Jaapani B.League

Jaapani B.League 2024/25

Jaapani B.League hooajal 2024/25: lõpptabel, resultatiivseimad mängijad, hooaja tipud ja kõik tulemused.

Hooaeg 2024/25 numbrites

736
mängu
157,2
punkti mängus
5%
lisaajale
53%
koduvõite

Punktid veerandite kaupa: 40,0 · 39,4 · 37,8 · 38,8

Kõik hooaja mängud, play-off kaasa arvatud; ettevalmistusmängud on välja jäetud.

Hooaeg 2024/25 numbrites
MängTulemusKuupäev
Suurim võitNeoPhoenix – Sendai129:6412.01.2025
Kõige punktirohkem mängBrave Thunders – Ryukyu111:116 LA26.03.2025

LA – otsustati lisaajal.

Tabel

Tabel
KohtMeeskondMVKVõidu %Punktid
1Utsunomiya Brex60481280%5074:4507
2NeoPhoenix59471280%5355:4691
3Ryukyu60461477%5129:4581
4Alvark60441673%4566:4211
5Chiba60421870%4913:4567
6Gunma60392165%4649:4294
7SeaHorses Mikawa60392165%4903:4562
8Shimane60372362%4785:4518
9Diamond Dolphins60352558%4928:4765
10Kyoto60332755%4920:4800
11Sun Rockers Shibuya60303050%4356:4252
12Nagoya Fighting Eagles60303050%4689:4756
13Osaka60293148%4917:5023
14Akita60283247%4377:4473
15Hiroshima D.60283247%4813:4982
16Nagasaki60263443%4548:4697
17Yokohama60243640%4513:4770
18Saga60223837%4588:4745
19Hokkaido60213935%4529:4795
20Koshigaya Alphas60194132%4485:4835
21Brave Thunders60184230%4725:5195
22Ibaraki Robots60154525%4354:4775
23Sendai60114918%4350:4954
24Shiga5985114%4546:5264

Põhiturniiri tabel, arvutatud selle mängudest: võiduprotsent, siis rohkem võite, vähem mänge ja punktide vahe.

Meeskonnad pidasid erineva arvu mänge: selle hooaja ärajäänud või edasilükatud mänge, millel tulemust ei ole, on meie andmetes 1.

Resultatiivseimad

Resultatiivseimad
KohtMängijaMeeskondMPP/mLp/mRs/m
1B. MotumShiga53113521,48,12,8
2A. Henry
Nagoya Fighting Eagles
Nagoya Fighting Eagles51102520,16,64,5
3J. BrantleyNagasaki60113418,95,64,2
4M. SmithNagasaki4379718,54,34,4
5R. AllenBrave Thunders58104418,06,22,0
6A. CaloiaroKyoto60105217,57,84,1
7Y. ChildsSaga58100617,39,52,8
8D. NwabaNeoPhoenix5797517,17,22,5
9C. SmithChiba59100517,04,72,6
10D. NewbillUtsunomiya Brex60101717,05,56,1
11S. EathertonDiamond Dolphins5084016,87,82,8
12D. EvansHiroshima D.5083316,77,34,3
13J. Hawkinson
Sun Rockers Shibuya
Sun Rockers Shibuya6098016,38,62,2
14S. AndoShimane6097716,32,73,7
15D. HoggChiba4776116,26,03,2

718 mängu statistika põhjal hooaja 719 peetud mängust. M mänge, P punkte, P/m punkte mängus, Lp/m lauapalle mängus, Rs/m resultatiivseid sööte mängus.

Play-off

Veerandfinaalid

Play-off · Veerandfinaalid
AegMängTulemus
Ryukyu – Shimane79:71
Alvark – Chiba53:78
Ryukyu – Shimane88:70
NeoPhoenix – Gunma83:80
Utsunomiya Brex – SeaHorses Mikawa93:81
Alvark – Chiba65:92
NeoPhoenix – Gunma93:84
Utsunomiya Brex – SeaHorses Mikawa89:75

Poolfinaalid

Play-off · Poolfinaalid
AegMängTulemus
NeoPhoenix – Ryukyu87:85
Utsunomiya Brex – Chiba84:67
NeoPhoenix – Ryukyu98:100 LA
Utsunomiya Brex – Chiba55:74
NeoPhoenix – Ryukyu69:77
Utsunomiya Brex – Chiba82:71

Finaal

Play-off · Finaal
AegMängTulemus
Utsunomiya Brex – Ryukyu81:68
Utsunomiya Brex – Ryukyu75:87
Utsunomiya Brex – Ryukyu73:71

