Korvpall

Jaapani B.League tabel ja tulemused 2026/27

Jaapani B.League 2026/27: seni on mängitud 140 mängu, viimane 26. oktoobril. Lehel: hooaeg numbrites, tulevad mängud ja viimased tulemused.

See hooaeg 2026/27

140
mängu
168,0
punkti mängus
4%
lisaajale
46%
koduvõite

Punktid veerandite kaupa: 42,1 · 42,0 · 40,8 · 41,6

Kõik selle hooaja mängud.

Meeskonnad sel hooajal

Meeskonnad sel hooajal
MeeskondMängeVisatud mängusLubatud mängusKodus V–KVõõrsil V–K
Akita1178,085,12–12–6
Altiri Chiba1277,586,62–41–5
Alvark1294,183,53–36–0
Brave Thunders1181,885,61–53–2
Chiba1191,598,01–43–3
Diamond Dolphins891,875,40–08–0
Gunma1178,975,24–13–3
Hiroshima D.1192,479,55–15–0
Ibaraki Robots1281,879,22–53–2
Kobe1178,686,52–30–6
Kyoto1087,877,56–22–0
Levanga Hokkaido1097,893,93–33–1
Nagasaki1275,880,34–31–4
NeoPhoenix787,179,10–06–1
Osaka1169,388,80–61–4
Ryukyu1184,981,24–12–4
Saga1175,594,40–81–2
SeaHorses Mikawa890,177,60–06–2
Sendai1286,680,16–13–2
Shiga1089,388,14–21–3
Shimane1081,382,42–32–3
Shinshu1284,888,82–41–5
Tokyo Sunrockers1291,079,24–44–0
Toyama1182,385,72–44–1
Utsunomiya Brex1181,482,03–42–2
Yokohama1279,686,13–32–4

Kõigi selle hooaja peetud mängude põhjal, koos lisaajaga.

Resultatiivseimad

Resultatiivseimad
KohtMängijaMeeskondMPP/mLp/mRs/m
1J. CulverSendai1232427,06,84,1
2K. JohnsonAlvark1128025,55,82,6
3K. TominagaLevanga Hokkaido1024924,93,63,7
4N. WilliamsChiba1127024,54,22,9
5Z. AugusteShiga1024224,29,73,6
6M. SmithAkita1125923,56,16,4
7N. LittleSaga1125823,56,42,5
8B. AngolaToyama1125222,94,74,0
9S. JohnsonGunma817922,46,33,6
10K. CockburnHiroshima D.1124021,812,81,2
11Y. ChildsKobe1123020,910,54,5
12D. DennisShimane1020720,74,81,8
13T. KellUtsunomiya Brex1020320,37,84,5
14V. BrownNeoPhoenix714120,15,31,9
15C. SmithHiroshima D.1121819,83,73,0

139 mängu statistika põhjal hooaja 140 peetud mängust. M mänge, P punkte, P/m punkte mängus, Lp/m lauapalle mängus, Rs/m resultatiivseid sööte mängus.

Visked

Visked
KohtMängijaMeeskondMMin2P%3P%VV%
1J. CulverSendai1231,354%32%83%
2K. JohnsonAlvark1130,156%46%79%
3K. TominagaLevanga Hokkaido1029,954%30%93%
4N. WilliamsChiba1131,059%39%77%
5Z. AugusteShiga1032,557%27%66%
6M. SmithAkita1133,153%40%75%
7N. LittleSaga1131,650%35%79%
8B. AngolaToyama1131,554%34%81%
9S. JohnsonGunma831,544%34%80%
10K. CockburnHiroshima D.1131,467%–63%
11Y. ChildsKobe1136,551%24%65%
12D. DennisShimane1030,147%32%80%
13T. KellUtsunomiya Brex1029,254%29%83%
14V. BrownNeoPhoenix732,553%50%76%
15C. SmithHiroshima D.1129,267%32%72%

Resultatiivseimate mängijate visketabavus samade mängude põhjal. Min – minuteid mängus, 2P% – kahepunktivisete tabavus, 3P% – kolmepunktivisete tabavus (kui mängija viskab mängus keskmiselt vähemalt 2 kolmepunktiviset), VV% – vabavisete tabavus; kriips seal, kus numbrid ei klapi.

