Jaapani B.League

Jaapani B.League 2023/24

Jaapani B.League hooajal 2023/24: lõpptabel, resultatiivseimad mängijad, hooaja tipud ja kõik tulemused.

Hooaeg 2023/24 numbrites

739
mängu
157,7
punkti mängus
5%
lisaajale
52%
koduvõite

Punktid veerandite kaupa: 40,1 · 39,8 · 38,3 · 38,3

Kõik hooaja mängud, play-off kaasa arvatud; ettevalmistusmängud on välja jäetud.

Hooaeg 2023/24 numbrites
MängTulemusKuupäev
Suurim võitIbaraki Robots – Utsunomiya Brex59:10004.05.2024
Kõige punktirohkem mängIbaraki Robots – Kyoto109:10130.12.2023

LA – otsustati lisaajal.

Tabel

Tabel
KohtMeeskondMVKVõidu %Punktid
1Utsunomiya Brex6051985%4896:4154
2Alvark60481280%4875:4197
3NeoPhoenix60461477%5371:4749
4Ryukyu60411968%4956:4667
5Diamond Dolphins60411968%5041:4761
6Hiroshima D.60362460%4751:4402
7SeaHorses Mikawa60362460%4821:4545
8Chiba60352558%5054:4900
9Sun Rockers Shibuya60352558%4520:4443
10Brave Thunders60332755%4825:4703
11Nagoya Fighting Eagles60332755%4553:4496
12Shimane60322853%4899:4724
13Gunma60312952%4801:4913
14Akita60303050%4450:4514
15Saga60293148%4523:4504
16Sendai60273345%4759:4846
17Nagasaki60273345%4869:5012
18Osaka60253542%4748:4970
19Yokohama60243640%4629:4945
20Hokkaido60174328%4519:4914
21Kyoto60174328%4640:5073
22Ibaraki Robots60124820%4580:5193
23Shinshu60105017%4332:4955
24Toyama604567%4318:5150

Põhiturniiri tabel, arvutatud selle mängudest: võiduprotsent, siis rohkem võite, vähem mänge ja punktide vahe.

Resultatiivseimad

Resultatiivseimad
KohtMängijaMeeskondMPP/mLp/mRs/m
1P. BufordShimane51115922,79,67,4
2Y. KawamuraYokohama52108120,83,17,9
3S. AndoShimane55110720,13,22,6
4S. LongOsaka59116919,810,52,3
5I. BuvaToyama3260118,810,01,5
6D. GardnerSeaHorses Mikawa58107718,66,93,2
7Y. TogashiChiba57102017,91,85,3
8J. MooneyChiba4884217,511,72,2
9R. FranksDiamond Dolphins3459617,57,62,4
10A. CaloiaroOsaka5084917,06,73,9
11N. BootheSendai5999916,96,83,3
12J. Hawkinson
Sun Rockers Shibuya
Sun Rockers Shibuya5287416,87,82,3
13B. BentilGunma4880616,85,51,5
14A. Henry
Nagoya Fighting Eagles
Nagoya Fighting Eagles5591316,65,63,5
15S. EathertonDiamond Dolphins4370216,39,62,6

694 mängu statistika põhjal hooaja 720 peetud mängust. M mänge, P punkte, P/m punkte mängus, Lp/m lauapalle mängus, Rs/m resultatiivseid sööte mängus.

Play-off

Veerandfinaalid

Play-off · Veerandfinaalid
AegMängTulemus
Alvark – Ryukyu80:81 LA
Utsunomiya Brex – Chiba70:82
NeoPhoenix – Hiroshima D.70:77
Diamond Dolphins – SeaHorses Mikawa78:69
Alvark – Ryukyu73:69
Utsunomiya Brex – Chiba67:58
NeoPhoenix – Hiroshima D.66:69
Diamond Dolphins – SeaHorses Mikawa84:75
Alvark – Ryukyu57:58
Utsunomiya Brex – Chiba93:103 LA

Poolfinaalid

Play-off · Poolfinaalid
AegMängTulemus
Diamond Dolphins – Hiroshima D.75:79
Ryukyu – Chiba62:95
Diamond Dolphins – Hiroshima D.84:77
Ryukyu – Chiba81:63
Diamond Dolphins – Hiroshima D.73:79
Ryukyu – Chiba83:67

Finaal

Play-off · Finaal
AegMängTulemus
Ryukyu – Hiroshima D.74:62
Ryukyu – Hiroshima D.63:72
Ryukyu – Hiroshima D.50:65