Kõik hooaja tulemused

Mai 2025 · 41 mängu
Kõik hooaja tulemused · Mai 2025
KuupäevMängTulemus
27.05.2025Utsunomiya Brex – Ryukyu73:71
25.05.2025Utsunomiya Brex – Ryukyu75:87
24.05.2025Utsunomiya Brex – Ryukyu81:68
19.05.2025Utsunomiya Brex – Chiba82:71
19.05.2025NeoPhoenix – Ryukyu69:77
18.05.2025Utsunomiya Brex – Chiba55:74
18.05.2025NeoPhoenix – Ryukyu98:100 LA
17.05.2025Utsunomiya Brex – Chiba84:67
17.05.2025NeoPhoenix – Ryukyu87:85
11.05.2025Utsunomiya Brex – SeaHorses Mikawa89:75
11.05.2025NeoPhoenix – Gunma93:84
11.05.2025Alvark – Chiba65:92
10.05.2025Utsunomiya Brex – SeaHorses Mikawa93:81
10.05.2025NeoPhoenix – Gunma83:80
10.05.2025Ryukyu – Shimane88:70
10.05.2025Alvark – Chiba53:78
09.05.2025Ryukyu – Shimane79:71
04.05.2025SeaHorses Mikawa – Diamond Dolphins80:85
04.05.2025Utsunomiya Brex – Koshigaya Alphas83:69
04.05.2025Yokohama – Nagoya Fighting Eagles72:75
04.05.2025Akita – Gunma62:61
04.05.2025Brave Thunders – NeoPhoenix65:100
04.05.2025Hokkaido – Ibaraki Robots83:70
04.05.2025Ryukyu – Saga85:76
04.05.2025Sun Rockers Shibuya – Alvark57:75
04.05.2025Osaka – Nagasaki76:85
04.05.2025Chiba – Sendai64:56
04.05.2025Kyoto – Shiga76:71
04.05.2025Hiroshima D. – Shimane88:69
03.05.2025Sun Rockers Shibuya – Alvark60:66
03.05.2025Brave Thunders – NeoPhoenix84:82
03.05.2025Hokkaido – Ibaraki Robots73:82
03.05.2025Kyoto – Shiga88:82
03.05.2025SeaHorses Mikawa – Diamond Dolphins87:84
03.05.2025Utsunomiya Brex – Koshigaya Alphas91:62
03.05.2025Yokohama – Nagoya Fighting Eagles73:86
03.05.2025Akita – Gunma71:82
03.05.2025Chiba – Sendai80:67
03.05.2025Hiroshima D. – Shimane91:94
03.05.2025Ryukyu – Saga87:71
03.05.2025Osaka – Nagasaki72:89
Aprill 2025 · 132 mängu
Kõik hooaja tulemused · Aprill 2025
KuupäevMängTulemus
27.04.2025Alvark – Brave Thunders84:80
27.04.2025Diamond Dolphins – NeoPhoenix64:79
27.04.2025Nagasaki – Kyoto66:79
27.04.2025Saga – Osaka106:82
27.04.2025Koshigaya Alphas – Ibaraki Robots75:74 LA
27.04.2025Utsunomiya Brex – Gunma81:84
27.04.2025Nagoya Fighting Eagles – SeaHorses Mikawa69:85
27.04.2025Chiba – Akita77:68
27.04.2025Shiga – Hiroshima D.95:80
27.04.2025Shimane – Ryukyu77:68
27.04.2025Sun Rockers Shibuya – Yokohama70:71
27.04.2025Sendai – Hokkaido66:73
26.04.2025Sun Rockers Shibuya – Yokohama69:54
26.04.2025Alvark – Brave Thunders80:67
26.04.2025Nagoya Fighting Eagles – SeaHorses Mikawa85:76
26.04.2025Diamond Dolphins – NeoPhoenix96:81
26.04.2025Koshigaya Alphas – Ibaraki Robots50:60
26.04.2025Nagasaki – Kyoto71:87
26.04.2025Utsunomiya Brex – Gunma61:77
26.04.2025Sendai – Hokkaido86:73
26.04.2025Chiba – Akita80:65
26.04.2025Saga – Osaka90:79
26.04.2025Shiga – Hiroshima D.97:101
26.04.2025Shimane – Ryukyu82:97
23.04.2025Ryukyu – Hiroshima D.103:83
23.04.2025Osaka – Shiga95:91
23.04.2025Gunma – Sun Rockers Shibuya72:56
23.04.2025Ibaraki Robots – Chiba70:84
23.04.2025Koshigaya Alphas – Hokkaido75:74
23.04.2025Nagoya Fighting Eagles – Diamond Dolphins61:75
23.04.2025Nagasaki – Saga68:78
23.04.2025Sendai – Akita73:80
23.04.2025SeaHorses Mikawa – Brave Thunders105:101 LA
23.04.2025Shimane – Kyoto64:74
23.04.2025Utsunomiya Brex – Alvark61:55
23.04.2025Yokohama – NeoPhoenix77:82
20.04.2025Ryukyu – Nagasaki87:66
20.04.2025Ibaraki Robots – Gunma57:82
20.04.2025Koshigaya Alphas – Sendai64:82
20.04.2025NeoPhoenix – SeaHorses Mikawa73:89
20.04.2025Akita – Utsunomiya Brex72:89
20.04.2025Hiroshima D. – Osaka76:90
20.04.2025Hokkaido – Chiba81:108
20.04.2025Kyoto – Nagoya Fighting Eagles94:82
20.04.2025Shiga – Alvark64:68
20.04.2025Sun Rockers Shibuya – Brave Thunders66:64
20.04.2025Yokohama – Diamond Dolphins64:99
19.04.2025Saga – Shimane66:82
19.04.2025Ryukyu – Nagasaki90:80
19.04.2025Sun Rockers Shibuya – Brave Thunders68:82
19.04.2025NeoPhoenix – SeaHorses Mikawa72:80
19.04.2025Hokkaido – Chiba81:88
19.04.2025Ibaraki Robots – Gunma76:67
19.04.2025Kyoto – Nagoya Fighting Eagles89:96
19.04.2025Koshigaya Alphas – Sendai88:81
19.04.2025Hiroshima D. – Osaka85:78
19.04.2025Akita – Utsunomiya Brex69:80
19.04.2025Shiga – Alvark56:86
19.04.2025Yokohama – Diamond Dolphins55:99
18.04.2025Saga – Shimane80:61
16.04.2025Alvark – SeaHorses Mikawa73:67
16.04.2025Brave Thunders – Yokohama98:93 LA
16.04.2025Chiba – Utsunomiya Brex85:79
