Soome Korisliiga

Soome Korisliiga 2025/26

Soome Korisliiga hooajal 2025/26: põhiturniiri tabel, resultatiivseimad mängijad, hooaja tipud ja kõik tulemused.

Hooaeg 2025/26 numbrites

235
mängu
171,5
punkti mängus
2%
lisaajale
58%
koduvõite

Punktid veerandite kaupa: 43,8 · 42,5 · 42,3 · 42,3

Kõik hooaja mängud, play-off kaasa arvatud; ettevalmistusmängud on välja jäetud.

Hooaeg 2025/26 numbrites
MängTulemusKuupäev
Suurim võitKobrat – Bisons Loimaa63:12007.02.2026
Kõige punktirohkem mängLahti Basketball – Kobrat118:11215.02.2026

LA – otsustati lisaajal.

Tabel

Tabel
KohtMeeskondMVKVõidu %Punktid
1Karhu Basket2217577%1848:1751
2Honka2216673%1973:1941
3Salon Vilpas2215768%2062:1836
4KTP Kotka Basket22121055%1865:1792
5Helsinki Seagulls22121055%1860:1789
6UU-Korihait Uusikaupunki22121055%1989:1931
7Kataja22111150%1936:1916
8Bisons Loimaa2291341%1872:1896
9Lahti Basketball2291341%1965:1994
10Pyrintö Tampere2291341%1835:1905
11Kouvot Kouvola2261627%1949:2114
12Kobrat2241818%1774:2063

Põhiturniiri tabel, arvutatud selle mängudest: võiduprotsent, siis rohkem võite, vähem mänge ja punktide vahe.

Tabelis on põhiturniiri mängud, 22 mängu meeskonna kohta; jätkusarja alagruppide mängud on allpool tulemuste hulgas.

Resultatiivseimad

Resultatiivseimad
KohtMängijaMeeskondMPP/mLp/mRs/m
1D. HarmonKataja1952527,64,34,3
2J. Carlos
Kobrat
Kobrat1637623,54,06,3
3F. ChampionUU-Korihait Uusikaupunki2044822,48,84,0
4B. StroudKouvot Kouvola2347920,88,75,4
5T. KokkoBisons Loimaa3161920,03,84,4
6J. TaylorKTP Kotka Basket2039719,96,73,3
7L. WilliamsLahti Basketball3057919,34,22,9
8I. NwekeKarhu Basket2648818,87,72,7
9M. BrooksLahti Basketball1933717,77,52,4
10D. KeelerBisons Loimaa3154617,610,62,1
11J. MarshallKataja2543417,48,21,3
12T. BibbsKouvot Kouvola2034217,15,53,5
13T. BerryKarhu Basket2949116,94,53,0
14E. Reid
Kobrat
Kobrat2236816,710,71,9
15J. BrooksSalon Vilpas3049816,68,12,2

184 mängu statistika põhjal hooaja 192 peetud mängust. M mänge, P punkte, P/m punkte mängus, Lp/m lauapalle mängus, Rs/m resultatiivseid sööte mängus.

Play-off

Veerandfinaalid

Play-off · Veerandfinaalid
AegMängTulemus
Salon Vilpas – Pyrintö Tampere112:64
UU-Korihait Uusikaupunki – Honka88:69
KTP Kotka Basket – Helsinki Seagulls79:77
Karhu Basket – Kataja68:98
Pyrintö Tampere – Salon Vilpas75:82
Helsinki Seagulls – KTP Kotka Basket76:92
Honka – UU-Korihait Uusikaupunki88:87
Kataja – Karhu Basket85:60
Salon Vilpas – Pyrintö Tampere69:70
UU-Korihait Uusikaupunki – Honka95:90
Karhu Basket – Kataja78:94
KTP Kotka Basket – Helsinki Seagulls83:95
Helsinki Seagulls – KTP Kotka Basket85:87
Honka – UU-Korihait Uusikaupunki72:88
Pyrintö Tampere – Salon Vilpas65:74
Kataja – Karhu Basket92:71
Salon Vilpas – Pyrintö Tampere95:71
UU-Korihait Uusikaupunki – Honka92:72
KTP Kotka Basket – Helsinki Seagulls72:81
Helsinki Seagulls – KTP Kotka Basket89:79
KTP Kotka Basket – Helsinki Seagulls70:78