Kõik hooaja tulemused

Mai 2024 · 43 mängu
Kõik hooaja tulemused · Mai 2024
KuupäevMängTulemus
28.05.2024Ryukyu – Hiroshima D.50:65
26.05.2024Ryukyu – Hiroshima D.63:72
25.05.2024Ryukyu – Hiroshima D.74:62
21.05.2024Ryukyu – Chiba83:67
20.05.2024Diamond Dolphins – Hiroshima D.73:79
19.05.2024Ryukyu – Chiba81:63
19.05.2024Diamond Dolphins – Hiroshima D.84:77
18.05.2024Ryukyu – Chiba62:95
18.05.2024Diamond Dolphins – Hiroshima D.75:79
13.05.2024Utsunomiya Brex – Chiba93:103 LA
13.05.2024Alvark – Ryukyu57:58
12.05.2024Diamond Dolphins – SeaHorses Mikawa84:75
12.05.2024NeoPhoenix – Hiroshima D.66:69
11.05.2024Utsunomiya Brex – Chiba67:58
11.05.2024Alvark – Ryukyu73:69
11.05.2024Diamond Dolphins – SeaHorses Mikawa78:69
11.05.2024NeoPhoenix – Hiroshima D.70:77
10.05.2024Utsunomiya Brex – Chiba70:82
10.05.2024Alvark – Ryukyu80:81 LA
06.05.2024Kyoto – Nagasaki102:105 LA
06.05.2024Saga – Diamond Dolphins68:80
05.05.2024SeaHorses Mikawa – NeoPhoenix79:72
05.05.2024Kyoto – Nagasaki65:82
05.05.2024Ibaraki Robots – Utsunomiya Brex64:88
05.05.2024Gunma – Sendai79:98
05.05.2024Yokohama – Brave Thunders87:79
05.05.2024Sun Rockers Shibuya – Shinshu82:59
05.05.2024Saga – Diamond Dolphins77:81
05.05.2024Osaka – Shimane74:67
05.05.2024Akita – Chiba93:88 LA
05.05.2024Hiroshima D. – Ryukyu80:89
05.05.2024Toyama – Nagoya Fighting Eagles59:80
04.05.2024Toyama – Nagoya Fighting Eagles70:77
04.05.2024Sun Rockers Shibuya – Shinshu94:79
04.05.2024Yokohama – Brave Thunders92:98 LA
04.05.2024Ibaraki Robots – Utsunomiya Brex59:100
04.05.2024Gunma – Sendai97:85
04.05.2024SeaHorses Mikawa – NeoPhoenix91:74
04.05.2024Akita – Chiba72:88
04.05.2024Hiroshima D. – Ryukyu69:59
04.05.2024Hokkaido – Alvark78:85
04.05.2024Osaka – Shimane92:73
03.05.2024Hokkaido – Alvark66:78
Aprill 2024 · 120 mängu
Kõik hooaja tulemused · Aprill 2024
KuupäevMängTulemus
28.04.2024Brave Thunders – Sun Rockers Shibuya77:79
28.04.2024Nagoya Fighting Eagles – Kyoto75:77
28.04.2024Alvark – Gunma80:64
28.04.2024Diamond Dolphins – Ryukyu86:79
28.04.2024Chiba – Utsunomiya Brex74:85
28.04.2024SeaHorses Mikawa – Saga79:89
28.04.2024NeoPhoenix – Toyama103:80
28.04.2024Nagasaki – Osaka84:66
28.04.2024Akita – Hokkaido65:54
28.04.2024Sendai – Ibaraki Robots74:85
28.04.2024Shinshu – Yokohama83:56
28.04.2024Shimane – Hiroshima D.51:65
27.04.2024Alvark – Gunma86:90 LA
27.04.2024Nagasaki – Osaka85:87
27.04.2024Sendai – Ibaraki Robots96:73
27.04.2024Nagoya Fighting Eagles – Kyoto89:87
27.04.2024Brave Thunders – Sun Rockers Shibuya69:68
27.04.2024Chiba – Utsunomiya Brex55:82
27.04.2024Diamond Dolphins – Ryukyu83:77
27.04.2024SeaHorses Mikawa – Saga73:65
27.04.2024NeoPhoenix – Toyama89:64
27.04.2024Akita – Hokkaido73:65
27.04.2024Shinshu – Yokohama69:79
27.04.2024Shimane – Hiroshima D.67:71
21.04.2024Ryukyu – Nagasaki84:91
21.04.2024Brave Thunders – SeaHorses Mikawa81:97
21.04.2024Gunma – Akita72:101
21.04.2024Ibaraki Robots – Chiba99:91
21.04.2024Utsunomiya Brex – Alvark61:70
21.04.2024Kyoto – Saga52:73
21.04.2024Hiroshima D. – Osaka83:71
21.04.2024Sun Rockers Shibuya – NeoPhoenix66:63
21.04.2024Yokohama – Nagoya Fighting Eagles65:75
21.04.2024Sendai – Hokkaido85:83
21.04.2024Toyama – Shinshu73:74
20.04.2024Brave Thunders – SeaHorses Mikawa69:65
20.04.2024Ryukyu – Nagasaki98:67
20.04.2024Toyama – Shinshu62:71
20.04.2024Sun Rockers Shibuya – NeoPhoenix92:87
20.04.2024Sendai – Hokkaido83:74
20.04.2024Diamond Dolphins – Shimane93:63
20.04.2024Gunma – Akita89:59
20.04.2024Ibaraki Robots – Chiba83:89
20.04.2024Utsunomiya Brex – Alvark80:76
20.04.2024Kyoto – Saga88:87
20.04.2024Hiroshima D. – Osaka91:77
20.04.2024Yokohama – Nagoya Fighting Eagles67:96
19.04.2024Diamond Dolphins – Shimane100:85
17.04.2024Alvark – Chiba78:67
17.04.2024Ryukyu – Saga101:97 LA
17.04.2024Utsunomiya Brex – Sendai81:75
17.04.2024Nagoya Fighting Eagles – Brave Thunders78:95
17.04.2024Gunma – Hokkaido90:98
17.04.2024Ibaraki Robots – Akita94:81
17.04.2024Kyoto – Shimane80:92
17.04.2024Nagasaki – Hiroshima D.89:78
17.04.2024NeoPhoenix – Shinshu95:75
17.04.2024SeaHorses Mikawa – Yokohama77:55
17.04.2024Toyama – Sun Rockers Shibuya59:63
17.04.2024Osaka – Diamond Dolphins92:76