16.04.2025Diamond Dolphins – Sun Rockers Shibuya71:68
16.04.2025Gunma – Koshigaya Alphas90:58
16.04.2025Hiroshima D. – Shimane79:84
16.04.2025Hokkaido – Akita62:82
16.04.2025Nagasaki – Shiga69:67 LA
16.04.2025Nagoya Fighting Eagles – NeoPhoenix89:83
16.04.2025Osaka – Ryukyu81:98
16.04.2025Sendai – Ibaraki Robots70:88
16.04.2025Kyoto – Saga85:74
13.04.2025Nagoya Fighting Eagles – Ibaraki Robots72:77
13.04.2025Gunma – NeoPhoenix77:83
13.04.2025Alvark – Osaka82:47
13.04.2025Diamond Dolphins – Koshigaya Alphas90:64
13.04.2025SeaHorses Mikawa – Nagasaki83:78
13.04.2025Utsunomiya Brex – Kyoto89:69
13.04.2025Akita – Yokohama77:68
13.04.2025Chiba – Sun Rockers Shibuya68:55
13.04.2025Hiroshima D. – Shiga88:74
13.04.2025Saga – Hokkaido89:73
13.04.2025Shimane – Brave Thunders85:68
13.04.2025Ryukyu – Sendai77:70
12.04.2025Nagoya Fighting Eagles – Ibaraki Robots82:66
12.04.2025Alvark – Osaka66:68
12.04.2025Diamond Dolphins – Koshigaya Alphas87:74
12.04.2025Gunma – NeoPhoenix78:83
12.04.2025SeaHorses Mikawa – Nagasaki86:91 LA
12.04.2025Utsunomiya Brex – Kyoto99:87
12.04.2025Akita – Yokohama52:79
12.04.2025Chiba – Sun Rockers Shibuya68:70
12.04.2025Hiroshima D. – Shiga83:74
12.04.2025Saga – Hokkaido78:98
12.04.2025Ryukyu – Sendai96:61
12.04.2025Shimane – Brave Thunders91:96
09.04.2025Saga – Osaka81:85
09.04.2025Ryukyu – Shiga104:73
09.04.2025Akita – Gunma66:62
09.04.2025Brave Thunders – Diamond Dolphins70:73
09.04.2025Ibaraki Robots – Hokkaido80:76
09.04.2025Kyoto – Hiroshima D.74:58
09.04.2025NeoPhoenix – Alvark89:67
09.04.2025Sendai – Chiba74:84
09.04.2025Shimane – Nagasaki72:63
09.04.2025Sun Rockers Shibuya – SeaHorses Mikawa65:71
09.04.2025Utsunomiya Brex – Koshigaya Alphas78:65
09.04.2025Yokohama – Nagoya Fighting Eagles56:69
06.04.2025Osaka – Kyoto95:94
06.04.2025Brave Thunders – Nagoya Fighting Eagles73:82
06.04.2025Alvark – Chiba75:72
06.04.2025Gunma – Ibaraki Robots78:60
06.04.2025NeoPhoenix – Nagasaki79:76
06.04.2025Koshigaya Alphas – Akita73:55
06.04.2025SeaHorses Mikawa – Utsunomiya Brex61:79
06.04.2025Hiroshima D. – Diamond Dolphins80:88
06.04.2025Hokkaido – Ryukyu64:72
06.04.2025Shiga – Saga77:82
06.04.2025Sun Rockers Shibuya – Sendai70:58
06.04.2025Yokohama – Shimane79:85
05.04.2025Brave Thunders – Nagoya Fighting Eagles77:88
05.04.2025Osaka – Kyoto97:95
05.04.2025Sun Rockers Shibuya – Sendai83:51
05.04.2025Alvark – Chiba86:81
05.04.2025Gunma – Ibaraki Robots70:68
05.04.2025Hokkaido – Ryukyu68:93
05.04.2025Koshigaya Alphas – Akita68:80
05.04.2025SeaHorses Mikawa – Utsunomiya Brex81:87
05.04.2025NeoPhoenix – Nagasaki95:65
05.04.2025Hiroshima D. – Diamond Dolphins87:82
05.04.2025Yokohama – Shimane75:74
05.04.2025Shiga – Saga79:80
Märts 2025 · 119 mängu
Kõik hooaja tulemused · Märts 2025
KuupäevMängTulemus
30.03.2025Ryukyu – Gunma73:64
30.03.2025Nagasaki – Utsunomiya Brex77:65
30.03.2025Alvark – Nagoya Fighting Eagles76:72
30.03.2025Diamond Dolphins – Shiga86:94 LA
30.03.2025Koshigaya Alphas – Hokkaido73:97
30.03.2025Chiba – Brave Thunders104:68
30.03.2025Hiroshima D. – SeaHorses Mikawa65:74
30.03.2025Kyoto – NeoPhoenix87:79
30.03.2025Saga – Sun Rockers Shibuya87:78
30.03.2025Sendai – Akita80:79
30.03.2025Yokohama – Ibaraki Robots78:61
30.03.2025Shimane – Osaka95:73
29.03.2025Ryukyu – Gunma87:68
29.03.2025Nagasaki – Utsunomiya Brex70:83
29.03.2025Alvark – Nagoya Fighting Eagles64:70
29.03.2025Diamond Dolphins – Shiga80:93
29.03.2025Koshigaya Alphas – Hokkaido82:75
29.03.2025Kyoto – NeoPhoenix97:94
29.03.2025Sendai – Akita77:84
29.03.2025Chiba – Brave Thunders90:84
29.03.2025Hiroshima D. – SeaHorses Mikawa80:87 LA
29.03.2025Yokohama – Ibaraki Robots82:73
29.03.2025Saga – Sun Rockers Shibuya69:82
29.03.2025Shimane – Osaka78:73
27.03.2025Shiga – Kyoto75:95
26.03.2025Saga – Shimane87:73
26.03.2025Ibaraki Robots – Akita77:69
26.03.2025Brave Thunders – Ryukyu111:116 LA
26.03.2025Chiba – Koshigaya Alphas74:68
26.03.2025Diamond Dolphins – Alvark73:86
26.03.2025Nagasaki – Hiroshima D.77:78
26.03.2025Hokkaido – Gunma96:92
26.03.2025NeoPhoenix – Sun Rockers Shibuya80:70
26.03.2025Nagoya Fighting Eagles – SeaHorses Mikawa73:82
26.03.2025Osaka – Yokohama96:99
26.03.2025Utsunomiya Brex – Sendai86:66