Poolfinaalid

Play-off · Poolfinaalid
AegMängTulemus
Helsinki Seagulls – Kataja86:76
Salon Vilpas – UU-Korihait Uusikaupunki92:84
UU-Korihait Uusikaupunki – Salon Vilpas85:79
Kataja – Helsinki Seagulls80:85
Helsinki Seagulls – Kataja72:92
Salon Vilpas – UU-Korihait Uusikaupunki107:53
UU-Korihait Uusikaupunki – Salon Vilpas88:81
Kataja – Helsinki Seagulls107:100
Salon Vilpas – UU-Korihait Uusikaupunki78:71
Helsinki Seagulls – Kataja64:69
UU-Korihait Uusikaupunki – Salon Vilpas90:77
Kataja – Helsinki Seagulls71:74
Helsinki Seagulls – Kataja58:65
Salon Vilpas – UU-Korihait Uusikaupunki84:77

3. koha mäng

Play-off · 3. koha mäng
AegMängTulemus
UU-Korihait Uusikaupunki – Helsinki Seagulls97:77

Finaal

Play-off · Finaal
AegMängTulemus
Salon Vilpas – Kataja75:84
Kataja – Salon Vilpas75:70
Salon Vilpas – Kataja82:45
Kataja – Salon Vilpas79:86
Salon Vilpas – Kataja90:81
Kataja – Salon Vilpas75:59
Salon Vilpas – Kataja100:69