14.04.2024Alvark – Ibaraki Robots79:67
14.04.2024Chiba – Gunma88:75
14.04.2024Diamond Dolphins – Nagoya Fighting Eagles67:84
14.04.2024Akita – Sendai82:76
14.04.2024Hiroshima D. – Toyama83:65
14.04.2024Hokkaido – Utsunomiya Brex67:84
14.04.2024Shinshu – Brave Thunders76:80
14.04.2024Sun Rockers Shibuya – SeaHorses Mikawa67:81
14.04.2024Yokohama – NeoPhoenix92:99
14.04.2024Osaka – Kyoto83:93
14.04.2024Shimane – Ryukyu77:73
14.04.2024Saga – Nagasaki73:80
13.04.2024Sun Rockers Shibuya – SeaHorses Mikawa81:76
13.04.2024Saga – Nagasaki61:63
13.04.2024Alvark – Ibaraki Robots88:65
13.04.2024Chiba – Gunma96:65
13.04.2024Diamond Dolphins – Nagoya Fighting Eagles98:87
13.04.2024Hokkaido – Utsunomiya Brex79:71
13.04.2024Yokohama – NeoPhoenix82:90
13.04.2024Hiroshima D. – Toyama84:46
13.04.2024Akita – Sendai72:76
13.04.2024Osaka – Kyoto101:100 LA
13.04.2024Shinshu – Brave Thunders82:90
13.04.2024Shimane – Ryukyu66:80
10.04.2024Ryukyu – Diamond Dolphins95:98 LA
10.04.2024Utsunomiya Brex – Gunma89:77
10.04.2024Akita – Chiba81:76
10.04.2024Brave Thunders – Sun Rockers Shibuya80:52
10.04.2024Hiroshima D. – Shimane61:70
10.04.2024Hokkaido – Ibaraki Robots79:70
10.04.2024Kyoto – Nagasaki82:78
10.04.2024Saga – Osaka86:74 LA
10.04.2024SeaHorses Mikawa – Nagoya Fighting Eagles71:81
10.04.2024Sendai – Alvark68:78
10.04.2024Toyama – NeoPhoenix62:96
10.04.2024Yokohama – Shinshu66:84
07.04.2024Ryukyu – Chiba83:79
07.04.2024Brave Thunders – Hiroshima D.87:98
07.04.2024Nagoya Fighting Eagles – Toyama94:70
07.04.2024Alvark – SeaHorses Mikawa65:61
07.04.2024Diamond Dolphins – Saga88:79
07.04.2024Gunma – Shinshu89:85 LA
07.04.2024Ibaraki Robots – Yokohama95:94
07.04.2024Utsunomiya Brex – Akita85:82
07.04.2024NeoPhoenix – Osaka101:81
07.04.2024Hokkaido – Nagasaki65:86
07.04.2024Sun Rockers Shibuya – Kyoto88:81
07.04.2024Shimane – Sendai92:95 LA
06.04.2024Ryukyu – Chiba85:76
06.04.2024Brave Thunders – Hiroshima D.60:94
06.04.2024Sun Rockers Shibuya – Kyoto91:83
06.04.2024Alvark – SeaHorses Mikawa57:69
06.04.2024Nagoya Fighting Eagles – Toyama90:73
06.04.2024Ibaraki Robots – Yokohama93:94
06.04.2024Diamond Dolphins – Saga88:75
06.04.2024Gunma – Shinshu86:83 LA
06.04.2024Hokkaido – Nagasaki88:85
06.04.2024Utsunomiya Brex – Akita86:51
06.04.2024NeoPhoenix – Osaka96:79
06.04.2024Shimane – Sendai84:77
Märts 2024 · 108 mängu
Kõik hooaja tulemused · Märts 2024
KuupäevMängTulemus
31.03.2024Ryukyu – Ibaraki Robots81:77
31.03.2024Chiba – Brave Thunders95:71
31.03.2024Diamond Dolphins – Toyama110:70
31.03.2024SeaHorses Mikawa – Utsunomiya Brex81:89
31.03.2024Akita – Sun Rockers Shibuya63:65
31.03.2024Nagasaki – Shimane81:85 LA
31.03.2024Hiroshima D. – Gunma84:79
31.03.2024Osaka – Hokkaido98:90
31.03.2024Yokohama – Alvark66:79
31.03.2024Saga – Kyoto81:66
31.03.2024Sendai – NeoPhoenix81:100
31.03.2024Shinshu – Nagoya Fighting Eagles75:83
30.03.2024Ryukyu – Ibaraki Robots98:96
30.03.2024Nagasaki – Shimane74:67
30.03.2024Sendai – NeoPhoenix82:75
30.03.2024Saga – Kyoto64:56
30.03.2024Diamond Dolphins – Toyama102:85
30.03.2024Chiba – Brave Thunders91:77
30.03.2024SeaHorses Mikawa – Utsunomiya Brex78:88
30.03.2024Yokohama – Alvark75:81
30.03.2024Akita – Sun Rockers Shibuya64:69
30.03.2024Hiroshima D. – Gunma92:86
30.03.2024Osaka – Hokkaido96:74
30.03.2024Shinshu – Nagoya Fighting Eagles69:76
27.03.2024Chiba – Utsunomiya Brex70:93
27.03.2024Gunma – Akita68:85
27.03.2024Hokkaido – Alvark71:98
27.03.2024Ibaraki Robots – Sendai74:82
27.03.2024Kyoto – Diamond Dolphins83:90
27.03.2024Nagasaki – Ryukyu68:76
27.03.2024NeoPhoenix – SeaHorses Mikawa102:83
27.03.2024Osaka – Hiroshima D.81:67
27.03.2024Shimane – Saga64:66
27.03.2024Sun Rockers Shibuya – Shinshu65:58
27.03.2024Toyama – Brave Thunders63:75
27.03.2024Nagoya Fighting Eagles – Yokohama80:64
24.03.2024Ryukyu – Akita81:59
24.03.2024Brave Thunders – Saga78:87
24.03.2024Nagoya Fighting Eagles – Shimane75:97
24.03.2024NeoPhoenix – Sun Rockers Shibuya84:81
24.03.2024Alvark – Chiba69:70
24.03.2024Utsunomiya Brex – Sendai94:78
24.03.2024SeaHorses Mikawa – Kyoto70:53
24.03.2024Hokkaido – Ibaraki Robots98:107
24.03.2024Hiroshima D. – Diamond Dolphins84:83
24.03.2024Shinshu – Osaka70:78