23.03.2025Brave Thunders – Osaka78:85
23.03.2025Gunma – Koshigaya Alphas62:57
23.03.2025Ibaraki Robots – Alvark86:90 LA
23.03.2025SeaHorses Mikawa – Ryukyu76:85
23.03.2025Utsunomiya Brex – NeoPhoenix89:105
23.03.2025Akita – Nagoya Fighting Eagles81:70
23.03.2025Hiroshima D. – Sendai94:84
23.03.2025Hokkaido – Diamond Dolphins61:81
23.03.2025Kyoto – Nagasaki63:84
23.03.2025Shiga – Chiba80:95
23.03.2025Sun Rockers Shibuya – Shimane61:85
23.03.2025Yokohama – Saga82:93
22.03.2025Brave Thunders – Osaka99:92
22.03.2025Gunma – Koshigaya Alphas92:67
22.03.2025Hokkaido – Diamond Dolphins68:76
22.03.2025Kyoto – Nagasaki88:68
22.03.2025Ibaraki Robots – Alvark70:73
22.03.2025SeaHorses Mikawa – Ryukyu67:80
22.03.2025Utsunomiya Brex – NeoPhoenix88:86
22.03.2025Akita – Nagoya Fighting Eagles92:84
22.03.2025Hiroshima D. – Sendai106:91
22.03.2025Shiga – Chiba93:89
22.03.2025Sun Rockers Shibuya – Shimane69:65
22.03.2025Yokohama – Saga87:69
19.03.2025Alvark – Yokohama80:71
19.03.2025Brave Thunders – NeoPhoenix98:110
19.03.2025Gunma – Chiba70:86
19.03.2025Kyoto – Ryukyu90:95
19.03.2025Nagasaki – Koshigaya Alphas88:70
19.03.2025Osaka – Hiroshima D.93:80
19.03.2025Nagoya Fighting Eagles – Sun Rockers Shibuya84:65
19.03.2025Saga – Shiga103:65
19.03.2025SeaHorses Mikawa – Akita75:49
19.03.2025Sendai – Hokkaido73:88
19.03.2025Shimane – Diamond Dolphins70:71
19.03.2025Utsunomiya Brex – Ibaraki Robots76:60
12.03.2025Ryukyu – Shimane84:87 LA
12.03.2025Chiba – Saga85:71
12.03.2025Gunma – Utsunomiya Brex77:83
12.03.2025Hokkaido – Shiga116:78
12.03.2025Ibaraki Robots – Hiroshima D.84:86
12.03.2025Koshigaya Alphas – Akita93:80 LA
12.03.2025Nagoya Fighting Eagles – Alvark80:68
12.03.2025Sendai – Kyoto78:89
12.03.2025Osaka – Nagasaki70:83
12.03.2025NeoPhoenix – Diamond Dolphins95:87 LA
12.03.2025Sun Rockers Shibuya – Brave Thunders83:66
12.03.2025Yokohama – SeaHorses Mikawa86:85
05.03.2025Alvark – Utsunomiya Brex63:61
05.03.2025Akita – Sendai91:60
05.03.2025Brave Thunders – SeaHorses Mikawa91:104
05.03.2025Chiba – Ibaraki Robots75:68
05.03.2025Diamond Dolphins – Nagoya Fighting Eagles73:85
05.03.2025Hokkaido – Koshigaya Alphas84:79
05.03.2025Hiroshima D. – Ryukyu86:87
05.03.2025Kyoto – Shimane74:97
05.03.2025NeoPhoenix – Yokohama95:92
05.03.2025Saga – Nagasaki86:92
05.03.2025Shiga – Osaka81:107
05.03.2025Sun Rockers Shibuya – Gunma82:51
02.03.2025Nagasaki – Ryukyu89:85
02.03.2025Alvark – Kyoto81:66
02.03.2025Brave Thunders – Hiroshima D.96:78
02.03.2025Diamond Dolphins – Saga81:65
02.03.2025Gunma – Sendai95:73
02.03.2025Ibaraki Robots – Koshigaya Alphas59:64
02.03.2025Utsunomiya Brex – Hokkaido98:91
02.03.2025Akita – NeoPhoenix72:74
02.03.2025Shiga – Nagoya Fighting Eagles81:75
02.03.2025Yokohama – Sun Rockers Shibuya75:62
02.03.2025SeaHorses Mikawa – Chiba85:68
01.03.2025Brave Thunders – Hiroshima D.66:92
01.03.2025Nagasaki – Ryukyu74:93
01.03.2025Alvark – Kyoto83:81 LA
01.03.2025Utsunomiya Brex – Hokkaido81:64
01.03.2025SeaHorses Mikawa – Chiba96:98
01.03.2025Osaka – Shimane74:60
01.03.2025Ibaraki Robots – Koshigaya Alphas80:87
01.03.2025Gunma – Sendai81:74
01.03.2025Yokohama – Sun Rockers Shibuya71:68
01.03.2025Shiga – Nagoya Fighting Eagles81:87
01.03.2025Akita – NeoPhoenix72:105
01.03.2025Diamond Dolphins – Saga79:62
Veebruar 2025 · 49 mängu
Kõik hooaja tulemused · Veebruar 2025
KuupäevMängTulemus
28.02.2025Osaka – Shimane68:85
09.02.2025Nagoya Fighting Eagles – Nagasaki96:65
09.02.2025Utsunomiya Brex – Brave Thunders94:74
09.02.2025Gunma – Hokkaido73:68
09.02.2025Akita – Diamond Dolphins80:86
09.02.2025Hiroshima D. – Chiba86:104
09.02.2025Osaka – Koshigaya Alphas77:70
09.02.2025Kyoto – Yokohama94:55
09.02.2025Saga – NeoPhoenix83:102
09.02.2025Sendai – Alvark64:79
09.02.2025Shiga – SeaHorses Mikawa73:110
09.02.2025Ryukyu – Sun Rockers Shibuya67:69
09.02.2025Shimane – Ibaraki Robots84:74
08.02.2025Nagoya Fighting Eagles – Nagasaki85:89
08.02.2025Gunma – Hokkaido70:55
08.02.2025Kyoto – Yokohama82:70
08.02.2025Utsunomiya Brex – Brave Thunders92:75
08.02.2025Osaka – Koshigaya Alphas80:77
08.02.2025Akita – Diamond Dolphins84:78
08.02.2025Shiga – SeaHorses Mikawa80:99
08.02.2025Saga – NeoPhoenix82:95
08.02.2025Hiroshima D. – Chiba82:92
08.02.2025Ryukyu – Sun Rockers Shibuya75:62