Meeskondade visked

Meeskondade visked
MeeskondMänge2P%3P%VV%LpRsVlBlPk
Diamond Dolphins861%32%76%31,622,89,52,410,6
Hiroshima D.1160%35%69%37,420,56,52,412,2
Kyoto1060%31%68%36,524,77,62,714,4
Levanga Hokkaido1059%34%78%38,422,76,52,513,0
SeaHorses Mikawa858%38%69%35,219,54,62,09,2
Alvark1257%35%73%36,220,06,32,711,3
NeoPhoenix757%35%78%31,619,37,92,011,7
Ibaraki Robots1256%36%82%33,420,95,81,713,5
Utsunomiya Brex1156%32%72%32,619,26,61,711,8
Altiri Chiba1255%35%68%33,620,14,81,814,8
Sendai1255%34%80%32,122,28,03,410,4
Tokyo Sunrockers1255%33%70%39,524,47,83,012,2
Shiga1054%31%75%33,924,79,82,712,3
Shinshu1254%31%77%37,918,25,22,315,2
Brave Thunders1153%34%76%36,520,74,22,415,5
Akita1152%34%73%32,117,85,73,312,1
Chiba1152%31%76%37,620,95,04,212,6
Nagasaki1252%34%71%30,417,86,82,213,7
Ryukyu1152%35%76%32,721,76,92,713,1
Shimane1052%33%74%33,817,36,44,011,9
Yokohama1251%31%77%31,821,26,51,812,2
Gunma1150%31%79%31,717,07,62,510,0
Kobe1150%27%67%37,419,16,91,913,8
Saga1150%30%76%28,516,06,31,210,9
Toyama1149%30%73%31,917,27,02,212,5
Osaka1146%27%65%29,016,27,62,211,5

Hooaja kõigi 140 peetud mängu meeskonnastatistika põhjal, parim kahepunktivisete tabavus eespool. 2P% – kahepunktivisete, 3P% – kolmepunktivisete ja VV% – vabavisete tabavus; Lp – lauapalle mängus; Rs – resultatiivseid sööte, Vl – vaheltlõikeid, Bl – blokeeritud viskeid ja Pk – pallikaotusi mängus; kriips seal, kus number puudub või ei klapi.

Tulevad mängud

Tulevad mängud
AegMäng
Shinshu – Kyoto
Akita – Altiri Chiba
Diamond Dolphins – Shiga
Shimane – Hiroshima D.
Chiba – Toyama
Kobe – Nagasaki
Sendai – Tokyo Sunrockers
Gunma – Osaka