24.03.2024Yokohama – Nagasaki102:69
24.03.2024Toyama – Gunma70:88
23.03.2024Ryukyu – Akita78:81
23.03.2024Toyama – Gunma69:84
23.03.2024Brave Thunders – Saga74:65
23.03.2024Alvark – Chiba81:62
23.03.2024Nagoya Fighting Eagles – Shimane76:82
23.03.2024Hokkaido – Ibaraki Robots96:81
23.03.2024NeoPhoenix – Sun Rockers Shibuya94:78
23.03.2024Utsunomiya Brex – Sendai104:83
23.03.2024Yokohama – Nagasaki76:90
23.03.2024SeaHorses Mikawa – Kyoto87:71
23.03.2024Hiroshima D. – Diamond Dolphins79:70
23.03.2024Shinshu – Osaka86:89
20.03.2024Ryukyu – Osaka88:79
20.03.2024Brave Thunders – NeoPhoenix101:78
20.03.2024Diamond Dolphins – Shimane91:103
20.03.2024SeaHorses Mikawa – Shinshu85:74
20.03.2024Sendai – Hokkaido72:61
20.03.2024Nagasaki – Saga71:80
20.03.2024Yokohama – Toyama84:69
20.03.2024Ibaraki Robots – Chiba82:98
20.03.2024Kyoto – Hiroshima D.60:75
20.03.2024Gunma – Alvark87:89
20.03.2024Sun Rockers Shibuya – Nagoya Fighting Eagles72:65
20.03.2024Akita – Utsunomiya Brex63:90
06.03.2024Ryukyu – Kyoto106:80
06.03.2024Shinshu – Brave Thunders88:92
06.03.2024Hokkaido – Utsunomiya Brex79:101
06.03.2024Ibaraki Robots – Alvark96:99 LA
06.03.2024Nagasaki – Diamond Dolphins94:82
06.03.2024Osaka – Nagoya Fighting Eagles70:77
06.03.2024Saga – Hiroshima D.66:85
06.03.2024Chiba – Gunma86:95
06.03.2024Shimane – Toyama97:75
06.03.2024Sun Rockers Shibuya – SeaHorses Mikawa71:64
06.03.2024Yokohama – NeoPhoenix81:76
06.03.2024Sendai – Akita59:90
03.03.2024Brave Thunders – Yokohama73:84
03.03.2024Hokkaido – Saga72:87
03.03.2024Nagoya Fighting Eagles – Shinshu74:50
03.03.2024Alvark – Shimane90:80
03.03.2024Diamond Dolphins – Akita90:74
03.03.2024NeoPhoenix – Ryukyu89:98
03.03.2024Utsunomiya Brex – Sun Rockers Shibuya77:70
03.03.2024Hiroshima D. – Chiba80:88
03.03.2024Nagasaki – Gunma78:91
03.03.2024Sendai – Kyoto72:77
03.03.2024Toyama – Ibaraki Robots89:90 LA
02.03.2024Brave Thunders – Yokohama83:67
02.03.2024Toyama – Ibaraki Robots83:93
02.03.2024Nagasaki – Gunma67:85
02.03.2024Hokkaido – Saga52:81
02.03.2024Sendai – Kyoto85:72
02.03.2024Nagoya Fighting Eagles – Shinshu94:83
02.03.2024Diamond Dolphins – Akita72:63
02.03.2024Alvark – Shimane79:87
02.03.2024SeaHorses Mikawa – Osaka75:88
02.03.2024Utsunomiya Brex – Sun Rockers Shibuya73:67
02.03.2024NeoPhoenix – Ryukyu88:107
02.03.2024Hiroshima D. – Chiba79:85 LA
01.03.2024SeaHorses Mikawa – Osaka73:61
Veebruar 2024 · 60 mängu
Kõik hooaja tulemused · Veebruar 2024
KuupäevMängTulemus
11.02.2024Ryukyu – Hokkaido80:73
11.02.2024Brave Thunders – Ibaraki Robots93:73
11.02.2024Saga – Nagoya Fighting Eagles73:80
11.02.2024Chiba – Yokohama85:90 LA
11.02.2024Gunma – Osaka89:80
11.02.2024NeoPhoenix – Alvark72:94
11.02.2024Utsunomiya Brex – Nagasaki97:76
11.02.2024Akita – SeaHorses Mikawa72:64
11.02.2024Kyoto – Diamond Dolphins82:89
11.02.2024Shinshu – Hiroshima D.74:96
11.02.2024Toyama – Sendai66:86
11.02.2024Shimane – Sun Rockers Shibuya66:60
10.02.2024Ryukyu – Hokkaido94:84
10.02.2024Brave Thunders – Ibaraki Robots81:85
10.02.2024Saga – Nagoya Fighting Eagles72:94
10.02.2024NeoPhoenix – Alvark93:74
10.02.2024Chiba – Yokohama89:79
10.02.2024Gunma – Osaka74:67
10.02.2024Kyoto – Diamond Dolphins68:88
10.02.2024Utsunomiya Brex – Nagasaki101:81
10.02.2024Akita – SeaHorses Mikawa97:90
10.02.2024Shinshu – Hiroshima D.68:79
10.02.2024Toyama – Sendai77:93
10.02.2024Shimane – Sun Rockers Shibuya63:68
07.02.2024Akita – Alvark68:77
07.02.2024Brave Thunders – Ryukyu75:87
07.02.2024Chiba – Hokkaido77:58
07.02.2024Gunma – Sendai81:79
07.02.2024Hiroshima D. – Diamond Dolphins64:78
07.02.2024Nagoya Fighting Eagles – NeoPhoenix89:95
07.02.2024Ibaraki Robots – Utsunomiya Brex44:73
07.02.2024SeaHorses Mikawa – Toyama74:65
07.02.2024Shimane – Nagasaki92:99
07.02.2024Sun Rockers Shibuya – Yokohama60:68
07.02.2024Osaka – Kyoto87:85 LA
07.02.2024Shinshu – Saga58:74
04.02.2024Osaka – Chiba77:89
04.02.2024Alvark – Ryukyu74:76
04.02.2024Ibaraki Robots – Sun Rockers Shibuya78:77
04.02.2024NeoPhoenix – Shimane85:82
04.02.2024Utsunomiya Brex – Nagoya Fighting Eagles81:69
04.02.2024SeaHorses Mikawa – Shinshu80:67
04.02.2024Kyoto – Brave Thunders64:101