08.02.2025Sendai – Alvark57:82
08.02.2025Shimane – Ibaraki Robots66:61
02.02.2025Nagasaki – Shimane96:74
02.02.2025Osaka – NeoPhoenix70:99
02.02.2025Brave Thunders – Shiga98:95
02.02.2025Nagoya Fighting Eagles – Gunma89:80
02.02.2025Alvark – Ryukyu58:83
02.02.2025Diamond Dolphins – Sendai82:71
02.02.2025Koshigaya Alphas – Hiroshima D.65:76
02.02.2025Ibaraki Robots – Utsunomiya Brex81:90 LA
02.02.2025SeaHorses Mikawa – Saga86:68
02.02.2025Chiba – Yokohama76:71
02.02.2025Hokkaido – Sun Rockers Shibuya86:92
02.02.2025Kyoto – Akita67:75
01.02.2025Brave Thunders – Shiga105:82
01.02.2025Nagasaki – Shimane69:78
01.02.2025Osaka – NeoPhoenix83:91
01.02.2025Alvark – Ryukyu87:67
01.02.2025Nagoya Fighting Eagles – Gunma75:91
01.02.2025Ibaraki Robots – Utsunomiya Brex64:89
01.02.2025Koshigaya Alphas – Hiroshima D.90:100
01.02.2025Diamond Dolphins – Sendai87:73
01.02.2025SeaHorses Mikawa – Saga81:63
01.02.2025Kyoto – Akita77:74 LA
01.02.2025Chiba – Yokohama66:67
01.02.2025Hokkaido – Sun Rockers Shibuya67:64
Jaanuar 2025 · 83 mängu
Kõik hooaja tulemused · Jaanuar 2025
KuupäevMängTulemus
29.01.2025Ryukyu – Osaka95:97
29.01.2025Akita – Hokkaido66:70
29.01.2025Ibaraki Robots – Sendai93:76
29.01.2025Koshigaya Alphas – Gunma67:87
29.01.2025NeoPhoenix – Nagoya Fighting Eagles102:95
29.01.2025Saga – Kyoto78:81
29.01.2025SeaHorses Mikawa – Alvark65:87
29.01.2025Shiga – Nagasaki89:101
29.01.2025Shimane – Hiroshima D.90:69
29.01.2025Sun Rockers Shibuya – Diamond Dolphins85:59
29.01.2025Utsunomiya Brex – Chiba91:73
29.01.2025Yokohama – Brave Thunders74:63
26.01.2025Ryukyu – Utsunomiya Brex97:88
26.01.2025Nagasaki – Brave Thunders78:83
26.01.2025Hokkaido – Alvark72:78
26.01.2025Nagoya Fighting Eagles – Chiba77:87
26.01.2025Diamond Dolphins – Osaka102:94
26.01.2025Gunma – Yokohama81:67
26.01.2025NeoPhoenix – Sun Rockers Shibuya76:64
26.01.2025Kyoto – Hiroshima D.57:71
26.01.2025Akita – Ibaraki Robots88:59
26.01.2025Saga – Koshigaya Alphas75:90
26.01.2025Sendai – Shiga76:80
25.01.2025Ryukyu – Utsunomiya Brex86:105
25.01.2025Saga – Koshigaya Alphas74:82
25.01.2025Hokkaido – Alvark86:81 LA
25.01.2025Nagasaki – Brave Thunders76:80
25.01.2025Nagoya Fighting Eagles – Chiba99:105 LA
25.01.2025Diamond Dolphins – Osaka109:111 LA
25.01.2025Gunma – Yokohama74:76
25.01.2025Kyoto – Hiroshima D.85:90 LA
25.01.2025NeoPhoenix – Sun Rockers Shibuya82:67
25.01.2025Sendai – Shiga100:90
25.01.2025Akita – Ibaraki Robots71:67
24.01.2025Shimane – SeaHorses Mikawa80:77
23.01.2025Shimane – SeaHorses Mikawa78:89
12.01.2025Nagoya Fighting Eagles – Brave Thunders66:73
12.01.2025Koshigaya Alphas – Chiba91:89 LA
12.01.2025Alvark – Diamond Dolphins77:69
12.01.2025Ibaraki Robots – Saga72:73
12.01.2025NeoPhoenix – Sendai129:64
12.01.2025Utsunomiya Brex – Akita96:87
12.01.2025Hokkaido – Kyoto68:84
12.01.2025Osaka – Gunma71:75
12.01.2025Shiga – Shimane61:81
12.01.2025Sun Rockers Shibuya – SeaHorses Mikawa69:80 LA
12.01.2025Yokohama – Ryukyu89:103 LA
11.01.2025Sun Rockers Shibuya – SeaHorses Mikawa83:74
11.01.2025Nagoya Fighting Eagles – Brave Thunders94:80
11.01.2025Hokkaido – Kyoto76:92
11.01.2025Ibaraki Robots – Saga54:82
11.01.2025Koshigaya Alphas – Chiba70:72
11.01.2025Utsunomiya Brex – Akita101:62
11.01.2025NeoPhoenix – Sendai105:93
11.01.2025Hiroshima D. – Nagasaki82:70
11.01.2025Osaka – Gunma67:76
11.01.2025Shiga – Shimane65:93
11.01.2025Yokohama – Ryukyu60:76
11.01.2025Alvark – Diamond Dolphins61:78
10.01.2025Hiroshima D. – Nagasaki78:71
05.01.2025Brave Thunders – Sendai77:71
05.01.2025Diamond Dolphins – Gunma86:78 LA
05.01.2025Alvark – Sun Rockers Shibuya63:65
05.01.2025SeaHorses Mikawa – Koshigaya Alphas79:77
05.01.2025Saga – Utsunomiya Brex51:81
05.01.2025Ryukyu – Ibaraki Robots91:66
05.01.2025Nagasaki – Yokohama67:90
05.01.2025Kyoto – Osaka83:94
05.01.2025Hiroshima D. – Akita60:69
05.01.2025Chiba – Hokkaido64:70
05.01.2025Shimane – Nagoya Fighting Eagles86:93
04.01.2025Alvark – Sun Rockers Shibuya56:69
04.01.2025Brave Thunders – Sendai61:82
04.01.2025Diamond Dolphins – Gunma77:80
04.01.2025SeaHorses Mikawa – Koshigaya Alphas89:54
04.01.2025Kyoto – Osaka78:75
04.01.2025Hiroshima D. – Akita74:72
04.01.2025Shiga – NeoPhoenix88:109
04.01.2025Saga – Utsunomiya Brex80:98