Kõik hooaja tulemused

Mai 2026 · 8 mängu
Kõik hooaja tulemused · Mai 2026
KuupäevMängTulemus
19.05.2026Salon Vilpas – Kataja100:69
16.05.2026Kataja – Salon Vilpas75:59
14.05.2026Salon Vilpas – Kataja90:81
12.05.2026Kataja – Salon Vilpas79:86
09.05.2026Salon Vilpas – Kataja82:45
05.05.2026Kataja – Salon Vilpas75:70
02.05.2026Salon Vilpas – Kataja75:84
01.05.2026UU-Korihait Uusikaupunki – Helsinki Seagulls97:77
Aprill 2026 · 23 mängu
Kõik hooaja tulemused · Aprill 2026
KuupäevMängTulemus
28.04.2026Salon Vilpas – UU-Korihait Uusikaupunki84:77
28.04.2026Helsinki Seagulls – Kataja58:65
26.04.2026Kataja – Helsinki Seagulls71:74
26.04.2026UU-Korihait Uusikaupunki – Salon Vilpas90:77
24.04.2026Helsinki Seagulls – Kataja64:69
24.04.2026Salon Vilpas – UU-Korihait Uusikaupunki78:71
21.04.2026Kataja – Helsinki Seagulls107:100
21.04.2026UU-Korihait Uusikaupunki – Salon Vilpas88:81
18.04.2026Salon Vilpas – UU-Korihait Uusikaupunki107:53
18.04.2026Helsinki Seagulls – Kataja72:92
15.04.2026Kataja – Helsinki Seagulls80:85
15.04.2026UU-Korihait Uusikaupunki – Salon Vilpas85:79
13.04.2026Salon Vilpas – UU-Korihait Uusikaupunki92:84
12.04.2026Helsinki Seagulls – Kataja86:76
09.04.2026KTP Kotka Basket – Helsinki Seagulls70:78
07.04.2026Helsinki Seagulls – KTP Kotka Basket89:79
05.04.2026KTP Kotka Basket – Helsinki Seagulls72:81
04.04.2026UU-Korihait Uusikaupunki – Honka92:72
03.04.2026Salon Vilpas – Pyrintö Tampere95:71
02.04.2026Kataja – Karhu Basket92:71
01.04.2026Pyrintö Tampere – Salon Vilpas65:74
01.04.2026Honka – UU-Korihait Uusikaupunki72:88
01.04.2026Helsinki Seagulls – KTP Kotka Basket85:87
Märts 2026 · 36 mängu
Kõik hooaja tulemused · Märts 2026
KuupäevMängTulemus
30.03.2026KTP Kotka Basket – Helsinki Seagulls83:95
30.03.2026Karhu Basket – Kataja78:94
29.03.2026UU-Korihait Uusikaupunki – Honka95:90
28.03.2026Salon Vilpas – Pyrintö Tampere69:70
27.03.2026Kataja – Karhu Basket85:60
27.03.2026Honka – UU-Korihait Uusikaupunki88:87
27.03.2026Helsinki Seagulls – KTP Kotka Basket76:92
26.03.2026Pyrintö Tampere – Salon Vilpas75:82
24.03.2026Karhu Basket – Kataja68:98
24.03.2026KTP Kotka Basket – Helsinki Seagulls79:77
23.03.2026UU-Korihait Uusikaupunki – Honka88:69
23.03.2026Salon Vilpas – Pyrintö Tampere112:64
18.03.2026UU-Korihait Uusikaupunki – KTP Kotka Basket81:77
18.03.2026Salon Vilpas – Helsinki Seagulls98:71
18.03.2026Lahti Basketball – Bisons Loimaa89:92
18.03.2026Kouvot Kouvola – Kobrat103:99
18.03.2026Kataja – Pyrintö Tampere75:71
18.03.2026Karhu Basket – Honka92:80
14.03.2026Kobrat – Lahti Basketball101:100
14.03.2026Bisons Loimaa – Kataja89:92
14.03.2026Honka – UU-Korihait Uusikaupunki105:87
14.03.2026Pyrintö Tampere – Kouvot Kouvola78:93
13.03.2026KTP Kotka Basket – Salon Vilpas83:77
13.03.2026Helsinki Seagulls – Karhu Basket80:97
11.03.2026Honka – Salon Vilpas104:86
10.03.2026Pyrintö Tampere – Lahti Basketball93:77
10.03.2026Kataja – Kouvot Kouvola112:88
10.03.2026Karhu Basket – UU-Korihait Uusikaupunki79:89
10.03.2026Helsinki Seagulls – KTP Kotka Basket84:92
10.03.2026Bisons Loimaa – Kobrat106:80
07.03.2026UU-Korihait Uusikaupunki – Helsinki Seagulls86:73
07.03.2026Salon Vilpas – Karhu Basket94:71
06.03.2026KTP Kotka Basket – Honka89:68
06.03.2026Kobrat – Pyrintö Tampere76:81
05.03.2026Kouvot Kouvola – Bisons Loimaa76:74
04.03.2026Pyrintö Tampere – Kataja82:71
Veebruar 2026 · 30 mängu
Kõik hooaja tulemused · Veebruar 2026
KuupäevMängTulemus
22.02.2026Lahti Basketball – Kouvot Kouvola80:96
22.02.2026Kataja – Kobrat103:73
21.02.2026Karhu Basket – KTP Kotka Basket61:86
21.02.2026Pyrintö Tampere – Bisons Loimaa98:79
20.02.2026Salon Vilpas – UU-Korihait Uusikaupunki75:90
20.02.2026Honka – Helsinki Seagulls98:107
19.02.2026Kobrat – Kouvot Kouvola86:83
18.02.2026Bisons Loimaa – Lahti Basketball93:94