04.02.2024Nagasaki – Diamond Dolphins90:96 LA
04.02.2024Saga – Gunma69:79
04.02.2024Sendai – Hiroshima D.90:87
04.02.2024Yokohama – Hokkaido83:89
04.02.2024Toyama – Akita73:100
03.02.2024Toyama – Akita74:84
03.02.2024Osaka – Chiba77:97
03.02.2024Alvark – Ryukyu91:80 LA
03.02.2024Nagasaki – Diamond Dolphins76:91
03.02.2024Saga – Gunma68:79
03.02.2024Sendai – Hiroshima D.61:69
03.02.2024Ibaraki Robots – Sun Rockers Shibuya69:74
03.02.2024Kyoto – Brave Thunders81:77
03.02.2024NeoPhoenix – Shimane103:71
03.02.2024Utsunomiya Brex – Nagoya Fighting Eagles81:80
03.02.2024Yokohama – Hokkaido73:80
03.02.2024SeaHorses Mikawa – Shinshu85:76
Jaanuar 2024 · 97 mängu
Kõik hooaja tulemused · Jaanuar 2024
KuupäevMängTulemus
31.01.2024Shinshu – NeoPhoenix62:75
31.01.2024Akita – Ibaraki Robots64:50
31.01.2024Brave Thunders – Nagoya Fighting Eagles73:79
31.01.2024Chiba – Alvark75:74
31.01.2024Diamond Dolphins – Osaka86:77
31.01.2024Hiroshima D. – Nagasaki74:85
31.01.2024Saga – Ryukyu58:96
31.01.2024Hokkaido – Gunma82:94
31.01.2024Shimane – Kyoto72:75
31.01.2024Sun Rockers Shibuya – Toyama70:60
31.01.2024Yokohama – SeaHorses Mikawa75:74
31.01.2024Sendai – Utsunomiya Brex52:82
28.01.2024Ryukyu – Kyoto86:81 LA
28.01.2024Nagoya Fighting Eagles – Sun Rockers Shibuya80:67
28.01.2024Alvark – Osaka83:81
28.01.2024Diamond Dolphins – Sendai82:73
28.01.2024Gunma – SeaHorses Mikawa81:87
28.01.2024Ibaraki Robots – Hiroshima D.74:95
28.01.2024Utsunomiya Brex – Saga76:62
28.01.2024Hokkaido – Shinshu90:56
28.01.2024Nagasaki – NeoPhoenix68:103
28.01.2024Yokohama – Shimane73:94
28.01.2024Toyama – Chiba73:91
27.01.2024Ryukyu – Kyoto85:94
27.01.2024Toyama – Chiba92:93
27.01.2024Brave Thunders – Akita80:67
27.01.2024Alvark – Osaka77:68
27.01.2024Nagasaki – NeoPhoenix75:98
27.01.2024Nagoya Fighting Eagles – Sun Rockers Shibuya62:67
27.01.2024Diamond Dolphins – Sendai89:85
27.01.2024Gunma – SeaHorses Mikawa97:93
27.01.2024Ibaraki Robots – Hiroshima D.53:89
27.01.2024Hokkaido – Shinshu73:79
27.01.2024Utsunomiya Brex – Saga83:70
27.01.2024Yokohama – Shimane86:98
26.01.2024Brave Thunders – Akita87:69
21.01.2024Chiba – Hokkaido89:82
21.01.2024NeoPhoenix – Nagoya Fighting Eagles90:62
21.01.2024SeaHorses Mikawa – Diamond Dolphins82:94
21.01.2024Akita – Nagasaki88:79
21.01.2024Hiroshima D. – Sun Rockers Shibuya88:77
21.01.2024Kyoto – Gunma93:100 LA
21.01.2024Osaka – Yokohama91:97
21.01.2024Ryukyu – Utsunomiya Brex68:74
21.01.2024Sendai – Brave Thunders80:74
21.01.2024Shinshu – Alvark63:81
21.01.2024Saga – Toyama74:63
21.01.2024Shimane – Ibaraki Robots85:98
20.01.2024Sendai – Brave Thunders84:77
20.01.2024Chiba – Hokkaido98:79
20.01.2024Kyoto – Gunma66:84
20.01.2024SeaHorses Mikawa – Diamond Dolphins91:85
20.01.2024Osaka – Yokohama100:89
20.01.2024Akita – Nagasaki78:71
20.01.2024Hiroshima D. – Sun Rockers Shibuya65:71
20.01.2024Shinshu – Alvark57:87
20.01.2024Ryukyu – Utsunomiya Brex68:66
20.01.2024NeoPhoenix – Nagoya Fighting Eagles79:66
20.01.2024Saga – Toyama81:72
20.01.2024Shimane – Ibaraki Robots86:56
17.01.2024Alvark – Sendai92:72
17.01.2024Shinshu – Yokohama71:81
17.01.2024Chiba – Akita105:73
17.01.2024Diamond Dolphins – Ryukyu77:75
17.01.2024Gunma – Utsunomiya Brex81:93
17.01.2024Ibaraki Robots – Hokkaido66:84
17.01.2024Nagasaki – Kyoto75:81
17.01.2024Nagoya Fighting Eagles – SeaHorses Mikawa58:71
17.01.2024NeoPhoenix – Toyama95:83
17.01.2024Osaka – Saga69:91
17.01.2024Shimane – Hiroshima D.75:66
17.01.2024Sun Rockers Shibuya – Brave Thunders79:78 LA
07.01.2024Gunma – Shimane84:96
07.01.2024Nagoya Fighting Eagles – Ryukyu65:88
07.01.2024Alvark – Brave Thunders99:76
07.01.2024SeaHorses Mikawa – Ibaraki Robots87:65
07.01.2024Diamond Dolphins – NeoPhoenix74:80
07.01.2024Utsunomiya Brex – Osaka81:53
07.01.2024Sun Rockers Shibuya – Hokkaido92:61
07.01.2024Sendai – Saga56:66
07.01.2024Nagasaki – Shinshu92:64
07.01.2024Kyoto – Chiba76:83
07.01.2024Toyama – Yokohama70:68
06.01.2024Toyama – Yokohama95:100
06.01.2024Sun Rockers Shibuya – Hokkaido74:73
06.01.2024Sendai – Saga67:77
06.01.2024Nagasaki – Shinshu73:79
06.01.2024Nagoya Fighting Eagles – Ryukyu68:57
06.01.2024Utsunomiya Brex – Osaka98:82
06.01.2024SeaHorses Mikawa – Ibaraki Robots93:86 LA
