basket84:88
08.02.2025UU-Korihait Uusikaupunki – Kataja86:93
08.02.2025KTP Kotka Basket – Kouvot Kouvola84:76
08.02.2025Karhu Basket – Bisons Loimaa98:85
08.02.2025Pyrintö Tampere – BC Nokia77:91
08.02.2025Helsinki Seagulls – Salon Vilpas114:101
06.02.2025Honka – Kobrat95:90
05.02.2025Bisons Loimaa – Helsinki Seagulls80:90
01.02.2025Karhu Basket – Kataja85:69
01.02.2025UU-Korihait Uusikaupunki – Helsinki Seagulls76:97
Jaanuar 2025 · 37 mängu
Kõik hooaja tulemused · Jaanuar 2025
KuupäevMängTulemus
31.01.2025Kobrat – BC Nokia71:79
31.01.2025Honka – Kouvot Kouvola75:102
31.01.2025KTP Kotka Basket – Pyrintö Tampere88:72
29.01.2025Salon Vilpas – UU-Korihait Uusikaupunki78:90
29.01.2025Kataja – Bisons Loimaa85:91
28.01.2025Pyrintö Tampere – Honka95:105
28.01.2025Kouvot Kouvola – Kobrat94:75
28.01.2025Helsinki Seagulls – Karhu Basket92:76
28.01.2025BC Nokia – KTP Kotka Basket61:98
25.01.2025BC Nokia – Kouvot Kouvola104:88
25.01.2025Salon Vilpas – Kataja80:78
25.01.2025UU-Korihait Uusikaupunki – Karhu Basket99:100 LA
24.01.2025Kobrat – Pyrintö Tampere71:105
18.01.2025Pyrintö Tampere – Karhu Basket66:76
18.01.2025Kobrat – KTP Kotka Basket86:76
18.01.2025Kataja – UU-Korihait Uusikaupunki64:86
18.01.2025Helsinki Seagulls – Kouvot Kouvola88:91
18.01.2025Bisons Loimaa – Honka86:73
18.01.2025BC Nokia – Salon Vilpas82:75
15.01.2025Kataja – Bisons Loimaa102:79
15.01.2025Karhu Basket – UU-Korihait Uusikaupunki72:60
15.01.2025Salon Vilpas – Pyrintö Tampere90:86
14.01.2025KTP Kotka Basket – Helsinki Seagulls83:114
14.01.2025Kouvot Kouvola – BC Nokia98:80
14.01.2025Honka – Kobrat93:88
09.01.2025Pyrintö Tampere – Kouvot Kouvola90:83
08.01.2025Kataja – Karhu Basket92:90
08.01.2025UU-Korihait Uusikaupunki – Salon Vilpas77:82
08.01.2025Kobrat – Bisons Loimaa65:91
07.01.2025BC Nokia – KTP Kotka Basket90:76
07.01.2025Helsinki Seagulls – Honka96:80
04.01.2025Salon Vilpas – Kataja78:73
04.01.2025Bisons Loimaa – Karhu Basket74:76
03.01.2025KTP Kotka Basket – Pyrintö Tampere85:90
03.01.2025Kouvot Kouvola – UU-Korihait Uusikaupunki72:87
03.01.2025Kobrat – Helsinki Seagulls103:109 LA
03.01.2025Honka – BC Nokia92:81
Detsember 2024 · 43 mängu
Kõik hooaja tulemused · Detsember 2024
KuupäevMängTulemus
31.12.2024Pyrintö Tampere – Helsinki Seagulls60:83
30.12.2024UU-Korihait Uusikaupunki – Kobrat101:79
30.12.2024Salon Vilpas – Kouvot Kouvola79:85
30.12.2024Kataja – Honka85:75
30.12.2024Karhu Basket – KTP Kotka Basket100:89
30.12.2024BC Nokia – Bisons Loimaa98:64
28.12.2024KTP Kotka Basket – Kataja94:72
28.12.2024Honka – UU-Korihait Uusikaupunki82:88
28.12.2024Bisons Loimaa – Salon Vilpas87:61
28.12.2024Helsinki Seagulls – BC Nokia107:89
28.12.2024Kouvot Kouvola – Karhu Basket80:91
28.12.2024Kobrat – Pyrintö Tampere84:87 LA
21.12.2024Pyrintö Tampere – Honka88:73
21.12.2024Karhu Basket – Salon Vilpas75:71
21.12.2024Kataja – Kouvot Kouvola92:87
21.12.2024BC Nokia – Kobrat99:72
21.12.2024UU-Korihait Uusikaupunki – KTP Kotka Basket106:88
20.12.2024Helsinki Seagulls – Bisons Loimaa92:84
18.12.2024KTP Kotka Basket – Salon Vilpas83:98
18.12.2024Kobrat – Kataja69:86
18.12.2024Bisons Loimaa – Kouvot Kouvola76:82
18.12.2024BC Nokia – Pyrintö Tampere101:86
17.12.2024Honka – Karhu Basket96:76
17.12.2024Helsinki Seagulls – UU-Korihait Uusikaupunki91:79
15.12.2024Kouvot Kouvola – KTP Kotka Basket98:87
14.12.2024Karhu Basket – Kobrat88:61
14.12.2024Kataja – Helsinki Seagulls84:96
13.12.2024Pyrintö Tampere – Bisons Loimaa79:94
13.12.2024UU-Korihait Uusikaupunki – BC Nokia90:80
13.12.2024Salon Vilpas – Honka91:79
10.12.2024Salon Vilpas – BC Nokia92:107