17.02.2026KTP Kotka Basket – UU-Korihait Uusikaupunki95:86
17.02.2026Honka – Karhu Basket93:85
17.02.2026Helsinki Seagulls – Salon Vilpas86:97
15.02.2026Lahti Basketball – Kobrat118:112
15.02.2026Kouvot Kouvola – Pyrintö Tampere63:77
14.02.2026Salon Vilpas – KTP Kotka Basket88:75
14.02.2026Karhu Basket – Helsinki Seagulls82:79
14.02.2026UU-Korihait Uusikaupunki – Honka107:102
14.02.2026Kataja – Bisons Loimaa86:74
11.02.2026Salon Vilpas – Honka98:94
11.02.2026Lahti Basketball – Kataja94:90
11.02.2026Bisons Loimaa – Kouvot Kouvola111:83
10.02.2026KTP Kotka Basket – Helsinki Seagulls79:73
08.02.2026Kouvot Kouvola – Kataja85:79
07.02.2026Kobrat – Bisons Loimaa63:120
07.02.2026UU-Korihait Uusikaupunki – Karhu Basket105:91
06.02.2026Lahti Basketball – Pyrintö Tampere83:92
04.02.2026Kataja – Lahti Basketball82:89
04.02.2026Karhu Basket – Salon Vilpas73:98
04.02.2026Helsinki Seagulls – UU-Korihait Uusikaupunki88:90
03.02.2026Pyrintö Tampere – Kobrat84:65
03.02.2026Honka – KTP Kotka Basket93:98
Jaanuar 2026 · 36 mängu
Kõik hooaja tulemused · Jaanuar 2026
KuupäevMängTulemus
31.01.2026UU-Korihait Uusikaupunki – Salon Vilpas73:83
30.01.2026Bisons Loimaa – Pyrintö Tampere97:86
30.01.2026Kobrat – Kataja91:95
30.01.2026Helsinki Seagulls – Honka98:82
30.01.2026KTP Kotka Basket – Karhu Basket81:88
30.01.2026Kouvot Kouvola – Lahti Basketball79:74
25.01.2026KTP Kotka Basket – UU-Korihait Uusikaupunki108:107 LA
25.01.2026Honka – Bisons Loimaa60:88
24.01.2026Salon Vilpas – Pyrintö Tampere119:66
24.01.2026Lahti Basketball – Kataja107:86
24.01.2026Kobrat – Kouvot Kouvola94:90
24.01.2026Karhu Basket – Helsinki Seagulls79:74
21.01.2026UU-Korihait Uusikaupunki – Lahti Basketball106:94
21.01.2026Kataja – Karhu Basket76:62
21.01.2026Bisons Loimaa – Kobrat86:93
20.01.2026Pyrintö Tampere – Honka84:100
20.01.2026Kouvot Kouvola – KTP Kotka Basket90:80
20.01.2026Helsinki Seagulls – Salon Vilpas84:81
16.01.2026KTP Kotka Basket – Kobrat96:79
15.01.2026Pyrintö Tampere – Bisons Loimaa74:85
15.01.2026Honka – Helsinki Seagulls100:87
14.01.2026Karhu Basket – UU-Korihait Uusikaupunki97:90 LA
14.01.2026Lahti Basketball – Kouvot Kouvola107:96
14.01.2026Salon Vilpas – Kataja89:92
10.01.2026Kouvot Kouvola – Karhu Basket75:84
10.01.2026Kobrat – Pyrintö Tampere99:103
10.01.2026Kataja – Honka74:79
10.01.2026UU-Korihait Uusikaupunki – Salon Vilpas104:98 LA
09.01.2026KTP Kotka Basket – Lahti Basketball101:82
09.01.2026Helsinki Seagulls – Bisons Loimaa85:80
07.01.2026Pyrintö Tampere – Helsinki Seagulls75:87
07.01.2026Lahti Basketball – Kobrat99:85
07.01.2026Bisons Loimaa – Kataja85:91
06.01.2026Honka – UU-Korihait Uusikaupunki97:107
03.01.2026Salon Vilpas – Kouvot Kouvola105:82
03.01.2026Karhu Basket – KTP Kotka Basket79:74
Detsember 2025 · 36 mängu
Kõik hooaja tulemused · Detsember 2025
KuupäevMängTulemus
30.12.2025Kataja – Pyrintö Tampere91:72
30.12.2025Kobrat – Helsinki Seagulls75:107
30.12.2025Kouvot Kouvola – Honka91:97
30.12.2025Lahti Basketball – Karhu Basket89:97
30.12.2025UU-Korihait Uusikaupunki – Bisons Loimaa94:100
30.12.2025KTP Kotka Basket – Salon Vilpas71:93
28.12.2025Helsinki Seagulls – Kataja92:100
28.12.2025Salon Vilpas – Lahti Basketball90:89
28.12.2025Bisons Loimaa – Kouvot Kouvola88:79
28.12.2025Pyrintö Tampere – UU-Korihait Uusikaupunki85:87
28.12.2025Honka – KTP Kotka Basket89:84
27.12.2025Karhu Basket – Kobrat78:65
21.12.2025UU-Korihait Uusikaupunki – Helsinki Seagulls92:76
20.12.2025Karhu Basket – Salon Vilpas79:74
20.12.2025Kobrat – Kataja77:94
19.12.2025Kouvot Kouvola – Pyrintö Tampere100:105
19.12.2025Lahti Basketball – Honka96:87
19.12.2025KTP Kotka Basket – Bisons Loimaa85:72
17.12.2025Bisons Loimaa – Lahti Basketball77:80
17.12.2025Kataja – UU-Korihait Uusikaupunki97:89
17.12.2025Salon Vilpas – Kobrat109:87
17.12.2025Pyrintö Tampere – KTP Kotka Basket67:79