06.01.2024Kyoto – Chiba83:99
06.01.2024Gunma – Shimane90:83
06.01.2024Diamond Dolphins – NeoPhoenix79:92
06.01.2024Alvark – Brave Thunders94:79
06.01.2024Hiroshima D. – Akita82:68
05.01.2024Hiroshima D. – Akita81:74
01.01.2024Ryukyu – Sendai81:83
Detsember 2023 · 142 mängu
Kõik hooaja tulemused · Detsember 2023
KuupäevMängTulemus
31.12.2023Chiba – NeoPhoenix94:96
31.12.2023Nagasaki – Hiroshima D.68:86
31.12.2023Sun Rockers Shibuya – Gunma89:60
31.12.2023Yokohama – SeaHorses Mikawa72:89
31.12.2023Shimane – Osaka89:83
31.12.2023Ryukyu – Sendai84:69
31.12.2023Hokkaido – Toyama88:81
30.12.2023Nagasaki – Hiroshima D.64:79
30.12.2023Brave Thunders – Diamond Dolphins77:55
30.12.2023Yokohama – SeaHorses Mikawa73:72
30.12.2023Ibaraki Robots – Kyoto109:101
30.12.2023Akita – Nagoya Fighting Eagles77:47
30.12.2023Chiba – NeoPhoenix81:90
30.12.2023Hokkaido – Toyama87:65
30.12.2023Saga – Alvark61:94
30.12.2023Sun Rockers Shibuya – Gunma94:78
30.12.2023Shinshu – Utsunomiya Brex55:77
30.12.2023Shimane – Osaka111:82
29.12.2023Brave Thunders – Diamond Dolphins83:77
29.12.2023Saga – Alvark68:74
29.12.2023Akita – Nagoya Fighting Eagles71:61
29.12.2023Ibaraki Robots – Kyoto71:88
29.12.2023Shinshu – Utsunomiya Brex59:73
24.12.2023Osaka – Nagasaki90:72
24.12.2023Sendai – Chiba72:96
24.12.2023Nagoya Fighting Eagles – Brave Thunders84:67
24.12.2023Utsunomiya Brex – Shimane60:76
24.12.2023NeoPhoenix – Shinshu96:55
24.12.2023Ibaraki Robots – Akita72:88
24.12.2023Gunma – Ryukyu72:81
24.12.2023Alvark – Diamond Dolphins59:82
24.12.2023Saga – Yokohama102:63
24.12.2023Hokkaido – Kyoto77:64
24.12.2023Hiroshima D. – SeaHorses Mikawa78:83
24.12.2023Toyama – Sun Rockers Shibuya68:82
23.12.2023Osaka – Nagasaki97:95
23.12.2023Toyama – Sun Rockers Shibuya90:57
23.12.2023Sendai – Chiba92:76
23.12.2023Saga – Yokohama87:54
23.12.2023Nagoya Fighting Eagles – Brave Thunders77:89
23.12.2023Utsunomiya Brex – Shimane83:68
23.12.2023NeoPhoenix – Shinshu83:53
23.12.2023Ibaraki Robots – Akita63:79
23.12.2023Hokkaido – Kyoto69:86
23.12.2023Gunma – Ryukyu80:71
23.12.2023Alvark – Diamond Dolphins83:68
23.12.2023Hiroshima D. – SeaHorses Mikawa60:69
20.12.2023Alvark – Hokkaido81:54
20.12.2023Ryukyu – Nagasaki74:76
20.12.2023Shinshu – Sun Rockers Shibuya81:97
20.12.2023Utsunomiya Brex – Chiba78:65
20.12.2023Brave Thunders – Toyama71:87
20.12.2023Diamond Dolphins – Kyoto90:70
20.12.2023Hiroshima D. – Osaka80:56
20.12.2023Saga – Shimane80:77
20.12.2023Akita – Gunma84:56
20.12.2023Sendai – Ibaraki Robots75:71
20.12.2023Yokohama – Nagoya Fighting Eagles71:62
20.12.2023SeaHorses Mikawa – NeoPhoenix94:87
17.12.2023Ryukyu – Hiroshima D.76:71
17.12.2023Nagoya Fighting Eagles – Sendai80:76
17.12.2023SeaHorses Mikawa – Toyama72:53
17.12.2023NeoPhoenix – Saga108:77
17.12.2023Ibaraki Robots – Gunma71:92
17.12.2023Chiba – Sun Rockers Shibuya89:75
17.12.2023Nagasaki – Alvark84:94
17.12.2023Yokohama – Diamond Dolphins83:80 LA
17.12.2023Osaka – Akita65:63
17.12.2023Kyoto – Utsunomiya Brex86:83
17.12.2023Shimane – Shinshu97:79
16.12.2023Ryukyu – Hiroshima D.80:73
16.12.2023Nagasaki – Alvark62:71
16.12.2023Brave Thunders – Hokkaido63:65
16.12.2023Nagoya Fighting Eagles – Sendai79:87
16.12.2023Yokohama – Diamond Dolphins79:70
16.12.2023SeaHorses Mikawa – Toyama90:77
16.12.2023NeoPhoenix – Saga105:95
16.12.2023Kyoto – Utsunomiya Brex71:85
16.12.2023Ibaraki Robots – Gunma65:73
16.12.2023Chiba – Sun Rockers Shibuya88:93 LA
16.12.2023Osaka – Akita65:78
16.12.2023Shimane – Shinshu95:67
15.12.2023Brave Thunders – Hokkaido82:93
10.12.2023Ryukyu – Shinshu83:79
10.12.2023Utsunomiya Brex – Brave Thunders76:74
10.12.2023Gunma – Hokkaido79:73
10.12.2023Diamond Dolphins – Chiba99:71
10.12.2023Hiroshima D. – NeoPhoenix83:103
10.12.2023Akita – Yokohama74:73
10.12.2023Kyoto – Shimane75:106
10.12.2023Nagasaki – Nagoya Fighting Eagles72:67
10.12.2023Saga – Ibaraki Robots81:68
10.12.2023Sendai – SeaHorses Mikawa76:83
10.12.2023Sun Rockers Shibuya – Osaka77:65
10.12.2023Toyama – Alvark67:92
09.12.2023Ryukyu – Shinshu83:81
09.12.2023Sun Rockers Shibuya – Osaka79:56
09.12.2023Sendai – SeaHorses Mikawa77:81
09.12.2023Saga – Ibaraki Robots74:72