10.12.2024Honka – Kouvot Kouvola97:96 LA
10.12.2024Helsinki Seagulls – Karhu Basket99:69
07.12.2024Pyrintö Tampere – UU-Korihait Uusikaupunki94:80
07.12.2024BC Nokia – Kataja81:101
07.12.2024Bisons Loimaa – KTP Kotka Basket76:70
06.12.2024Kobrat – Salon Vilpas79:81
04.12.2024UU-Korihait Uusikaupunki – Bisons Loimaa84:64
04.12.2024Salon Vilpas – Helsinki Seagulls99:102
04.12.2024Kataja – Pyrintö Tampere91:97
04.12.2024Karhu Basket – BC Nokia91:85
03.12.2024Kouvot Kouvola – Kobrat81:76
03.12.2024KTP Kotka Basket – Honka92:96
November 2024 · 29 mängu
Kõik hooaja tulemused · November 2024
KuupäevMängTulemus
29.11.2024UU-Korihait Uusikaupunki – Kataja95:72
29.11.2024KTP Kotka Basket – Kobrat80:65
29.11.2024Kouvot Kouvola – Helsinki Seagulls87:106
29.11.2024Karhu Basket – Pyrintö Tampere73:78
16.11.2024Pyrintö Tampere – Salon Vilpas81:98
16.11.2024Bisons Loimaa – Kataja78:85
16.11.2024UU-Korihait Uusikaupunki – Karhu Basket89:91
15.11.2024Kobrat – Honka67:84
15.11.2024Helsinki Seagulls – KTP Kotka Basket99:88
15.11.2024BC Nokia – Kouvot Kouvola72:80
12.11.2024KTP Kotka Basket – BC Nokia82:77
12.11.2024Honka – Bisons Loimaa80:88
09.11.2024Karhu Basket – Kataja78:101
09.11.2024Salon Vilpas – UU-Korihait Uusikaupunki109:61
09.11.2024Bisons Loimaa – Kobrat96:71
08.11.2024Honka – Helsinki Seagulls78:101
08.11.2024Kouvot Kouvola – Pyrintö Tampere67:91
06.11.2024UU-Korihait Uusikaupunki – Kouvot Kouvola64:58
06.11.2024Pyrintö Tampere – KTP Kotka Basket91:89
06.11.2024Kataja – Salon Vilpas116:114 LA
06.11.2024Karhu Basket – Bisons Loimaa78:81
05.11.2024Helsinki Seagulls – Kobrat107:92
05.11.2024BC Nokia – Honka88:82 LA
02.11.2024Salon Vilpas – Karhu Basket60:76
02.11.2024Bisons Loimaa – Helsinki Seagulls100:102 LA
01.11.2024KTP Kotka Basket – UU-Korihait Uusikaupunki79:61
01.11.2024Kouvot Kouvola – Kataja68:94
01.11.2024Kobrat – BC Nokia64:78
01.11.2024Honka – Pyrintö Tampere65:78
Oktoober 2024 · 36 mängu
Kõik hooaja tulemused · Oktoober 2024
KuupäevMängTulemus
27.10.2024Pyrintö Tampere – Kobrat84:72
26.10.2024Salon Vilpas – Bisons Loimaa77:73
26.10.2024Karhu Basket – Kouvot Kouvola95:70
26.10.2024Kataja – KTP Kotka Basket107:94
26.10.2024UU-Korihait Uusikaupunki – Honka79:87
25.10.2024BC Nokia – Helsinki Seagulls77:75
23.10.2024Kobrat – UU-Korihait Uusikaupunki87:70
22.10.2024KTP Kotka Basket – Karhu Basket85:86
22.10.2024Kouvot Kouvola – Salon Vilpas79:66
22.10.2024Honka – Kataja92:95 LA
22.10.2024Helsinki Seagulls – Pyrintö Tampere95:91
22.10.2024Bisons Loimaa – BC Nokia77:64
19.10.2024Karhu Basket – Honka85:63
19.10.2024Salon Vilpas – KTP Kotka Basket89:85
19.10.2024Kataja – Kobrat91:79
19.10.2024Pyrintö Tampere – BC Nokia96:87
18.10.2024Kouvot Kouvola – Bisons Loimaa65:81
16.10.2024UU-Korihait Uusikaupunki – Helsinki Seagulls58:97
12.10.2024BC Nokia – UU-Korihait Uusikaupunki81:98
11.10.2024Bisons Loimaa – Pyrintö Tampere77:69
11.10.2024Helsinki Seagulls – Kataja105:78
11.10.2024KTP Kotka Basket – Kouvot Kouvola101:107 LA
11.10.2024Kobrat – Karhu Basket97:88
11.10.2024Honka – Salon Vilpas82:96
09.10.2024UU-Korihait Uusikaupunki – Pyrintö Tampere83:76
09.10.2024Salon Vilpas – Kobrat89:81
09.10.2024Kataja – BC Nokia92:74
09.10.2024Karhu Basket – Helsinki Seagulls80:78
08.10.2024KTP Kotka Basket – Bisons Loimaa71:74
08.10.2024Kouvot Kouvola – Honka77:91
05.10.2024Honka – KTP Kotka Basket94:87 LA
04.10.2024BC Nokia – Karhu Basket71:79
04.10.2024Bisons Loimaa – UU-Korihait Uusikaupunki74:86
04.10.2024Pyrintö Tampere – Kataja66:100
04.10.2024Kobrat – Kouvot Kouvola76:89
04.10.2024Helsinki Seagulls – Salon Vilpas94:85