Viimased tulemused

Viimased tulemused
AegMängTulemus
Kyoto – Akita
Kyoto: A. Caloiaro 20, R. Kishimoto 18, C. Jackson 16Akita: M. Smith 25, S. Taguchi 16, Y. Wetzell 10
79:71
Yokohama – Hiroshima D.
Yokohama: J. Bell 15, I. Livers 14, T. Sato 12Hiroshima D.: K. Cockburn 23, C. Smith 14, R. Sato 14
64:90
Utsunomiya Brex – Brave Thunders
Utsunomiya Brex: I. Fotu 16, M. Hiejima 13, S. Takashima 12Brave Thunders: S. Matsuyama 16, A. Kirk 14, M. Bonds 13
89:92
Toyama – Ibaraki Robots
Toyama: B. Angola 14, A. Simms 10, D. Willis 8Ibaraki Robots: V. Law 21, B. Parks 14, F. Delany 12
61:83
Shinshu – Kobe
Shinshu: K. Harris 25, E. Donley 22, M. Daum 17Kobe: J. McDaniels 28, Y. Childs 18, H. Yamaguchi 18
97:87
Shimane – Sendai
Shimane: D. Dennis 25, J. Heath 19, Y. Okada 16Sendai: J. Layman 27, J. Culver 19, N. Boothe 17
85:86
Saga – Alvark
Saga: N. Little 38, T. Sumida 15, A. Kishida 12Alvark: K. Johnson 30, D. Jarreau 21, Z. Baranski 16
88:112
Nagasaki – Ryukyu
Nagasaki: L. Randolph 22, J. Brantley 18, K. Kumagai 16Ryukyu: D. Nwaba 20, K. Ravena 14, J. Cooley 12
101:84
Altiri Chiba – Gunma
Altiri Chiba: D. Newbill 27, S. Ando 12, K. Kurokawa 12Gunma: S. Johnson 24, T. Nakamura 21, K. Blackshear 20
74:85
Tokyo Sunrockers – Diamond Dolphins
Tokyo Sunrockers: R. Alkins 23, J. Hawkinson 19, J. Harper 11Diamond Dolphins: R. Luther 19, S. Eatherton 17, A. Henry 16
85:96
Osaka – Chiba
Osaka: M. Kinoshita 19, Y. Uematsu 11, K. Song 11Chiba: N. Williams 25, Y. Togashi 15, N. Tashiro 11
65:87
Alvark – SeaHorses Mikawa
Alvark: K. Johnson 20, D. Jarreau 20, D. Hogg 11SeaHorses Mikawa: D. Gardner 27, Y. Nishida 25, Y. Kubota 15
82:91
Ibaraki Robots – Altiri Chiba
Ibaraki Robots: F. Delany 20, H. Yoshii 17, V. Law 16Altiri Chiba: S. Ando 18, D. Newbill 17, K. Kurokawa 17
102:87
Brave Thunders – Sendai
Brave Thunders: J. LeDee 23, M. Bonds 13, R. Yonesu 12Sendai: J. Layman 23, S. El Darwich 20, J. Culver 20
82:93
Utsunomiya Brex – Shinshu
Utsunomiya Brex: T. Kell 25, I. Fotu 21, G. Edwards 11Shinshu: K. Harris 29, M. Daum 23, E. Donley 15
87:80
Akita – Yokohama
Akita: M. Smith 28, B. Zhao 18, T. Murphy 14Yokohama: J. Bell 20, M. Kotsar 17, I. Livers 16
95:86
Toyama – Shimane
Toyama: B. Angola 27, A. Simms 19, D. Willis 15Shimane: D. Dennis 26, Y. Okada 18, N. Kay 17
82:79
Kobe – NeoPhoenix
Kobe: Y. Childs 33, F. Aimaq 21, K. Kimura 14NeoPhoenix: T. Davis 27, V. Brown 23, R. Sasaki 15
89:91
Hiroshima D. – Levanga Hokkaido
Hiroshima D.: K. Cockburn 21, D. Evans 18, N. Mayo 16Levanga Hokkaido: G. Clark 24, K. Tominaga 23, J. Harrar 20
93:96

LA – otsustati lisaajal. Iga tulemuse all mõlema meeskonna resultatiivseimad mängijad.Resultatiivseimad mängijad on iga mängu lehel.

Kõik selle hooaja tulemused

Oktoober 2026 · 114 mängu

Näita

September 2026 · 26 mängu

Näita

Rekordid

Jaapani B.League
28

Jaapani B.League'is läks hooajal 2025/26 lisaajale 28 mängu 796-st – umbes iga 28. mäng.

Jaapani B.League
65

Jaapani B.League'is on alates hooajast 2016/17 kõige suurem kolkimine olnud NeoPhoenix 129–64 Sendai (jaanuar 2025), vahe 65 punkti.

Jaapani B.League
269

Jaapani B.League'is on alates hooajast 2016/17 kõige punktirohkem mäng olnud Chiba 131–138 Alvark (oktoober 2026, lisaajaga) – kokku 269 punkti.

Jaapani B.League
24

Jaapani B.League'is on alates hooajast 2016/17 ühe hooaja pikim võiduseeria olnud meeskonnal Chiba: 24 võitu järjest hooajal 2022/23.

Eelmine hooaeg 2025/26

796
mängu
162,4
punkti mängus
4%
lisaajale
52%
koduvõite

Esimene poolaeg: 82,7 punkti mängus

Korduma kippuvad küsimused

Jaapani B.League: millal on järgmine mäng?

Järgmine mäng on reedel, 30. oktoobril: Shinshu – Kyoto.

Jaapani B.League: mitu meeskonda osaleb?

Hooajal 2026/27 osaleb 26 meeskonda.

Jaapani B.League: kust näeb tulemusi?

Sellel lehel jaotises „Kõik selle hooaja tulemused“: hooajal 2026/27 on seni mängitud 140 mängu, viimane 26. oktoobril.