09.12.2023Nagasaki – Nagoya Fighting Eagles71:84
09.12.2023Akita – Yokohama93:85
09.12.2023Gunma – Hokkaido84:73
09.12.2023Diamond Dolphins – Chiba61:92
09.12.2023Utsunomiya Brex – Brave Thunders86:83 LA
09.12.2023Kyoto – Shimane85:70
09.12.2023Toyama – Alvark66:89
09.12.2023Hiroshima D. – NeoPhoenix77:84
06.12.2023Alvark – Gunma82:91
06.12.2023Shinshu – SeaHorses Mikawa62:83
06.12.2023Utsunomiya Brex – Akita63:67
06.12.2023Nagoya Fighting Eagles – Sun Rockers Shibuya61:56
06.12.2023Chiba – Ibaraki Robots94:72
06.12.2023Hiroshima D. – Kyoto83:70
06.12.2023Hokkaido – Sendai81:90
06.12.2023NeoPhoenix – Brave Thunders90:104
06.12.2023Shimane – Diamond Dolphins93:75
06.12.2023Saga – Nagasaki81:91
06.12.2023Toyama – Yokohama91:100
06.12.2023Osaka – Ryukyu73:76
03.12.2023SeaHorses Mikawa – Ryukyu82:84 LA
03.12.2023Nagasaki – Brave Thunders92:85
03.12.2023Ibaraki Robots – Diamond Dolphins69:79
03.12.2023Gunma – Nagoya Fighting Eagles79:89
03.12.2023Alvark – Hiroshima D.61:76
03.12.2023Hokkaido – NeoPhoenix79:100
03.12.2023Kyoto – Toyama86:92
03.12.2023Osaka – Saga45:79
03.12.2023Yokohama – Utsunomiya Brex57:76
03.12.2023Sun Rockers Shibuya – Sendai89:67
03.12.2023Shinshu – Akita70:80
02.12.2023Nagasaki – Brave Thunders77:80 LA
02.12.2023Sun Rockers Shibuya – Sendai92:82
02.12.2023Alvark – Hiroshima D.88:75
02.12.2023SeaHorses Mikawa – Ryukyu93:73
02.12.2023Gunma – Nagoya Fighting Eagles68:74 LA
02.12.2023Ibaraki Robots – Diamond Dolphins79:89
02.12.2023Yokohama – Utsunomiya Brex53:86
02.12.2023Kyoto – Toyama87:82
02.12.2023Shinshu – Akita64:83
02.12.2023Osaka – Saga79:84
02.12.2023Hokkaido – NeoPhoenix73:87
01.12.2023Shimane – Chiba90:59
November 2023 · 61 mängu
Kõik hooaja tulemused · November 2023
KuupäevMängTulemus
30.11.2023Shimane – Chiba83:87
12.11.2023Ryukyu – Shimane91:84
12.11.2023Brave Thunders – Gunma71:61
12.11.2023Nagoya Fighting Eagles – SeaHorses Mikawa82:72
12.11.2023Chiba – Saga78:72
12.11.2023Diamond Dolphins – Osaka86:78
12.11.2023NeoPhoenix – Ibaraki Robots96:62
12.11.2023Sun Rockers Shibuya – Yokohama81:69
12.11.2023Sendai – Nagasaki81:86
12.11.2023Kyoto – Shinshu94:85
12.11.2023Hokkaido – Hiroshima D.76:83
12.11.2023Akita – Alvark67:76
12.11.2023Toyama – Utsunomiya Brex51:80
11.11.2023Hokkaido – Hiroshima D.68:83
11.11.2023Ryukyu – Shimane80:77
11.11.2023Brave Thunders – Gunma84:63
11.11.2023Toyama – Utsunomiya Brex60:85
11.11.2023Sun Rockers Shibuya – Yokohama59:80
11.11.2023Sendai – Nagasaki94:70
11.11.2023Nagoya Fighting Eagles – SeaHorses Mikawa77:89
11.11.2023NeoPhoenix – Ibaraki Robots87:64
11.11.2023Kyoto – Shinshu74:62
11.11.2023Diamond Dolphins – Osaka84:63
11.11.2023Chiba – Saga76:95
11.11.2023Akita – Alvark48:78
08.11.2023Alvark – Ibaraki Robots79:60
08.11.2023Utsunomiya Brex – Hokkaido74:44
08.11.2023Brave Thunders – Shinshu75:59
08.11.2023Diamond Dolphins – Nagasaki101:97
08.11.2023Gunma – Chiba78:86
08.11.2023Hiroshima D. – Saga80:61
08.11.2023Kyoto – Ryukyu71:87
08.11.2023Toyama – Shimane83:92
08.11.2023NeoPhoenix – Yokohama94:93 LA
08.11.2023SeaHorses Mikawa – Sun Rockers Shibuya62:86
08.11.2023Akita – Sendai66:87
08.11.2023Nagoya Fighting Eagles – Osaka82:74
05.11.2023Hiroshima D. – Kyoto86:75
05.11.2023Nagoya Fighting Eagles – Hokkaido62:77
05.11.2023Ibaraki Robots – Nagasaki92:88
05.11.2023Gunma – Diamond Dolphins78:94
05.11.2023Chiba – SeaHorses Mikawa101:90
05.11.2023Utsunomiya Brex – NeoPhoenix75:73
05.11.2023Shinshu – Toyama83:79
05.11.2023Sendai – Yokohama84:87 LA
05.11.2023Saga – Akita70:64
05.11.2023Osaka – Ryukyu76:94
04.11.2023Shimane – Brave Thunders81:85
04.11.2023Chiba – SeaHorses Mikawa83:88
04.11.2023Saga – Akita65:66
04.11.2023Sendai – Yokohama85:54
04.11.2023Nagoya Fighting Eagles – Hokkaido64:70
04.11.2023Hiroshima D. – Kyoto91:57
04.11.2023Utsunomiya Brex – NeoPhoenix73:89
04.11.2023Ibaraki Robots – Nagasaki81:98
04.11.2023Alvark – Sun Rockers Shibuya97:72
04.11.2023Shinshu – Toyama86:79
04.11.2023Osaka – Ryukyu81:76
04.11.2023Gunma – Diamond Dolphins76:67
03.11.2023Shimane – Brave Thunders69:76
03.11.2023Alvark – Sun Rockers Shibuya88:64
Oktoober 2023 · 108 mängu
Kõik hooaja tulemused · Oktoober 2023
KuupäevMängTulemus