04.01.2025Ryukyu – Ibaraki Robots82:67
04.01.2025Nagasaki – Yokohama75:79
04.01.2025Chiba – Hokkaido75:67
04.01.2025Shimane – Nagoya Fighting Eagles67:78
Detsember 2024 · 133 mängu
Kõik hooaja tulemused · Detsember 2024
KuupäevMängTulemus
30.12.2024Shiga – Koshigaya Alphas78:88
29.12.2024Ryukyu – Kyoto90:80
29.12.2024Brave Thunders – Ibaraki Robots89:78
29.12.2024NeoPhoenix – Yokohama87:72
29.12.2024Gunma – Alvark80:73
29.12.2024Diamond Dolphins – Sun Rockers Shibuya77:75 LA
29.12.2024Akita – Osaka80:84
29.12.2024Hiroshima D. – Utsunomiya Brex94:100 LA
29.12.2024Hokkaido – SeaHorses Mikawa74:75
29.12.2024Chiba – Shimane78:86
29.12.2024Sendai – Nagasaki76:70
29.12.2024Shiga – Koshigaya Alphas62:89
29.12.2024Saga – Nagoya Fighting Eagles74:79
28.12.2024Ryukyu – Kyoto93:71
28.12.2024Brave Thunders – Ibaraki Robots82:74
28.12.2024Hokkaido – SeaHorses Mikawa69:86
28.12.2024Sendai – Nagasaki66:79
28.12.2024NeoPhoenix – Yokohama84:80
28.12.2024Gunma – Alvark74:62
28.12.2024Diamond Dolphins – Sun Rockers Shibuya71:70
28.12.2024Hiroshima D. – Utsunomiya Brex79:94
28.12.2024Chiba – Shimane81:85 LA
28.12.2024Akita – Osaka85:73
28.12.2024Saga – Nagoya Fighting Eagles61:68
22.12.2024Nagoya Fighting Eagles – Ryukyu69:74
22.12.2024Utsunomiya Brex – Diamond Dolphins91:90
22.12.2024SeaHorses Mikawa – Brave Thunders97:65
22.12.2024NeoPhoenix – Hokkaido84:79
22.12.2024Koshigaya Alphas – Kyoto80:96
22.12.2024Ibaraki Robots – Nagasaki85:97 LA
22.12.2024Osaka – Chiba81:89
22.12.2024Akita – Alvark63:72
22.12.2024Sendai – Saga69:87
22.12.2024Sun Rockers Shibuya – Shiga88:90
22.12.2024Yokohama – Hiroshima D.85:73
22.12.2024Shimane – Gunma84:87
21.12.2024Sun Rockers Shibuya – Shiga83:67
21.12.2024Nagoya Fighting Eagles – Ryukyu62:58
21.12.2024Koshigaya Alphas – Kyoto84:92
21.12.2024NeoPhoenix – Hokkaido102:78
21.12.2024SeaHorses Mikawa – Brave Thunders88:79
21.12.2024Ibaraki Robots – Nagasaki75:91
21.12.2024Utsunomiya Brex – Diamond Dolphins83:85
21.12.2024Sendai – Saga72:85
21.12.2024Akita – Alvark70:74
21.12.2024Osaka – Chiba88:76
21.12.2024Yokohama – Hiroshima D.79:80
21.12.2024Shimane – Gunma54:71
18.12.2024Alvark – NeoPhoenix72:82
18.12.2024Chiba – Sendai60:68
18.12.2024Diamond Dolphins – Brave Thunders95:84
18.12.2024Hiroshima D. – Kyoto74:87
18.12.2024Hokkaido – Ibaraki Robots78:60
18.12.2024Koshigaya Alphas – Utsunomiya Brex69:71
18.12.2024Gunma – Akita72:67
18.12.2024Nagoya Fighting Eagles – Yokohama77:93
18.12.2024Osaka – Saga77:68
18.12.2024SeaHorses Mikawa – Sun Rockers Shibuya59:68
18.12.2024Shiga – Ryukyu83:91
18.12.2024Nagasaki – Shimane77:73
15.12.2024Nagasaki – Shiga83:73
15.12.2024Brave Thunders – Hokkaido83:84
15.12.2024Utsunomiya Brex – Osaka95:76
15.12.2024Ryukyu – Akita70:59
15.12.2024NeoPhoenix – Koshigaya Alphas89:86
15.12.2024Ibaraki Robots – Sendai78:69
15.12.2024Diamond Dolphins – Yokohama97:91 LA
15.12.2024Alvark – Shimane63:74
15.12.2024Kyoto – SeaHorses Mikawa81:93
15.12.2024Chiba – Gunma53:71
15.12.2024Sun Rockers Shibuya – Nagoya Fighting Eagles63:76
15.12.2024Saga – Hiroshima D.74:79
14.12.2024Brave Thunders – Hokkaido71:89
14.12.2024Sun Rockers Shibuya – Nagoya Fighting Eagles89:77
14.12.2024Nagasaki – Shiga84:79
14.12.2024Diamond Dolphins – Yokohama91:71
14.12.2024Alvark – Shimane78:74 LA
14.12.2024Kyoto – SeaHorses Mikawa91:70
14.12.2024Ibaraki Robots – Sendai84:67
14.12.2024Ryukyu – Akita63:67
14.12.2024Utsunomiya Brex – Osaka77:76
14.12.2024NeoPhoenix – Koshigaya Alphas90:78
14.12.2024Saga – Hiroshima D.91:95
14.12.2024Chiba – Gunma82:75
11.12.2024Ryukyu – Brave Thunders85:75
11.12.2024Alvark – Diamond Dolphins86:69
11.12.2024Gunma – Hokkaido74:64
11.12.2024Hiroshima D. – Nagasaki88:82
11.12.2024Koshigaya Alphas – Chiba82:84
11.12.2024Akita – Ibaraki Robots61:46
11.12.2024Kyoto – Shiga93:82
11.12.2024Sendai – Utsunomiya Brex71:82
11.12.2024Shimane – Saga85:55
11.12.2024Sun Rockers Shibuya – NeoPhoenix78:74
11.12.2024Yokohama – Osaka84:89
11.12.2024SeaHorses Mikawa – Nagoya Fighting Eagles83:84
08.12.2024Ryukyu – Diamond Dolphins92:82
08.12.2024Nagasaki – Alvark81:83 LA
08.12.2024Nagoya Fighting Eagles – Hiroshima D.89:74
08.12.2024Gunma – Saga86:74
08.12.2024NeoPhoenix – Chiba99:84