16.12.2025Honka – Karhu Basket97:79
16.12.2025Helsinki Seagulls – Kouvot Kouvola88:105
13.12.2025Salon Vilpas – Honka99:103
10.12.2025Lahti Basketball – Pyrintö Tampere77:78
10.12.2025Karhu Basket – Bisons Loimaa86:78
09.12.2025Kobrat – UU-Korihait Uusikaupunki66:81
09.12.2025KTP Kotka Basket – Helsinki Seagulls82:88
09.12.2025Kouvot Kouvola – Kataja90:108
06.12.2025Pyrintö Tampere – Karhu Basket72:88
06.12.2025Kataja – KTP Kotka Basket83:94
06.12.2025UU-Korihait Uusikaupunki – Kouvot Kouvola88:74
05.12.2025Helsinki Seagulls – Lahti Basketball73:81
05.12.2025Bisons Loimaa – Salon Vilpas75:83
05.12.2025Honka – Kobrat113:83
November 2025 · 25 mängu
Kõik hooaja tulemused · November 2025
KuupäevMängTulemus
22.11.2025UU-Korihait Uusikaupunki – KTP Kotka Basket81:71
22.11.2025Kataja – Lahti Basketball107:93
21.11.2025Pyrintö Tampere – Salon Vilpas63:73
21.11.2025Kouvot Kouvola – Kobrat90:88
21.11.2025Helsinki Seagulls – Karhu Basket63:84
21.11.2025Bisons Loimaa – Honka85:87
15.11.2025Karhu Basket – Kataja106:99
15.11.2025Salon Vilpas – Helsinki Seagulls76:67
15.11.2025Lahti Basketball – UU-Korihait Uusikaupunki75:87
14.11.2025KTP Kotka Basket – Kouvot Kouvola103:76
14.11.2025Kobrat – Bisons Loimaa91:102
14.11.2025Honka – Pyrintö Tampere81:69
08.11.2025UU-Korihait Uusikaupunki – Karhu Basket77:84
08.11.2025Kouvot Kouvola – Lahti Basketball78:103
08.11.2025Kataja – Salon Vilpas87:83
08.11.2025Bisons Loimaa – Pyrintö Tampere77:101
07.11.2025Kobrat – KTP Kotka Basket60:75
07.11.2025Helsinki Seagulls – Honka82:91
05.11.2025Pyrintö Tampere – Kobrat133:80
05.11.2025Lahti Basketball – KTP Kotka Basket82:89
05.11.2025Karhu Basket – Kouvot Kouvola95:75
04.11.2025Salon Vilpas – UU-Korihait Uusikaupunki93:87
04.11.2025Honka – Kataja98:88
04.11.2025Bisons Loimaa – Helsinki Seagulls78:101
01.11.2025Kataja – Bisons Loimaa77:84
Oktoober 2025 · 41 mängu
Kõik hooaja tulemused · Oktoober 2025
KuupäevMängTulemus
31.10.2025UU-Korihait Uusikaupunki – Honka89:90
31.10.2025KTP Kotka Basket – Karhu Basket86:77
31.10.2025Kouvot Kouvola – Salon Vilpas110:88
31.10.2025Kobrat – Lahti Basketball95:91
31.10.2025Helsinki Seagulls – Pyrintö Tampere92:69
28.10.2025Helsinki Seagulls – Kobrat88:73
25.10.2025Pyrintö Tampere – Kataja95:78
25.10.2025Karhu Basket – Lahti Basketball88:81
25.10.2025Honka – Kouvot Kouvola95:78
24.10.2025Salon Vilpas – KTP Kotka Basket89:78
24.10.2025Bisons Loimaa – UU-Korihait Uusikaupunki99:92
22.10.2025UU-Korihait Uusikaupunki – Pyrintö Tampere72:77
22.10.2025Kobrat – Karhu Basket74:77
22.10.2025Kataja – Helsinki Seagulls69:75
21.10.2025Lahti Basketball – Salon Vilpas90:105
21.10.2025KTP Kotka Basket – Honka97:81
21.10.2025Kouvot Kouvola – Bisons Loimaa103:94
18.10.2025Salon Vilpas – Karhu Basket116:75
18.10.2025Kataja – Kobrat74:78
18.10.2025Honka – Lahti Basketball105:87
18.10.2025Pyrintö Tampere – Kouvot Kouvola96:90
17.10.2025Helsinki Seagulls – UU-Korihait Uusikaupunki95:62
17.10.2025Bisons Loimaa – KTP Kotka Basket92:68
14.10.2025Helsinki Seagulls – KTP Kotka Basket80:75
11.10.2025Karhu Basket – Honka99:53
11.10.2025UU-Korihait Uusikaupunki – Kataja85:81 LA
10.10.2025Lahti Basketball – Bisons Loimaa100:76
10.10.2025KTP Kotka Basket – Pyrintö Tampere95:68
10.10.2025Kouvot Kouvola – Helsinki Seagulls77:97
10.10.2025Kobrat – Salon Vilpas75:89
08.10.2025UU-Korihait Uusikaupunki – Kobrat108:83
08.10.2025Pyrintö Tampere – Lahti Basketball109:77
08.10.2025Kataja – Kouvot Kouvola107:109 LA
08.10.2025Bisons Loimaa – Karhu Basket89:77
07.10.2025Honka – Salon Vilpas90:121
05.10.2025Lahti Basketball – Helsinki Seagulls85:79
04.10.2025Salon Vilpas – Bisons Loimaa89:82
04.10.2025Karhu Basket – Pyrintö Tampere78:74
03.10.2025KTP Kotka Basket – Kataja74:77
03.10.2025Kouvot Kouvola – UU-Korihait Uusikaupunki91:104
03.10.2025Kobrat – Honka74:80