29.10.2023Ryukyu – Toyama85:59
29.10.2023Chiba – Nagoya Fighting Eagles73:88
29.10.2023Osaka – Brave Thunders92:72
29.10.2023Sun Rockers Shibuya – Saga68:74
29.10.2023Nagasaki – SeaHorses Mikawa81:76
29.10.2023Gunma – Ibaraki Robots67:66
29.10.2023Diamond Dolphins – Utsunomiya Brex67:70
29.10.2023Akita – NeoPhoenix79:81
29.10.2023Kyoto – Alvark59:89
29.10.2023Shinshu – Sendai65:81
29.10.2023Yokohama – Hiroshima D.65:90
29.10.2023Shimane – Hokkaido94:91 LA
28.10.2023Sun Rockers Shibuya – Saga59:80
28.10.2023Ryukyu – Toyama84:65
28.10.2023Nagasaki – SeaHorses Mikawa82:97
28.10.2023Akita – NeoPhoenix74:88
28.10.2023Chiba – Nagoya Fighting Eagles79:69
28.10.2023Osaka – Brave Thunders74:79
28.10.2023Diamond Dolphins – Utsunomiya Brex68:90
28.10.2023Kyoto – Alvark55:75
28.10.2023Gunma – Ibaraki Robots79:72
28.10.2023Yokohama – Hiroshima D.80:76
28.10.2023Shinshu – Sendai84:91
28.10.2023Shimane – Hokkaido86:80
25.10.2023Alvark – Akita67:51
25.10.2023Utsunomiya Brex – Ibaraki Robots96:80
25.10.2023Diamond Dolphins – Hiroshima D.93:89
25.10.2023Hokkaido – Chiba77:82
25.10.2023Nagasaki – Shimane77:73
25.10.2023NeoPhoenix – Nagoya Fighting Eagles89:80
25.10.2023Kyoto – Osaka74:83
25.10.2023Sendai – Gunma87:75
25.10.2023Toyama – SeaHorses Mikawa59:90
25.10.2023Yokohama – Sun Rockers Shibuya60:83
25.10.2023Saga – Shinshu80:74
25.10.2023Ryukyu – Brave Thunders66:87
22.10.2023Ibaraki Robots – Osaka85:93
22.10.2023Nagoya Fighting Eagles – Alvark49:83
22.10.2023SeaHorses Mikawa – Hokkaido78:56
22.10.2023NeoPhoenix – Gunma95:78
22.10.2023Chiba – Sendai99:90
22.10.2023Akita – Kyoto70:88
22.10.2023Shinshu – Diamond Dolphins75:101
22.10.2023Sun Rockers Shibuya – Nagasaki74:91
22.10.2023Yokohama – Ryukyu70:88
22.10.2023Hiroshima D. – Utsunomiya Brex60:71
22.10.2023Shimane – Saga61:58
21.10.2023Sun Rockers Shibuya – Nagasaki85:78
21.10.2023Ibaraki Robots – Osaka83:100
21.10.2023Brave Thunders – Toyama72:58
21.10.2023Nagoya Fighting Eagles – Alvark58:72
21.10.2023NeoPhoenix – Gunma93:68
21.10.2023SeaHorses Mikawa – Hokkaido84:65
21.10.2023Chiba – Sendai72:83
21.10.2023Yokohama – Ryukyu89:66
21.10.2023Shinshu – Diamond Dolphins64:72
21.10.2023Akita – Kyoto81:80
21.10.2023Shimane – Saga87:74
21.10.2023Hiroshima D. – Utsunomiya Brex83:81
20.10.2023Brave Thunders – Toyama87:70
15.10.2023Chiba – Shinshu86:85
15.10.2023Alvark – Utsunomiya Brex70:71
15.10.2023Gunma – Yokohama81:80
15.10.2023Ibaraki Robots – Nagoya Fighting Eagles74:83
15.10.2023SeaHorses Mikawa – Brave Thunders82:93
15.10.2023NeoPhoenix – Kyoto101:95 LA
15.10.2023Saga – Hiroshima D.72:71 LA
15.10.2023Osaka – Sendai90:76
15.10.2023Hokkaido – Diamond Dolphins73:92
15.10.2023Akita – Shimane65:85
15.10.2023Sun Rockers Shibuya – Ryukyu82:84
15.10.2023Toyama – Nagasaki83:94
14.10.2023Sun Rockers Shibuya – Ryukyu86:93
14.10.2023Toyama – Nagasaki84:96
14.10.2023Saga – Hiroshima D.69:93
14.10.2023Hokkaido – Diamond Dolphins95:100
14.10.2023Alvark – Utsunomiya Brex75:60
14.10.2023SeaHorses Mikawa – Brave Thunders85:87
14.10.2023NeoPhoenix – Kyoto88:70
14.10.2023Ibaraki Robots – Nagoya Fighting Eagles77:81
14.10.2023Gunma – Yokohama100:91
14.10.2023Chiba – Shinshu97:83
14.10.2023Osaka – Sendai83:75
14.10.2023Akita – Shimane87:93 LA
09.10.2023Nagasaki – Chiba89:86
08.10.2023Shimane – SeaHorses Mikawa74:80
08.10.2023Nagasaki – Chiba91:82
08.10.2023Brave Thunders – NeoPhoenix84:71
08.10.2023Nagoya Fighting Eagles – Hiroshima D.81:63
08.10.2023Utsunomiya Brex – Gunma77:63
08.10.2023Diamond Dolphins – Sun Rockers Shibuya76:74
08.10.2023Shinshu – Ibaraki Robots91:83
08.10.2023Sendai – Alvark61:90
08.10.2023Osaka – Toyama86:77
08.10.2023Kyoto – Yokohama75:77
08.10.2023Hokkaido – Akita79:70
07.10.2023Brave Thunders – NeoPhoenix75:86
07.10.2023Diamond Dolphins – Sun Rockers Shibuya79:70
07.10.2023Hokkaido – Akita59:69
07.10.2023Sendai – Alvark78:86
07.10.2023Shinshu – Ibaraki Robots84:79 LA
07.10.2023Kyoto – Yokohama67:81
07.10.2023Osaka – Toyama93:73
07.10.2023Nagoya Fighting Eagles – Hiroshima D.74:65
07.10.2023Utsunomiya Brex – Gunma80:73
07.10.2023Saga – Ryukyu79:80 LA
07.10.2023Shimane – SeaHorses Mikawa76:71
05.10.2023Saga – Ryukyu63:80