08.12.2024Koshigaya Alphas – Brave Thunders100:74
08.12.2024Hokkaido – Akita69:61
08.12.2024Osaka – Sun Rockers Shibuya76:70 LA
08.12.2024Sendai – SeaHorses Mikawa64:81
08.12.2024Yokohama – Utsunomiya Brex60:101
08.12.2024Shiga – Ibaraki Robots81:93
08.12.2024Shimane – Kyoto80:78
07.12.2024Ryukyu – Diamond Dolphins86:68
07.12.2024Nagasaki – Alvark52:89
07.12.2024Nagoya Fighting Eagles – Hiroshima D.80:89
07.12.2024Gunma – Saga84:70
07.12.2024NeoPhoenix – Chiba87:79
07.12.2024Koshigaya Alphas – Brave Thunders101:77
07.12.2024Sendai – SeaHorses Mikawa78:94
07.12.2024Yokohama – Utsunomiya Brex80:72
07.12.2024Shiga – Ibaraki Robots66:93
07.12.2024Osaka – Sun Rockers Shibuya66:71
07.12.2024Hokkaido – Akita77:83
07.12.2024Shimane – Kyoto74:84 LA
02.12.2024Saga – Nagasaki78:93
01.12.2024Brave Thunders – Alvark62:80
01.12.2024Utsunomiya Brex – Sun Rockers Shibuya92:70
01.12.2024SeaHorses Mikawa – Yokohama83:65
01.12.2024Saga – Nagasaki80:51
01.12.2024NeoPhoenix – Shimane113:78
01.12.2024Koshigaya Alphas – Nagoya Fighting Eagles101:71
01.12.2024Ibaraki Robots – Osaka71:74
01.12.2024Diamond Dolphins – Kyoto88:80
01.12.2024Chiba – Ryukyu93:80
01.12.2024Hiroshima D. – Hokkaido87:74
01.12.2024Akita – Shiga77:73
01.12.2024Sendai – Gunma67:78
November 2024 · 71 mängu
Kõik hooaja tulemused · November 2024
KuupäevMängTulemus
30.11.2024Brave Thunders – Alvark66:88
30.11.2024Akita – Shiga73:66
30.11.2024Utsunomiya Brex – Sun Rockers Shibuya74:79
30.11.2024Sendai – Gunma65:89
30.11.2024SeaHorses Mikawa – Yokohama84:67
30.11.2024NeoPhoenix – Shimane79:85
30.11.2024Koshigaya Alphas – Nagoya Fighting Eagles90:94
30.11.2024Ibaraki Robots – Osaka77:82
30.11.2024Diamond Dolphins – Kyoto87:81
30.11.2024Hiroshima D. – Hokkaido84:65
30.11.2024Chiba – Ryukyu77:65
12.11.2024Saga – Ryukyu67:73
11.11.2024Saga – Ryukyu72:84
10.11.2024Nagasaki – Akita54:55
10.11.2024Alvark – Hiroshima D.95:79
10.11.2024Nagoya Fighting Eagles – NeoPhoenix88:110
10.11.2024Gunma – SeaHorses Mikawa68:78
10.11.2024Chiba – Diamond Dolphins96:82
10.11.2024Kyoto – Brave Thunders82:91
10.11.2024Osaka – Sendai88:96
10.11.2024Hokkaido – Utsunomiya Brex79:88
10.11.2024Yokohama – Koshigaya Alphas87:63
10.11.2024Sun Rockers Shibuya – Ibaraki Robots83:54
10.11.2024Shimane – Shiga92:55
09.11.2024Chiba – Diamond Dolphins99:72
09.11.2024Sun Rockers Shibuya – Ibaraki Robots80:87
09.11.2024Nagasaki – Akita68:71
09.11.2024Alvark – Hiroshima D.71:56
09.11.2024Nagoya Fighting Eagles – NeoPhoenix61:123
09.11.2024Hokkaido – Utsunomiya Brex68:96
09.11.2024Gunma – SeaHorses Mikawa87:77
09.11.2024Kyoto – Brave Thunders83:81
09.11.2024Yokohama – Koshigaya Alphas72:80
09.11.2024Osaka – Sendai87:68
09.11.2024Shimane – Shiga83:62
06.11.2024Ryukyu – Kyoto84:78
06.11.2024Hiroshima D. – Osaka93:91
06.11.2024Diamond Dolphins – Shimane69:73
06.11.2024Hokkaido – Sendai97:88 LA
06.11.2024Akita – SeaHorses Mikawa71:83
06.11.2024Ibaraki Robots – Utsunomiya Brex84:89
06.11.2024Chiba – Gunma87:78
06.11.2024NeoPhoenix – Brave Thunders112:89
06.11.2024Shiga – Saga69:83
06.11.2024Sun Rockers Shibuya – Nagoya Fighting Eagles80:66
06.11.2024Yokohama – Alvark77:80
06.11.2024Koshigaya Alphas – Nagasaki80:67
04.11.2024Saga – Brave Thunders76:89
03.11.2024Nagasaki – Diamond Dolphins74:83
03.11.2024Gunma – Shiga102:65
03.11.2024Ibaraki Robots – Kyoto73:88
03.11.2024NeoPhoenix – Hiroshima D.80:73
03.11.2024Koshigaya Alphas – Sun Rockers Shibuya59:82
03.11.2024SeaHorses Mikawa – Alvark76:65
03.11.2024Utsunomiya Brex – Shimane83:78
03.11.2024Saga – Brave Thunders89:67
03.11.2024Sendai – Nagoya Fighting Eagles54:72
03.11.2024Osaka – Ryukyu84:95
03.11.2024Hokkaido – Yokohama77:69
03.11.2024Akita – Chiba72:65
02.11.2024Nagasaki – Diamond Dolphins87:68
02.11.2024Hokkaido – Yokohama75:66
02.11.2024Gunma – Shiga82:81
02.11.2024Ibaraki Robots – Kyoto68:98
02.11.2024NeoPhoenix – Hiroshima D.96:84
02.11.2024Koshigaya Alphas – Sun Rockers Shibuya71:84
02.11.2024Sendai – Nagoya Fighting Eagles62:78
02.11.2024Utsunomiya Brex – Shimane72:58
02.11.2024SeaHorses Mikawa – Alvark59:78
02.11.2024Osaka – Ryukyu79:96
02.11.2024Akita – Chiba82:89
Oktoober 2024 · 108 mängu
Kõik hooaja tulemused · Oktoober 2024
KuupäevMängTulemus
27.10.2024Nagasaki – Chiba75:79
27.10.2024Osaka – Hokkaido90:84
27.10.2024Nagoya Fighting Eagles – Utsunomiya Brex70:76
27.10.2024NeoPhoenix – Ibaraki Robots100:89
27.10.2024Diamond Dolphins – SeaHorses Mikawa105:82
27.10.2024Alvark – Saga79:66
27.10.2024Sendai – Koshigaya Alphas73:63
27.10.2024Ryukyu – Hiroshima D.88:68
27.10.2024Yokohama – Shiga77:75
27.10.2024Sun Rockers Shibuya – Kyoto95:60
27.10.2024Shimane – Akita95:90 LA
26.10.2024Sun Rockers Shibuya – Kyoto96:99
26.10.2024Nagasaki – Chiba50:82
26.10.2024Osaka – Hokkaido91:79
26.10.2024Brave Thunders – Gunma68:75
26.10.2024Nagoya Fighting Eagles – Utsunomiya Brex73:82
26.10.2024NeoPhoenix – Ibaraki Robots87:73
26.10.2024Sendai – Koshigaya Alphas87:78 LA
26.10.2024Alvark – Saga79:74
26.10.2024Yokohama – Shiga77:71
26.10.2024Ryukyu – Hiroshima D.100:82
26.10.2024Diamond Dolphins – SeaHorses Mikawa74:92
26.10.2024Shimane – Akita93:71
25.10.2024Brave Thunders – Gunma62:89
23.10.2024Akita – Koshigaya Alphas78:69
23.10.2024Alvark – Nagoya Fighting Eagles81:77
23.10.2024Brave Thunders – Sun Rockers Shibuya54:69
23.10.2024Diamond Dolphins – NeoPhoenix72:98
23.10.2024Hiroshima D. – Ibaraki Robots84:75
23.10.2024Nagasaki – Osaka81:79
23.10.2024Kyoto – Sendai78:82
23.10.2024Saga – Chiba74:79
23.10.2024SeaHorses Mikawa – Yokohama78:59
23.10.2024Shiga – Hokkaido76:81
23.10.2024Shimane – Ryukyu98:61
23.10.2024Utsunomiya Brex – Gunma72:69
20.10.2024Chiba – Kyoto68:57
20.10.2024Nagoya Fighting Eagles – Hokkaido70:54
20.10.2024Gunma – Nagasaki82:72
20.10.2024Ibaraki Robots – Diamond Dolphins77:105
20.10.2024NeoPhoenix – Alvark90:82
20.10.2024Koshigaya Alphas – Shimane75:92
20.10.2024SeaHorses Mikawa – Osaka95:81
20.10.2024Sun Rockers Shibuya – Hiroshima D.69:74
20.10.2024Shiga – Ryukyu72:108
20.10.2024Sendai – Utsunomiya Brex76:87 LA
20.10.2024Akita – Saga74:72
19.10.2024Sun Rockers Shibuya – Hiroshima D.79:63
19.10.2024Brave Thunders – Yokohama88:81 LA
19.10.2024Ibaraki Robots – Diamond Dolphins84:77
19.10.2024Nagoya Fighting Eagles – Hokkaido81:83
19.10.2024Gunma – Nagasaki72:78
19.10.2024Koshigaya Alphas – Shimane88:81
19.10.2024NeoPhoenix – Alvark59:66
19.10.2024SeaHorses Mikawa – Osaka87:70
19.10.2024Sendai – Utsunomiya Brex72:76
19.10.2024Shiga – Ryukyu89:81
19.10.2024Chiba – Kyoto92:84
19.10.2024Akita – Saga61:70
18.10.2024Brave Thunders – Yokohama80:87
13.10.2024Diamond Dolphins – Brave Thunders94:87
13.10.2024Hiroshima D. – Saga81:90
13.10.2024Ibaraki Robots – Chiba81:73
13.10.2024Koshigaya Alphas – Ryukyu59:87
13.10.2024SeaHorses Mikawa – NeoPhoenix71:81
13.10.2024Utsunomiya Brex – Shiga88:75
13.10.2024Yokohama – Alvark68:79
13.10.2024Sun Rockers Shibuya – Akita78:71
13.10.2024Osaka – Nagoya Fighting Eagles70:56
13.10.2024Kyoto – Gunma74:68
13.10.2024Hokkaido – Nagasaki70:79
12.10.2024Shimane – Sendai85:77
12.10.2024Sun Rockers Shibuya – Akita65:77
12.10.2024Diamond Dolphins – Brave Thunders82:62
12.10.2024Hiroshima D. – Saga64:81
12.10.2024Kyoto – Gunma83:78
12.10.2024Osaka – Nagoya Fighting Eagles96:67
12.10.2024Yokohama – Alvark80:89
12.10.2024Utsunomiya Brex – Shiga96:80
12.10.2024SeaHorses Mikawa – NeoPhoenix72:85
12.10.2024Koshigaya Alphas – Ryukyu65:87
12.10.2024Ibaraki Robots – Chiba67:91
12.10.2024Hokkaido – Nagasaki59:68
11.10.2024Shimane – Sendai71:62
06.10.2024Ryukyu – NeoPhoenix82:74
06.10.2024Ibaraki Robots – SeaHorses Mikawa60:75
06.10.2024Brave Thunders – Akita68:89
06.10.2024Nagoya Fighting Eagles – Diamond Dolphins62:83
06.10.2024Alvark – Koshigaya Alphas91:72
06.10.2024Shiga – Osaka79:86
06.10.2024Sendai – Yokohama75:77
06.10.2024Kyoto – Saga71:77
06.10.2024Shimane – Hokkaido75:63
06.10.2024Chiba – Utsunomiya Brex80:61
05.10.2024Ryukyu – NeoPhoenix92:96 LA
05.10.2024Brave Thunders – Akita81:73
05.10.2024Nagasaki – Sun Rockers Shibuya53:58
05.10.2024Shimane – Hokkaido87:56
05.10.2024Sendai – Yokohama68:72
05.10.2024Kyoto – Saga70:48
05.10.2024Nagoya Fighting Eagles – Diamond Dolphins79:69
05.10.2024Ibaraki Robots – SeaHorses Mikawa64:74
05.10.2024Gunma – Hiroshima D.79:71
05.10.2024Alvark – Koshigaya Alphas75:57
05.10.2024Shiga – Osaka73:88
05.10.2024Chiba – Utsunomiya Brex91:84 LA
04.10.2024Nagasaki – Sun Rockers Shibuya76:68
03.10.2024Gunma – Hiroshima D.82:53